رفتن به مطلب

Recommended Posts

اگه برای گیم میخوای سمت اینترنت 4g و tdlte نرو دادا ! اشتباه منو شما انجام نده :| 

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 41 دقیقه قبل، Wall Breaker گفته است :

فعلا صبر می کنم تا گزینه ی مناسب تری پیدا بشه. راستی اگر از آمازون (با سایت های ایرانی که واسطه هستند) بیام 8372 رو بخرم قیمتش کمتر میشه؟

فکر نکنم،اگه میخای بخری همین داخلی بخر

در 42 دقیقه قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

سرعت هم تاثیر داره ؟  چون من الان با این وضعیت  داغون تا 12 مگابایت اسپیدمه   قبلنا 18 مگ میرفت  البته دیگه گوشیم بیشتر کشش نداشت (sony z3)
تا

هر سرعتی که گوشی بده رو میده،اصلن دلیل بالاتر بودن پینگ هم همینه،انتن گوشی در حد انتن مودم که ثابته نیست ،طبیعیه نوسانش بیشتر باشه و ضعیف تر باشه

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

اگه برای گیم میخوای سمت اینترنت 4g و tdlte نرو دادا ! اشتباه منو شما انجام نده :| 

چه اشتباهی؟چرا؟

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Wall Breaker گفته است :

چه اشتباهی؟چرا؟

4Gفقط همراه اول،TD LTEبدرد نمیخوره پینگش بالاست حتی با پینگ 100هم بازی delayداره مثل ADSLنیست nat typeهم strict

همراه اول فورجی آنتن میده بگیر وگرنه بی خیال شو

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

4Gفقط همراه اول،TD LTEبدرد نمیخوره پینگش بالاست حتی با پینگ 100هم بازی delayداره مثل ADSLنیست nat typeهم strict

همراه اول فورجی آنتن میده بگیر وگرنه بی خیال شو

اوکی پس همراه اول می گیرم.

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Wall Breaker گفته است :

چه اشتباهی؟چرا؟

والا من حدود 2 هفته ای هست از adsl مهاجرت کردم به tdlte و به شدت پشیمونم ! چون td lte پایداری adsl رو نداره .و تایم اوت و پینگ بیشتری داره.تنها مزیتش سرعت زیادشه.و برای وب گردی و دانلود خوبه و بدرد گیم نمیخوره

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان

اگر این تایپک رو دیده باشید مودم بنده سوخت یا سوخت بود

خلاصه برای خرید مودم با توجه به کاری که با اینترنت دارم و یک پول در میارم از همین اینترنت خیلی به مودم نیاز دارم

الان دوستان مودمی که میخوام بگیرم و مد نظرم هم است این مورد است

https://www.digikala.com/product/dkp-402665/مودم-روتر-بی-سیم-vdsladsl-ایسوس-مدل-dsl-n16

دوستان فکر کنم تنها جایی که ارسال میکنه دیجی کالا است و تو شهر خودمون هم همه جا بسته است وباز نیست الان لیون رو دیدم که نوشته سفارشات بعد از اجازه ارسال میشه منم با توجه به شرایط کاری مجبورم یکی انتخاب کنم

نظر شما چیه؟؟

ممنون

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

من مودم Ac750 Tp-link داشتم خیلی خوب بود یک ماه هم روشن میموند اصلا داغ نمیکرد ، هیچ گرمای رو حس نمیکردی ، بازم هر مودمی بگیرید کارتون رو راه میندازه

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

من مودم Ac750 Tp-link داشتم خیلی خوب بود یک ماه هم روشن میموند اصلا داغ نمیکرد ، هیچ گرمای رو حس نمیکردی ، بازم هر مودمی بگیرید کارتون رو راه میندازه

ممنون دادا

همین الان دیدم پیام امده که:

همراه آسیاتکی

لطفا هنگام مراجعه کارشناس ضمن رویت کارت شناسایی اطلاعات را در صورتجلسه تحویل سرویس وارد و یک نسخه از صورت جلسه رو دریافت فرمائید

