رفتن به مطلب

کدام برند رو برای کارت گرافیک پیشنهاد میکنید

(  iman  )
 اشتراک گذاری

547 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام برند رو برای کارت گرافیکATI RADEON پیشنهاد میکنید

• Zotac
      5
    • XFX
      19
    • Asus
      141
    • Gigabyte
      44
    • MSI
      86
    • HIS
      30
    • Sapphire
      181
    • PowerColor
      9
    • EVGA
      16
    • PNY
      0
    • ATI
      8
    • FORCE D3
      0
    • Club 3D
      2
    • Inno 3D
      1
    • Connect3D
      1
    • BFG
      1
    • GALAXY
      1
    • Gainward
      2
  2. 2. کدام برند رو برای کارت گرافیک NVIDIA GEFORCE پیشنهاد میکنید

• Zotac
      35
    • XFX
      10
    • Asus
      172
    • Gigabyte
      70
    • MSI
      81
    • HIS
      3
    • Sapphire
      5
    • PowerColor
      3
    • EVGA
      125
    • PNY
      1
    • ATI
      0
    • FORCE D3
      1
    • Club 3D
      0
    • Inno 3D
      14
    • Connect3D
      0
    • BFG
      6
    • GALAXY
      7
    • Gainward
      8
    • pool
      2
    • leadtek
      4

Recommended Posts

سلام درسته من با پوریا جان هم راجب این قضیه صحبت کردم . این کارت مدتی هست که تولید نمی شه

لینک به دیدگاه

• ارسال 124
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تو ati به نظرم برند his واقعا فوق العاده هست همین الان یه 2600XT دارم icq هست هنوز که هنوزه مثل روز اولی که خریدمش خنک هستش فقط ایرادش گرون بودن این برند هستش که مطمئن باشید اگر هم قیمت سافایر بود صد سال سافایر نمیخریدم چون الان یه 6870 سافایر دارم . نسبت کارایی به قیمت سافایر حرف اول رو میزنه ولی کیفیت his

تو انودیا هم evga رو خیلی میپسندم کیفیت مناسب در مقابل قیمت مناسب

لینک به دیدگاه

برای جیفورس EVGA. به کیفیت محصولاتش ابدا شک نمیشه کرد.

برای Amd هم HIS سری IceQ همیشه فوق العادس

لینک به دیدگاه

بچه ها برا من یه سوال پیش اومده

این همه برند رو نوشتید چرا اسپارکل رو ننوشتید؟ینی واقعا بین 20 تا برند برتر نیستش که نیاوردینش تو نظر سنجی؟

از نظر قدمت که قدیمیه

از نظر خوش قیمتی هم اگه از بقیه کمتر نباشن بیشترم نیستند

از نظر قدرت که مدل های کالیبرش واقا محشرن

برای مثال لینک پست بعدی رو تا تهش ببینید

تمام گردن کلفتا هستن ولی کالیبر یچی دیگس

کلا خارج که نرفتیم ببینیم جو چجوریه :D ولی نمیدونم چرا تو ایران کسی محلش نمیده این برندو :unsure:

من به عنوان مصرف کننده 8ساله اسپارکل دارم و ازش راضی هستم

الانم در بدر دنبال مدل x560ti sparkle calibre بودم که گیر نیاوردم و نهایتا یه evga gtx 560 ti گرفتم

ویرایش شده توسط m22m
لینک به دیدگاه

به sapphire در ati و EVGA رای دادم. تاحالا کار زیاد حرفه ای باشون نداشتیم.

ویرایش شده توسط php
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

تا الان هر چی کارت داشتم ati spphaire بوده و هست و خواهد بود. چون خیلی راضی هستم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

من به دنبال مقایسه برندها باز به اینجا رسیدم به نظر خودم بهتر دیدم سوالم رو اینجا بپرسم لطفا نظرات و راهنمایی با ذکر دلیل دریغ نکنید. :)

Club 3D با Sapphire برای کاربرد نیمه حرفه ای چقدر فرق داره از همه لحاظ کیفیت قیمت گارانتی و... ؟

مثلا Club3D5750 و Club3D5770 و Sapphire6670 و Sapphire5670 و GTS450 چقدر فرق دارن و چه برندی بهتره. کارش قراره طراحی گرافیکی باشه و 3D نیاز نیست اگه هم باشه فیلم انیمیشن 3D نیست و گاهی سال تا ماه بازی معمولی ممکنه اجرا بشه.

