رفتن به مطلب

کار نکردن کیبورد cougar 500k

amin1
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من یک کامپیوتر کاملا نو خریدم و کیبورد هم تازه است ولی وقتی گاهی سیستم را روشن میکنم سیستم هنگ کرده و کیبورد کار  نمیکند تا وقتی که پورت یو اس بی کیبورد را جدا کنم و دوباره وصل کنم تا ویندوز بالا آید. لطفا راهنمایی نمایید.

لینک به دیدگاه

سلام

بدون صفحه کلید سیستم هیچ مشکلی نداره .

دقیقا کجا سیستم هنگ میکنه توی صفحه بایوس یا توی ویندوز؟

لطفا بیشتر توضیح بدین

لینک به دیدگاه

مثلا یه دفعه اول صبح که کامپیوتر رو روشن میکنم کامپیوتر همون اول که بایوس میاد هنگ میکنه و تا صفحه کلید رو جدا نکنم ادامه نمیده

4690k

gtx 970

8gb 2400

psu750oc

main z97 pro gamer

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

من یک کامپیوتر کاملا نو خریدم و کیبورد هم تازه است ولی وقتی گاهی سیستم را روشن میکنم سیستم هنگ کرده و کیبورد کار  نمیکند تا وقتی که پورت یو اس بی کیبورد را جدا کنم و دوباره وصل کنم تا ویندوز بالا آید. لطفا راهنمایی نمایید.

سلام دوست عزيز

ويندوز آخرين ور‍ژنه؟ آيا چيپست نصبه؟ آيا درايور هاى USB3 نصب هستند؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز

ويندوز آخرين ور‍ژنه؟ آيا چيپست نصبه؟ آيا درايور هاى USB3 نصب هستند؟

ویندوز 10 64 بیته. چیپست چی؟ یو اس بی سه ها کار میکنن. فقط نمیدونم مشکل از این کیبورده یا مادر بورد

لینک به دیدگاه

اگه توی صفحه اول بوت (بوت مادربرد) هنگ باشه امکان خرابی صفحه کلید هست . یکبار بایوس رو اپدیت کنید یا هم بایوس رو به حالت دیفالت برگردونید شاید درست شد چونکه تو صفحه بوت هنگ باشه ربطی به چیپست و درایور نداره 

ویرایش شده توسط emperatoor
لینک به دیدگاه

الان به گارانتی گرین زنگ زدم میگه روی یک سیستم دیگه تست کنید اگه این مشکلو داشت بیارین گارانتی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...