رفتن به مطلب

Recommended Posts

من ASUS DSL-N10 C1 با قیمت 111 توامن رو پیشنهاد میکنم . خودم مدل قدیمی این مودم رو دارم . خیلی مودم خوبیه . مخصوصا صفحه تنظیمات خیلی کاملی داره . البته 150N هست و اگر تعداد دستگاههای متصل به مودم شما خیلی زیاد نیست و یک برد متوسط نیاز دارید ، کافیه .

ایسوس عالیه مخصوصا اگه کاربرد خاصی نداری این مدلی که آقا حامد فرمودند رو بگیر ... اگه حرفه ای تر میخوای مثلا قابلیت هایی نظیر 3G/4G sharing و file sharing  و download master  , ... من بهت DSL-N55U رو پیشنهاد میکنم ... خودم دارم و کاملا هم راضیم ...

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

بهترین و خوش قیمت ترین مودم D-Link 2740U هست.سرعت و کیفیت و طول موج وایفای بسیار عالی داره . 

ویرایش شده توسط Intel 
لینک به دیدگاه

من فبفا هم بازی می کنم انلاین کدوم مدم بهتر جواب میده واسه بازی؟ 

برض اتاق هم مشکلی نداره و از محافظ هم استفاده می کنم و هیچ موردی تو هیچ یک از دستگاهام نداشتم فقط و فقط همین مودمه که هر دو سال یه باید باید عوض کنم.

لینک به دیدگاه

مودم هواوی ودافون hg 556a ورژن n+ هم بسیار عالیست.توی سایتها قیمتش رو 148 تومان زدند اما حدود 110 تا 120 هم می تونی گیر بیاری و امکاناتش فوق العاده است.با چیپست برودکام.

http://www.i8i.ir/3g/huawei/Huawei_Vodafon%20HG556a-1.htm

http://forum.persiantools.com/threads/%D8%A7%D8%B2-%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85-adsl-%DA%86%D9%86%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%88%D8%AF%D8%A7%D9%81%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%88%D8%A7%D9%86.380402/

لینک به دیدگاه

من با بودجه ی پایین بهت همون N-10 ASUS رو پیشنهاد میکنم

لینک به دیدگاه

2740 دی لینک ذارم راضی ام ازش. برد خیلی خوبی هم داره

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام و درود به همه اعضای لیون کامپیوتر.

میخوام مودم زایکسل بخرم اما نمی دونم کیفیتشون تو چه سطحی هستش ، مودمی که قراره بخرم زایکسل DEL1202-T10B/B&W هستش قیمتشم برای مشترکین شاتل 53 هزارتومنه بنظرتون ارزش خرید داره؟

ویرایش شده توسط M A H D I
لینک به دیدگاه

میخوام مودم زایکسل بخرم اما نمی دونم کیفیتشون تو چه سطحی هستش ، مودمی که قراره بخرم زایکسل DEL1202-T10B/B&W هستش قیمتشم برای مشترکیت شاتل 53 هزارتومنه بنظرتون ارزش خرید داره؟

مودم هایی zyxel که توی ایران موجود هستد  دست کاری شده هستند .

فرمور همشون به نام شرکت Delsa  هست .

توصیه میکنم نگیرید .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

ممنون با اون قیمت هم ارزش خرید نداره؟به گفته خودشون 40 درصد تخفیف داره؟

لینک به دیدگاه

ممنون با اون قیمت هم ارزش خرید نداره؟به گفته خودشون 40 درصد تخفیف داره؟

نه مفت نمیارزه   wifi  افتضاخ .

لینک به دیدگاه

مودم هایی zyxel که توی ایران موجود هستد  دست کاری شده هستند .

فرمور همشون به نام شرکت Delsa  هست .

توصیه میکنم نگیرید .

درود

شرکت دلسا نماینده قانونی محصولات زاکسل توی ایران هست .

اکثر کشورها فرمورشون مخصوصا بسترمخابراتی و تجهیزات خودشونه .

میخوام مودم زایکسل بخرم اما نمی دونم کیفیتشون تو چه سطحی هستش ، مودمی که قراره بخرم زایکسل DEL1202-T10B/B&W هستش قیمتشم برای مشترکین شاتل 53 هزارتومنه بنظرتون ارزش خرید داره؟

درود

پیشنهاد نمیکنم !