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والله کارتهای رفرنس که تقریبا همه در یک حد هستن ولی کارتهای غیر رفرنس بستگی به قدرت خنک کنندگی و noise اون من کلا امتیاز رو به twin frozr های msi میدم و استفاده از military cap های اون واقعا کیفیت کارت رو بالا میبره...

ولی خدمات پس از فروش و شرکت گارانتی کننده رو هم توی ایران باید در نظر بگیری که از نظر من یکی از بدترین شرکتها ماتریکس هستش...

از نظر اعتبار شرکتها هم evga خیلی بالاتر از بقیه شرکتها هستش...

لینک به دیدگاه

سلام

من به دنبال مقایسه برندها باز به اینجا رسیدم به نظر خودم بهتر دیدم سوالم رو اینجا بپرسم لطفا نظرات و راهنمایی با ذکر دلیل دریغ نکنید. :)

Club 3D با Sapphire برای کاربرد نیمه حرفه ای چقدر فرق داره از همه لحاظ کیفیت قیمت گارانتی و... ؟

مثلا Club3D5750 و Club3D5770 و Sapphire6670 و Sapphire5670 و GTS450 چقدر فرق دارن و چه برندی بهتره. کارش قراره طراحی گرافیکی باشه و 3D نیاز نیست اگه هم باشه فیلم انیمیشن 3D نیست و گاهی سال تا ماه بازی معمولی ممکنه اجرا بشه.

بعد فرکانس Club3D5750 کمتره ازSapphire5670 با این وجود بهتره؟ 700MHz در مقابل 775MHz ولی بقیه چیزای 5750 بیشتره مثل Stream Processors و Memory Clock

Display Port نداره طوری نیست نمیخواهیمش.

CrossFire هم که احتیاج ندارم اضافه داره!

این دو تا و گارانتی کجان ؟ چطوره ؟

Club3D5750 Sapphire5670

ممنون

ویرایش شده توسط Undefined
لینک به دیدگاه

والله کارتهای رفرنس که تقریبا همه در یک حد هستن ولی کارتهای غیر رفرنس بستگی به قدرت خنک کنندگی و noise اون من کلا امتیاز رو به twin frozr های msi میدم و استفاده از military cap های اون واقعا کیفیت کارت رو بالا میبره...

ولی خدمات پس از فروش و شرکت گارانتی کننده رو هم توی ایران باید در نظر بگیری که از نظر من یکی از بدترین شرکتها ماتریکس هستش...

از نظر اعتبار شرکتها هم evga خیلی بالاتر از بقیه شرکتها هستش...

من نمیدونم جواب من بود ولی ممنون! :)

این پست زودتر ارسال شد! یه چیزایی بهش اضافه کردم الان و اینکه الان اینا که گفتم رفرنسه با برد اصلی تقریبا یکیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

بعد فرکانس Club3D5750 کمتره ازSapphire5670 با این وجود بهتره؟ 700MHz در مقابل 775MHz ولی بقیه چیزای 5750 بیشتره مثل Stream Processors و Memory Clock

Display Port نداشتن اهمیتی داره ؟ بعدا اگه دستگاهی لازم داشت این پورتو تبدیلش هست ؟

CrossFireX هم که احتیاج ندارم اضافه داره!

مورد دیگه توان مصرفی هستش :

پاور من 530 a-eu هست اما سوالم اینه که این توان مصرفی حداکثر کارت رو مینویسند ولی در حالت عادی که با تمام ظرفیت کار نمیکنه توان کمتری مصرف میکنه دیگه !؟ (واضح گفتم؟)

مورد بعدی گارانتی : اصلا احتیاج پیدا میکنند این دو تا و گارانتی کجان ؟ چطوره ؟

Club3D5750 Sapphire5670

ممنون

درود

در مورد مسئله ی گارانتی رو باید از دوستانی که تجربه استفاده دارند هم یه سوالی بپرسید این دو برند خیلی تفاوت خاصی ندارند مگر در یک محصول خاص!

بین چهار مدلی که گفتید مسلما GTS450 و 5770 نسبت به بقیه قدرتمند تر هستند!

بودجتون هم ذکر کنید که چیزی از قلم نیوفته!

