رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

۲۸ دقیقه قبل، Danial۷۴ گفته است:

ضمن درود خسته نباشید خدمت کاربران و مدیریت محترم فروم

بنده چندین سال پیش به واسطه دوست عزیز آقای صالحی زاده کاربر @invoker

با سایت و فروم شما آشنا شدم. و مطالب دوستان رو دنبال میکنم...

متاسفانه امروز متوجه شدم آقای صالحی زاده با نظر یکی از ناظرین محترم بخاطر بکار بردن الفاظ زشت به مدت 3 ماه اخراج شدن.

( کاری به این تصمیم گیری ناعادلانه ندارم )

فقط موضوعی که واسم عجیب و جالب هستش اینه چرا داخل این تاپیک اعلام نکردین ؟

https://forum.lioncomputer.com/topic/2884-معرفی-کاربران-اخراج-شده/page/8/#comments

یا چرا داخل پروفایلش ثبت نکردین اخراج شده

یا شاید موضوعی هست که دوست ندارین کسی ازش باخبر باشه... همانند برخورد این ناظر با کاربر m!dn!ght که باعث شد از فروم برن .

تو سیاست و تصمیم گیری فروم بحثی نیس . ولی لطفا" وقتی کسی رو میخواهین بن کنین . بن کردنش جوری باشه به اطلاع همه کاربران برسه .

و بدونن ایشون رفتن مرخصی اجباری و منتظر پاسخ پ-خ مشاوره و حمایت های ایشون نباشن !

لطفا" شما هم رعایت بفرمایید مبدا به سرنوشت این دوست عزیز دچار بشین :( @Hadi MP

موفق و موید باشین.

عموما برای افرادی که به صورت موقت از انجمن اخراج می شوند اعلام عمومی نمی شود. چون اولا بازگشت ایشان متصور است، ثانیا اعلام عمومی آن ممکن است به اعتبار معاملات و خرید و فروش آنها آسیب بزند. بنابراین نیازی به اعلام نیست و تنها در صورتی که اخراج دائمی باشد در بخش اعلامها، گفته می شود.

قضاوت عادلانه یا غیر عادلانه بودن این تصمیم با مدیریت محترم انجمنه، چون بسیاری از آنچه که مدیران می بینند، به صورت عمومی در انجمن در دسترس نیست. گاهی هم مدیران ارشد تصمیم به اخراج شخصی گرفتند و با پا در میانی ناظرین حکم از اخراج دائم به موقت تغییر پیدا کرده بنابراین، موضوع اخراج موقت بین خود شخص و مدیران باقی بماند بهتره.

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

۱۳ ساعت قبل، Hadi MP گفته است:

دوست گرامی ممنونم که تگ کردین. @invokerعزیز چرا اخراج کردن؟ ایشون یکی از محترم ترین و باتجربه ترین های فرومه :| حالا اگر چیزی هم پست کردن ادیت میکردن تموم میشد! اخراج دیگه چرا!

والله خوبه دیگه بهمون توهین میکنن، تهدید میکنن، بعدشم راحت بن میکنن تموم.

من به کسی چیزی نگفتم ولی خیلیا بهم حرفای توهین آمیز گفتن و میگن. و تا امروز نشده یک ناظر بهم پیام بده که در فلان تاپیک این پست مشکل داشت و رسیدگی کردیم.

پرچم @invoker بالاتر از این حرفاست...

درود دوست عزیز 

لطفا هر کجا تو هر تاپیک ی که به شما توهین یا تهدید شده گزارش کنید تا رسیدگی کنیم .

ولی اگر تاپیک ی نیست که توهین یا تهدیدی در رابطه با شما باشه و صرفا همینجوری پست زدید براتون اخطار ثبت میشه که بدونید این فروم قانون داره و نمیتونید همینجوری هر چی رسید بگید . 

لینک به دیدگاه

۵۷ دقیقه قبل، Hadi MP گفته است:

درود، نیازی به گفتن من نیست، آخرین پستمو نگاه میکردین معلوم بود. توسط ناظر گرامیتون مسخره شدیم، بعدشم تهدید.