الان که مودم قبلی من قشنگ خدا بیامرز شد (ای کاش پیگیری از آسیاتک ثبت نمی کردم)

الان هم الکی از من پول میگیرنند هم میگن چیزیش نبوده

راحلی نیست؟؟به نظرتون چی کار کنم؟

ممنون

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

https://www.digikala.com/product/dkp-402665/مودم-روتر-بی-سیم-vdsladsl-ایسوس-مدل-dsl-n16

دوستان فکر کنم تنها جایی که ارسال میکنه دیجی کالا است و تو شهر خودمون هم همه جا بسته است وباز نیست الان لیون رو دیدم که نوشته سفارشات بعد از اجازه ارسال میشه منم با توجه به شرایط کاری مجبورم یکی انتخاب کنم

نظر شما چیه؟؟

ممنون

سلام و درود

من خودم این مدل رو داشتم N14U-b1 زمانیکه 280ت قیمت داشت..

واقعا مودم عالی از هر نظر چه امکاناتی که داشت چه کیفیت ساخت و اینکه مدام 24ساعته روشن بود و و الان همین دیجیکالا فکنم 1ت قیمت زده.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، FakhaR گفته است :

سلام و درود

من خودم این مدل رو داشتم N14U-b1 زمانیکه 280ت قیمت داشت..

واقعا مودم عالی از هر نظر چه امکاناتی که داشت چه کیفیت ساخت و اینکه مدام 24ساعته روشن بود و و الان همین دیجیکالا فکنم 1ت قیمت زده.

مثل این که مودم N14U یک مشکلی داشته که ورژن N14U-B1 دادان

من N14U دارم

ممنون

لینک به دیدگاه

از فافا بخر فکر کنم الان با پست ارسال میکنه.

سگش به دیجیکالا میارزه.

فافا مطمعن است.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

سلام دوستان

اگر این تایپک رو دیده باشید مودم بنده سوخت یا سوخت بود

خلاصه برای خرید مودم با توجه به کاری که با اینترنت دارم و یک پول در میارم از همین اینترنت خیلی به مودم نیاز دارم

نظر شما چیه؟؟

ممنون

مودم های ایسوس رو قبول دارم ولی یک مقدار این مدلی که لینک دادی  قیمتش نسبت به ارزشش زیاده. حتی AC 5GHZ هم نداره! یک مودم یو تل یا تندا یا هواوی بگیر با یک روتر توتولینک AC بهترین ست آپ میشه.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

مودم های ایسوس رو قبول دارم ولی یک مقدار این مدلی که لینک دادی  قیمتش نسبت به ارزشش زیاده. حتی AC 5GHZ هم نداره! یک مودم یو تل یا تندا یا هواوی بگیر با یک روتر توتولینک AC بهترین ست آپ میشه.

یو تل؟
به نظر من سیب زمینی بردارید سیم تلفن بکنید توش ولی پول پا اشغالی به اسم مودم یوتل ندید.

رسما پول دور ریختنه. ببین چ قد اشغاله که اشغالترین isp تاریخ این مودم رو روی vdsl رایگان میده. 😂

هیچ وقت اشعالی به اسم یوتل نخرید.

اسوز هم ثابت شده ترین مودمیه ک میشه در حال حاضر تو ایران تهیه کرد. قیمت بالاش هم به خاطر خوب بودنشه.

کسانی ک اسوز داشتن میفهمن معنی خوب بودنش رو و طبیعتا هم میپردازن بهاش رو.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

از فافا بخر فکر کنم الان با پست ارسال میکنه.

سگش به دیجیکالا میارزه.

فافا مطمعن است.

اینقدر اوضاع خرابه فافا به کل ناموجود زده!!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

هرچی میخری اگزوز آشغال نخر

سلام

منظورتون چه مدلیه؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

یو تل؟
به نظر من سیب زمینی بردارید سیم تلفن بکنید توش ولی پول پا اشغالی به اسم مودم یوتل ندید.

