رفتن به مطلب

Recommended Posts

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

پس بده من یه دونه دارم 250 میفروشم. عین اک . کم کارکرد

لینک به دیدگاه

حتما از طریق پشتیبانی پیگیری کنید تا هم به حقتون برسین هم فروشگاه های متقلب از بین برن

فروشنده هایی که جنس تقلبی ارسال کنن از سیستم مارکت پلیس حذف میشن

لینک به دیدگاه

در در 21 آذر 1398 در 22:48، Alirezatha گفته است :

حتما از طریق پشتیبانی پیگیری کنید تا هم به حقتون برسین هم فروشگاه های متقلب از بین برن

فروشنده هایی که جنس تقلبی ارسال کنن از سیستم مارکت پلیس حذف میشن

والا نمیدونم این چه کاریه که دیجیکالا میکنه

با هر ننه قمری وارد شراکت پلیس میشه و تضمین بازگشت کالا میده

البته یجورایی هم به نفعشه

از 10نفر که جنس تقلبی بهشون میده، هفت نفر میگن به درک و پیگیری نمیکنن

سه نفر هم پیگیری کنن، بازم سودش رو کرده چون جنس آشغال با این وضعیتی که گفتم رو فقط 50 هزارتومن زیر  قیمت اصلی میده 

دیجیکالا کم کم داره عروس تعریفی میشه به نظرم

باید یه آلترناتیو جدی براش ظهور کنه

البته فکر نکنم زیر بار حذف کردن فروشگاه های متقلبش بره چون یجورایی شده نون دونی  برای دیجی؛  این تضمین بازگشت رو هم برای این گذاشته که پلیس فتا نریزه توی دفترمرکزی دیجیکالا

لینک به دیدگاه

در در 21 آذر 1398 در 10:23، coca cola گفته است :

پس بده من یه دونه دارم 250 میفروشم. عین اک . کم کارکرد

درود دوست عزیز

-------------

اگه دوستمون نخواستن لطفا" مدل رو واسه بنده پ-خ بفرمایین

لینک به دیدگاه

حواسم باشم از دیجیکالا اینجور وسایل رو نخرم ، بازم شانس آوردید قبول کردن مرجوع کنید 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mahdi59 گفته است :

والا نمیدونم این چه کاریه که دیجیکالا میکنه

هیچ راهی برای جلوگیری از این مورد وجود نداره اگر قوانین فروشش سخت گیرانه باشه تعداد فروشنده های جدید افت میکنه و این حتی به شدت به ضرر خود مشتری هست چون تنوع کالا بسیار مهمه

اگر هم قوانین بیش از حد سخت گیرانه نباشن که وضع موجود پیش میاد که البته با پشتیبانی بسیار قوی اش خیال مشتری رو کاملا راحت میکنه

ضمن اینکه این فروشنده ها واقعی هستن یعنی ممکنه شما ازشون به صورت حضوری هم خرید کنید با این تفاوت که اگر دیجیکالا اینجا واسطه تون باشه میتونید راحت جنس رو پس بدید ضمن اینکه دیجیکالا فروش توسط اون فروشنده رو ممنوع میکنه و از چرخه حذف میشه ولی در واقعیت همچین چیزی نداریم

لینک به دیدگاه

در در 20 آذر 1398 در 12:42، mahdi59 گفته است :

سلام دوستان من چند روز پیش از فروشگاه همسایه (دیجیکالا) این مودم رو سفارش دادم و ترجیح دادم مدل بدون گارانتی رو بخرم با قیمت 540 هزارتومن(البته تضمین عودت داره)

ولی این مودمی که برای من ارسال شده، جعبش با مدل بازار که یه جعبه کوچیک و فیت هست، فرق داره و مال من جعبش بزرگه و یه طلق شفاف داره که کالا توش مشخص باشه

در ضمن چسب های آکبندی بسته بندی باز شده بود و سریال روی جعبه با سریال روی مودم فرق داره

مدل مودم هم، E8372h-155 هست

راستش قبلش این مودم رو نداشتم که صفحه فریمورش رو با مدل های IDH چک کنم 

میشه راهنماییم کنید؟

راستی مودم روشن میشه و مشکلی نداره اما دقیق تست نکردم که ببینم برد مودم چقدره

الان با سیمکارت ایرانسل و در حالی که مودم نزدیک سیستم هست، سرعتم 4.2 مگ هست(منطقه پیروزی-شکوفه)