بررسی بفرمایید و بدونید اگر فروم قانون داره باید دو طرفه باشه و ما بدون اساس و مدرک حرف نمیزنیم. یه مورد دیگه هم بود که شخصا به آقا احسان اطلاع دادم و رسیدگی کردن درحالی که پست ۲ روز قابل مشاهده بود. 

فرومی که توش کاربر با تجربه نباشه به درد چه کسی میخوره، خدا داند. اخطار ثبت میکنید هرکاری میکنید بکنید. ما یک پست اینجا بزاریم از حقمون دفاع کنیم، زود اینطوری میشه ولی تاپیک دیگه الان چند روزه بازه و شرایطش معلوم، کسی نیست بگه چرا اینطوری صحبت میکنی کاربر ناظر. 

سلام

هادی جان 

شما هر زمان هر مشکلی با هر کاربری داشتی یا گزارش کن یا به یکی از بچه های تیم ما پیغام بده و بلافاصله که ببینیم اطمینان داشته باش ترتیب اثر میدیم

در این موردی که فرمودید نظر من رو بخوای کمی شاید حساس شدید چون اصلا بحث اموجی خنده و کلیک تهدید نیست ، منظور این هست که دیگه با شما کاربر وارد بحث نشوند نه اینکه اخراج کنند که 😄

در مورد پاور هم برادر طرف فراری از کمپانی تحویل میگیره و ۵۰ کیلومتر میاد جلوتر خراب میشه

آیا باید همون یک تجربه بد رو به کل برند تعمیم بده ؟

بارها گفتم نه خوب بودن یک تجربه کاربر دال بر خوب بودن برند هست و نه بد بودن یک تجربه کاربر دال بر بد بودن

یک زمانی میشه کفت یک برندی بد هست که حجم خرابی ها خیلی بالا باشه

شما مگه هر زمان به بنده پیغام دادی سریعا واکنش نشون ندادم ؟

حالا میخواد هر کاربری باشه ، کاربری خط اخلاق رو رد بکنه من تذکر میدم

در مورد این کاربر که موقت محروم شده هم من خدمتت توضیح بدم که هم شما و هم باقی عزیزان روشن بشید

چون به نظرم شفافیت در تصمیمات مهم هست

کاربر کلمه ای در فضای عمومی فروم به کار برده که تازه با تخفیف محروم موقت شده و نه محرومیت دائم

بعد پشت هر محرومیت موقت یا دائم اخطارهایی وجود ددره که شما نمیبینید

یعنی مدت ها با کاربر مکاتبه شده ، اتمام حجت شده ولی کاربر حالا یا نخواسته یا نمیتونه و رعایت نمیکن

پس این تصمیم گیری در مورد رفتار کاربران و به حق بودن تصمیمات رو به تیم نظارت و مدیریتی فروم بسپارید

والا ما هم خبر نداشتیم که کاربر همچین کلمه ای به کار برده

خود کاربران گزارش دادند و خواستار برخورد بودند

حالا چرا کاربران ناراحت شدند و گزارش کردند چون برای خودشون و فروم احترام قائل بودند

شما هم هر زمان هر جا توهینی از کاربری دیدید حتما گزارش کنید که فرومی آکنده از بی اخلاقی و بی تربیتی داشته باشیم

لینک به دیدگاه

@Hadi MP

برادر عزیز چرا یه طوری میگی که انگار ملت لَنگ نظرات ایشون هستن چرا مثل افراد فِرقه ای برخورد میکنید ؟ مطمئن باش سلیقه ای بن نشده... اما همین رفیق شفیقت invokerعزیز میاد تو فروم میگه این تاپیک به چوخ رفته بیا تو پیام خصوصی تا بهت بگم !🙄 یعنی ما اومدیم به چوخش دادیم ؟ نظر حداقل دو تا مدیر با تجربه تو اون تاپیک بوده ایشون خودشم ملاحظه نداره ، کلا هیچکس هیچی نمیفهمه جز حضرت والا مقام جناب اینووکر اگه کانالی چیزی دارید بدید ما هم بیاییم شاید مرید ایشان شدیم😶پرچم ایشون بالاتر از این حرفاست ؟!؟!؟!؟! یعنی چی ؟😯

