رفتن به مطلب

بازی Call of Duty Black Ops III بیش از حد از رم و حافظه کارت گرافیک سیستم استفاده می کند

Recommended Posts

آقایون جوگیر من هم PS4 دارم و هم PC خوب بیخود سمته کنسول نرید بازیها روی کنسول اصلا گرافیک PC رو نداره بهترین گرافیک رو میتونید روی PC تجربه کنید نه کنسولها

لینک به دیدگاه

آقایون جوگیر من هم PS4 دارم و هم PC خوب بیخود سمته کنسول نرید بازیها روی کنسول اصلا گرافیک PC رو نداره بهترین گرافیک رو میتونید روی PC تجربه کنید نه کنسولها

خوب هزینه خرید 16 گیگ رم و گرافیک 8~12 گیگ خیلی خیلی بیشتر از کنسوله!

حداقل تو کنسول میدونم که فریم ریت مناسبی میگیرم...

*البته خودم هنوز از طرفدار های PC هستم، ولی کم کم داره نظرم عوض میشه!

لینک به دیدگاه

چندامه پیش یه مقاله اومد بیرون کفتن دیکه کنسول بدرد نمیخوره حالا میکن کامپیوتر خوب نیست ؟ بالاخره کدومش ؟ اهان برای ویندوز 10 بود فکر کنم ؟

لینک به دیدگاه

همیشه عرضه و تقاضا حرف اول رو میزنه خیلی ها هستن که حتی یک فیلم نمیتونن با کامپیوتر ببینن DVD تهیه می کنن‌ میزارن تو دستگاه DVD player میبینن برای بازی هم دقیقا همینطور هست طرف میره disk بازی رو میگیره راحت میزاره تو دستگاه بازی میکنه خوب شما هم حق بدین وقتی تولید کننده بازی میبینه پول تو کنسول هست نه کامپیوتر میاد کیفیت رو فدای کمیت میکنه.ببینید دوستان از زمان ps1 تا الان همیشه همین بوده کنسول بحث کمیت هست و pc کیفیت این دیگه به خودتون بر میگرد کدومو انتخاب کنین.من خودم همیشه کیفیت رو فدای کمیت نمی کنم‌.خیلی وقتها بوده برای بازیهای انحصاری کنسول کرایه کردم ولی هرگز نخریدم.

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان

والا این بازی از شماره 10 تا الان به بازی Ram ‎‎& Cpu‏ خور بود که شوربختانه امسال پیشرفت کرده و VRam‏ هم شده که قابل ستایشه!!!!!

دوستان فوق فوقش بی خیال این بازی بشید!

ولی بیخیال PC‏ نشید که پدر تمام بازی هاست!

شاد باشید، دنیا دو روزه :D

لینک به دیدگاه

خوب هزینه خرید 16 گیگ رم و گرافیک 8~12 گیگ خیلی خیلی بیشتر از کنسوله!

*البته خودم هنوز از طرفدار های PC هستم، ولی کم کم داره نظرم عوض میشه!

فریم ریت مناسب!!

همین cod نه تنهای روی کنسولا 1080p نیست تا اونجایی که فهمیدم وضوحش کم و زیاد میشه یعنی تو صحنه های شلوغ وضوح کم میشه جاهای خلوت زیاد رزو لوشن داینامیک :wacko:

فریم ریتش هم از 60 به 30 افت داره!

تقریبا در اکثر بازیها رو کنسول  میانگین فریم  زیر 30 فریمه!!!

1200 پول کنسول بدی بازی 220 تومن پول بازی بدی که این مدلی بازی کنی.!

unity افت فریم  تا زیر 20 !!!!!!!!!!w3 تا 20 .خدا وکیلی این کجاش فریم ریت مناسبه

الان دیگه روی pc وضوح 1080 داره منسوخ میشه اینا هنوز بازیها رو درست درمون نمیتونن 1080 اجرا کنند همین اساسین جدید روشون 900 p هست فکر کنم

فقط کافیه مقالات مقایسه ایی بسیار معتبر digital foundry رو بخونید همه چیز دستتون مییاد

مثلا بازی pjc رو کنسول کیفیتش در حد low med نسخه pc هست!!(خیر سرشون کنسول نسل جدیدن) فریم ریتش هم از 60 تا 30 افت پیدا میکنه دیگه شما خودت روونی بازی رو ببنین چیه

