رفتن به مطلب

بازم به معرفت بعضیا

MAHDI_VAMPIRE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

برام جالبه که این کارت رو :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=49034&hl=

پارسال فروختم 840 تومن...منظورم از پارسال همین اسفند ماه 94 نیست بلکه شهریور 94 هست...

و بعد از گذشت یکسال ، هنوز که هنوزه با همین قیمت یا حتی بالاتر باید همچین چیزی خرید :|

بعد در کمپین نخریدن از شرکت های گرون فروش شرکت میکنن و یا به هر فروشنده ای که گرون میفروشه گیر میدن... کمپین جلوگیری از گرد شدن دندون در جامعه هم بد نیست..

. در انتقاد کردن پیشقدم و در زمان تحت انتقاد واقع شدن همیشه بی گناهیم

فرجام کیه که بخره؟! 

طرف اومده GTX970 دست دوم رو قیمت زده 1250.

خب پسر خوب بد قیمت میذاری یه ماه دیگه 470 RX صد و پنجاه دلاری میاد که همرده 970 هست،  اونوقت باید بذاریش 600 تومان!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرجام کیه که بخره؟! 

طرف اومده GTX970 دست دوم رو قیمت زده 1250.

خب پسر خوب بد قیمت میذاری یه ماه دیگه 470 RX صد و پنجاه دلاری میاد که همرده 970 هست،  اونوقت باید بذاریش 600 تومان!

معین جان ضرب المثل معروف رو یادته؟ برای خریدن .... زیاد پیدا میشه  :D

مسئله اصلی اینه که حتی به فروش هم نرسه ، همون تاپیک ها و قیمت های گذاشته شده یه جوری میشه مرجع قیمت گذاری و بعد مدت کوتاهی جا میوفته که رنج قیمتش اونقدره....

تا وقتی اینها رو داریم تعرض به شخصیت وارد کننده ها و فروشنده ها به خاطر گرونفروشی مسخرست...

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه
  • 3 هفته بعد...
لینک به دیدگاه

دوستانی که از دیوار لینک میزارن اگر ممکنه یه عکس از اون صفحه بگیرند و بدون شماره تلفن بزارند اینجا تا بمونه. از یک صفحه قبل هرچی لینک دیوار بوده منقضی شده. حیف میشه تاپیک

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

یه مطلب جالب چند  وقتیه تولیون اتفاق افتاده!  

قبلا مورد بود که طرف  قطعاتی میخرید حالا چون خیلی کم استفاده کرده بود مثلا  4 میلیون  الان قیمت آکشون بود دربدترین حالت میگفت 3950 !!!  حالا قابل تحمل بود  اخیرا  دوسه مورد توفروم   مشاهده شده   مخصوصا امروز  طرف  قیمتی که تو تلگرام  گفته  برا قطعات کم کارکردش  حداقل  ده درصد از  بالاترین قیمت آکبند  بازار بیشتره!!!!!   صد رحمت به سایتهای دیوار و  .... 

نمیدونم چه فکر کردن؟!! 

اینجا قبلا این مسایل  مطرح میشد  گفتم بگم  بعضی ها  دیگه شورشو درآوردن  واقعا!

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ferdosi گفته است :

سلام

یه مطلب جالب چند  وقتیه تولیون اتفاق افتاده!  

قبلا مورد بود که طرف  قطعاتی میخرید حالا چون خیلی کم استفاده کرده بود مثلا  4 میلیون  الان قیمت آکشون بود دربدترین حالت میگفت 3950 !!!  حالا قابل تحمل بود  اخیرا  دوسه مورد توفروم   مشاهده شده   مخصوصا امروز  طرف  قیمتی که تو تلگرام  گفته  برا قطعات کم کارکردش  حداقل  ده درصد از  بالاترین قیمت آکبند  بازار بیشتره!!!!!   صد رحمت به سایتهای دیوار و  .... 

نمیدونم چه فکر کردن؟!! 

