رفتن به مطلب

مشکل؟ عجیب در بازی ویچر

tabitha
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان گیمر

شاید زدن این تاپیک خیلی مهم نبود، ولی مطمئن هستم که برای دیگر دوستان ویچر باز هم این مشکل پیش خواهد اومد...

همونطور که میدونید DLC جدید بازی ویچر با نام Heart Of Stone اومده که برای اجرای اون باید بازی به نسخه 1.10 آپدیت میشد(البته بنده آپدیت 1.11 رو هم نصب کردم) که برای انجام اون هم لول 32 رو پیشنهاد دادن، خوب بنده سیو های بازی قدیمی داشتم و با لول حدودا 18 بازی رو مجبور شدم انجام بدم که بعداز مدتی بازی، متوجه شدم که زیادی قوی شدم!!!!!!

خوب سرتون رو درد نیارم، ظاهرا Sign Intensity کاراکتر بنده حدودا 25000 درصد اضافه بر مقدار واقعیش شده، دلیلش رو دقیق نمیدونم چون خیلی دیر متوجه این قضیه شدم و شاید 5-4 ساعت گیم پلی بعداز این قضیه رو انجام داده بودم، خلاصه مشکل از استفاده از بمب گاز یا ساختن یه لباس خاص بوده، دقیق نمیدونم ولی قضیه این هستش که با انجام هر کاری که فکرش رو بکنید، برداشتن تمام تجهیزات یا میوتیجن ها هم هیچ سودی نداشته، البته چند جا هم این مشکل رو دیدم تو نت، یعضی ها از نسخه های خیلی پایینتر این مشکل رو داشتن و با اینکه CDPR قول داده بود که با پچ مشکلش حل بشه، ولی همچین اتفاقی نیوفتاده و هنوز نتونستن حلش کنن...

http://forums.cdprojektred.com/threads/41388-Bug-attack-power-sign-intensity-vitality-way-too-high?s=d1e73887b77037f8c9a3d72db415cb41

شاید دوستان فکر کنن که این قضیه که بد نیستش؟ همه چیز رو با یه Sign میشه تلف کرد!!!! ولی واقعا هیجان بازی رو از بین برده!!!!!

post-10788-0-63918000-1450439535_thumb.png

البته یه جا تو یه سایت مودینگ ویچر دیدم که یکی یه فیکس واسش گذاشته بود که واقعا متوجه نشدم چی هستش و چکار باید باهاش انجام داد!!!

http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1027/?tab=2&navtag=http%3A%2F%2Fwww.nexusmods.com%2Fwitcher3%2Fajax%2Fmodfiles%2F%3Fid%3D1027&pUp=1

post-10788-0-12878100-1450439610_thumb.png

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از حمایت بی دریغ دوستان تشکر میکنم که باعث شدن مشکل ما حل بشه!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اونقدر دوستان راهنمایی رسوندن *dry# تا مشکل ما هم حل شد!!! :D

post-10788-0-01192600-1450520008_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

این اینقدر رو pcمشکلات داشت که نسخه ps4رو تهیه کردم در مقابلpcکاملا بدون باگ هست

هنوز باگ یکی از مراحل فرعیdlc که گرگ میره تو زمین برطرف نشده

یه مدت طولانی هم finisher moves dlcکرک نمیشد رفته بود رو عصاب من

لینک به دیدگاه

این اینقدر رو pcمشکلات داشت که نسخه ps4رو تهیه کردم در مقابلpcکاملا بدون باگ هست

هنوز باگ یکی از مراحل فرعیdlc که گرگ میره تو زمین برطرف نشده

یه مدت طولانی هم finisher moves dlcکرک نمیشد رفته بود رو عصاب من

درود

درسته

ولی این مرحله ای که میگید برای من اتفاق نمیوفتاد

ضمن اینکه با آپدیت های جدید واقعا فریم دهی خیلی بهتر شده

اون DLC هم که اشاره کردین اسمش رو شنیده بودم ولی نتونستم پیداش کنم

اگر لینکی دارید به منم بدید

ویرایش :