مدیریت جدید به جرات بگم در 90 درصد مواقع اصلا کسی رو بن نمیکنه یه زمانی hamed بود رحم نداشت💀پس کوتاه بیا رفیق

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است:

@Hadi MP

برادر عزیز چرا یه طوری میگی که انگار ملت لَنگ نظرات ایشون هستن چرا مثل افراد فِرقه ای برخورد میکنید ؟ مطمئن باش سلیقه ای بن نشده... اما همین رفیق شفیقت invokerعزیز میاد تو فروم میگه این تاپیک به چوخ رفته بیا تو پیام خصوصی تا بهت بگم !🙄 یعنی ما اومدیم به چوخش دادیم ؟ نظر حداقل دو تا مدیر با تجربه تو اون تاپیک بوده ایشون خودشم ملاحظه نداره ، کلا هیچکس هیچی نمیفهمه جز حضرت والا مقام جناب اینووکر اگه کانالی چیزی دارید بدید ما هم بیاییم شاید مرید ایشان شدیم😶پرچم ایشون بالاتر از این حرفاست ؟!؟!؟!؟! یعنی چی ؟😯

مدیریت جدید به جرات بگم در 90 درصد مواقع اصلا کسی رو بن نمیکنه یه زمانی hamed بود رحم نداشت💀پس کوتاه بیا رفیق

احسنت

دقیقا همین هست که شما فرمودید

ما در اکثر مواقع با ویرایش کردن و نهایت تذکر دادن و در انتها ثبت اخطار کاربر رو میخواهیم که به اخااقیات پایبند باشه

مورد زیاد داشتیم کاربر اومده ناسزا رو به ما در پیغام خصوصی داده و مدتی بن شده ولی اخراج نشده

کاربری که اخراج میشه سابقه دار هست

کاربران در فروم دو دسته هستند یکسری صرفا فقط از بازارچه استفاده میکنند و حالا تعدادی قوانین اونجا رو رعایت نمیکنند و باهاشون برخورد میشه

یکسری کاربر هم در فضای عمومی فروم فعالیت دارند

اصلا ما بگیریم یک کاربر خداوند اطلاعات وقتی اخلاق نداشته باشه

بچه های فروم رو اصلا ارزشی براشون قائل نباشه و هر چیزی دم دهانش اومده استفاده کنه مسلما جائی در این فروم نخواهد داشت

حامدجان هم هنوز هستند و مدیر ارشد فروم هستند 😄😄 و باور کنید حامدجان همیشه خیلی منطقی و با نگاه گذشت به رفتار کاربران نگاه میکنه

ما خوشحال هستیم که کاربران فهیمی امثال شما هستند و مسائل رو درک میکنند 

و در مورد صحبت های شما در مورد پرچم کاربر مورد اشاره و این قبیل صحبت ها که دیدیم ، ما هم مثل شما شوکه هستیم از شنیدنش 😄

لینک به دیدگاه

۲۱ ساعت قبل، Danial۷۴ گفته است:

ضمن درود خسته نباشید خدمت کاربران و مدیریت محترم فروم

بنده چندین سال پیش به واسطه دوست عزیز آقای صالحی زاده کاربر @invoker

با سایت و فروم شما آشنا شدم. و مطالب دوستان رو دنبال میکنم...

متاسفانه امروز متوجه شدم آقای صالحی زاده با نظر یکی از ناظرین محترم بخاطر بکار بردن الفاظ زشت به مدت 3 ماه اخراج شدن.