اینجا قبلا این مسایل  مطرح میشد  گفتم بگم  بعضی ها  دیگه شورشو درآوردن  واقعا!

آگاه سازی کمه و البته خود مردم هم اکثرا حوصله یاد گرفتن ندارن ، مثلا من میخوام به فامیلم بفهمونم که فلان چیز فلان تومانه ولی اصلا براش مهم نیست و اگه دوبرابر قیمت هم بدن میخره ، نه به این خاطر که پول زیاد داره ، به این خاطر که مردم تنبلن و حوصله افزایش اطلاعاتشون رو ندارن ، خیلی هستن وقتی وارد مغازه میشن اگه فروشنده شروع به توضیح دادن کنه  از خرید منصرف میشن ولی اگه فروشنده ای با کلمات قلمبه سلمبه مشتری رو به هیجان بیاره مشتری سریع جنس و میخره و حوصله جمع آوری اطلاعات نداره .

لینک به دیدگاه

از این چیزا تو دیوار شهرکرد هم هست.

Cd rom خراب رو گذاشتن 300 هزار تومن. بعد میگن تو نمیدونی این چیه اسمس نده. یا system پونصدی رو میزارن یکو 500 بعد میگن پول لازم بودم. مورد هم داشتیم اگهی کرده من مشت و مالتون میدم و پول میگیرم جوری که پدنتون حال بیاد. یا مثلا اگهی کرده من بچه مریز دارم پول بدید

یا گوشی 90 100 تومنی رو میزارن 200. یا گوشی نوکیا سمبین رو میزارن 200

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، bighero7 گفته است :

آگاه سازی کمه و البته خود مردم هم اکثرا حوصله یاد گرفتن ندارن ، مثلا من میخوام به فامیلم بفهمونم که فلان چیز فلان تومانه ولی اصلا براش مهم نیست و اگه دوبرابر قیمت هم بدن میخره ، نه به این خاطر که پول زیاد داره ، به این خاطر که مردم تنبلن و حوصله افزایش اطلاعاتشون رو ندارن ، خیلی هستن وقتی وارد مغازه میشن اگه فروشنده شروع به توضیح دادن کنه  از خرید منصرف میشن ولی اگه فروشنده ای با کلمات قلمبه سلمبه مشتری رو به هیجان بیاره مشتری سریع جنس و میخره و حوصله جمع آوری اطلاعات نداره .

بله دقیقا درست میفرمایید  متاسفانه الان   تبلی فکری و  جسم ی هردو   فراگیر شده

در 12 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

از این چیزا تو دیوار شهرکرد هم هست.

Cd rom خراب رو گذاشتن 300 هزار تومن. بعد میگن تو نمیدونی این چیه اسمس نده. یا system پونصدی رو میزارن یکو 500 بعد میگن پول لازم بودم. مورد هم داشتیم اگهی کرده من مشت و مالتون میدم و پول میگیرم جوری که پدنتون حال بیاد. یا مثلا اگهی کرده من بچه مریز دارم پول بدید

یا گوشی 90 100 تومنی رو میزارن 200. یا گوشی نوکیا سمبین رو میزارن 200

بله تو دیوار  میوار که تا دلتون بخاد  از این عوام فریبیها   زیاده  مثلا طرف 7770 رو  میگه  قویتر از 950 و قیمت فضایی میذاره و سیستم  8 سال پیشو میگه  فو ق فوق  حرفه ای  نه فوق حرفه ای !!!  و .....

ولی منظورم  اینجا  بود که فروم تقریبا تخصصی هست   دیگه از این حرکتها  ضایع هست! الانم که داره زیاد میشه!