این دی ال سی همراه آخرین آپدیت نصب شده و میشه

اینم یک باگ جدید(گرالت چهار دست و پا رو =)) )

257sutdxaogydx7mu1hg.png

ویرایش شده توسط Armin Zol
لینک به دیدگاه

درود

درسته

ولی این مرحله ای که میگید برای من اتفاق نمیوفتاد

ضمن اینکه با آپدیت های جدید واقعا فریم دهی خیلی بهتر شده

اون DLC هم که اشاره کردین اسمش رو شنیده بودم ولی نتونستم پیداش کنم

اگر لینکی دارید به منم بدید

ویرایش :

این دی ال سی همراه آخرین آپدیت نصب شده و میشه

257sutdxaogydx7mu1hg.png

اون DLCاصلا notficationنداره و نمیتونید پیداش کنید به صورت اتفاقی بهش بر خورد طی انجام مرحله هم Notficationنداره بزور تونستم تا آخرش برم !آخرش باید سه نفر رو بکشی که یکیش گرگینه است نمیمیره وقتی جونش تموم شه میرقصه میره تو زمین :Dباگش اینه مرحله تموم نمیشه

لینکی سراغ ندارم اونی هم که دانلود کردم معلوم نیست GOGباشه حتی تستش هم نکردم ولی روps4راحت دانلودش کردم

maxresdefault.jpg

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

257sutdxaogydx7mu1hg.png

واسه منم این باگ اتفاق افتاده

که فیلمشو تو تاپیک عکسهای خنده دار از بازی ها گذاشتم

لینک به دیدگاه

اون DLCاصلا notficationنداره و نمیتونید پیداش کنید به صورت اتفاقی بهش بر خورد طی انجام مرحله هم Notficationنداره بزور تونستم تا آخرش برم !آخرش باید سه نفر رو بکشی که یکیش گرگینه است نمیمیره وقتی جونش تموم شه میرقصه میره تو زمین :Dباگش اینه مرحله تموم نمیشه

لینکی سراغ ندارم اونی هم که دانلود کردم معلوم نیست GOGباشه حتی تستش هم نکردم ولی روps4راحت دانلودش کردم

maxresdefault.jpg

آها با مراحل اصلی اشتباه گرفته بودم شرمنده

ولی اون DLC رو من نصب دارم

توی کنترل پنلم هست

با آخرین آپدیت ریخته شده

خداکنه منم بتونم این مرحله رو برم

جالب به نظر میاد :D

واسه منم این باگ اتفاق افتاده

که فیلمشو تو تاپیک عکسهای خنده دار از بازی ها گذاشتم

جدا؟

شرمنده اگر تکراری بود

باگ جالبی بود که امروز کشف کردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آها با مراحل اصلی اشتباه گرفته بودم شرمنده

ولی اون DLC رو من نصب دارم

توی کنترل پنلم هست

با آخرین آپدیت ریخته شده

خداکنه منم بتونم این مرحله رو برم

جالب به نظر میاد :D

جدا؟

شرمنده اگر تکراری بود

باگ جالبی بود که امروز کشف کردم

دشمنت شرمنده

یه باگه دیگه هست دیگه عکسشو اون موقع نزاشتم

یه روستا بود (روستای پایین جایی که زن بارون پیدا میشه) گوسفندارو هر چی میکشی دوباره ظاهر میشه من هر وقت میرسیدم اونجا 100تایی میکشدم و گوشتشونو استغاده میکردم :D :laughing:

لینک به دیدگاه

دشمنت شرمنده

یه باگه دیگه هست دیگه عکسشو اون موقع نزاشتم

یه روستا بود (روستای پایین جایی که زن بارون پیدا میشه) گوسفندارو هر چی میکشی دوباره ظاهر میشه من هر وقت میرسیدم اونجا 100تایی میکشدم و گوشتشونو استغاده میکردم :D :laughing:

