رفتن به مطلب

بازم به معرفت بعضیا

MAHDI_VAMPIRE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 22 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

داداش نخری مجبور میشه اگه واقعا نیاز داشته باشه تعدیل قیمت کنه. به زور نمیشه به طرف گفت که جنستو کم بده. بالاخره جنس خودشه و اختیارشو داره ما میتونیم نهایت نخریم تا تعدیل کنه. شما خودت تو اوج گرونیا کارتو 1900 دادی کسی گفت چرا؟

اگه کسی از قیمتا خبر نداشته باشه خوب میره تو پاچش . اینجوری نامردیه

لینک به دیدگاه

فعلا که قیمت دلار هی داره میره بالا هی میاد پایین الانم که 12.500 خدا میدونه بعدا بیشتر بشه یا نه یاشدم کمتر باشه .

به هر حال تنها کاری که تو این اوضاع میشه کرد این که چیزی از کسی نخریم ( حدقل تا یه ماه ) بعدش خودشون مجبور میشن حدقل 10-15 درصد قیمت رو بیارن پایین .

اگه همینطور ادامه بدیم همونطور که دوستمون فرمودن آهسته اهسته قیمت رو بالا میبرن مثلا هفته ای 30-50 تومان ( همین دیجی کالا ) تا بعد دو سه ماه هم 400-500 هزار تومان نسبت به قیمت اولیه اش اضافه میشه ( GTX 1050 با قیمت 1600 و افزایش به 2200 )  کسی هم متوجه نمیشه و برای همین اعتراض نمیکنن چون دلیل موجهی برای اعتراض نداریم میدونین چرا ؟؟ چون طوری قیمت رو میبرن بالا که نتونن بهونه ای دست مردم بدن !!! بله اقا اینا کارشونو بلدن !!! ماهم به طور کامل متحد نیستم !! واس همینه که نمیشه هیچ کاری کرد !!

اگه حدقل نصف مردم ( نمیگم همه فقط نصف مردم ) تا یک ماه هیچ چیزی نخرن ( جز مواد غذایی ) مطمعنا حدقل 15 درصد قیمتها پایین میاد .

خودمون مقصریم ...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Amir-Jamali-123 گفته است :

فعلا که قیمت دلار هی داره میره بالا هی میاد پایین الانم که 12.500 خدا میدونه بعدا بیشتر بشه یا نه یاشدم کمتر باشه .

به هر حال تنها کاری که تو این اوضاع میشه کرد این که چیزی از کسی نخریم ( حدقل تا یه ماه ) بعدش خودشون مجبور میشن حدقل 10-15 درصد قیمت رو بیارن پایین .

اگه همینطور ادامه بدیم همونطور که دوستمون فرمودن آهسته اهسته قیمت رو بالا میبرن مثلا هفته ای 30-50 تومان ( همین دیجی کالا ) تا بعد دو سه ماه هم 400-500 هزار تومان نسبت به قیمت اولیه اش اضافه میشه ( GTX 1050 با قیمت 1600 و افزایش به 2200 )  کسی هم متوجه نمیشه و برای همین اعتراض نمیکنن چون دلیل موجهی برای اعتراض نداریم میدونین چرا ؟؟ چون طوری قیمت رو میبرن بالا که نتونن بهونه ای دست مردم بدن !!! بله اقا اینا کارشونو بلدن !!! ماهم به طور کامل متحد نیستم !! واس همینه که نمیشه هیچ کاری کرد !!

اگه حدقل نصف مردم ( نمیگم همه فقط نصف مردم ) تا یک ماه هیچ چیزی نخرن ( جز مواد غذایی ) مطمعنا حدقل 15 درصد قیمتها پایین میاد .

خودمون مقصریم ...

تاپیک میزنن تو این اوضاع اب دوغ خیاری چه کنیم...خیلیا میگفتن نخرین ارزون میشه بعضی هم میگفتن بخرین...نخریدیم وضعمون شده این! پس عقل سالم میگه تو مملکتی که ملت تا گرونتر میشه بیشتر بخرن صبر کنی باختی..حالا بیاین بگین تو امان دولت شیر گرون کرد مردم نخریدن قیمتشو درست کرد..اونا آلمانی هستن انسان هستن! ما چی هستیم 40 سال پیش یکم غیرت مونده بود اونم خاکش کردیم

بزرگترین اشتباه نخریدنه..جنگ بزرگی تو راهه!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Amir-Jamali-123 گفته است :

خودمون مقصریم ...

