رفتن به مطلب

بازی Call of Duty Black Ops III بیش از حد از رم و حافظه کارت گرافیک سیستم استفاده می کند

Recommended Posts

خوب امروز فرصت کردم و بازی رو نصب کردم، واقعا یه چیزی اونور فاجعه بود...

اول بگم که فقط اجرا کردن بازی باعث میشد حدودا 6 گیگ مموری رو پر کنه، تنظیمات بازی رو هم بالا میبردم و عملا استفاده کامل از کل رم رو میدیدم افت فریم های وحشتناک تا نهایتا بعداز 15-10 ثانیه از بازی با ارور کمبود مموری خارج میشد...

attachicon.gifBlackOps3_2015_11_12_15_51_05_733.jpg

تصمیم گرفتم که تنظیمات بازی رو پایین بیارم و بازی رو اجرا کنم که باز هم استفاده از مموری در حدود 6 گیگ بود و کمی بازی رو جلو بردم، مشکلی نبود تا وقتی دوباره خواستم تنظیمات بازی رو بالا ببرم که اتفاق جالبی افتاد!!!

attachicon.gifBlackOps3_2015_11_12_16_05_29_783.jpg

نه میزان استفاده مموری اونقدر که سری اول بالا رفته بود، اتفاق افتاد و نه بازی مشکلی پیدا میکرد، فقط افت فریم ها واقعا در حد فاجعه بود، در حدی که فقط با چرخش 90 درجه اختلاف فریم در حدود 30 فریم رو میشد مشاهده کرد...

attachicon.gifBlackOps3_2015_11_12_16_05_50_896.jpgattachicon.gifBlackOps3_2015_11_12_16_06_44_142.jpg

نکته آخر هم این بود که بازی واقعا از نظر گرافیکی و نحوه بازی در حد بازیهای کنونی نیست و بیشتر میشه گفت گرافیکش و شکل بازی همون BOPS II هستش...

درود

مشخصات سیستم؟

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم بازی رو نصب کردم واقعا افت فریم فاجعست ، داستان که بماند که دیگه فوق تخیلی شده !$!$ کوش او کالی که وقتی ما با یه تفنگ فکستنی نازی میکشتیم کلی بهمون حال میداد؟؟

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مشخصات سیستم؟

Sent from my D5503

سیستم اولی در امضام...

فرصت نکردم روی سیستم دوم اجراش کنم هنوز، ولی با این وضعیتی که داره فکر میکنم که دیگه اجراش هم نکنم...

لینک به دیدگاه

خوب امروز فرصت کردم و بازی رو نصب کردم، واقعا یه چیزی اونور فاجعه بود...

اول بگم که فقط اجرا کردن بازی باعث  میشد حدودا 6 گیگ مموری رو پر کنه، تنظیمات بازی رو هم بالا میبردم و عملا استفاده کامل از کل رم رو میدیدم افت فریم های وحشتناک تا نهایتا بعداز 15-10 ثانیه از بازی با ارور کمبود مموری خارج میشد...

attachicon.gifBlackOps3_2015_11_12_15_51_05_733.jpg

تصمیم گرفتم که تنظیمات بازی رو پایین بیارم و بازی رو اجرا کنم که باز هم استفاده از مموری در حدود 6 گیگ بود و کمی بازی رو جلو بردم، مشکلی نبود تا وقتی دوباره خواستم تنظیمات بازی رو بالا ببرم که اتفاق جالبی افتاد!!!

attachicon.gifBlackOps3_2015_11_12_16_05_29_783.jpg

نه میزان استفاده مموری اونقدر که سری اول بالا رفته بود، اتفاق افتاد و نه بازی مشکلی پیدا میکرد، فقط افت فریم ها واقعا در حد فاجعه بود، در حدی که فقط با چرخش 90 درجه اختلاف فریم در حدود 30 فریم رو میشد مشاهده کرد...

attachicon.gifBlackOps3_2015_11_12_16_05_50_896.jpgattachicon.gifBlackOps3_2015_11_12_16_06_44_142.jpg

نکته آخر هم این بود که بازی واقعا از نظر گرافیکی و نحوه بازی در حد بازیهای کنونی نیست و بیشتر میشه گفت گرافیکش و شکل بازی همون BOPS II هستش...