فدات

هههه

عجب

من که بعد از رد کردن بخش اصلی heart of stone درخواست غذای بی نهایت کردم

بهم یه چیزی داده هرچی ازش استفاده میکنم تموم نمیشه:D

دیگه دنبال غذا نمیرم

راستی کسی از مود استفاده کرده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی کسی از مود استفاده کرده؟

فکر میکنی که چه شکلی مشکلم رو حل کردم؟؟ :cool: :cool: :cool:

اما مدها هم مشکلات خاص خودشون رو دارن، الان متوجه شدم که Objective های Scavenger Hunt که مربوط به Treasure Hunt بودن، با اینکه Diagram هارو پیدا کردم، ولی Objective ها هنوز سر جاشون هستن و تایید نشدن!!!!!

چه جالب؟؟؟ من رو یاد Fallout 4 انداخت... :( :mad:

برای این یکی دیگه هیچ راهی پیدا نکردم و به ذهنم هم نمیرسه، مگه اینکه بخوام بازی رو از اول انجام بدم که حتی فکرش سر درد میاره واسم... :mad:

لینک به دیدگاه

سلام...

من تازه دارم ویچر 3 رو دانلود میکنم. مشکلی که هست اینه خیلی زیاد اپدیت و دی ال سی داره و من گیج شدم. تموم دی ال سی ها باید نصب بشه ؟! اگه نصب نکنم چی رو از دست میدم. اپدیت ها چی همه رو باید نصب کنم تک تک

لینک به دیدگاه

فکر میکنی که چه شکلی مشکلم رو حل کردم؟؟ :cool: :cool: :cool:

اما مدها هم مشکلات خاص خودشون رو دارن، الان متوجه شدم که Objective های Scavenger Hunt که مربوط به Treasure Hunt بودن، با اینکه Diagram هارو پیدا کردم، ولی Objective ها هنوز سر جاشون هستن و تایید نشدن!!!!!

چه جالب؟؟؟ من رو یاد Fallout 4 انداخت... :( :mad:

برای این یکی دیگه هیچ راهی پیدا نکردم و به ذهنم هم نمیرسه، مگه اینکه بخوام بازی رو از اول انجام بدم که حتی فکرش سر درد میاره واسم... :mad:

منم مشکل شما رو پیدا کرده بودم

ولی دلیلش بخاطر استفاده از ترینر بود

متاسفانه مجبور شدم اون زمان از نو بازی کنم

خب شما از مودهای لباس هم استفاده کردین؟

چطورن؟

سلام...

من تازه دارم ویچر 3 رو دانلود میکنم. مشکلی که هست اینه خیلی زیاد اپدیت و دی ال سی داره و من گیج شدم. تموم دی ال سی ها باید نصب بشه ؟! اگه نصب نکنم چی رو از دست میدم. اپدیت ها چی همه رو باید نصب کنم تک تک

درود

الزامی بر نصب دی ال سی ها نیست

با نصب هر دی ال سی مشخصه که چی اضافه میشه بهتون

اکثرا لباس و مرحله ی فرعی هستن

برای نصب آپدیت هم فک میکنم آپدیدت 1.10 همه آپدیت ها رو در خودش داره و کامله

پیشنهاد میکنم حتما آپدیت رو نصب کنید

چون واقعا موثره

لینک به دیدگاه

درود اپدیت های بازی از خود بازی حجمش بیشتره :)

من هنوز نصب نکردم از ترس باگ و مشکلات احتمالی

دوست ندارم کلی زحمت بکشم و در اخر مجبور بشم از اول برم و یا اینکه بخواد فریم نامناسب بده از سیستمم زذه بشم

چون اینجور بازیها همه چی آزاد هست و قابل تصمیم گیری اگر کوچکترین باگی باشه و یا مرحله ی نشه رد کرد دچار سردرگمی میشیم و .....