( کاری به این تصمیم گیری ناعادلانه ندارم )

فقط موضوعی که واسم عجیب و جالب هستش اینه چرا داخل این تاپیک اعلام نکردین ؟

https://forum.lioncomputer.com/topic/2884-معرفی-کاربران-اخراج-شده/page/8/#comments

یا چرا داخل پروفایلش ثبت نکردین اخراج شده

یا شاید موضوعی هست که دوست ندارین کسی ازش باخبر باشه... همانند برخورد این ناظر با کاربر m!dn!ght که باعث شد از فروم برن .

تو سیاست و تصمیم گیری فروم بحثی نیس . ولی لطفا" وقتی کسی رو میخواهین بن کنین . بن کردنش جوری باشه به اطلاع همه کاربران برسه .

و بدونن ایشون رفتن مرخصی اجباری و منتظر پاسخ پ-خ مشاوره و حمایت های ایشون نباشن !

لطفا" شما هم رعایت بفرمایید مبدا به سرنوشت این دوست عزیز دچار بشین :( @Hadi MP

موفق و موید باشین.

دانیال/یاسین/Invoker جان، دوست خوبم،

چون تقاضا داشتی در مورد بن شدن اعلام عمومی کنیم، ما هم کردیم.

دست بردار از این مولتی اکانت درست کردن. بعد واقعا چطوری روت میشه با یوزر دیگه ای که داشتی از خودت تعریف کنی ریپورتاژ آگهی بری وسط فروم. بشمار ببین چند تا لایک خورده تعریفی که خودت از خودت کردی. مگه فقط شما هستی که تو لیون کمک میکنی؟ این همه بچه های خوب انجمن - بدون کوچکترین ادعایی سالهاست دارن توی تاپیک مشاوره، به بچه های دیگه کمک می کنند. هیچ کدومشون هم واسه کاری که انجام میدن برای خودشون ریپورتاژ آگهی نمیرن. ادعایی هم ندارند و خیلی هاشون اطلاعاتشون از شما بیشتره.

سری قبل با وساطتت برگشتی فروم، الانم دوباره قوانین رو رعایت نکردی - ناظر برات محدودیت گذاشته - به جای اینکه معرکه بگیری پای اینو اونو وسط بکشی، صبر کن به پایان برسه. انجمن رو دوست داری، اوکی سعی کن مطابق قوانینش عمل کنی. این همه کاربر دارن فعالیت میکنند، چرا به بقیه گیر نمیدن؟

۲۰ ساعت قبل، Hadi MP گفته است:

پرچم @invoker بالاتر از این حرفاست...

واقعا.

لینک به دیدگاه

داشتم بعد عمری 10 خط پیام تایپ میکردم برای یکی از تاپیک ها

گزینه ارسال رو زدم

بووووووم

image_2022-07-27_131349960.thumb.png.2dbca060b734d334194dea1abf848fe5.png

وااااااای یعنی ببین کارد بهم میزدی خونم در نمی اومد..میخواستم لپ تاپ رو خورد کنم تو سر خودم..

تو ذهنم با انواع روش سامورایی، مسئول سایت رو قلع و قمع کردم

اول صبحی بدجور فشاری شدم XD 

همیشه قبل از ارسال از متن کپی میگرفتم این سری یادم رفت....

متن 10 خطی من شد 5 خط... نصف حرفهام یادم رفت... شت XD

لینک به دیدگاه

سلام خدمت تمام دوستای گلم تو لیون .

اول اینکه خواستم به دوستان دانیال و  اینواکر یاد آوری کنم که ناظرین محترم چند ساله اینجا ثابت شده هستن و برای بچه ها و فروم خیلی زحمت میکشن . 

درسته بعضی  وقتها رو مخ هستن 🤭 یه زمانی من برای یه تاپیک زدن تو لیون نصف روز وقت میزاشتم .

جنسم PT فروش میرفت اینجا هنوز تاپیک من تایید نشده بود .  🤣 ((البته خدارو شکر الان خیلی بهتر شده)) .

دوم هم اینکه  من فکر نمیکنم دانیال و  اینواکر یکی باشن  آرمین خان  😶 چون با هاشون معامله داشتم .