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این نامردم دنبال یه بیچاره از همه چیز بیخبره  

https://divar.ir/v/تهران_دهکده-المپیک_گرافیک-فوق-العاده-قوی-256-بیت/KIyLTgf90

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/08, 11:21:10، ferdosi گفته است :

مثلا طرف 7770 رو  میگه  قویتر از 950 و قیمت فضایی میذاره

اینو دیدم چندوقته میزاره

روی طرف هم کم نمیشه نمیدونم واقعا فروش داره یا نه با این قیمت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، Ali-S021 گفته است :

اینو دیدم چندوقته میزاره ?

روی طرف هم کم نمیشه نمیدونم واقعا فروش داره یا نه با این قیمت.

بعضی از  این قیمتهای فضایی  از روی نادونی  هست فروشنده خبر نداره که ارزش کالاش    اینقدر دیگه نیست   ولی بعضی دیگه   نیتشون فرق میکنه  مثل همین  طرف   کاملا مشخصه   یا همین مورد  مورد آخر  gts250   

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

عمق فاجعه اینجاس. ببین بیکاری با مردم چه میکنه

photo_2017-04-03_19-40-29.jpg

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

عمق فاجعه اینجاس. ببین بیکاری با مردم چه میکنه

photo_2017-04-03_19-40-29.jpg

جقدر با نمکه یارو 22.gif

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

مورد داشتیم نوشته فروش ps4 اکبند بعد نوشته این مدل رو دارم ولی نمیفروشم چون تازه خریدم.

یا نوشته فروش بازی انچارتد 100 قیمت 1 میلیارد. این بازی مال 100 سال دیگس و من از اینده اومدم. 

بد تر این که تایید هم میشن

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

نوشته فروش بازی انچارتد 100 قیمت 1 میلیارد. این بازی مال 100 سال دیگس و من از اینده اومدم. 

بد تر این که تایید هم میشن

ِ

از اینده اومده ؟!!!!چی بگه ادم :||

لینک به دیدگاه

بعضیا برای جنس 150 تومنی چ دروغایی ک نمینویسن تو آگهیشون

Capture.thumb.JPG.9dc903810e490971a725f90ffe4a8ffa.JPG

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

این تاپیک خیلی جالبه!

از جمله چیزای جالبی که من تو این سایتای خرید و فروش میبینم ، زدن سیستم کامپیوتر "خانگی" ، که مثلاً خانگی حسنشه

حتماً تایید میکنید که سیستم خانگی خیلی ریسک بیشتری از سیستم اداری داره ، مثلاً من سیستم محل کارم روزی 8 ساعت یا کمتر روشنه ، سیستم خونه روزی حداقل 20 ساعت :D

دیروز دنبال سی پی یو q6600 میگشتم ، یارو زده دیوار نوشته این سی پی یو آکبند قویترین سی پی یو بازاره ، بدون تحقیق زنگ نزنید ، قیمت مقطوع 200 :|

حالا قیمتش جهنم ، اون آکبندو از کجات درآوردی

یا (دوستای دیگه نوشتن مشابهشو) طرف سیستم متوسط دو سال پیشو "سیستم گیمینگ با قطعات اصلی" نوشته به قیمت یک و شیشصد!

حتماً فروش میره دیگه. منم وسوسه میشم سیستم 5700 مو بزارم به اسم سیستم فوق خفن غول!

از جالبترین چیزایی که به جز بحث کامپیوتر دیدم تو این سایتا ، فروش سکه500  تومنی (با طرح گل) که حتی عتیقه هم نیست، فقط کمی کمیابتره به قیمت 2500 تومن :)))))

لینک به دیدگاه

درود

یه چیزی که از آگهی‌های دیوارو شیپور و حتی فروم‌هایی نظیر همینجا و همسایه‌ها و ... برداشت کردم اینه که کاربران ایرانی 99% یکی از این دو مورد رو شامل میشن:

1. یا فروشنده سیستم رندر هستن، یا دنبال سیستمی هستن که باهاش رندر کنن

2. یا فروشنده سیستم گیمینگ هستن، یا دنبال سیستمی هستن که باهاش گیم تخصصی انجام بدن

