رفتن به مطلب

Recommended Posts

در هم اکنون، matrix.trixx گفته است :

یه سرچی براتون انجام دادم وضع بازار افتضاحه تنوع کم و قیمت ها زیادن این مدل رو دیدم به بودجتون میرسه CAT4 هست 3 سالم گارانتی IDH داره اولین باره اسمشو شنیدم خخخ البته ظاهرا وارد کننده مدل های huawei هست تو این رنج قیمت فک نکنم انتخاب چندانی داشته باشین در هر صورت

https://meghdadit.com/product/67610/huawei-b310s-518-lte-cpe-wireless-4g-modem-router/مودم-روتر-4g-رومیزی-بی‌سیم-و-قابل-حمل-هواوی-مدل-بی-310-اس-518/

متاسفانه باید بودجه رو افزایش بدم ! الان متوجه شدم این سرعتی که روی گوشی دارم رو حالت 4.5G بوده پس 4Gبدرد من نمیخوره باید همون huawei  b612بگیرم که 4.5Gهست

بعضیا هم مدل TF-i60ایرانسل رو آنلاک شده میدن که قیمتشم کمتر،دیجیکالا عملا روی هر مورد 200تا300تومن کشیده روش !!!!در بهترین حالت 100تومن کشیده روی هر مودم

https://www.digikala.com/product/dkp-864256/مودم-4glte-ایرانسل-مدل-tf-i60-h1

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 4 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

متاسفانه باید بودجه رو افزایش بدم ! الان متوجه شدم این سرعتی که روی گوشی دارم رو حالت 4.5G بوده پس 4Gبدرد من نمیخوره باید همون huawei  b612بگیرم که 4.5Gهست

بعضیا هم مدل TF-i60ایرانسل رو آنلاک شده میدن که قیمتشم کمتر،دیجیکالا عملا روی هر مورد 200تا300تومن کشیده روش !!!!در بهترین حالت 100تومن کشیده روی هر مودم

https://www.digikala.com/product/dkp-864256/مودم-4glte-ایرانسل-مدل-tf-i60-h1

اسفند پارسال برای رفیقم خریدم 360 با طرح از خود سایت ایرانسل شما ببین تو 2 ماه چه وضعیتی اوردن سر مردم  مبین نت هم اورده ولی داخل سایتش دیدم نوشته مودم امانی اینا دیگه کین! البته این مدل داخل دیجی شاید از قبل باشه و شامل نشه یک پیگیری بکنین به نظر ارزندست با حجمی که میده و بعد تموم کردن حجم انلاک کنید

https://www.digikala.com/product/dkp-1161625/مودم-td-lte-مبین-نت-مدل-b612s-25d-به-همراه-سیم-کارت-45g-و-سرویس-اینترنت-600-گیگابایت-یکساله

لینک به دیدگاه

سلام

من خودم CPE B310 هواوی دارم با همراه اول استفاده می کنم، یه کم قدیمیه واسه سال 2014 هستش، اما سخت افزار خوبی داره، 4G هست Cat4، ازش راضی ام، گیرندگی خوبی داره، سرعتش بین 2 تا 4 مگابایت در ثانیه برای دانلود IDM میرسه. این مدل اگر در نقطه ای دور از آنتن BTS باشید (مثلا موبایلتون آنتنش تا ته پر نباشه، بهتره آنتش رو جداگانه تهیه کنید. مدل B310 مشکی رنگش خوبه چون آنلاک و این حرفها نشده و بهش تلفن ثابت هم وصل میشه. تک بانده 2.4 هستش. ازش راضی ام. با گارانتی idh تهیه کنید.

B315 هم هثل B310 هست خوبه فقط میتوانید مودم هم بهش وصل کنید و یه سوییچ 4 پورت LAN هم داره.

مدل B612 هواوی هم هست جدید تره، 4.5G هست و CAT6، قیمتش بالاس، ولی لاک بوده و آنلاک شده است. شاید اونی که گارانتی idh داره دیفالت باشه. اینو تست نکردم ولی ملت راضی هستند فقط زشت و گنده است.

