رفتن به مطلب

بازی Call of Duty Black Ops III بیش از حد از رم و حافظه کارت گرافیک سیستم استفاده می کند

Recommended Posts

• کاربر ویژه

حقم دارن بخدا بهمون بخندن، اینهمه طرف هزینه کرده اخرشم نمی تونه نتیجه دلخواهشو بگیره، همون بهتر بریم کنسول بگیریم و مطمعن و راحت بازیمونو بکنیم...  *dry#

واقعا دردسر بازي روي PC هر روز داره بيشتر و بيشتر ميشه! گرچه کنسولها هم بدون دردسر نيستن ولي به مراتب اوضاع بهتري دارن! بخصوص که از حيث هزينه ديگه اصلا به خريد بازيهاي نياز نيست (تعويض و يا اجاره)

لینک به دیدگاه

گرافیک و فریم ریت و رزولوشن و لذت موس و صفحه کلید رو کنسول نداره :D

این باید در نظر بگیریم رو تنظیمات ultra بازی مشکل داره رو همون high هم گرافیکش از کنسول بهتره و شنیدم مشکلی نداره :) :-?

APU کنسول های PS4 و XB1 هر کدوم حدود 100 دلار هست! دیگه انتظار زیادی نمیشه داشت

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

کارت گرافیک با رم 6 گیگ توش مونده وای بحال 3/5 + 0/5 گیگ.ایجا متوجه میشیم 8 گیگ رم کلاه گذاشتن سر ملت نبوده و یک مزیت هست که کارتی قیمتی تغریبا دو برابر اون رو نداره.

ویرایش شده توسط STRIX
لینک به دیدگاه

کارت گرافیک با رم 6 گیگ توش مونده وای بحال 3/5 + 0/5 گیگ.ایجا متوجه میشیم 8 گیگ رم کلاه گذاشتن سر ملت نبوده و یک مزیت هست که کارتی قیمتی تغریبا دو برابر اون رو نداره.

حالا شما هم تا تنور داغه، نونو چسبوندی! :clapping:

کمی صبر کنید شاید مشکلی داره و با بروزرسانی حل شد! :)

لینک به دیدگاه

حالا شما هم تا تنور داغه، نونو چسبوندی! :clapping:

کمی صبر کنید شاید مشکلی داره و با بروزرسانی حل شد! :)

کلا این گفته من که جنبه فان داره ولی نظر من اینه که بعضی از دوستان اون تعصب کورکورانه بزارن کنار و نظر خودشون رو به دیگرا تحمیل نکنن شاید کسی که اطلاعات کافی نداشته باشه قربانی تعصبات بشه.
لینک به دیدگاه

با سیستم من امیدی برا اجرا هست?چه کیفیتی و فریمی?

لینک به دیدگاه

کلا این گفته من که جنبه فان داره ولی نظر من اینه که بعضی از دوستان اون تعصب کورکورانه بزارن کنار و نظر خودشون رو به دیگرا تحمیل نکنن شاید کسی که اطلاعات کافی نداشته باشه قربانی تعصبات بشه.

منم شوخی کردم! ^_^

وگرنه همین حالا حال خوشی ندارم! گرافیکم GTX960 2GB هست! فکر کنم باید بیخیال این بازی بشم... :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان گورو هم یه سری بنچمارک از بازی گرفته و همون جا هم اعلام کرده که بازی افتضاح هستش...

ولی اینکه بگیم بخاطر کمبود رم یا مموری اجرا نمیشه؟ درست نیست!!!

به نظرتون چطور این بنچمارکهارو گرفتن پس؟؟

post-10788-0-33413500-1446903061_thumb.png

فکر میکنم که بحث روی این هستش که کمبود مموری چه تاثیری روی اجرا شدن بازی میزاره...

بعنوان مثال 970 در رزولوشن 1080P فریمی بسیار خوبی میده و چندین فریم بالاتر از 290X هستش، ولی در رزولوشن QHD چقدر افت فریم وحشتناکی داره!!!

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

دوستان گورو هم یه سری بنچمارک از بازی گرفته و همون جا هم اعلام کرده که بازی افتضاح هستش...

attachicon.gifuntitled-5.png

فکر میکنم که بحث روی این هستش که کمبود مموری چه تاثیری روی اجرا شدن بازی میزاره...

بعنوان مثال 970 در رزولوشن 1080P فریمی بسیار خوبی میده و چندین فریم بالاتر از 290X هستش، ولی در رزولوشن QHD چقدر افت فریم وحشتناکی داره!!!

این بنچمارک بعد از انتشار پچ جدید گرفته شده، وگرنه اوضاع این بازی قبل از پچ بسیار خراب بود. البته قابل ذکره که همین الانم بازی اونطور که شایسته پلتفرم PC هست بهینه نشده.

لینک به دیدگاه

attachicon.gifuntitled-5.png

این بنچمارک بعد از انتشار پچ جدید گرفته شده، وگرنه اوضاع این بازی قبل از پچ بسیار خراب بود. البته قابل ذکره که همین الانم بازی اونطور که شایسته پلتفرم PC هست بهینه نشده.

آقا این بنچ با تنظیمات اولترا/های بوده؟

رم سیستم چقدر بوده؟

همین 52 فریم روی 960 برای من کافیه :)

یکی 2 مورد هم از تنظیمات کم کنم که دیگه میره بالای 60 فریم... :x

لینک به دیدگاه

رم سیستم چقدر بوده؟

برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید: http://www.guru3d.com/articles-pages/call-of-duty-black-ops-iii-vga-graphics-performance-benchmark-review,1.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته منظور از پچ، یه چیز درسته حسابی هستش، احتمالا منتظر پچ باید بود، چون بلیزارد و اکتیویژن سابقه دادن پچ های متعدد برای بازیهاشون رو دارن...

