رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این ابر آروان تون دهن ما را مورد عنایت قرار داد 

چپ میریم راست میریم میاد رو مانیتور

کلی وقت گزاشتم یه پست بزرگ نوشتم همچین گیر داد تا پست رفت تو هوا 

میخوایم وارد شیم با چیز شکن بدون چیز شکن میاد خرمون را میگیره حالا بیاو ثابت کن ربات نیستی 

نکنه دارم بجای لایون تو ناسا لاگین میکنم اینقدر بگیر ببند راه افتاده

یه پست میخوایم بزنیم یه بار باید اوکی کنیم نمیره بعد باید صفحه را ریفرش کنیم دوباره قسمت ارسال را باز کنیم اگر احیانا تو تب دیگه چیزی باز نداشته باشی و خدا کمک کنه پستت اینجا مونده دوباره باید بفرستی

خداوکیلی تو قرنطینه بیکار شدید بشینین گیم بزنید اینقدر به فروم ور نرید

• لایک 11
  • ممنونم 1
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 3 ساعت قبل، nima_hl گفته است :

این ابر آروان تون دهن ما را مورد عنایت قرار داد 

AB.thumb.PNG.2e937f10b1a2815a6ac459ee97894d7d.PNG

لینک به دیدگاه

آقا به خدا انواع اقسام تست های بینایی و هوشی رو دادم برای سایت شما

کم کم دارم تو این زمینه از استانداردها بالاتر میرم

اخوی زخم شدیم

جایی هست ما امضا کنیم تعهد بدیم ربات نیستیم؟

@Mohsen P

لینک به دیدگاه

از ابتدای امروز نمیتونم وارد اکانتم تو قسمت ایزی پیسی بشم.اول فکر میکردم رمز رو دارم اشتباه میزنم ولی عوضش کردم و بازهم همون‌طور به وقتی پسورد رو وارد میکنم و می‌خوام وارد حساب کاربریم بشم هیچ اتفاقی نمی افته! یکی در میان هم سایت بالا نمیاد و پیغام bad gateaway میاد.

کمتر انگولک کنین 🤭

لینک به دیدگاه

والا نحوه مدیریت فرومتون که به تازه واردائی مثل من مربوط نمیشه و نباید در این خصوص فضولی کنیم 

ولی تو این مدتی که یکم رو اینترنت بازی بازی میکردم برای نمونه یدونه اپلیکشن، خدمات، پیام رسان و ....... ایرانی ندیدم که مثل آدم کار کنه 

حالا شما به هر دلیل یه چیز نافرمی به اسم ابر بیل بیلک میرزا گذاشتی رو لود فروم 

که مطابق همه محصولات وطنی به اندازه نخود فرنگی هم قابل اطمینان نیست 

وقتی میخوام وارد فروم بشم درست حسی را بهم میده که انگار میخوام تو سروش لاگین کنم  

عمریه دارم تو فروم های مختلف مطلب میخونم مینویسم 

یه کاری نکنید این فروم که هنوز زندس مثل فروم های دیگه متروکه بشه 

بازم از مدیریت پوزش میخوام بابت این 2 پستی که در این تاپیک زدم ولی با توجه به عنوان تاپیک گفتم بهتره چیزی که در دلمه باهاتون در میون بگزارم 

لینک به دیدگاه

آخ آخ سایت بدجور رفته رو اعصاب

همش به قندشکن گیر میده

خیلی رو مخه خدایش 

من 24 ای تو یوتیوب هستم خیلی مواقع هم نو همین تایم سایت رو چک میکنم .. الان دیگه عملا نمیشه اینکارو کرد..جون هی باید قطع و وصل کنی که میره رو اعصاب

اقا من خیلی مواقع یعنی 90 درصدمواقع میخوام بزنم روی گزینه مطالب خوانده نشده هی گزینه بیشتر برام باز میشه و لیست برترینها میاد پایین... خیلی مواقع هرکاری میکنم مطالب رو کلیک کنم هی اون نوار لیست بیشتر میاد پایین... ادم قاطی میکنه...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است :

آخ آخ سایت بدجور رفته رو اعصاب

همش به قندشکن گیر میده

خیلی رو مخه خدایش 

من 24 ای تو یوتیوب هستم خیلی مواقع هم نو همین تایم سایت رو چک میکنم .. الان دیگه عملا نمیشه اینکارو کرد..جون هی باید قطع و وصل کنی که میره رو اعصاب

اقا من خیلی مواقع یعنی 90 درصدمواقع میخوام بزنم روی گزینه مطالب خوانده نشده هی گزینه بیشتر برام باز میشه و لیست برترینها میاد پایین... خیلی مواقع هرکاری میکنم مطالب رو کلیک کنم هی اون نوار لیست بیشتر میاد پایین... ادم قاطی میکنه...