یه مدل هم الان دارم تستش می کنم، به زودی با گارانتی آونگ وارد بازار میشه، ایسوس 4G-AC53U که اینم 4.5G هست و CAT6، خودش آنتن داره، وایرلس AC750 داره، دوبانده 2.4 و 5 گیگاهرتز، دو تا LAN داره، می توانید مودم ADSL هم بهش وصل کنید، سرعت دانلود IDM که با این داشتم به 5.5 مگابایت در ثانیه هم میرسه و سریعترین مودمی بوده که تا به حال برای همراه اول دیدم، بسیار کار باهاش راحته، و سیم کارت های ثابت هم میخوره بهش.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

سلام

من خودم CPE B310 هواوی دارم با همراه اول استفاده می کنم، یه کم قدیمیه واسه سال 2014 هستش، اما سخت افزار خوبی داره، 4G هست Cat4، ازش راضی ام، گیرندگی خوبی داره، سرعتش بین 2 تا 4 مگابایت در ثانیه برای دانلود IDM میرسه. این مدل اگر در نقطه ای دور از آنتن BTS باشید (مثلا موبایلتون آنتنش تا ته پر نباشه، بهتره آنتش رو جداگانه تهیه کنید. مدل B310 مشکی رنگش خوبه چون آنلاک و این حرفها نشده و بهش تلفن ثابت هم وصل میشه. تک بانده 2.4 هستش. ازش راضی ام. با گارانتی idh تهیه کنید.

B315 هم هثل B310 هست خوبه فقط میتوانید مودم هم بهش وصل کنید و یه سوییچ 4 پورت LAN هم داره.

مدل B612 هواوی هم هست جدید تره، 4.5G هست و CAT6، قیمتش بالاس، ولی لاک بوده و آنلاک شده است. شاید اونی که گارانتی idh داره دیفالت باشه. اینو تست نکردم ولی ملت راضی هستند فقط زشت و گنده است.

یه مدل هم الان دارم تستش می کنم، به زودی با گارانتی آونگ وارد بازار میشه، ایسوس 4G-AC53U که اینم 4.5G هست و CAT6، خودش آنتن داره، وایرلس AC750 داره، دوبانده 2.4 و 5 گیگاهرتز، دو تا LAN داره، می توانید مودم ADSL هم بهش وصل کنید، سرعت دانلود IDM که با این داشتم به 5.5 مگابایت در ثانیه هم میرسه و سریعترین مودمی بوده که تا به حال برای همراه اول دیدم، بسیار کار باهاش راحته، و سیم کارت های ثابت هم میخوره بهش.

ممنون از توضیحاتتون کامل بود،متاسفانه اینقدر قیمت این مودها بالاست که با خرید یکیش میشه 3یا 4تا مودم ADSL دو آنتنه خوب خرید،حالا انتخابم رو میکنم یکی از لیون سفارش میدم

لینک به دیدگاه

با سلام، دوستان  فرق بین این دو مدل ایسوس در چی هست ؟ مدل B1 یک مقدار کمی گرانتر هست .با این تفاوت که فکر کنم آنتن ها هم جدا نمیشه اما در مدل بدون  B1 آنتن ها جداشونده هست .

DSL-N14U
DSL-N14U-b1

لینک به دیدگاه

با سلام، دوستان  فرق بین این دو مدل ایسوس در چه چیزی  هست ؟ مدل B1 یک مقدار کمی گرانتر هست .با این تفاوت که فکر کنم آنتن ها هم جدا نمیشه اما در مدل بدون  B1 آنتن ها جداشونده هست .