در تایید حرف این دوست عزیزمون، بنده هم دقیقا با همین مسایل روبرو شدم، اگر چه خیلی قبل تر ازین (بعد از MW2) دیگه امیدی به سری COD نداشتم، که با این قسمت دیگه مطمئن شدم دیگه هیچ امیدی به سری COD نیست! گیم پلی بازی بشدت تکراری و تقلیدی هست. داستان هم که نیازی به گفتن نداره، چندان جذابیتی نداشت، البته ممکنه بعد از طی نصف مراحل جذاب بشه! :D که با این وضع گرافیک و گیم پلی و بهینه نبودن بازی من که به شخصه هیچ تمایلی به ادامه بازی تا ااونجا رو ندارم.

در کلام آخر باید گفت :

R.I.P COD ! 

لینک به دیدگاه

من کاری به هاشیه هایی که تو این فروم رایج هست ندارم ولی من با 960 نسخه بتا 65+ فریم گرفتم که با فعال کردن v sync اوکی میشد

الانم دارم تو یوتیوب میبینم همه به راحتی تو 1080p 60 رو گرفتن پس مشکل چیه؟

در حال حاضر دارم mgsv رو بازی میکنم وگرنه یه کلیپ میذاشتم خیال همتون راحت شه

شاید مشکل از کرک باشه بازی رو از تو استیم باز میکنید؟

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

آقایون جوگیر من هم PS4 دارم و هم PC خوب بیخود سمته کنسول نرید بازیها روی کنسول اصلا گرافیک PC رو نداره بهترین گرافیک رو میتونید روی PC تجربه کنید نه کنسولها

دقیقا من کنسول4گرفتم وقتی یه ذره بازی میکنی مثل بازی انفموس لاست لایت خیلی داغ میکنه وصدای وحشتناکی داره مثل گرافیک رفرنس290!

لینک به دیدگاه

مشکلات افت فریم فقط amd داره

این بازی چون بهینه نیست مثل بتمن ارخام نیاز به رم ۱۶ گیگ داره یا اینکه پیج فایل ویندوز ۱۲ گیگ کنید درست میشه

و صد البته حتما از روی ssd پلی کنید کاملا روان میشه

لینک به دیدگاه

آخه این چه کاریه

هر سال یه COD میدن بیرون

2 سال ،3سال طولش بدن ولی یه چیز خوب از آب دربیاد

منظورم فقط بهینه سازی نیست.گیم پلی و داستان نسخه های جدید اصلا جالب نیست

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آخه این چه کاریه

هر سال یه COD میدن بیرون

2 سال ،3سال طولش بدن ولی یه چیز خوب از آب دربیاد

منظورم فقط بهینه سازی نیست.گیم پلی و داستان نسخه های جدید اصلا جالب نیست

واقعا يه COD بود و داستان و گيم پلي ...

لینک به دیدگاه

من با 980 Ti و 16 گیگ رم اجرا کردمش رم هام حدود 10 گیگش پر بود .

همه چی هم عالی .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی که مشکل فریم دارن تو این بازی، بزارید 2تا نکته رو بهتون بگم که شاید به دردتون بخوره:

1.اگه از ویندوز 8 و 10 استفاده میکنید، میزان حجم PageFile سیستمتون رو چک کنید که پایین نباشه(حدودا 9-8 گیگ کافی هستش)

2. به دلیل حجم بسیار بالای استفاده از مموری، سعی کنید که تکسچرهارو به مقداری تعیین کنید که مشکلی از بابت کمبود مموری پیدا نکنید، اگه پایینتر از 10 گیگ رم دارید، به گزینه ای بالاتر از High فکر نکنید...

البته این موارد در صورتی هستن که بقیه سخت افزار شما مشکلی از بابت اجرای بازی نداشته باشه...

درضمن یه پچ برای بازی اومده که بعداز نصبش، حداقل برای بنده باعث روون اجرا شدن بازی شد و موفق به تمام کردن بازی شدم...

شاید موتور گرافیکی بازی قوی نباشه، ولی طراحان بازی واقعا میدونستن که چطور از افکتهای مختلف برای جذاب کردن محیط بازی استفاده کنن...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...