تا الان در اکثر مقالاتش گفته که یه 750ti و یه پردازنده 2 هسته ایی i3 میتونه بازیها رو در حد یا بهتر از ps4 اجرا کنه :wacko:همین سیستم gtav  رو با کیفیت برابر با کنسول تا دو برابر فریم بهتر اجرا میکنه یا مثلا بازی alien iso  رو با بالاترین کیفیت تا 40 فریم بهتر ازنسخه کنسولی اجرا میکنه

کلا زیاد کنسولا رو جدی نگیر من نسل قبل  کنار pc داشتم تجربشو دارم

این بازی هم طبق تجربه بزودی پچ میشه و مشکلاتش مرتفع چون فروش بالایی روی pc داره

ویرایش شده توسط StarCraft
لینک به دیدگاه

رو PC هم میشه تنظیماتو آورد پایین و فریم ریت بالاتر گرفت

چیزی که واسه PC گیمرا مهمه کیفیته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بدبختی اینه که کنسول هم بازی هاش کیفیت لازم رو نداره... بقولی از اینور مونده از اونور رونده شدیم ... کلا زدن ترکیدن تو بازی ها همش به فکر پول هستن تا خود بازی یعده که خلاقیت داشتند و خود بازی براشون اهمیت داشت رو خونه نشین کردن این مدیرای پولکی اومدن رو کار بازی هارو ابکی و تکراری میدن تو بازار ، برای pc هم دیگه نمیان اینقدر خرج کنند یه دستی سر و گوش بازی می کشن میان میگن بیاین، ما گفتیم کنسول ها به pc نزدیک شده راحت تر بازی هارو میان تبدیل می کنند به هم نگو اینا دیگه حال ندارن همونو با همون افتضاخ میدن برا pc ... بقولی یکی می گفت از ایرانیا یاد گرفتن یا یه ایرانی توشونه یا تنشون خورده به ما اینجوری شده !  :D

لینک به دیدگاه

فریم ریت مناسب!!

همین cod نه تنهای روی کنسولا 1080p نیست تا اونجایی که فهمیدم وضوحش کم و زیاد میشه یعنی تو صحنه های شلوغ وضوح کم میشه جاهای خلوت زیاد رزو لوشن داینامیک :wacko:

فریم ریتش هم از 60 به 30 افت داره!

تقریبا در اکثر بازیها رو کنسول  میانگین فریم  زیر 30 فریمه!!!

1200 پول کنسول بدی بازی 220 تومن پول بازی بدی که این مدلی بازی کنی.!

unity افت فریم  تا زیر 20 !!!!!!!!!!w3 تا 20 .خدا وکیلی این کجاش فریم ریت مناسبه

الان دیگه روی pc وضوح 1080 داره منسوخ میشه اینا هنوز بازیها رو درست درمون نمیتونن 1080 اجرا کنند همین اساسین جدید روشون 900 p هست فکر کنم

فقط کافیه مقالات مقایسه ایی بسیار معتبر digital foundry رو بخونید همه چیز دستتون مییاد

مثلا بازی pjc رو کنسول کیفیتش در حد low med نسخه pc هست!!(خیر سرشون کنسول نسل جدیدن) فریم ریتش هم از 60 تا 30 افت پیدا میکنه دیگه شما خودت روونی بازی رو ببنین چیه

تا الان در اکثر مقالاتش گفته که یه 750ti و یه پردازنده 2 هسته ایی i3 میتونه بازیها رو در حد یا بهتر از ps4 اجرا کنه :wacko:همین سیستم gtav  رو با کیفیت برابر با کنسول تا دو برابر فریم بهتر اجرا میکنه یا مثلا بازی alien iso  رو با بالاترین کیفیت تا 40 فریم بهتر ازنسخه کنسولی اجرا میکنه

کلا زیاد کنسولا رو جدی نگیر من نسل قبل  کنار pc داشتم تجربشو دارم

این بازی هم طبق تجربه بزودی پچ میشه و مشکلاتش مرتفع چون فروش بالایی روی pc داره

کاملا صحیح .

حیف آدم که وقتش رو بزار پای قوطی کنسول

درود

بدبختی اینه که کنسول هم بازی هاش کیفیت لازم رو نداره... بقولی از اینور مونده از اونور رونده شدیم ... کلا زدن ترکیدن تو بازی ها همش به فکر پول هستن تا خود بازی یعده که خلاقیت داشتند و خود بازی براشون اهمیت داشت رو خونه نشین کردن این مدیرای پولکی اومدن رو کار بازی هارو ابکی و تکراری میدن تو بازار ، برای pc هم دیگه نمیان اینقدر خرج کنند یه دستی سر و گوش بازی می کشن میان میگن بیاین، ما گفتیم کنسول ها به pc نزدیک شده راحت تر بازی هارو میان تبدیل می کنند به هم نگو اینا دیگه حال ندارن همونو با همون افتضاخ میدن برا pc ... بقولی یکی می گفت از ایرانیا یاد گرفتن یا یه ایرانی توشونه یا تنشون خورده به ما اینجوری شده !  :D

:crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

مگر کنسول رو هک کنن ! مردم اصل نخرن !