DSL-N14U
DSL-N14U-b1

دقیقا حرف B1 چه تفاوت سخت افزاری رو ایجاد میکنه .و دوستان بین این مدل های ایسوس و لینک سیس X6200 و  X1000  چه تفاوتی هست ؟ آیا برای کاربر خانگی تفاوت فاحشی هست بین این مدل های ایسوس و لینک سیس با توجه به قیمت بیشتری که مدل های لینک سیس دارن ؟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، RISING گفته است :

با سلام، دوستان  فرق بین این دو مدل ایسوس در چی هست ؟ مدل B1 یک مقدار کمی گرانتر هست .با این تفاوت که فکر کنم آنتن ها هم جدا نمیشه اما در مدل بدون  B1 آنتن ها جداشونده هست .

DSL-N14U
DSL-N14U-b1

سلام

از نظر کارکرد و همه چیز یکی هست و فقط فرقشون همون آنتن هست . جالبه تا ۱ ماه پیش مدل b1 حدود ۱۲۰ تومان گرونتر بود حالا شمل میگید ارزونتر شده . من هر دو مدل را دارم

لینک به دیدگاه

سلام کدوم مدل با  توجه به این   snr    توصیه میکنید1231231231231234.PNG.8532f087ab3372837de8b2b69dd6bbe5.PNG

Asus ADSL2 Plus DSL-N14U-b1

TP-LINK VDSL/ADSL TD-W9970

غیر از اینا اگه مودمی مد نظرتون هست  رنج قیمت 500 تا 600

کاربری هم گیم

ممنون😀

ویرایش شده توسط violent1992
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Nobody2000 گفته است :

سلام

از نظر کارکرد و همه چیز یکی هست و فقط فرقشون همون آنتن هست . جالبه تا ۱ ماه پیش مدل b1 حدود ۱۲۰ تومان گرونتر بود حالا شمل میگید ارزونتر شده . من هر دو مدل را دارم

ممنون، نه جناب عرض کردم   در حال حاضر کمی مدل B1 گرانتر هست  .جالبه مدل ساده که قابلیت تعویض آنتن رو هم داره ارزانتر هست .به نظرم خرید  N14U  با امکان تعویض آنتن و ارزانتر بودن  به صرفه تر هست .

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام خدمت دوستان

من یک مادربرد rampage v e10 دارم می خواستم یک کارت شبکه و یک کارت تاندربولت بگیرم. 

سایت و دفترچه  مادربرد را که بررسی کردم  PCI طبق موارد زیر نوشته بود

The PCIEx8_4 slot shares bandwidth with M.2 and U.2

The PCIEx4_1 slot shares bandwidth with front USB3_34 ports and back USB3.1_EC1_EA2 ports.

If a X2 device is connected to the PCIEx4_1 slot, the front USB3_34 ports will be disabled. If a X4 or higher device is connected to the PCIEx4_1 slot, both front USB3_34 and back USB3.1_EC1_EA2 ports will be disabled

البته من  از یو اس بی جلو هم استفاده میکنم.

با توجه به موارد بالا من می تونم دو مورد با را خریداری کنم، با تشککر؟

و آیا می شود از  PCIEx8_4   برای کارت شبکه استفاده کرد با توجه به اینکه نوشته The PCIEx8_4 slot shares bandwidth with M.2 and U.2؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام نیاز به یک usb وایفای با چیپست mt7601

یا rt5370 دارم ولی نمیدونم چه مدلی حاوی این چیپست هست ، اگه کسی اطلاعی داره در این زمینه ممنون میشم راهنمایی کنه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان روزتون خوش
میخوام یه مودم حرفه ای ADSL2 بگیرم که اگه بشه سیم کارت هم بخوره خیلی عالی میشه
خیلی وقته خرید تجهیزات سخت افزاری نکردم و از قیمت ها و تکنولوژی های جدید خبر ندارم
لطفا هر توصیه ای لازم هست بگید و بهترین پیشنهاد رو بدید