دارن با تزریق دلار چه جعلی چه واقعی خاکستر روی اتیش میریزنیه باد بیاد قیمت دلار میره بالای 20 ...محاصره اقتصادی شده ایران نه میتونی صادر کنی نه واردات...ذخایر و انبارها خالی شه هرج و مرج مملکت رو وارد جنگ داخلی میکنه...شما قیمت دلار رو ملاک قرار نده ...قیمت مایحتاج و لوازم خانگی رو ببین میفهمی دلار واقعی چنده

لینک به دیدگاه

هعیی..

شاید یعنی اینجوری که معلومه یعدتون بچه پولدارین و حساب کتاب ندارین واسه پولاتون.ولی دوستاان ادم وقتی دستش لای سنگ بمونه به هر دری میزنه که یمقدار پول جور کنه تو اون لحظه دیگه نه خدا پیغنبر میشناسه نه پدر مادر.چون واقعا مجبوره.یکی میبینی بچش مریض شده یه بیماری داره مجبوره بفروشه و سر یکی شیره بماله رد کنه بره.شاید همون یارویی که این جنسو گرونم میخره خیلی هم راضی باشه... ولی اگر ما کارمون درسته و اگر بخاییم جلو اینا رو بگیریم باید بریم میدون تره بار چون همشون گرونفروشن و از کشاورز مفت میخرن گرون میفروشن.باید بریم یقه طلافروشارو هم بگیریم.باید یقه لباسفروشا.بنگاهیای ماشین و ملک صنعتی کارها دکوراتیوای منزل ..دکترا مهندسا و کل کاسبارو بگیریم چون اگه موقعیت پیش بیاد همه سعی میکنن یمقدار سود بیشتر از عرف بکنن...این قانون جنگلیه که اسمش ایرانه و مجبورا اینجوریه مجبورااا.خیلیا اولش از دلالی یا کلاهبرداری یا خیلی کارا متنفر بودن اما روزگار مجبور کرده که به سمتی برن که بعدا دیگه براشون عادیشده..این پول کثیف.

کاش راهی بود میتونستم از این کشور برم ادم فقط ناراحت میشه روزگار این هموطن رو میبینه و خودشو میبینه خیلی افتضاحه

ویرایش شده توسط فرهاد کوهکن
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

اگه کسی از قیمتا خبر نداشته باشه خوب میره تو پاچش . اینجوری نامردیه

داداش چیمون نامردی نیس  اینو بگو.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

image.thumb.png.b4712d93e9078da7037fe3fd39335d38.pngبسیار خوش قیمت!!!!!!!!!

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

کلا یک عده خاص که متاسفانه فرهنگ استفاده و کاربرد مناسب سایت هایی مثل دیوار و ...رو نمیدونن میان و قیمت های تخیلی روی اجناس خودشون میذارن و تقریبا در مورد قطعات رایانه میگم اکثر اگهی های قطعات کامپیوتر توی دیوار یا فیک ، کلاه برداری ، قطعه خراب هست یکی از دلایل گرانی قطعات دس دو نزدیک اکبند فروخته میشه همین قیمت های نابهنجار هست.

یادمه4 ماه پیش یدونه گرافیک  EVGA GTX 1050 2GB با گارانتی رو به مشتری حدود 880 ان هم در اوج گرونی فروختم بشدت در مورد قیمت میخواست تخفیف بگیره و میگفت گرونه از اونجایی  قیمت های بنده همیشه مناسب بوده اصلا تخفیف نمیدم و ندادم نکته اینجاست شنبه یکی اومد گفت گرافیک ASUS GTX 1050 2G PH دارم چند خریدارید بنده گفتم 900 تومن برگشتن لینک دیوار و همان گرافیکی که بنده 880 فروخته بودم و همان یوزر الان با قیمت 1300 تو دیوار اگهی کرده به بنده نشون دادن و اینکه بنده دارم خیلی زیر قیمت ، قیمت میدم و قیمتش این نیست و نهایتا نفروختن و رفتن!