اینجور بازیهارو بدون ترینر سخته به اتمام رسوند

لینک به دیدگاه

اخه 1 دی ال سی بود فینیشر اضافه میکرد به بازی فکر کنم مهم باشه ؟! اپدیت هم نکنم میتونم تا اخر بازی کنم ؟! پس جریان این همه اپدیت چیه واسه چی اخه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم مشکل شما رو پیدا کرده بودم

ولی دلیلش بخاطر استفاده از ترینر بود

متاسفانه مجبور شدم اون زمان از نو بازی کنم

خب شما از مودهای لباس هم استفاده کردین؟

چطورن؟

راستش فقط یه سری استفاده کردم که بعداز بوجود اومدن این مشکلات، حقیقتش دیگه استفاده نکردم، ولی بعضی هاشون واقعا گرافیک بازی رو جذاب تر میکنن...

دوستانی که فکر میکنن مشکل دانلود آپدیت واسشون پیش میاد، بهتر هستش که برن نسخه کاملا Up to date رو که DLC ها هم روش نصب هستش رو بگیرن که حجمش زیاد بیشتر از خود بازی ابتدایی نیستش...

نسخه های Repack هم وجود داره، که همونطور که گفتن دوستان سعی کنن نسخه کامل همراه با DLC هارو بگیرن، چون اکثرا Repack امکان نصب DLC هارو ندارن...

لینک به دیدگاه

دوست ندارم کلی زحمت بکشم و در اخر مجبور بشم از اول برم و یا اینکه بخواد فریم نامناسب بده از سیستمم زذه بشم

چون اینجور بازیها همه چی آزاد هست و قابل تصمیم گیری اگر کوچکترین باگی باشه و یا مرحله ی نشه رد کرد دچار سردرگمی میشیم و .....

دوست من...اگر میخواهی رستگار شوی این بازی رو از دست نده

لینک به دیدگاه

درود

والا بنده در ضمن بازی اصلی و هم Heart Of Stone همش هم آپدیت میکردم و هم دی ال سی میریختم

مشکلی پیش نیامد حقیقتش

اخه 1 دی ال سی بود فینیشر اضافه میکرد به بازی فکر کنم مهم باشه ؟! اپدیت هم نکنم میتونم تا اخر بازی کنم ؟! پس جریان این همه اپدیت چیه واسه چی اخه

ببینید اون دی ال سی به همراه آخرین آپدیت 1.10 منظورمه نه 1.11 هستش

و زیادم چیز خاصی نیست

بله بدون آپدیت میتونید بازی کنید ولی به همراه افت فریم

راستش فقط یه سری استفاده کردم که بعداز بوجود اومدن این مشکلات، حقیقتش دیگه استفاده نکردم، ولی بعضی هاشون واقعا گرافیک بازی رو جذاب تر میکنن...

دوستانی که فکر میکنن مشکل دانلود آپدیت واسشون پیش میاد، بهتر هستش که برن نسخه کاملا Up to date رو که DLC ها هم روش نصب هستش رو بگیرن که حجمش زیاد بیشتر از خود بازی ابتدایی نیستش...

نسخه های Repack هم وجود داره، که همونطور که گفتن دوستان سعی کنن نسخه کامل همراه با DLC هارو بگیرن، چون اکثرا Repack امکان نصب DLC هارو ندارن...

که اینطور...

آره دیدم

ولی موندم کدوم رو بگیرم!

اگر از هر کدوم استفاده کردین بگین تجربتون رو تا من و دوستان دیگه ازش استفاده کنیم

لایک فراوان خدمت :x

لینک به دیدگاه

اقا من میخام رستگار بشم بگین کدوم اپدیت ها و کدوم وی ال سی رو نصب کنن

لینک به دیدگاه

فعلا که در حال شادروان شدن هستیم

لینک به دیدگاه

اقا من میخام رستگار بشم بگین کدوم اپدیت ها و کدوم وی ال سی رو نصب کنن

فعلا آپدیت 1.10 رو نصب کنید

فک میکنم بقیه دی ال سی ها رو هم در خودش داره

لینک به دیدگاه

بزرگوار اگه به فکر کردن بود که من اینقدر سوال نمیکردم جواب درست و کامل

لینک به دیدگاه

بزرگوار اگه به فکر کردن بود که من اینقدر سوال نمیکردم جواب درست و کامل

معذرت میخوام که پیشنهاد کردم:|

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...