شرایط :
+ امنیت مودم بالا باشه که ه.ک نشه
+ فقط برای داخل خونه تا فاصله 30 متری انتن بده بسته (نمیخوام تا فاصله زیاد انتن بده چون هیچ کاربردی که نداره بدی هم داره باعث میشه بقیه همسایه ها هم بتونن وصل بشن)
+ انتن دهیش قوی باشه ولی نهایت فاصله تا 30 متری کافیه
+ راه اندازی و کار باهاش راحت باشه
+ ساخت جدید باشه و بروز باشه
+ احتمالا 24 ساعت روشن میمونه و کیفیتش خوب باشه که خراب نشه

+ احتمالا 4 نفر به مودم وصل بشه همیشه این مسله باعث افت سرعتش نشه
+ حتما QOS داشته باشه (احتمالا 4 نفر به مودم وصل بشه همیشه این مسله باعث افت سرعتش نشه)

+ میخوام از لیون کامپیوتر خرید کنم پس حتما تو شاپشون موجود باشه

بودجه :
+ بین 500 تا 700 هزار تومان

ویرایش شده توسط alibahman47
لینک به دیدگاه

یک مودم دارم با قابلیت‌های VDSL/ADSL2+/DVD RW+/غذاساز . فریم ور رو آپدیت کنید از 100 متری پرینت هم میزنه.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان روزتون خوش
میخوام یه مودم حرفه ای ADSL2 بگیرم که اگه بشه سیم کارت هم بخوره خیلی عالی میشه
خیلی وقته خرید تجهیزات سخت افزاری نکردم و از قیمت ها و تکنولوژی های جدید خبر ندارم
لطفا هر توصیه ای لازم هست بگید و بهترین پیشنهاد رو بدید

شرایط :
+ امنیت مودم بالا باشه که ه.ک نشه
+ فقط برای داخل خونه تا فاصله 30 متری انتن بده بسته (نمیخوام تا فاصله زیاد انتن بده چون هیچ کاربردی که نداره بدی هم داره باعث میشه بقیه همسایه ها هم بتونن وصل بشن)
+ انتن دهیش قوی باشه ولی نهایت فاصله تا 30 متری کافیه
+ راه اندازی و کار باهاش راحت باشه
+ ساخت جدید باشه و بروز باشه
+ احتمالا 24 ساعت روشن میمونه و کیفیتش خوب باشه که خراب نشه

+ احتمالا 4 نفر به مودم وصل بشه همیشه این مسله باعث افت سرعتش نشه
+ حتما QOS داشته باشه (احتمالا 4 نفر به مودم وصل بشه همیشه این مسله باعث افت سرعتش نشه)

+ میخوام از لیون کامپیوتر خرید کنم پس حتما تو شاپشون موجود باشه

بودجه :
+ بین 500 تا 700 هزار تومان

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

یک مودم دارم با قابلیت‌های VDSL/ADSL2+/DVD RW+/غذاساز . فریم ور رو آپدیت کنید از 100 متری پرینت هم میزنه.

سپاس دوست عزیز میخوام مودم نو خریداری کنم

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، alibahman47 گفته است :

سپاس دوست عزیز میخوام مودم نو خریداری کنم

دوست عزیز، ایشون قصدشون مزاح بود.

سادگی تنها جرمی است که پیگرد قانونی ندارد (خودم  ع)

مودمی که سیمکارت بخوره و هم adsl باشه وجود نداره.

30 متر خیلی زیاده. بیشتر مودمها زور بزنن تو محدوده منزل درست انتن بده. در ضمن میتونی از تنظیمات قدرتش کم کنی.البته بعضی از مودمها این قابلیت دارن.

با فروشگاه لیون تماس بگیرید از اونجا راهنمایی میکنند.

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

دوست عزیز، ایشون قصدشون مزاح بود.

سادگی تنها جرمی است که پیگرد قانونی ندارد (خودم  ع)

خوب حالا پیشنهادی نمیدید

تو فروشگا ه ها پره از مودم های متنوع نمیدونم دقیقا کدوم رو خریداری کنم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، alibahman47 گفته است :

خوب حالا پیشنهادی نمیدید

تو فروشگا ه ها پره از مودم های متنوع نمیدونم دقیقا کدوم رو خریداری کنم

هر مودمی خریدید بروز رسانی نکنید که مشکلات زیادی برات درست میکنه. من ایسوس و زایکسل و تی پی لینک فریمورش ابدیت کردم هر کودم یه مدل قر میومدن.