نتیجه اینکه اکثر موارد یکی چیزی برای فروش داره میاد اولین جایی که به ذهنش میرسه دیوار و شیپوررو چک میکنه میبینه بله یه عده این قیمت گذاشتن پس قیمتش تقریبا اینه ناخواسته قیمت بصورت غیر منطقی بالا میره ان هم چه بالا رفتی ، به مرور با این کار رکورد کامل در بازار حکم فرما میشه 

لینک به دیدگاه

من عید سیگار وینستون رو 6 تومن میخریدم قیمتش تا 12500 هم رفت بالا الان شده 9 تومن .. یعنی دلار امده پایین پس منتظر کاهش قیمت ها هستیم !

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

من عید سیگار وینستون رو 6 تومن میخریدم قیمتش تا 12500 هم رفت بالا الان شده 9 تومن .. یعنی دلار امده پایین پس منتظر کاهش قیمت ها هستیم !

مگه کاربرای لیون سیگارم میکشن خخخخخخخخخ

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

مگه کاربرای لیون سیگارم میکشن خخخخخخخخخ

بعضی گیما سیگار میبره

لینک به دیدگاه

در در 1397/09/05, 10:22:20، ho3einsa گفته است :

داداش نخری مجبور میشه اگه واقعا نیاز داشته باشه تعدیل قیمت کنه. به زور نمیشه به طرف گفت که جنستو کم بده. بالاخره جنس خودشه و اختیارشو داره ما میتونیم نهایت نخریم تا تعدیل کنه. شما خودت تو اوج گرونیا کارتو 1900 دادی کسی گفت چرا؟

والا داداش الان 290 رو بیشتر از 2 ملیون خریدو فروش میکنن 

منظور من اینکه مثلا به قول شما همین کارت 290 الان دو تومن معامله میشه ولی میری دیوار میبینی یکی نوشته 3 تومن اون کفر ادمو درمیاره

لینک به دیدگاه

درود. بنده چندوقتی هست از فروم دور بودم

یک هارد 8 ترابایت برای فروش گذاشتم، قیمت آکبند 4.750 هست، بنده حدود 30 درصد زیر قیمت آکبند گذاشتم، با اینکه هارد کمتر از 5 روز کارکرد داشته و دارای گارانتی هست و تمامی تست‌ها و لاگ‌ها توی تاپیک فروش هم موجوده، دوستان حتی رزرو کردن اما خبری ازشون نشد. قیمت رو به 2.999 کاهش دادم. یعنی 1.751.000 تومن زیر قیمت بازار...

آیا خرید و فروش توی این چندماه تعطیل شده یا بنده بد قیمت دادم!؟ لطفا این بنده‌ی خطاکار رو ملتفت بفرمائید.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

یک هارد 8 ترابایت برای فروش گذاشتم، قیمت آکبند 4.750 هست، بنده حدود 30 درصد زیر قیمت آکبند گذاشتم، با اینکه هارد کمتر از 5 روز کارکرد داشته و دارای گارانتی هست و تمامی تست‌ها و لاگ‌ها توی تاپیک فروش هم موجوده، دوستان حتی رزرو کردن اما خبری ازشون نشد. قیمت رو به 2.999 کاهش دادم. یعنی 1.751.000 تومن زیر قیمت بازار...

آیا خرید و فروش توی این چندماه تعطیل شده یا بنده بد قیمت دادم!؟ لطفا این بنده‌ی خطاکار رو ملتفت بفرمائید.

درود

متاسفانه قدرت خرید بسیار کم شده و کسی تا نیاز مبرم به خرید پیدا نکنه صبر پیشه میکنه(یعنی کاری از دستش برنمیاد...)

من هم اخیرا یک سیستم برای فروش گذاشتم که اگه با این قیمت ها خود من طرف مقابل معامله (خریدار) بودم هرگز برای جنبه گیمینگ و فان این هزینه رو نمیکردم

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

سلام احسان جان

تاپیکت رو دیدم قیمت مناسبی هستش ولی متاسفانه دیگه بازار رونقی نداره.

لینک به دیدگاه

نسخه فشرده حدود پونزده گیگ ه که میشه 4 حلقه دی وی دی معمولی!