دقیقا میخواستم همینو بنویسم من کلا شبکه شخصی انتقال داده ام روشنه ... وارد سایت نمیشه!

تو کشوری که واسه گرفتن یه درایور ساده شبکه شخصی انتقال داده نیازه این چه کاریه که کردین ؟ 

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان مشکل چک کردن ربات بودن کاربران حل شده مثل اینکه . حتما مشکلی پیش اومده که مجبور شدن اون رو بذارن و وقتی برداشتن کنترل IP داخل گذاشتن . من باز به مدیر فنی میگم . برای اینکه مشکل موقت حل بشه ، یک مرورگر دوم استفاده کنید و اجازه ندید اون مرورگر از وی پی استفاده کنه .

لینک به دیدگاه

مشکل کپچای ربات به دلیل جلوگیری از حمله DDos و BruteForce هست به جز کپچا راه حل های دیگه ای هم هست ولی خب :)

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hamed گفته است :

سلام

دوستان مشکل چک کردن ربات بودن کاربران حل شده مثل اینکه . حتما مشکلی پیش اومده که مجبور شدن اون رو بذارن و وقتی برداشتن کنترل IP داخل گذاشتن . من باز به مدیر فنی میگم . برای اینکه مشکل موقت حل بشه ، یک مرورگر دوم استفاده کنید و اجازه ندید اون مرورگر از وی پی استفاده کنه .

حرکت جالبی نیستا این کار سایت های دولتیش هم خیلی هاش الان به وی پی گیری نمیدن

لینک به دیدگاه

تنوع کیس ها تو بخش ایزی پی سی واقعا کمه.به خصوص زیر یک میلیونیها.عملا به جز چند مدل گرین که کیفیت واقعا مضحک و افتضاحی دارن در مقابل قیمتشون هیچ انتخاب دیگه ای مشتری نداره.همه نمیتونن دومیلیون پول کیس های سیلو استون یا امثالهم بدن.یه فکری هم برای اونایی که بودجه شون محدودتره بکنید. که از قضا سال به سال به این قشر داره اضافه میشه! سیستمی که با ده میلیون میشه جمعش کرد و تو بازیهای بیست بیست فریم شرافتمندانه ای گرفت فقط باید دومیلیون پول قوطی کیس بالاش داده بشه؟؟ یا با قوطی حلبیهایی رده پایین گرین رسماً بیخیال رخ سیستم شد؟

لینک به دیدگاه

سلام 

سایت فروشگاه برای من باز نمیشه ( درست شد) ، انجمن هم طول میکشه و یک نکته! به خدا من ربات نیستم!!!!

ویرایش شده توسط arminas
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان سایت تحت حمله از سرورهای خارج از کشوره . به همین دلیل یا باید چک ربات گذاشته بشه ، یا اینکه با IP های خارج از کشور باز نشه . تحمل کنید تا بگذره ، دوباره به حالت عادی برمیگرده .

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Hamed گفته است :

سلام

دوستان سایت تحت حمله از سرورهای خارج از کشوره . به همین دلیل یا باید چک ربات گذاشته بشه ، یا اینکه با IP های خارج از کشور باز نشه . تحمل کنید تا بگذره ، دوباره به حالت عادی برمیگرده .

حامد جان بنده دورادور ارادت خاصی نسبت به شما دارم

ولی خدا وکیلی خودت یه نیگا به این لینک بنداز

https://www.arvancloud.com/fa/about/team

image.thumb.png.9ccc354b23c0437bf3cb42a2f5d2fdba.png

image.thumb.png.c0c9294bd3e42fddd1a9cce453c153fd.png

خداوکیلی نمیخوام به کسی جسارت کنم ولی شوالیه بک‌اند، استواردار، مستشار سرمایه، امن افروز و.............😖

جسارتا بنظرم این تیم که ظاهرا تفاوت خاکی بودن را با لودگی نمیتوانند تشخیص دهند و نشان داده اند که از امنیت شبکه 2 روش بستن ip و تست ربات (که معلوم نیست از کجا کپی کردند ) را بلدند نباید تصمیمگیر برای دیگران باشند 

یعنی واقعا از این تیم بهتر برای امنیت سایت وجود ندارد ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، nima_hl گفته است :

خداوکیلی نمیخوام به کسی جسارت کنم ولی شوالیه بک‌اند، استواردار، مستشار سرمایه، امن افروز و.............😖

جسارتا بنظرم این تیم که ظاهرا تفاوت خاکی بودن را با لودگی نمیتوانند تشخیص دهند و نشان داده اند که از امنیت شبکه 2 روش بستن ip و تست ربات (که معلوم نیست از کجا کپی کردند ) را بلدند نباید تصمیمگیر برای دیگران باشند 

اینطور که مشخص ه همه از آروان ناراضی هستند.

لینکدین اگه فعال باشید میبینید.

