رفتن به مطلب

Recommended Posts

میدونم بی ربطه ولی

کسی بسته های روزانه ماهانه و هفتگی (1تا11)بینهایت همراه اول رو تست کرده؟ محدودیت دانلود داره؟

امروز یه 2تا7 فعال کردم 20 گیگ داشت 3 گیگ از حجم ماهانم رو هم خورد?

همراه اول چطوری وقتی بسته تمام بشه از شارژ کم نکنه؟ مثل ایرانسل که تو برنامه ایرانسل من میشه با تموم شدن بسته نت رو قطع کرد

0
  •  
لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 دقیقه قبل، enzeva گفته است :

میدونم بی ربطه ولی

کسی بسته های روزانه ماهانه و هفتگی (1تا11)بینهایت همراه اول رو تست کرده؟ محدودیت دانلود داره؟

امروز یه 2تا7 فعال کردم 20 گیگ داشت 3 گیگ از حجم ماهانم رو هم خورد?

همراه اول چطوری وقتی بسته تمام بشه از شارژ کم نکنه؟ مثل ایرانسل که تو برنامه ایرانسل من میشه با تموم شدن بسته نت رو قطع کرد

0
  •  

درود، طبق پیگیری های بنده همراه اول این امکان رو نذاشته...

باید تایم بدی به مودم یا سیستم یا گوشی که اتوماتیک راس ساعت نت رو (یا خودش رو) خاموش کنه

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/25, 22:09:01، ARMIN گفته است :

بله هارد ریست هم کردم.

گارانتی کاری نمیکنه، اونجا تست میکنه میگه سالمه، مشکل در حین کار با مودم ایجاد میشه. با مودم کاری نداشته باش = اینترنت داشته باش.

گارانتی تو شرکت تست میزنه وصل بشه به اینترنت میگه سالمه، اون که نمیاد خونه ی ما تست بزنه ببینه مشکل رو.

من که به هیشکی توصیه نمیکنم N55U بخره.

والا رامین جان منم DSL-N55U AnnexA دارم و خدا رو شکر مشکلی نداشتم ، از معین بپرس

لینک به دیدگاه

سلام دوستان. من یک روتر تهیه کردم برای این که درون این روتر بتونم مشخصات V/P/N رو بدم و از روتر به بعد ip عوض بشه. ولی هنوز نتونستم steup ش کنم.

روتر مربوط این هست :

http://lioncomputer.ir/product/7070/توتولینک+اکسس+پوینت+روتر+دوال+باند+AC1200+مدل++A2004NS/

wegrwegrewg.thumb.jpg.8314e14ae61b887064774cfdf9f23181.jpg

کسی نظری داره؟

اصلا این روتر پشتیبانی میکنه یا انتخاب درستی نکردم؟

کسی تست کرده با روتر های دیگه؟

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 1395/06/29, 14:03:45، Mohsenbike گفته است :

سلام 

لطفا کمک

دو کار هست میخوام انجامش بدم 

1 انتقال مودم به پشت بام و استفاده از 20 متر کابل شبکه از مودم به کامپیوتر

2 استفاده از 20 متر کابل انتن به مودم برای این آنتن

http://www.rastinbazar.com/Product_Info.aspx?id=20458&ZTE 3G/4G Signal Booster Antenna with SMA Connector/آنتن تقویت سیگنال 3G و 4G شرکت ZTE با کانکتور نوع SMA

البته قبلا شنیدم که استفاده از کابل بلند برای انتن معمولیه مودم بدتر میکنه ماجرا رو 

امشب اول خوده مودمو میبرم بالا تستش میکنم که ببینم بالا پشت بام انتن چجوریاست.

حالا نظرتون رو میخواستم بدونم که کدوم راه

بهتره؟ 

1یا2

تیتر این موضوع رو چندبار تا حالا برای موضوع های مختلف ویرایش کردم

من تاپیکتو ندیدم وگر نه راهنماییتون میکردم.