رسما پول دور ریختنه. ببین چ قد اشغاله که اشغالترین isp تاریخ این مودم رو روی vdsl رایگان میده. 1f602.png

هیچ وقت اشعالی به اسم یوتل نخرید.

اسوز هم ثابت شده ترین مودمیه ک میشه در حال حاضر تو ایران تهیه کرد. قیمت بالاش هم به خاطر خوب بودنشه.

کسانی ک اسوز داشتن میفهمن معنی خوب بودنش رو و طبیعتا هم میپردازن بهاش رو.

چیش آشغاله دقیقا؟ از مودمش میشه بهره برد نه روترش.

لینک به دیدگاه

به عنوان مثال میگم شروع کننده تاپیک متوجه بشه . کلا این چیزایی که مرسوم هست در بازار به صورت باندل روتر مودم اکسس پویت سویچ همه در یک دستگاه هستن و معمولا هم خیلی آشغالن!

ترکیب یک مودم معمولی با یک روتر قوی خیلی به صرفه تر و حرفه یی تر و کارامد تر میتونه باشه. مودم اول رو میزارید در حالت بریج بعد وصل میکنید به WAN روتر . داخل روتر یوزر نیم و پسورد isp رو میزنید و همین. عملا عملیات روتر و اکسس پورینت داخل دستگاه دوم اتفاق میوفته. 

لزومی نداره یوتل باشه من مثال گفتم ولی هنوز نفهمیدم چه چیزیش آشغاله! همه ی مودم روتر ها(کومبو ها) از نظر من آشغالن. 

https://www.digikala.com/product/dkp-2140698/مودم-روتر-یوتل-vdsl2adsl2-plus-بی-سیم-مدل-v301#/tab-params

این با این :

https://www.digikala.com/product/dkp-154890/روتر-بیسیم-توتولینک-مدل-a2004ns

رابط کاربری و ثبات و wifi روتر های توتولینک رو خودم تست کردم راضی هستم. اصلا هنگ قاطی یا ری استارت نیازی نداره مثل اکثر دی لینک و تی گی لینک ها.

در رده ارزون ها بعدش روتر های میکروتیک که الانه خیلی گرون شدن متاسفانه.

مودم روتر کومبوی ایسوسی که گزاشته واقعا چرته. وای فای AC نداره لن مگابیتی داره با این قیمت باید گیگابیتی میداشت. usb برای پرینتر شیرنگ نداره!  بعد  1300 اصلا مسخرست.

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

چیش آشغاله دقیقا؟ از مودمش میشه بهره برد نه روترش.

من تا قبل از کار کردن با مودم یوتل فکر میکردم 2 دقیقه ای ک مودم های تی پی لینک زمان میبرن تا نت بگیرن زیاده.

وقتی مودم یوتل رو ریست کردم بعد از 5 دقیقه فک کردم مودم خراب شده ک با جمله نه همیشه همینجوریه مواجه شدم! حدود 8 دقیقه زمان برد تا وصل شد!!!

پرش نت عجیب غریب ک خود اپراتور هم نمیدونه از چیه!

برد وای فای زیر 10 متره اونم بی مانع! ی طبقه بتنی سر راهش باشه میشه 5 متر بردش!

همه اینا برای مودمیه ک زیر 4 ماهه داره استفاده میشه! فک نمیکنم بعد از 1 سال بشه ریستش کرد دیگه.

اشغالترین مودمی بوده ک تا حالا از نزدیک دیدم.

شما این رو در نظر بگیر ک داری بازی میکنی به هر دلیلی لازمه مودم رو ریست کنی! 8 دقیقه زمان برای وصل شدن باعث میشه شما از بازی حذف بشی. برعکس اسوز ک زیر 40 ثانیه بهتون نت میده.

استابیلیتی نتی ک اسوز بهتون میده رو هیچ مودمی نمیتونه بده.

برتری هاش زیاده در کل دلیل گرونیش هم همینه.

البته ک قیمت های امروز کل اجناس کاملا غیر واقعی و از سر دل هستن. فروشنده حال کرده این قیمت بده.

چون نه شرکت بازه ک قیمت بده. نه وارداتی میشه ک قیمت روز مشخص بشه.