درود،بند همین مودم رو تابستون از لیون کامپیوتر خریداری کردم

مدلی که شما داری تقلبی نیست یک مدل پایینتر هست و شکلش همینه  که بجای 8372با قیمت کمتر فروخته میشه تفاوتش اینکه آنتن بهش نمیخوره،کارت حافظه نداره،UPNPوNATنداره و اجازه نمیده شما بعضی از بازی های آنلاین رو بازی کنید اما قیمتش کمتر هست شما چقدر بابتش پول دادید؟دیجیکالا از این مودم با دو قیمت متفاوت داره که مدل اصلی حدود 700تومان است

لینک به دیدگاه

دوست گرام حدس بنده درست بوده مودم شما تقلبی نیست

مودم بنده E8372h-608 که گرانتر است

20191215_192838.thumb.jpg.617292bf0bb2ac3a073e52f6e8c34483.jpg

20191215_192903.thumb.jpg.2267bae75d48b73f14c33a5bd3bf29cf.jpg20191215_192822.thumb.jpg.c5c0035ad70b6f6fb0a9ba37783804d2.jpg

مدل مودم شما E8372h-155 ارزان تر است

IMG_20191211_131918.jpg.8b93f0c1c92f5e7af487222471b6d673.thumb.jpg.65b19e97ba82958c0cdf329c9006e1a6.jpg

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

دوست گرام حدس بنده درست بوده مودم شما تقلبی نیست

مودم بنده E8372h-608 که گرانتر است

20191215_192838.thumb.jpg.617292bf0bb2ac3a073e52f6e8c34483.jpg

20191215_192903.thumb.jpg.2267bae75d48b73f14c33a5bd3bf29cf.jpg20191215_192822.thumb.jpg.c5c0035ad70b6f6fb0a9ba37783804d2.jpg

مدل مودم شما E8372h-155 ارزان تر است

IMG_20191211_131918.jpg.8b93f0c1c92f5e7af487222471b6d673.thumb.jpg.65b19e97ba82958c0cdf329c9006e1a6.jpg

ممنون از عکس  هاتون اما‌ من به سه دلیل  پس  دادم

اول، بازشدگی بسته و یکسان نبودن سریال مودم و جعبه

دوم، نداشتن جایگاه رم 

سوم، بدون شعور فرض کردن ما توسط این فروشنده ی بی وجدان(منظورم دیجی نیست هر چند از  دیجی هم دلخورم)

راستی این لوگوی آبی  چیه روی مودم شما؟

آنلاک شدست؟ 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mahdi59 گفته است :

با اجازه حاج اقا

این مارک یک شرکت ISP هست،این مودم هارو از هواوی خریده و مارک شرکت خودشو زده روش ،مثل ایرانسل که مارک شرکت خودشو زده روی مدل 3372 که وای فای نیست زده،حالا اینی که ایشون خریدن انلاکه ولی ایرانسل لاک بود که خودم داشتم با راهکاری انلاک کردم

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، mahdi59 گفته است :

ممنون از عکس  هاتون اما‌ من به سه دلیل  پس  دادم

اول، بازشدگی بسته و یکسان نبودن سریال مودم و جعبه

دوم، نداشتن جایگاه رم 

سوم، بدون شعور فرض کردن ما توسط این فروشنده ی بی وجدان(منظورم دیجی نیست هر چند از  دیجی هم دلخورم)

آنلاک شدست؟ 

مودم آنلاک شده است، Telenorیه شرکت مخابراتی در نوروژ که با شرکت Huaweiهمکاری میکنه

در 9 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

با اجازه حاج اقا

این مارک یک شرکت ISP هست،این مودم هارو از هواوی خریده و مارک شرکت خودشو زده روش ،مثل ایرانسل که مارک شرکت خودشو زده روی مدل 3372 که وای فای نیست زده،حالا اینی که ایشون خریدن انلاکه ولی ایرانسل لاک بود که خودم داشتم با راهکاری انلاک کردم

مودم های جدید هیچکدوم آنلاک نمیشه،این مدل هم ایرانسل نداره

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

مودم های جدید هیچکدوم آنلاک نمیشه،این مدل هم ایرانسل نداره

اره میدونم

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

اره میدونم

سلام . مودم انلاک یعنی چی ؟ فرقش با مودم لاک چیه ؟  اصلا برای چی مودم هارو قفل میفروشن ؟