ایشالا این دلخوری و کدورت ها دیگه پیش نیاد .

لینک به دیدگاه

48 دقیقه قبل، rahman1700 گفته است:

سلام خدمت تمام دوستای گلم تو لیون .

اول اینکه خواستم به دوستان دانیال و  اینواکر یاد آوری کنم که ناظرین محترم چند ساله اینجا ثابت شده هستن و برای بچه ها و فروم خیلی زحمت میکشن . 

درسته بعضی  وقتها رو مخ هستن 🤭 یه زمانی من برای یه تاپیک زدن تو لیون نصف روز وقت میزاشتم .

جنسم PT فروش میرفت اینجا هنوز تاپیک من تایید نشده بود .  🤣 ((البته خدارو شکر الان خیلی بهتر شده)) .

دوم هم اینکه  من فکر نمیکنم دانیال و  اینواکر یکی باشن  آرمین خان  😶 چون با هاشون معامله داشتم .

ایشالا این دلخوری و کدورت ها دیگه پیش نیاد .

سلام آقا رحمان عزیز،

اگر با Invoker در ارتباط هستین بهش بگین هرچه بیشتر این قضیه رو کشش بده، واسه خودش بدتره چون تصمیم مدیران انجمن از روی اخراج موقت میره به تصمیم به اخراج دائم.

بعد هم مگه شما دسترسی به پنل دارید که بدونید این دانیال همون دانیال؟ و اگر شما هم با دانیال معامله داشتین باید فیدبک ثبت میکردین. وقتی چیزی ثبت نشده، معلوم نیست این کاربر کیه؟ ممکنه دوستش باشه اکانتش رو داده بهش تا برای خودش تبلیغ کنه که همین یه دلیل میشه استفاده از اکانت اشتراکی و حکمش اخراجه.

به هر شکل این موضوع خاتمه یافته است.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام و وقت بخیر.

من در تاریخ 14ام سفارش در سایت ثبت کردم و گفتن که به خاطر محرم و اینا به تاخیر خورده

تا پنجشنبه که سفارش به حالت آماده ارسال در اومد. شنبه گفتن ارسال میشه

یکشنبه سوال کردم گفتن ارسال شده و منتظر کد رهگیری هستن.

تا به امروز کد رهگیری به دستم نرسیده و سفارش هنوز در حالت آماده به ارساله در سایت

الان ارسال شده کد نفرستادن، یا کد رو درج نکردن یا کلا ارسال نشده؟

اصلا معلوم نیست چی به چیه، پشتیبانی هروقت پیام میدم جواب نمیدن یا جواب میدن

سوالم رو که می‌پرسم دیگه جواب نمیدن. دو روزه الان هی پیام میدم و جوابی نمی‌گیرم

لطفا یه اطلاعی بدید که وضعیت چیه، تا حالا اینطوری نشده بود برام موقع خرید از لیون

شماره سفارش: 160057

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، tooraj۰۷۶۵ گفته است:

سلام و وقت بخیر.

من در تاریخ 14ام سفارش در سایت ثبت کردم و گفتن که به خاطر محرم و اینا به تاخیر خورده

تا پنجشنبه که سفارش به حالت آماده ارسال در اومد. شنبه گفتن ارسال میشه

یکشنبه سوال کردم گفتن ارسال شده و منتظر کد رهگیری هستن.