لینک به دیدگاه

برند ایسوس بنظر من بهتره.

البته مودم چیز خاصی نداره که بخوای حساسیت نشون بدی. ولی تو مارکها ، من زایکسل و ایسوس و ازتچ میپسندم

https://www.lioncomputer.com/network-and-communication-equipment/communication-equipment/adsl-modem/asus/asus-dsl-n12hp-high-power-n300-adsl-wireless-modem-router.html

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

بعصی مدلا که usb دارن می تونن با دانگل سیم کارت بخورن حتی تجمیعم می کنن مثلا

https://www.asus.com/Networking/DSLN14U/

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مودم های جدید همشون از امنیت بسیار بالایی برخوردارن و شما خودتون میتونید با استفاده از چند راه بسیار ساده مودم رو کاملا غیر قابل هک کنید

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

برند ایسوس بنظر من بهتره.

البته مودم چیز خاصی نداره که بخوای حساسیت نشون بدی. ولی تو مارکها ، من زایکسل و ایسوس و ازتچ میپسندم

https://www.lioncomputer.com/network-and-communication-equipment/communication-equipment/adsl-modem/asus/asus-dsl-n12hp-high-power-n300-adsl-wireless-modem-router.html

در 13 ساعت قبل، m.daneshyab گفته است :

بعصی مدلا که usb دارن می تونن با دانگل سیم کارت بخورن حتی تجمیعم می کنن مثلا

https://www.asus.com/Networking/DSLN14U/

این مودم  با قیمت 600 و خورده ای  Qos  هم نداره در حالی که مودم های 300 تومنی مثل

https://www.digikala.com/product/dkp-35476/مودم-روتر-adsl2-plus-بی-سیم-n300-دی-لینک-مدل-dsl-2740u#/tab-comments/&page=1&order=buyers

این قابلیت رو دارند

مدل هایی که معرفی کردید نقد منفی زیاد داره از نظر مشتری هایی که خرید کردن

و من دنبال مودمی بودم که سیمکارت هم بخوره چیزی رو پیدا نکردم

علت اینکه شما مودم های ایسوسس رو معرفی کردید چیه ؟ ویژی بارز این برند در مودم هاش چیه ؟ چون حس میکنم فقط الکی قیمت هاشون بالاست در حالی که ظاهرشون خوب نیست امکانات مودم های دیگه در رنج پایین رو هم ندارن اکثر مشتری هایی که خریدن ناراضین

این مودم بنظرتون  چطوره ؟

https://www.digikala.com/product/dkp-92440/مودم-روتر-adsl2-plus-بیسیم-n300-دی-لینک-مدل-dsl-2790u

نقد هاش همه مثبت تو دیجیکالا و همه بهش 5 از 5 امتیاز دادن

لینک به دیدگاه

یه مودم میخوام که سیمکارت خور هم باشه و ۴G رو پشتیبانی کنه ؟

لینک به دیدگاه

مودم زیر رو ببینید :

سایت لیون کامپیوتر

سایت دی جی کالا

هر دو این مودم ها دقیقا یک مدل هستند ؟

چون اسم مدل یکی هست ولی لیون قیمتش خیلی پایینتره ؟

البته لیون عکس رو هم اشتباه گذاشته

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

مودم غیر قابل هک وجود ندارد. هر مودم بسته به کمپانی سازنده ، در فریمور های دستگاه آسیب پذیری وجود داره. این آسیب پذیری ها به چند دسته تقسیم میشن 

طبق تحقیقات حدود 80 درصد فریمور مودم ها آسیب پذیری سطح خطرناک  دارن.

ترجیحا مودمی برای خرید انتخاب کنید که پشتیبانی  نرم افراری خوبی داشته باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...