ولی تو بهترین بودن مودم اسوز تو بازار ایران اصلا شک نکنید مخصوصا اگر با اون خط بخاید بازی کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

شما یه ماه روشن بوده من یه مودم tp link 8951 دارم سال 2012 خریدم تا الان شاید 10 بار خاموشش کردم به جز مواردی که برق منطقه قطع شده،البته امسال کلیه خازن های الکترولیتی مودم مذکور رو تعویض کردم:D

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

من تا قبل از کار کردن با مودم یوتل فکر میکردم 2 دقیقه ای ک مودم های تی پی لینک زمان میبرن تا نت بگیرن زیاده.

وقتی مودم یوتل رو ریست کردم بعد از 5 دقیقه فک کردم مودم خراب شده ک با جمله نه همیشه همینجوریه مواجه شدم! حدود 8 دقیقه زمان برد تا وصل شد!!!

پرش نت عجیب غریب ک خود اپراتور هم نمیدونه از چیه!

برد وای فای زیر 10 متره اونم بی مانع! ی طبقه بتنی سر راهش باشه میشه 5 متر بردش!

همه اینا برای مودمیه ک زیر 4 ماهه داره استفاده میشه! فک نمیکنم بعد از 1 سال بشه ریستش کرد دیگه.

اشغالترین مودمی بوده ک تا حالا از نزدیک دیدم.

شما این رو در نظر بگیر ک داری بازی میکنی به هر دلیلی لازمه مودم رو ریست کنی! 8 دقیقه زمان برای وصل شدن باعث میشه شما از بازی حذف بشی. برعکس اسوز ک زیر 40 ثانیه بهتون نت میده.

استابیلیتی نتی ک اسوز بهتون میده رو هیچ مودمی نمیتونه بده.

برتری هاش زیاده در کل دلیل گرونیش هم همینه.

البته ک قیمت های امروز کل اجناس کاملا غیر واقعی و از سر دل هستن. فروشنده حال کرده این قیمت بده.

چون نه شرکت بازه ک قیمت بده. نه وارداتی میشه ک قیمت روز مشخص بشه.

ولی تو بهترین بودن مودم اسوز تو بازار ایران اصلا شک نکنید مخصوصا اگر با اون خط بخاید بازی کنید.

موفق باشید.

اینایی که شما میگید برمیگرده به روترش نه مودمش. توضیح دادم اگر بخایید بریج بزنید WIFI این چیزا محول میشه به روتری که قراره بش متصل کنید. شاید من بد توضیح میدم؟!!!😂🤣

در 2 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

به عنوان مثال میگم شروع کننده تاپیک متوجه بشه . کلا این چیزایی که مرسوم هست در بازار به صورت باندل روتر مودم اکسس پویت سویچ همه در یک دستگاه هستن و معمولا هم خیلی آشغالن!

ترکیب یک مودم معمولی با یک روتر قوی خیلی به صرفه تر و حرفه یی تر و کارامد تر میتونه باشه. مودم اول رو میزارید در حالت بریج بعد وصل میکنید به WAN روتر . داخل روتر یوزر نیم و پسورد isp رو میزنید و همین. عملا عملیات روتر و اکسس پورینت داخل دستگاه دوم اتفاق میوفته. 

لزومی نداره یوتل باشه من مثال گفتم ولی هنوز نفهمیدم چه چیزیش آشغاله! همه ی مودم روتر ها(کومبو ها) از نظر من آشغالن. 

https://www.digikala.com/product/dkp-2140698/مودم-روتر-یوتل-vdsl2adsl2-plus-بی-سیم-مدل-v301#/tab-params

این با این :

https://www.digikala.com/product/dkp-154890/روتر-بیسیم-توتولینک-مدل-a2004ns

رابط کاربری و ثبات و wifi روتر های توتولینک رو خودم تست کردم راضی هستم. اصلا هنگ قاطی یا ری استارت نیازی نداره مثل اکثر دی لینک و تی گی لینک ها.