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

دوستان حواستون باشه دعوا نشه

pd2g8j0mmoofwb1kd663.jpg

لینک به دیدگاه

درسته که کنسول 60 فریم نیست همه بازیها و رزولوشن و فریم داینامیک هستش اما خوبیش اینه که دیگه هیچ دردسری برای گرافیک نمیکشید

مطمئناََ بهترین گرافیک رو PC داره اما به چه قیمتی ؟ من خودم داشتم پولامو جمع میکردم اول یه PC جدید و قوی جمع کنم بعد برم سراغ کنسول . کاری که نسل قبل کردم اما الان با این وضع بهتره آدم بره سراغ کنسول .

حتماََ هم نیاز نیست بازیهارو با قیمت گزاف بخرید . یکی دو ماه صبر کنید برای هر بازی و بعد برید دست دومش با قیمت 100 تا 140 تومن . بعدشم عوضش میکنید

لینک به دیدگاه

من Hot fix نصب کردم. (سیستم پروفایلم)

لامصب!!! فریم ریت بیشتر جاها بالای ۶۰ هست(max setting). اما یک لحظه افت میکنه بخاطر همین لگ میزنه.

یک سوال: فن cpu من اینتل اما تو بدترین حالت از ۶۶ بالاتر نمیرفت. تو این بازی ۷۵هم میشه ! تا کجا جا داره؟    :D

------------------

4690

ویرایش شده توسط hamedrock
لینک به دیدگاه

من Hot fix نصب کردم. (سیستم پروفایلم)

لامصب!!! فریم ریت بیشتر جاها بالای ۶۰ هست(max setting). اما یک لحظه افت میکنه بخاطر همین لگ میزنه.

یک سوال: فن cpu من اینتل اما تو بدترین حالت از ۶۶ بالاتر نمیرفت. تو این بازی ۷۵هم میشه ! تا کجا جا داره؟ :D

مدل cpu?

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

درسته که کنسول 60 فریم نیست همه بازیها و رزولوشن و فریم داینامیک هستش اما خوبیش اینه که دیگه هیچ دردسری برای گرافیک نمیکشید

مطمئناََ بهترین گرافیک رو PC داره اما به چه قیمتی ؟ من خودم داشتم پولامو جمع میکردم اول یه PC جدید و قوی جمع کنم بعد برم سراغ کنسول . کاری که نسل قبل کردم اما الان با این وضع بهتره آدم بره سراغ کنسول .

حتماََ هم نیاز نیست بازیهارو با قیمت گزاف بخرید . یکی دو ماه صبر کنید برای هر بازی و بعد برید دست دومش با قیمت 100 تا 140 تومن . بعدشم عوضش میکنید

درود

داداش شما بازی های pc رو اگه اورجینال روی استیم بازی کنی همه مشکلات حل میشه واسه یه مدل موی سر یا مشکلات کوچکتر هم اپدیت میاد فیکس میشه

شما نشستی dvd دونه 1000 تومن میخری توقع خدمات پس از فروش هم داری؟

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

digikala یه ریویو از این بازی گذاشته (البته انگلیسی هست) که کلا *** کرد به کل بازی! :laughing:

*** هم بدلیل محدودیت های ادبی نمیشه گفت!

لینک به دیدگاه

داداش شما بازی های pc رو اگه اورجینال روی استیم بازی کنی همه مشکلات حل میشه واسه یه مدل موی سر یا مشکلات کوچکتر هم اپدیت میاد فیکس میشه

اینجوری هم نیست :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

Sent from my D5503

:eek:

لینک به دیدگاه

درود

Sent from my D5503

والا دی وی دی 1000 تومن واسه 5 6 سال پیش بود، الان فکر کنم دی وی دی 2500 باشه.  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مطمئن نیستم روی این حرفی که میخوام بزنم، از دوستانی که کنسول دارن باید پرسید؟ ظاهرا Single Player این بازی برای کنسول ها وجود نداره و Campaign این بازی فقط برای PC هستش!!! ظاهرا به دلیل کمبود رم و سنگین شدن بازی بوده که کمپین رو نمیشد برای کنسول ها طراحی کرد!!

که اگه واقعا درست باشه که کنسول های فعلی رو هم باید از رده خارج بدونیم...