تا به امروز کد رهگیری به دستم نرسیده و سفارش هنوز در حالت آماده به ارساله در سایت

الان ارسال شده کد نفرستادن، یا کد رو درج نکردن یا کلا ارسال نشده؟

اصلا معلوم نیست چی به چیه، پشتیبانی هروقت پیام میدم جواب نمیدن یا جواب میدن

سوالم رو که می‌پرسم دیگه جواب نمیدن. دو روزه الان هی پیام میدم و جوابی نمی‌گیرم

لطفا یه اطلاعی بدید که وضعیت چیه، تا حالا اینطوری نشده بود برام موقع خرید از لیون

شماره سفارش: 160057

سلام

دوست عزیز من شکایت شما و اطلاعات سفارشتون رو الان

به واحد پیگیری لیون کامپیوتر اعلام کردم

به محض اینکه به بنده جواب بدهند همین جا نتیجه رو به شما اعلام میکنم

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، EHSAN.K گفته است:

سلام

دوست عزیز من شکایت شما و اطلاعات سفارشتون رو الان

به واحد پیگیری لیون کامپیوتر اعلام کردم

به محض اینکه به بنده جواب بدهند همین جا نتیجه رو به شما اعلام میکنم

@tooraj0765

دوست عزیز مرسوله شما ۲۳ مرداد ارسال شده ولی برای شما در پروفایلتون به روزآوری نشده

کد رهگیری رو هم برای شما پیغام خصوصی کردم

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، EHSAN.K گفته است:

@tooraj0765

دوست عزیز مرسوله شما ۲۳ مرداد ارسال شده ولی برای شما در پروفایلتون به روزآوری نشده

کد رهگیری رو هم برای شما پیغام خصوصی کردم

بله ممنون، حل شد.

لینک به دیدگاه

تو این انجمن نمیشه سوال پرسید یا نظر داد؟

از اون انجمناییه که باید پول بدی تا بتونی حرف بزنی؟

لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، ۱hasan گفته است:

تو این انجمن نمیشه سوال پرسید یا نظر داد؟

از اون انجمناییه که باید پول بدی تا بتونی حرف بزنی؟

سلام . خیر همچین چیزی نیست . شما میتونید با رعایت قوانین در انجمن فعالیت داشته باشید . یازی به پرداخت مبلغی برای این کار نیست .

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دیروز تا الان منتظرم یک تاپیک تایید بشه! اگر فعال نیستید جلوی ثبت نام جدید رو بگیرید تا وقت ما گرفته نشه

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، off72 گفته است:

دیروز تا الان منتظرم یک تاپیک تایید بشه! اگر فعال نیستید جلوی ثبت نام جدید رو بگیرید تا وقت ما گرفته نشه

درود دوست عزیز 

ورود شما رو به فروم لیون خوش آمد میگم .

عریز تعداد تاپیک ها زیاده و به همین دلیل یه مقداری زمان میبره ، در رابطه با تایید تاپیک  هم تو قوانین توضیح داده شده .

در رابطه با تاپیک شما هم ، تو تاپیک خودتون توضیح داده شد ، باید قوانین رعایت بشه بعد تاپیک تایید میشه .

لطفا قوانین و مطالعه و رعایت کنید .

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، mrezaee گفته است:

درود دوست عزیز 

ورود شما رو به فروم لیون خوش آمد میگم .

عریز تعداد تاپیک ها زیاده و به همین دلیل یه مقداری زمان میبره ، در رابطه با تایید تاپیک  هم تو قوانین توضیح داده شده .

در رابطه با تاپیک شما هم ، تو تاپیک خودتون توضیح داده شد ، باید قوانین رعایت بشه بعد تاپیک تایید میشه .

لطفا قوانین و مطالعه و رعایت کنید .

سلام. ممنون

متن قوانین در هنگام ثبت نام:

نقل قول

لطفا یک لحظه این قوانین را مطالعه فرمایید.

لطفا به یاد داشته باشید که ما مسئول هر گونه پیام ارسال شده شما نیستیم.We do not vouch for or warrant the accuracy, completeness or usefulness of any message, and are not responsible for the contents of any message.

The messages express the views of the author of the message, not necessarily the views of this website. Any user who feels that a posted message is objectionable is encouraged to contact us immediately by email. We have the ability to remove objectionable messages and we will make every effort to do so, within a reasonable time frame, if we determine that removal is necessary.

You agree, through your use of this service, that you will not use this website to post any material which is knowingly false and/or defamatory, inaccurate, abusive, vulgar, hateful, harassing, obscene, profane, sexually oriented, threatening, invasive of a person's privacy, or otherwise violative of any law.