در رده ارزون ها بعدش روتر های میکروتیک که الانه خیلی گرون شدن متاسفانه.

مودم روتر کومبوی ایسوسی که گزاشته واقعا چرته. وای فای AC نداره لن مگابیتی داره با این قیمت باید گیگابیتی میداشت. usb برای پرینتر شیرنگ نداره!  بعد  1300 اصلا مسخرست.

شما VDSL از کدوم شرکت داشتید؟ کدوم مدل utel رو تست کردین؟

مودم ایسوس داشتم adsl مدل n12 همچین چنگی به دل نمیزد. بعدش تندا گرفتم از این بهتر بود. یک مقدار رابط کاربریش زیباتر بود همین.:

https://www.digikala.com/product/dkp-73995/مودم-روتر-adsl-بیسیم-n300-ایسوس-مدل-dsl-n12e-c1

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام 

آپدیت فریم ورک مودم همراه بی سیم 4G LTE دی-لینک مدل DWR-932_D1 یا همون ایرانسل LH92 به نسخه DWR-932_fw_revD_4-00-b05_eu_en_20161116

فقط کسانی که از مودم LH92 ایرانسل استفاده میکنند در جریان باشند بعد از آپدیت کردن مودموشن به این فریم ورک، دیگه به هیچ عنوان امکان برگشت به فریم ورک شرکت ایرانسل نیستش

ضمنا دوستان ایرانسلی وقتی مودم رو به این فریم ورک آپدیت کنند، تمام سیم کارت های اپراتورهای همراه براشون آنلاک میشه و میتونند استفاده کنند از سیم کارت های دیگر

پ.ن 1- من قبلا اپدیت قبلی این مودم رو داشتم و مودمم به روز بودش و بعد از اپدیت به این فریم ورک تغییری فعلا مشاهده نکردم اگر دوستان مشاهده کردن اطلاع بدن.

پ.ن 2- فریم ورک تست شده هستش و از سه روشی که در اخر پست میزارم میتونید دانلودش کنید.

نقل قول

پ.ن 3 - عواقب ، خرابی ها و اتفاقات ناشی از اپدیت کردن به این فریم ورک به عهده خودتون هستش و به من ربطی ندارد  * این فریم ورک سالم و صدرصد تست شده می باشد *

روش اول DWR-932_fw_revD_4-00-b05_eu_en_20161116.zip

روش دوم : سایت شرکت سازنده مودم ( دی لینک ) به انتهای صفحه مراجعه کنید revision رو بزارید روی D و بعد هم به قسمت  Firmware رفته و FW 4.00b05 Revision D رو دانلود کنید.

روش سوم : لینک مستقیم دانلود از سایت دی لینک

*** در ضمن دوستان اگر میدونند این مودم چه مدل آنتن خارجی ساپورت میکنه یعنی از چه مدل کانکتوری پشتیبانی میکنه بگن ممنون میشم ***

ویرایش شده توسط hadi soleimanzadeh
لینک به دیدگاه

سلام.من میخوام ی دانگل وای فای برا کامپیوتر بخرم اما نمیدونم کدوم خوبه.

چطوری میشه فهمید تا چه مسافتی رو پوشش میده؟(چون بر حسب دسیبل میزنه)

کامپیوتر من توی اتاق و دوتا دیوار بین کامپیوتر و مودم هست.

اگه میشه ی راهنمایی کنید و بگید چی خوبه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، itsecret70 گفته است :

سلام.من میخوام ی دانگل وای فای برا کامپیوتر بخرم اما نمیدونم کدوم خوبه.

چطوری میشه فهمید تا چه مسافتی رو پوشش میده؟(چون بر حسب دسیبل میزنه)

کامپیوتر من توی اتاق و دوتا دیوار بین کامپیوتر و مودم هست.

اگه میشه ی راهنمایی کنید و بگید چی خوبه

tplink و totolink  انتن دار خوبن دقت کنید انتن دار نه مدل بدون انتن

تا 150 مگابیت رو پوشش میدن 

انتن دهی هم 25 دسیبل بود فکر کنم و این بدک نیست 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...