همونطور که خودتون هم متوجه شدید فقط بحث فرکانس و مموری نیست باید موارد زیر رو هم در نظر گرفت/

Bandwidth

Bus Width

Pixel Fillrate

Texture Fillrate

Display Port در واقع همون آنالوگ هست که به رنگ آبی و کوچکتر نسبت به DVI هست!

اگر از مانیتور های زیر 21 اینچ استفاده میکنید ممکنه لازمتون بشه چون اکثرا این مانیتور ها به خصوص مدل های قدیمی تر دارای HDMI و DVI نیستند!(DVI به نسبت خیلی بیشتر هست البته)

Cross Fire برای اینه که شما مثلا این 5770 رو تهیه میکنید و بعدا بجای اینکه کارت رو بفروشید و کارت قویتر بردارید با توجه به

اینکه البته مادربورد باید این تکنولوژی رو ساپورت کنه میتونید یک کارت اضاف کنید البته در برند AMD

مانعی نداره مدل مشابه نباشه ولی در Nvidia حتما باید همون مدل باشه!

در مورد پاور:حداکثر یا پیک مصرف به مواقعی گفته میشه که شما کار سنگین گرافیکی انجام میدید و حالت Idle به معنای کار های معمولی و در واقع بیکار هست!قطعات دیگه رو برای اینکه متوجه بشید پاور شما قدرت کافی رو داره هم مشخص کنید!

گارانتی هم دوستان دیگه بهتر کمکتون خواهند کرد!

پیروز و سربلند باشید! @};-

لینک به دیدگاه

درود

در مورد مسئله ی گارانتی رو باید از دوستانی که تجربه استفاده دارند هم یه سوالی بپرسید این دو برند خیلی تفاوت خاصی ندارند مگر در یک محصول خاص!

بین چهار مدلی که گفتید مسلما GTS450 و 5770 نسبت به بقیه قدرتمند تر هستند!

بودجتون هم ذکر کنید که چیزی از قلم نیوفته!

همونطور که خودتون هم متوجه شدید فقط بحث فرکانس و مموری نیست باید موارد زیر رو هم در نظر گرفت/

Bandwidth

Bus Width

Pixel Fillrate

Texture Fillrate

Display Port در واقع همون آنالوگ هست که به رنگ آبی و کوچکتر نسبت به DVI هست!

اگر از مانیتور های زیر 21 اینچ استفاده میکنید ممکنه لازمتون بشه چون اکثرا این مانیتور ها به خصوص مدل های قدیمی تر دارای HDMI و DVI نیستند!(DVI به نسبت خیلی بیشتر هست البته)

Cross Fire برای اینه که شما مثلا این 5770 رو تهیه میکنید و بعدا بجای اینکه کارت رو بفروشید و کارت قویتر بردارید با توجه به

اینکه البته مادربورد باید این تکنولوژی رو ساپورت کنه میتونید یک کارت اضاف کنید البته در برند AMD

مانعی نداره مدل مشابه نباشه ولی در Nvidia حتما باید همون مدل باشه!

در مورد پاور:حداکثر یا پیک مصرف به مواقعی گفته میشه که شما کار سنگین گرافیکی انجام میدید و حالت Idle به معنای کار های معمولی و در واقع بیکار هست!قطعات دیگه رو برای اینکه متوجه بشید پاور شما قدرت کافی رو داره هم مشخص کنید!

گارانتی هم دوستان دیگه بهتر کمکتون خواهند کرد!

پیروز و سربلند باشید! @};-

ممنون

گرافیک نیمه حرفه ای برای طراحی گرافیکی و مالتی مدیا بودجه زیر 200

لینک به دیدگاه

چرا Club 3D اینقدر مظلوم واقع شده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من 5770 با حجم حافظه 1 گیگ از نوع DDR5 پیشنهاد میدم اون هم در صورتی که ارزونتر از 6770 باشته.البته میتونید روی 450 هم حساب باز کنید.اگر پیدا کردید 6790 پاورکالر باید تو رنج 210 اینا باشه که از همه این کارتها قویتر هست.معادل جیفورس هم میشه 550TI که الان ارزونترین مدلش برای شرکت پلیت هست موجود در بازار با قیمت حدود 230 تومان.فقط حواست باشه الان گرافیک با حجم حافظه بالا و نوع حافظه DDR3 زیاده تو بازار که بخری ضرر کردی.