چون خودم این کارو کردم بهتون میگم چطوری بهتر هست.

اصلا کابل آنتن رو زیاد نکنید که هیچ به درد نمیخوره. من مودم و کابل شبکه و یک سیم بلد شماره یک رو به همراه یک باکس ضد آب بردم بالای پشت بام. سیگنالم از 86 شد 56dbm . حتی وقتی wifi هم استفاده میکنم مشکلی ندارم ولی یک مقدار time out میندازه و پرش پینگ.

پی نوشت:

اسم باکس دانوب هست

http://www.itasarir.com/fa/Product/item/ محصولات/دانوب باکس/155/باکس مات 13-30-20

بسیار عالی ضد آب هست.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

مودم خوب با انتن دهی قوی و قابلیت دانلود بدون روشن بودن سیستم سراغ دارید؟ قیمت 200

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Behraad گفته است :

مودم خوب با انتن دهی قوی و قابلیت دانلود بدون روشن بودن سیستم سراغ دارید؟ قیمت 200

سلام

ASUS N14U

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان

به مودمی (adsl) نیار دارم که وایفای مجازی یا میهمانش رو بشه با دکمه ی فیزیکی خاموش و روشن کرد و ترجیحا با این خاموش و روشن شدن مودم قطع نشه.با یک برنامه ی ساده هم بشه چنین کاری کرد پذیرفتنیه.

الان بیشتر مودم-روترها امکان ساختن یک یا چند وایفای مجازی رو دارند، ولی لازمه بری توی تنظیمات و این گزینه رو خاموش و روشن و یا تنظیم کنی و عموما هم با هر تغییر وضعیت دستگاه ریستارت می شه یا دست کم شبکه چند ثانیه قطع می شه.

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان

به مودمی (adsl) نیار دارم که وایفای مجازی یا میهمانش رو بشه با دکمه ی فیزیکی خاموش و روشن کرد و ترجیحا با این خاموش و روشن شدن مودم قطع نشه.با یک برنامه ی ساده هم بشه چنین کاری کرد پذیرفتنیه.

الان بیشتر مودم-روترها امکان ساختن یک یا چند وایفای مجازی رو دارند، ولی لازمه بری توی تنظیمات و این گزینه رو خاموش و روشن و یا تنظیم کنی و عموما هم با هر تغییر وضعیت دستگاه ریستارت می شه یا دست کم شبکه چند ثانیه قطع می شه.

..

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود بر دوستان

..

سلام آقای بهمنیان خوبی؟ من ندیدم همچین چیزی ولی روتر ایسوس دارم برنامه خودشو که نصب کنی رو گوشی میتونی با دوتا تاچ 3 تا  وایفای میهمان بسازی فقط متوجه نشدم وقتی خاموشش میکنی اینترنت قطع میشه یا نه 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mnbv172 گفته است :

سلام آقای بهمنیان خوبی؟ من ندیدم همچین چیزی ولی روتر ایسوس دارم برنامه خودشو که نصب کنی رو گوشی میتونی با دوتا تاچ 3 تا  وایفای میهمان بسازی فقط متوجه نشدم وقتی خاموشش میکنی اینترنت قطع میشه یا نه 

درود

خوبم و سپاس

مدل دقیقش  و نام برنامه ای که نصب میشه چیه؟

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

خوبم و سپاس

مدل دقیقش  و نام برنامه ای که نصب میشه چیه؟

RT-AC51U   

اگه دوست دارید تا اسکرین شات بگیرم اسم برنامش Asus Router  یادمه روتر تی پی لینک داشتم ولی باید ریستارت میشد تا کاربر میهمان فعال بشه

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

RT-AC51U   

اگه دوست دارید تا اسکرین شات بگیرم اسم برنامش Asus Router  یادمه روتر تی پی لینک داشتم ولی باید ریستارت میشد تا کاربر میهمان فعال بشه

سپاس

بدونم چه برندی  و چه خانواده‌ای خوش‌دستتره، درباره‌ش می‌پژوهم. اینطوری دامنه‌ی محدودتری رو لازمه بگردم. اگر ازش عکس بگذاری سپاسگزار خواهم شد.