نمونه همچین بازیهایی هم تو چند سال گذشته خیلی زیاد شده، AC Unity، Watch Dogs و ... ولی در عین حال هم میتونیم بگیم که بازی هایی هم مثل متال گیر و ویچر و GTAV وجود دارن که به راحتی برای کنسول ها اجرا میشن در عین گرافیک زیباشون!!!

فقط یه برداشت میشه کرد از همچین وضعیتی، یا شرکتهای بازیساز اونقدر دیگه بیخیال کدنویسی در بازی هاشون شدن که دیگه اهمیتی قایل نمیشن برای کسانی که بخوان این بازی هارو با یه سیستم خوب و نه نرمال اجرا کنند، به نظر من اینجوری خود این شرکتها باعث نابودی صنعت بازیسازی میشن...

لینک به دیدگاه

مطمئن نیستم روی این حرفی که میخوام بزنم، از دوستانی که کنسول دارن باید پرسید؟ ظاهرا Single Player این بازی برای کنسول ها وجود نداره و Campaign این بازی فقط برای PC هستش!!! ظاهرا به دلیل کمبود رم و سنگین شدن بازی بوده که کمپین رو نمیشد برای کنسول ها طراحی کرد!!

که اگه واقعا درست باشه که کنسول های فعلی رو هم باید از رده خارج بدونیم...

نه دوست عزیز. بخش داستانی بازی برای PS4 و XBox One وجود داره، نسخه PS3 و XBox 360 هست که بدون بخش داستانی ارائه میشه.

سایت گیم اسپات دلیل این کار رو توضیح داده بود ولی توی یه ویدئو بود حقیقتش حسش نبود نگاه کنم :D

لینک به دیدگاه

سلام

بازی کالاف داستانش بود که بازی رو عالی میکرد ولی با برداشتن بخش کمپین بازی کنسول نسل هفت بی احترامی کردن به کنسول داران نسل هفت

گرافیک نسل هفت افتضاح کار شده .

کالاف شده فقط انلاین خیلی بد شده

لینک به دیدگاه

اگر تمام گیمر های کامپیوتر خانگی اعدام کنن من بازم سراغ کنسول نمیرم اخرین کنسولی که داشتم ۱۶ سال پیش ps 1 بود کلی ام باهاش لذت بردم اما الان دیگه جریان فرق داره کیفیت pc خیلی بهتره حتی اگرم روی medium باشه

درضمن بازیهای اول شخص و استراتژیک کلا با دسته خیلی سخته بدون موس اصلا نمیشه من الان دسته xbox دارم نبه غیر از ماشین بازی به هیچ دردی نمیخوره

انقدر بحث و دعوا نداره نهایت بازیرو روی تنظیمات بهینه با سیستم خودمون اجرا میکنیم فریم کنترل میکمیم

حتما لازم نیست که max ultra ,+ aa بازی کنیم

بازی دندون گیری ام نیست با اون داستان کودکانش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب امروز فرصت کردم و بازی رو نصب کردم، واقعا یه چیزی اونور فاجعه بود...

اول بگم که فقط اجرا کردن بازی باعث  میشد حدودا 6 گیگ مموری رو پر کنه، تنظیمات بازی رو هم بالا میبردم و عملا استفاده کامل از کل رم رو میدیدم افت فریم های وحشتناک تا نهایتا بعداز 15-10 ثانیه از بازی با ارور کمبود مموری خارج میشد...

post-10788-0-75867400-1447246907_thumb.jpg

تصمیم گرفتم که تنظیمات بازی رو پایین بیارم و بازی رو اجرا کنم که باز هم استفاده از مموری در حدود 6 گیگ بود و کمی بازی رو جلو بردم، مشکلی نبود تا وقتی دوباره خواستم تنظیمات بازی رو بالا ببرم که اتفاق جالبی افتاد!!!

post-10788-0-63318800-1447246931_thumb.jpg

نه میزان استفاده مموری اونقدر که سری اول بالا رفته بود، اتفاق افتاد و نه بازی مشکلی پیدا میکرد، فقط افت فریم ها واقعا در حد فاجعه بود، در حدی که فقط با چرخش 90 درجه اختلاف فریم در حدود 30 فریم رو میشد مشاهده کرد...

post-10788-0-39779600-1447246952_thumb.jpgpost-10788-0-08826200-1447246962_thumb.jpg

نکته آخر هم این بود که بازی واقعا از نظر گرافیکی و نحوه بازی در حد بازیهای کنونی نیست و بیشتر میشه گفت گرافیکش و شکل بازی همون BOPS II هستش...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...