مثلا

gts450 با 2 گیگ حافظه DDR3 < با 1 گیگ حافظه DDR5

قیمتهاش هم توی یک رنج هست.

فقط حافظه DDR5.

لینک به دیدگاه

همونطور که دوستان گفتن تو کارتهای رفرنس برند اهمیت زیادی نداره . گاهی اوقات اختلاف قیمت بین 2 برند خیلی کمه که اون موقع خرید برند معروفتر منطقیه . ولی گاهی اوقات هم اختلاف قیمت زیاده و هزینه کردن بابت برند بی معنی میشه . به گارانتی بیشتر توجه کنید بهتره .

لینک به دیدگاه

فرق چندانی ندارن

من موقع خرید بیشتر به کیفیت مدار چاپی و المانهای مدار تغذیه بیشتر توجه میکنم و بعد میرم سراغ بقیه

حافظه - فرکانس کاری هسته و حافظه - پهنای باند موثر - شیر بودن یا نبودن کارت (مثلا کارت 1 گیگ میگیری بعدش 512 شیر در میاد!)

اینا تموم شد بعد میرم پی برند و میبینم کدومشون کمتر خرابی دادن!

الان اینها رو بیشتر توصیه میکنم :

EVGA - HIS - ASUS - Sapphire - Ladybird - Gainward - XFX - MSI - Zotac - Inno 3D - Powercolor

لینک به دیدگاه

گارانتی فرایند هستش. یکی میگفت Club 3D گارانتی اصلی وارد کننده هستش و چون معروف نیست کسی تو نظرسنجی ها بهش رای نداده! یکی هم میگفت تو بازار چیزی گیر نمیاد هر چی بود باید خرید.حیف یه sapphire بود از دستم رفت علکی حالا مجبورم بگردم دنبال این برندهای متفرقه!!!!! حیف!!

گارانتی رو هم در موردش بگید.

ممنون

لینک به دیدگاه

Club 3D برند متفرقه نیست . مدت زیادیه که داره کار میکنه و کیفیت خوبی هم داره . ولی تو بازار ما کمه . مقدار شیر شدن به مقدار رم شما بستگی داره . ولی کارتها با هم تفاوتی ندارن . چون خود ویندوز شیر میکنه رم رو . فرآیند هم گارانتی بدی نیست . من فلش پاتریوت ریج با این گارانتی داشتم که سوخت و تعویض کردن .

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

همه رو دوست دارم چون هر مارکی یه مزیتی داره :wub: ولی ایسوس رو درکل قبول دارم

فعلا فقط بخاطر خنک کننده اش :lol:

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز به نظر من در کارت های amdبورد sapphireودر کارت های nvidiaبورد evgaحرف اول رو از نظر کیفیت میزنه .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

بهترین برند nvidia شرکت bfg خدا بیامرز بود

فکر میکنم تنها کارتی بود تو ایران که مستقیما روش خورده بود MADE IN USA

BFG-GeForce-GTX295-H2OC-and-GTX285-H2O%2B-Graphics-Cards-with-Self-contained-Liquid-Cooling.jpg

coolitsystem2.jpg

در کل الان تو دنیا ASUS حرف اول رو میزنه

ویرایش شده توسط navid_ati
لینک به دیدگاه

بابا vtxکجاس؟

وقتی 6870 بود 350 تومن من نوی این برند رو چون کسی نمیخرید خریدم 270.

این برند در کارت رفرنس همون طور که هکس جان گفتن تو رفرنس کارت ارزون مهمه اونم وی تی ایکس

من در انویدیا به گینوارد رای دادم چون عاشق کولر زیبا و قد بلند کارت های فانتوم هستم و هر موقع پول داشتم حتما یدونه میگیرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من شخصا تو گرافیک انوایدیا از کارتهای سریSuper Clocked کارخانه EVGA و تو رادئون از TURBO ICE Q

کارخانه HIS واقعا لذت میبرم. تو سیستم Cooling واقعا که کارخانه HIS غوغا کرده و ابداعات بس خیره کننده ای رو از خودش

توسط مهندسین سیستم های برودتیش بنمایش گذاشته . جدا که تقریبا یک سرد خونه کوچیک رو تو محصولات این سری ا ش

طراحی کرده !!! :clapping: :clapping:

ویرایش شده توسط MEHRAN 2012
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...