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

سپاس

بدونم چه برندی  و چه خانواده‌ای خوش‌دستتره، درباره‌ش می‌پژوهم. اینطوری دامنه‌ی محدودتری رو لازمه بگردم.

ایسوس به خوش دستی معروفه ولی این اولین روتر ایسوس که دارم و من از یک جهت خوشم نیومد بعضی وقتا هنگ میکردم باید روتر ریستارت میکردی اما بعد آپدیت درست شد یه چیز دیگه قدرت  وایرلسش به اندازه تی پی لینک نیست 

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

ایسوس به خوش دستی معروفه ولی این اولین روتر ایسوس که دارم و من از یک جهت خوشم نیومد بعضی وقتا هنگ میکردم باید روتر ریستارت میکردی اما بعد آپدیت درست شد یه چیز دیگه قدرت  وایرلسش به اندازه تی پی لینک نیست 

اگر بدونم از پس کارم بر می‌آد رده بالاش رو می‌گیرم که قابلیت افزودن آنتن داشته باشه و هم‌اکنون اولویت من امنیت بالا و نداشتن دردسر برای افزودن کلاینت میهمان است.

همچنین در صورت امکان ببین با خاموش و روشن شدن وایفای میهمان، شبکه قطع می‌شه یا نه.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

اگر بدونم از پس کارم بر می‌آد رده بالاش رو می‌گیرم که قابلیت افزودن آنتن داشته باشه و هم‌اکنون اولویت من امنیت بالا و نداشتن دردسر برای افزودن کلاینت میهمان است.

همچنین در صورت امکان ببین با خاموش و روشن شدن وایفای میهمان، شبکه قطع می‌شه یا نه.

?

هم روشن کردنش و هم خاموش کردن خط 2 و 5 حدود 4 تا 5 ثانیه قطع میشه  امنیتش که خوبه فکر کنم .شاید اونایی که سری بالاتر دارن قطع نشن ولی این قطع میشه 

لینک به دیدگاه

دوستانی که یه مودم نسبتا خوب تا بودجه 100 میخوان asus n10 c1 رو بهشون پیشنهاد میکنم.

مزایا:

مثلا ( با توجه به اپدیت فریم ور ) میتونین برای هر یوزی که به مودم وصل میشه محدودیت سرعت اپلود یا دانلود یا زمان تعریف کنین.

میتونین سرعت استفاده از وایفای و یا لن رو چک کنین. مثلا میتونین مانیتورینگ کنین که الان چه میزان پهنای باندی داره از لن یا وایفای استفاده میشه.

میتونین میزان حجم مصرف شده در مدت معین رو توسط مودم مشاهده کنین.

میتونین با خود مودم پینگ یه سایت رو بگیرید ( کاری که فقط از محیط ویندوز و دستور cmd یا برخی برنامه ها میشد ).

داشتن چیپ برودکام برای کاهش نویز.

قابلیت جدا شدن آنتن و تعویض با انتن قوی تر.

قابلیت گرفتن پشتیبان از تنظیمات اعمال شده در مودم. مثلا من از تنظیمات بک آپ گرفتم و وقتی مودم رو ریست فکتوری میکنم کافیه اون بک آپ رو اعمال کنم همه ی تنظیمات مثل کانفیگ مودم ( اعمال یوزر و پسورد isp ) و نام و پسورد وایفای و هر تنظیم دیگه ای که اعمال شده برمیگرده تو تنظیمات.

کیفیت ساخت و استحکام بدنه.

عدم داغ کردن .