مودم زاکسل بسیار زیاد حساس هست .. خطتون کمی نویز داشته باشه خیلی دیر تر از مودهای دیگه آپ میشه .. قطع میشه ... در بعضی مدل ها هم مشکل قدرت وای فای داره

لینک به دیدگاه

پیشنها شما چه مودمی هستش؟

کاربرد چی هست  ؟

چند تا دستگاه میخوایید وصل بشه ؟

ایا رنج wifi مهم هست ؟

هزینه چقدر میکنید ؟

چه  پهنای باندی مورد نیازتون هست ؟

لینک به دیدگاه

برای خونه میخوام

نهایتا 3 4 دستگاه از طریق وای فای

رنج وای فای مهم هست

منظورتون پهنای باند وای فای هست یا اینترنت؟

لینک به دیدگاه

برای خونه میخوام

نهایتا 3 4 دستگاه از طریق وای فای

رنج وای فای مهم هست

منظورتون پهنای باند وای فای هست یا اینترنت؟

منظور استریم کردن هست .

بر روی تلویزیون و سایر دستگاه ها .

میزان هزینه ؟

لینک به دیدگاه

نه فقط موبایل و لپتاپ

زیر 100 تومن.تو رنج 75 تومن مورد خوبی گیر میاد؟

لینک به دیدگاه

نه فقط موبایل و لپتاپ

زیر 100 تومن.تو رنج 75 تومن مورد خوبی گیر میاد؟

TD-W8961N
لینک به دیدگاه

از خرید زایکسل کلا منصرف شدم .این مدل چطوره نسبت به مدلی که معرفی کردید

D-Link DSL-2740U
لینک به دیدگاه

از خرید زایکسل کلا منصرف شدم .این مدل چطوره نسبت به مدلی که معرفی کردید

D-Link DSL-2740U

در جواب شما میشه گفت  هر چقدر پول بدی همونقدر اش میخوری .

مدل ها متفاوت هست و نسبت به سخت افزارشون قیمت هم تغییر میکنه .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من همین مدل از مودم زایکسل رو دارم اصلا هیچ مشکلی باهاش ندارم . حالا فکر نکنم مودم های دی لینک و تی پی لینک با این رنج قیمت کیفیت مناسبی داشته باشند . شما ایسوس بگیر یا اگر تونستی مودم SMS پیدا کنی مدل جدیدشو بگیر خیلی خوب و قدرتمند هستند .

لینک به دیدگاه

اقایوون یه راهنمایی بکنن واسه خرید مودم برای خونه می خوام با کیفیت باشه قیمت هم دور و بر 100 هزار .

تا حالا 4 تا مودم عوض کردم  :wacko:  :wacko:  :wacko:  هرکودوم یه مدلی خراب شدن به جز یه مورد که زاکسل بود و مودم خوبی بود و فروختم و یه مودم بیسیم خریدم که اینم الان بعد دوسال داره خراب میشه  :crying:  :crying:  :crying:  یه بار خازناش خراب شده بود تعویض کردم یه مدت درست کار کرد ولی الان خلی داغ میکنه و همه ای سی ها شدیدا داغ می کنن و مودم ریسیت میشه هی  :crying:  :crying:  :crying:

ایسوس خوبه یا زاکسل؟ برند دیگه چی خوب هست ؟ دی لینک و تی پی لینک که سرویس کردن مارو

لینک به دیدگاه

اقایوون یه راهنمایی بکنن واسه خرید مودم برای خونه می خوام با کیفیت باشه قیمت هم دور و بر 100 هزار .

تا حالا 4 تا مودم عوض کردم  :wacko:  :wacko:  :wacko:  هرکودوم یه مدلی خراب شدن به جز یه مورد که زاکسل بود و مودم خوبی بود و فروختم و یه مودم بیسیم خریدم که اینم الان بعد دوسال داره خراب میشه  :crying:  :crying:  :crying:  یه بار خازناش خراب شده بود تعویض کردم یه مدت درست کار کرد ولی الان خلی داغ میکنه و همه ای سی ها شدیدا داغ می کنن و مودم ریسیت میشه هی  :crying:  :crying:  :crying:

ایسوس خوبه یا زاکسل؟ برند دیگه چی خوب هست ؟ دی لینک و تی پی لینک که سرویس کردن مارو

لینک به دیدگاه

درود

باید اطلاعات بیشتری بدید.محیط استفاده کجاست؟منزل یا دفتر کار؟مساحت چقدره و قراره فقط تو یک طبقه ازش استفاده بشه یا چند طبقه؟

به شخصه دی‌لینک ۲۷۵۰ را اصلا پیشنهاد نمیکنم،چون خودم دارمش و بوردش در حد ۲۷۳۰ هست ک نصف اون قیمت داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم 2750 رو پیشنهاد نمیدم. از برند ایسوز یک روتر خریدم زدم به مودم قدیمیم  خیلی راضیم خیییلی.

این پیشنهاد منه http://lioncomputer.ir/product/4539/ASUS+DSL-N10+C1+Wireless-N150+ADSL+Modem+Router/

ویرایش شده توسط koenigsegg
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...