به نظر فعلا همون پارس پک بهتر عمل میکنه تو اینگونه سرویس ها تو ایران.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، nima_hl گفته است :

همین دیگه 

این همه تعداد با اون لقبا مسخرشون نمیتونن یه فروم اینقدی رو نگه دارن

اون شوالیه که بیشتر شبیه زامبی تازه تبدیل شدست

لینک به دیدگاه

در در 24 اردیبهشت 1399 در 02:02، nima_hl گفته است :

حرف شما صحیح راه های دیگه هم هست بجز ip filtering و captcha ولی خب درحال حاضر فک میکنم که تیم بهتری از آروان نیست :(

لینک به دیدگاه

- مشکل برطرف شد، با تشکر از لیون -

ویرایش شده توسط مجتبی حیدرزاده
لینک به دیدگاه

انتقادی به لیون ندارم دستشون درد نکنه خسته نباشن .مشکل خود بازار هست هیچ نظارتی نیست هر شخصی هر کالایی رو به اسم اصل به مردم میده ..به هر شخصی مجوز فروش دادن بازار پر شده جنس تقلبی و فیک و البته گرون ..جدیدا فاکتور خرید هم برا قیمتای تا 200-300 هم نمیدن باز این فروشگاههای اینترنتی و مخصوصا لیون خوبه کمتر حق خریدار پایمال میشه 

به جرات میتونم بگم 90 درصد تجهیزات جانبی و مخصوصا تجهیزات شبکه فیک و یا رده 3 و 4 هستند در بازار 

ویرایش شده توسط Analyser
لینک به دیدگاه

بنده چند وقت پیش یک عدد موس‌پد ROG Wetstone از لیون کامپیوتر خریدم و با توجه به (مثلا) اعتباری که سایت داره، نرفتم بگردم سایت‌های دیگه رو ببینم.

محض کنجکاوی و مشاهده مدل‌های دیگه رفتم بقیه فروشگاه‌هارو دیدم

و ای دل غافل

موس‌پد 800 و خرده‌ای که خریدم رو داخل فروشگاه دیگه 500 و خرده‌ای گداشته بودن :)

احتمالا اگر آخرین خریدم از لیون نبود، باعث شد برای خرید‌های بعدیم قبلش همه فروشگاه‌های دیگه رو چه آنلاین چه حضوری (ولیعصر) چک کنم و بعد خریدم رو انجام بدم و همچنین در مواردی که دوستانم باهام مشورت می‌کنند این سایت رو توصیه نکنم. از جمله دوستی که اول تابستون امسال 25 تومن جمع کرده برای خرید کیس

ویرایش شده توسط Masoudk96
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Masoudk96 گفته است :

بنده چند وقت پیش یک عدد موس‌پد ROG Wetstone از لیون کامپیوتر خریدم و با توجه به (مثلا) اعتباری که سایت داره، نرفتم بگردم سایت‌های دیگه رو ببینم.

محض کنجکاوی و مشاهده مدل‌های دیگه رفتم بقیه فروشگاه‌هارو دیدم

و ای دل غافل

موس‌پد 800 و خرده‌ای که خریدم رو داخل فروشگاه دیگه 500 و خرده‌ای گداشته بودن :)

احتمالا اگر آخرین خریدم از لیون نبود، باعث شد برای خرید‌های بعدیم قبلش همه فروشگاه‌های دیگه رو چه آنلاین چه حضوری (ولیعصر) چک کنم و بعد خریدم رو انجام بدم و همچنین در مواردی که دوستانم باهام مشورت می‌کنند این سایت رو توصیه نکنم. از جمله دوستی که اول تابستون امسال 25 تومن جمع کرده برای خرید کیس

سلام دوست من وقت شما بخیر ،عزیز لطفا اطلاعات سفارش خودتون رو برای شماره 09101423070 واتس اپ کنید تا برای شما مسئله رو بررسی کنم. 

لینک به دیدگاه

من قبلا با لیون کار کردم زیاد با اکانتهای مختلف ولی موجودیتونو چک کنید من روی سایت برا مصرف کننده سفارش دادم خودشونم دیدند سایت موجود داشت سه روز بعد تماس گرفتن بچهاتون گفتن که موجود نداریم مشتریم اینچیزا حالیش نمیشه درحالی بود یکو خورده چهارصدو پنجاه به قیمت اضافه شده بود مشتری تهدید به شکایتو ارزش بحث کردن نداشت مابه تفاوتشو خودم پرداخت کردم بعد همکارتونم با شدت با لحن بعدی جواب داد نیست چیکار کنم پولتو پس میدم یعنی اصلا انتظار از لیون نمیرفت اینجور چیزی  سود من روی اون سیستم  اونقد زیاد چهارصد نهایتش بود یکو چهارصد ضررش بود ولی اصلا مهم نبود اما واسه یک کیس ترمالتیک  p7اینجور صحبت کردن درست نبود یا حداقل انتظار من از لیون خیلی بیشتره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...