آنلاک شدش چه مزایایی داره ؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Hype گفته است :

سلام . مودم انلاک یعنی چی ؟ فرقش با مودم لاک چیه ؟  اصلا برای چی مودم هارو قفل میفروشن ؟

آنلاک شدش چه مزایایی داره ؟

سلام انلاک یعنی هر سیم کارتی میخوره،ولی مثلا مودم خاص ایرانسل هستن که لاک هستن فقط سیم کارت ایرانسل قبول میکنه،،یه سری مودم ایرانسلو مبین نت و همراه اول میفروختن که میشد با فلشو بعدا با لحیم کاری و کارای دیگه انلاک کرد،الان لامصبا فریمور جدید زدن که مردم نتونن انلاک کنن

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام انلاک یعنی هر سیم کارتی میخوره،ولی مثلا مودم خاص ایرانسل هستن که لاک هستن فقط سیم کارت ایرانسل قبول میکنه،،یه سری مودم ایرانسلو مبین نت و همراه اول میفروختن که میشد با فلشو بعدا با لحیم کاری و کارای دیگه انلاک کرد،الان لامصبا فریمور جدید زدن که مردم نتونن انلاک کنن

خیلی ممنون . لطف کردین

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

من شنیدم مودم هایی که آنلاک هستن(حتی اگه آکبند باشه) بعد از ریست کردن دوباره برمیگردن به حالتی که تنها با اپراتوری که باهاش رجیستر شده کار میکنن

این درسته؟

راستی چرا اصلا هوآوی، مودم خام به IDH نمیده؟

راستی این آنلاک کردن رو خود IDH انجام داده یا....

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، mahdi59 گفته است :

من شنیدم مودم هایی که آنلاک هستن(حتی اگه آکبند باشه) بعد از ریست کردن دوباره برمیگردن به حالتی که تنها با اپراتوری که باهاش رجیستر شده کار میکنن

این درسته؟

راستی چرا اصلا هوآوی، مودم خام به IDH نمیده؟

راستی این آنلاک کردن رو خود IDH انجام داده یا....

جدید ها اینطور هستن،کاری با مودم های جدید کردن که مردم نتونن انلاک کنن،ولی خب قدیما مودم های e3372 ,lh92 و چندتا دیگه بودن که فقط بایه فلش و کد و اینا تا همیشه انلاک میموندن،سری b612 که ایرانسل به اسم tf i60 هم بایستی مودم رو باز و یه کله ی USB رو لحیم میکردین به برد و یه سری فلش و کارای دیگه انجام بدین تا انلاک بشه،ولی خب بعد یه مدت ایرانسل زرنگی کرد اپدیت فرستاد مردم هم مودمو اپدیت کردن،لاک شد!دیگه بعد اونم خیلیا نتونستن انلاک کنن

معمولا شرکتی مثل ایرانسل برای اینکه خدماتشو گسترده تر کنه،مودم رو از هواوی میخره و لاک میکنه و مارک خودشو میزنه روش منتها به قیمت کمتر میفروشه مودم رو که از اونور با بسته اینترنتی راحت جبرانش میکنه،مودم انلاک بده هیچ فایده ای براش نداره،هدف اصلی ایرانسل و شرکتای دیگه اینه که مردمو بکشونن سمت خودشون و اینترنت از اونا بخرن،سود فروش خوده مودم ملاک نیست 

ببخشید اول سوال رو خوب نخوندم،مودمی که میخرید باید مارک خوده شرکت سازنده روش باشه،اگه مال اپراتور باشه کلا لاک هست

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

جدید ها اینطور هستن،کاری با مودم های جدید کردن که مردم نتونن انلاک کنن،ولی خب قدیما مودم های e3372 ,lh92 و چندتا دیگه بودن که فقط بایه فلش و کد و اینا تا همیشه انلاک میموندن،سری b612 که ایرانسل به اسم tf i60 هم بایستی مودم رو باز و یه کله ی USB رو لحیم میکردین به برد و یه سری فلش و کارای دیگه انجام بدین تا انلاک بشه،ولی خب بعد یه مدت ایرانسل زرنگی کرد اپدیت فرستاد مردم هم مودمو اپدیت کردن،لاک شد!دیگه بعد اونم خیلیا نتونستن انلاک کنن