خود THQ میزد رو دی وی دی میفرستاد ارزون تر میوفتاد!

image.thumb.png.245eb4ab8cca312049e25751cdd4a879.png

لینک به دیدگاه

https://divar.ir/v/کامپیوترفروشی-معاوضه-هم-دارم_رایانه-رومیزی_کرج_شهریار_دیوار/PzUkOzYPz

سیستم پنتیوم 4 به قیمت 1 ملیون تومان

مفته مفته بشتاب 

نگیری از دستت رفته

لینک به دیدگاه

در در 1397/09/06, 23:30:28، EHSANRF گفته است :

سلام آقا احسان

والا تو بازار دیگه هیچی قیمت مشخصی نداره!! دلیل معامله نشدنم همینه!

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

سلام آقا احسان

والا تو بازار دیگه هیچی قیمت مشخصی نداره!! دلیل معامله نشدنم همینه!

در در 1397/09/07, 02:38:26، ASTS گفته است :

سلام احسان جان

تاپیکت رو دیدم قیمت مناسبی هستش ولی متاسفانه دیگه بازار رونقی نداره.

در در 1397/09/06, 23:52:11، amir.na گفته است :

درود

متاسفانه قدرت خرید بسیار کم شده و کسی تا نیاز مبرم به خرید پیدا نکنه صبر پیشه میکنه(یعنی کاری از دستش برنمیاد...)

من هم اخیرا یک سیستم برای فروش گذاشتم که اگه با این قیمت ها خود من طرف مقابل معامله (خریدار) بودم هرگز برای جنبه گیمینگ و فان این هزینه رو نمیکردم

متشکرم دوستان

تاپیک پیگیری میشه اما نمی‌دونم چرا برخی دوستان مایلن این هارد رو به قیمت هارد 4 ترا خریداری کنن!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

متشکرم دوستان

تاپیک پیگیری میشه اما نمی‌دونم چرا برخی دوستان مایلن این هارد رو به قیمت هارد 4 ترا خریداری کنن!

برار الان هارد ۴ ترا هم به قیمت ۲ ترا معامله میشه?

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

برار الان هارد ۴ ترا هم به قیمت ۲ ترا معامله میشه1f601.png

این طبیعیه تقریبا چون اختلاف قیمت هارد 2 ترا و 4 ترابایت چیز زیادی نیست. ولی اختلاف قیمت هارد 4 و 8 بسیار بالاست...

لینک به دیدگاه

در در 1397/09/06, 23:30:28، EHSANRF گفته است :

یه علت دیگه ای هم داره تو این فروم دوسه بار کلاه برداری های بزرگی شد 

حتی اونایی که امتیاز بالایی داشتن. البته اعلام کرد که اکانتش حک شده. دیگع خود من جرات خرید ازاینجا ندارم یکی از علتهای کم شدن خریدو فروش تو لیون همینه. جالب اینجاس مدیران لیون هم هیچ مسعولیتی بر عهده نگرفتن 

شنا خودت باشی ریسک نمیکنی چند ملیون پولو بریزی به حساب یه ادم غریبه 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

یه علت دیگه ای هم داره تو این فروم دوسه بار کلاه برداری های بزرگی شد 

حتی اونایی که امتیاز بالایی داشتن. البته اعلام کرد که اکانتش حک شده. دیگع خود من جرات خرید ازاینجا ندارم یکی از علتهای کم شدن خریدو فروش تو لیون همینه. جالب اینجاس مدیران لیون هم هیچ مسعولیتی بر عهده نگرفتن 

شنا خودت باشی ریسک نمیکنی چند ملیون پولو بریزی به حساب یه ادم غریبه  

اینم هست ولی خب طرف اگر خریدار باشه می‌تونه از سیستم واسطه استفاده کنه...

هرچند بنده تو فروم همسایه سال های سال هست که فعالیت دارم و خیلی از معامله‌هام رو هم امتیازی براشون نگرفتم به دلیل اینکه چندین قبل از اختراع این سیستم امتیاز دهی بودن...

همچنین همین الان هم خیلی اوقات میشه معامله انجام میشه ولی امتیازی رد و بدل نمیشه! امتیاز یک امر دلبخواهی هست و بنده نمی‌تونم به کسی تحمیل کنم که چون فلان مورد رو ازم خریدی باید بیای و امتیاز ثبت کنی...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...