رم سیستم چقدر بوده؟

در این صفحه به جوابتون میتونید برسید:

http://www.guru3d.com/articles_pages/call_of_duty_black_ops_iii_vga_graphics_performance_benchmark_review,5.html

لینک به دیدگاه

با اومدن کنسول های نسل هشتم بازیساز ها پی سی گیمر ها رو فراموش کردن. در حق Pc ظلم شده.

نمونش بازی های mortal, batman , unity حالا هم COD.

لینک به دیدگاه

واقعا این خارجی ها چرا کمپین نمیزنن این شرکتایی که اسم در کردن رو تحریم کنند امان از فنای اکتیویژن!یکم بیان از تحریم کننده های خودرو های ایرانی یاد بگیرند تا شرکت بفهمه دنیا دست کیه! :p

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا این خارجی ها چرا کمپین نمیزنن این شرکتایی که اسم در کردن رو تحریم کنند امان از فنای اکتیویژن!یکم بیان از تحریم کننده های خودرو های ایرانی یاد بگیرند تا شرکت بفهمه دنیا دست کیه! :p

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

اتفااقا من2 قسمت قبلی رو بازی نکردم اینم سومیش ...  :D

لینک به دیدگاه

دوستان من بازیو دیروز اجراش کرده با رم 16-گرافیک 750tiو سی پی یو 4790k

روی تنظیمات high تو رزولوشن 1366*768 مقدار 7.5 گیگ رم مصرف داره.به مشکل آنچنانی هم باهاش برنخوردم.

لینک به دیدگاه

درود

Call Of Duty: Black Ops III Hotfix Reloaded

Download

Download

Download

Download

================================================== ===========

رفع مشکل Freeze در بازی "برخی کاربران"

1 . ابتدا به محل نصب بازی بروید

2. پوشه players را باز کنید

3 . فایل config.ini را اجرا کنید "به وسیله Notepad"

4 . گزینه WorkerThreadsرا سرچ کنید .

5 . عدد 4 روبه روی آنرا به تغییر دهید و فایل را سیو کنید .

لینک به دیدگاه

با اومدن کنسول های نسل هشتم بازیساز ها پی سی گیمر ها رو فراموش کردن. در حق Pc ظلم شده.

نمونش بازی های mortal, batman , unity حالا هم COD.

همیشه همین طور هست چون بیشترین فروش بازی متعلق به کنسول ها هست.
لینک به دیدگاه

با شنیدن این اخبار هر روز داره میلم به خرید یک PC قوی کمتر میشه  و بیشتر به سمت کنسول سوق پیدا میکنم

اول از یونیتی ،مورتال کمبت ، بتمن ، اینم ازین . الان منتظر موندم ببینم فال اوت و سیندیکیت چی میشن روی PC

ویرایش شده توسط king of north
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با شنیدن این اخبار هر روز داره میلم به خرید یک PC قوی کمتر میشه  و بیشتر به سمت کنسول سوق پیدا میکنم

اول از یونیتی ،مورتال کمبت ، بتمن ، اینم ازین . الان منتظر موندم ببینم فال اوت و سیندیکیت چی میشن روی PC

منم همینطور

2 میلیون برای رم سی پی یو مادربرد و گرافیک گذاشتم کنار

برم xbox one  بگیرم بهتره

بازی هم تعویض یا کرایه میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط مشکلم اینه با دسه نمیتونم بازی کنم

لینک به دیدگاه

منم همینطور

ایکس باکس رو نگیر پشیمون میشی . بازیهاش کمتر و گرون تره

PS4 بگیر . بازیهای دست دومش هم فراوونه . با دسته هم عادت میکنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم همینطور

اصلا فکر Xbox رو از سرتون بيرون کنيد! بخصوص تو ايران خيلي کم هست. بازيهاش رو براي کرايه پيدا نمي کنيد و آپديت هاي زياد و حجيم داره.

از هر نظر خريد ps4 منطقي تر هست.

فقط خواستي بخري سري جديد با مادربرد CUH-1200 رو بخر که دما، مصرف و نويز کمتري داره نسبت به نسل قبلي.

ایکس باکس رو نگیر پشیمون میشی . بازیهاش کمتر و گرون تره

PS4 بگیر . بازیهای دست دومش هم فراوونه . با دسته هم عادت میکنی

بله کاملا درسته اين مطلب.

فقط مشکلم اینه با دسه نمیتونم بازی کنم

XIM4

لینک به دیدگاه

حالا قیمت PS4 چنده؟ خروجی تصویرش 1080P هست؟

*اخرین باری که با کنسول بازی کردم، زمانی بود که PS1 تازه اومده بود!(فکر کنم حدود سال 78~79 بود :wacko: )

لینک به دیدگاه

حالا قیمت PS4 چنده؟ خروجی تصویرش 1080P هست؟

*اخرین باری که با کنسول بازی کردم، زمانی بود که PS1 تازه اومده بود!(فکر کنم حدود سال 78~79 بود :wacko: )

دور و بر 1200   1300

خروجی 1080 داره ولی بازیهاش اکثرا رزولشون کمتر از 1080 هستن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...