جالبه اکثر سیستم‌ها حتی از معمولی هم پایین‌تر هستن و می‌نویسن سیستم گیمینگ یا سیستم رندرینگ

آخه عقل کل، شما می‌دونی رندر چیه!؟ گیمینگ چیه؟ با یه تبدیل کلیپ ویدئویی که نمیشه بنویسی سیستم رندر، این اصلا رندر نیست عزیزم

یا با اجرای یه بازی جدید با 20 فریم تو رزولوشن HD که نمی‌گن سیستمت گیمینگه! صرفا به خاطر اجرای یه بازی جدید مثلا pes 2017 با بدترین کیفیت که نمیشه گفت سیستمت قوی و مخصوص گیمه

طرف سیستم 478 داره یا 775 نوشته غول گیمینگ و رندر، خدای سرعت، قوی‌ترین برنامه ها رو اجرا می‌کنه! خودتون تا تهش برین...

بعد مثلا من RX 480 8g گذاشتم واسه فروش طرف پیام داده کارتت رو 700 می‌خرم چون به درد گیم و رندر نمی‌خوره! خواستی بیا با کارت من تعویض gtx950 دارم که کارت تو رو قورت میده :D

پ.ن: اون 1 درصد هم کاربران فهیمی هستن که دقیقا اطلاع دارن چی‌به‌چی هست و اینجا با خیلی‌هاشون روزانه برخورد داریم و از بودنشون و بحث باهاشون لذت می‌بریم.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در در 1396/02/13, 13:44:49، EHSANRF گفته است :

درود

یه چیزی که از آگهی‌های دیوارو شیپور و حتی فروم‌هایی نظیر همینجا و همسایه‌ها و ... برداشت کردم اینه که کاربران ایرانی 99% یکی از این دو مورد رو شامل میشن:

1. یا فروشنده سیستم رندر هستن، یا دنبال سیستمی هستن که باهاش رندر کنن

2. یا فروشنده سیستم گیمینگ هستن، یا دنبال سیستمی هستن که باهاش گیم تخصصی انجام بدن

جالبه اکثر سیستم‌ها حتی از معمولی هم پایین‌تر هستن و می‌نویسن سیستم گیمینگ یا سیستم رندرینگ

آخه عقل کل، شما می‌دونی رندر چیه!؟ گیمینگ چیه؟ با یه تبدیل کلیپ ویدئویی که نمیشه بنویسی سیستم رندر، این اصلا رندر نیست عزیزم

یا با اجرای یه بازی جدید با 20 فریم تو رزولوشن HD که نمی‌گن سیستمت گیمینگه! صرفا به خاطر اجرای یه بازی جدید مثلا pes 2017 با بدترین کیفیت که نمیشه گفت سیستمت قوی و مخصوص گیمه

طرف سیستم 478 داره یا 775 نوشته غول گیمینگ و رندر، خدای سرعت، قوی‌ترین برنامه ها رو اجرا می‌کنه! خودتون تا تهش برین...

بعد مثلا من RX 480 8g گذاشتم واسه فروش طرف پیام داده کارتت رو 700 می‌خرم چون به درد گیم و رندر نمی‌خوره! خواستی بیا با کارت من تعویض gtx950 دارم که کارت تو رو قورت میده :D

پ.ن: اون 1 درصد هم کاربران فهیمی هستن که دقیقا اطلاع دارن چی‌به‌چی هست و اینجا با خیلی‌هاشون روزانه برخورد داریم و از بودنشون و بحث باهاشون لذت می‌بریم.

جالب بود این قسمت ۴۸۰ ـه داستان 

این آگهی ها هم تو دیوار همه ی شهر ها هست و اختصاص به یک شهر نداره بار ها تو دیوار شهر گرگان دیدم سی پی یو پنتیوم خدای سرعت شده و کور آی سون رو با تاکید نویسنده مطلب، گذاشته تو جیبش!! خداوکیلی به اینا آدم چی بگه آخه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...