معمولا شرکتی مثل ایرانسل برای اینکه خدماتشو گسترده تر کنه،مودم رو از هواوی میخره و لاک میکنه و مارک خودشو میزنه روش منتها به قیمت کمتر میفروشه مودم رو که از اونور با بسته اینترنتی راحت جبرانش میکنه،مودم انلاک بده هیچ فایده ای براش نداره،هدف اصلی ایرانسل و شرکتای دیگه اینه که مردمو بکشونن سمت خودشون و اینترنت از اونا بخرن،سود فروش خوده مودم ملاک نیست 

ببخشید اول سوال رو خوب نخوندم،مودمی که میخرید باید مارک خوده شرکت سازنده روش باشه،اگه مال اپراتور باشه کلا لاک هست

یعنی  این مودم های۸۳۷۲ که روشون لوگوی اپراتور های خارجی خورده مشکلی  نداره؟ چون در  واقع چاره ای  نداریم و تنها ‌وارد کننده ی همین مودم یعنی IDH، تمام مودم هاش لوگوی  اپراتور های خارجی  خورده

لینک به دیدگاه

پیوست مهم:

مودم توسط  دیجیکالا پس  گرفته شد و دیشب ساعت ۱۱:۳۰ ، مبلغ به طور کامل از طرف دیجیکالا به کارتم واریز شد

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، mahdi59 گفته است :

یعنی  این مودم های۸۳۷۲ که روشون لوگوی اپراتور های خارجی خورده مشکلی  نداره؟ چون در  واقع چاره ای  نداریم و تنها ‌وارد کننده ی همین مودم یعنی IDH، تمام مودم هاش لوگوی  اپراتور های خارجی  خورده

شما با لوگو چیکار داری؟مودم آنلاک یعنی از حالت انحصار درومده همه سیمکارتی بهش میخوره حالا لوگو گرین روش باشه مثلا؟مودم های ایرانسل به صورت آنلاک شده با قیمت بالا تو بازار هست

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، mahdi59 گفته است :

این درسته؟

درود خیر بنده مودم zmi mf855 دارم و از هر 2 سیم کارت همراه اول و ایرانسل روش به تناوب استفاده می کنم و چنین موردی صحت نداره و شایعه هست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

شما با لوگو چیکار داری؟مودم آنلاک یعنی از حالت انحصار درومده همه سیمکارتی بهش میخوره حالا لوگو گرین روش باشه مثلا؟مودم های ایرانسل به صورت آنلاک شده با قیمت بالا تو بازار هست

نه دوست عزیز

مشکلم با لوگو نیست

بحث من اینه که مودم های آنلاک هیچ مشکلی  ندارن؟

مثلا با ریست کردن دوباره لاک بشن(چون مودم های  آنلاک b316 این مشکل رو داشتن)

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، mahdi59 گفته است :

نه دوست عزیز

مشکلم با لوگو نیست

بحث من اینه که مودم های آنلاک هیچ مشکلی  ندارن؟

مثلا با ریست کردن دوباره لاک بشن(چون مودم های  آنلاک b316 این مشکل رو داشتن)

من امتحان نکردم البته دلیلی هم نداره بخوام ریست کنم...........

لینک به دیدگاه

سلامی مجدد

دیروز مودم e8372 رو از  سایت خود IDH تهیه کردم 

قیمت کالا ۶۱۵ هزارتومان بود که با تخفیف شب یلدا و ارسال  رایگان، اون رو به قیمت ۵۷۰ هزارتومان خریداری کردم

امروز ساعت یازده و نیم صبح هم به دست بنده رسید (با پیک اسنپ)

یک سیمکارت رایگان هم هدیه داده شد

روی  مودم هم لوگوی  هیچ اپراتوری (داخلی و خارجی) درج نشده  و به نظر  میرسه روند واردات مودم های آنلاک متوقف شده و این موضوع که مودم کاملا خام بود، بسی تعجب  آور و دلچسب بود چون گویا خیلی وقت بود که مودم های e8372 داخل بازار همگی آنلاک شده بودند حتی مودم های  آکبند

در ضمن از  روند ارسال و  بسته بندی و.... کاملا رضایت داشتم

با تشکر  از  شما دوستان :)

ویرایش شده توسط mahdi59
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...