عدم هنگی در ورود به پنل کاربری مودم بعد از مدت ها روشن بودن بر خلاف بعضی از مودم های tplink یا dlink.

امکان ریبوت و ریست کارخانه ( reset factory ) داخل پنل کاربری بدون نیاز به مراجعه به دکمه ی تعبیه شده پشت مودم.

داشتن 4 پورت شبکه.

آپگرید آسان و مستقیم بدون نیاز به داشتن فایل آپدیت.

امنیت بالا.

راه اندازی سریع.

ازرش خرید در برابر قیمت.

محیط کاربری زیبا و آسان در صفحه پروفایل مودم ولی نسبتا سنگین.

معایب:

سنگین بودن محیط کاربری و بارگذاری نه چندان سریع صفحه پروفایل.

آنتن دهی نه چندان بالا.

نداشتن اسپلیتر در جعبه.

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

معایب:

سنگین بودن محیط کاربری و بارگذاری نه چندان سریع صفحه پروفایل.

آنتن دهی نه چندان بالا.

نداشتن اسپلیتر در جعبه.

درود

اگر زحمتی نیست ببین خاموش و روشن کردن وایفای میهمان، شبکه رو قطع می‌کنه یا نه.

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

اگر زحمتی نیست ببین خاموش و روشن کردن وایفای میهمان، شبکه رو قطع می‌کنه یا نه.

چی هست این و چطوری انجام میشه؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

چی هست این و چطوری انجام میشه؟

جاش رو دقیق نمی‌دونم. جایی هست در تنظیمات وایرلس که می‌شه یک وایفای مجازی یا میهمان ساخت.

https://www.manualslib.com/manual/786980/Asus-Dsl-N66u.html?page=24#manual

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

جاش رو دقیق نمی‌دونم. جایی هست در تنظیمات وایرلس که می‌شه یک وایفای مجازی یا میهمان ساخت.

https://www.manualslib.com/manual/786980/Asus-Dsl-N66u.html?page=24#manual

موقع enable کردن چند ثانیه ( زیر 10 ) نت میپره و دوباره وصل میشه 

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

موقع enable کردن چند ثانیه ( زیر 10 ) نت میپره و دوباره وصل میشه 

?

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان 

یه کامپیوتر مال  دوران  اول زمین شناسی دارم میخواستم اینترنت مودم وایفای رو بندازم رو کیس اگه اشتباه نکنم بهش میگن دانگل وایفای  ویندوزم هم xp هستش  این لینکای زیر ایا  دانگل هستن و کودومش بهتره با تشکر

http://lioncomputer.ir/product/2844/D-Link+DWA-123+Wireless+N+USB+Adapter/

http://lioncomputer.ir/product/7042/کارت+شبکه+بی+سیم+توتولینک+N150UA+با+سرعت+150Mbps/

http://lioncomputer.ir/product/8686/کارت+شبکه+USB+بی‌سیم+تندا+W311U+Plus/

http://lioncomputer.ir/product/8671/کارت+شبکه+USB+و+بی‌سیم+تندا+W311M/

http://lioncomputer.ir/product/7445/+کارت+شبکه+بی+سیم+USB+اوریکو+WF-RE1/

http://lioncomputer.ir/product/1432/TP-LINK+TL-WN727N+USB+Wireless+Adaptor/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام
فکر کنم DWA 123 ارزونترین و معتبر ترین باشه
ولی من نتونستم تو ویندوز XP ازش استفاده کنم
البته یکدفعه بیشتر تست نکردم ولی نوشته که پشتیبانی میکنه از ویندوز XP

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام خدمت دوستان عریز

میخوام یه مودم خوب  ADSL  بین رنج قیمت 100 تا 150 هزارتومان بگیرم و برند مورد نظر خودم هم ASUS  هست ولی نمیدونم کدوم یک از مدل هاش بهتره  یا کدوم مارک ، لطفاٌ راهنمایی بکنید کدوم یک رو بخرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...