You agree not to post any copyrighted material unless the copyright is owned by you or by this website.

Our software uses cookies to distinguish you from other users of our website. This helps us to provide you with a personalized experience when you browse this site.

همچنین لینک قوانین رو معمولا در هدر یا فوتر میزارن که در دسترس باشه. الان چند دقیقه کل سایت رو گشتم تا در نهایت از طریق امضای شما قوانین رو پیدا کردم.

قانون 20 اگر منظورتون گذاشتن عکس هست، برای قیمت گذاری که قصد فروش نداریم بنظرم منطقی نیست.

ویرایش شده توسط off72
لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، off72 گفته است:

سلام. ممنون

متن قوانین در هنگام ثبت نام:

همچنین لینک قوانین رو معمولا در هدر یا فوتر میزارن که در دسترس باشه. الان چند دقیقه کل سایت رو گشتم تا در نهایت از طریق امضای شما قوانین رو پیدا کردم.

قانون 20 اگر منظورتون گذاشتن عکس هست، برای قیمت گذاری که قصد فروش نداریم بنظرم منطقی نیست.

سلام

دوست عزیز لینک قوانین خرید و فروش فروم در تمام قسمتهای بازارچه انجمن در قسمت هدر وجود داره . با دقت ملاحظه کنید . ضمنا خیلی از مواقع تاپیک های قیمت گذاری به فروش تبدیل میشه . برای همین از اول باید قوانین طبق فروش رعایت بشن .

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان مدیر مشکل فروم حل نشد؟

الان کاربر ویژه چه تفاوتی با کاربر عادی داره وقتی تاپیک رو نمی تونه ویرایش کنه ؟

هزینه کنیم که مثل کاربر عادی فقط حق آپ زدن داشته باشیم

مدت هاست منتظریم و اتفاقی هم نیافتاد.

بلاخره تکلیف رو مشخص کنید.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، AloneStar گفته است:

سلام

دوستان مدیر مشکل فروم حل نشد؟

الان کاربر ویژه چه تفاوتی با کاربر عادی داره وقتی تاپیک رو نمی تونه ویرایش کنه ؟

هزینه کنیم که مثل کاربر عادی فقط حق آپ زدن داشته باشیم

مدت هاست منتظریم و اتفاقی هم نیافتاد.

بلاخره تکلیف رو مشخص کنید.

سلام

امکانات کاربران ویژه انجمن گفتگوی لیون کامپیوتر :

دسترسی به بخش وبلاگ و ایجاد وبلاگ
مهم و غیر مهم کردن تاپیکهای بازارچه
امکان آپ کردن تاپیک تا 8 بار در هر روز
امکان جستجو در فروم بدون توقف
باز و بسته کردن تاپیک‌های خود
ویرایش عنوان تاپیکهای بازارچه
تمایز رنگی پست‌های ارسال شده
عدم انتظار هنگام ارسال پاسخ جدید به تاپیک ها
آپ کردن تاپیکهای خرید و فروش هر 2 ساعت یکبار ( با کلید آپ )
امکان دادن امتیاز مثبت در 24 ساعت 25 عدد
فروش کالا به صورت عمده ( فروش سخت افزار با هماهنگی انجام شود)
امکان ویرایش پست‌های خود به مدت 30 روز (1 روز در حالت عادی)
امکان قرار دادن تصویر در امضا (بدون تصویر در حالت عادی)
امکان آپلود فایل تا حجم 15 مگابایت (4 مگابایت در حالت عادی)
امکان دادن پیغام حصوصی تا 500 پیغام (100 پیغام در حالت عادی)
امکان ارسال پیام خصوصی همزمان به 12 نفر (3 نفر در حالت عادی)
امکان ارسال 40 پست در هر روز (15 پست در روز در حالت عادی)
پیشنهاد اختصاصی کالاهای ویژه و دست دوم لیون کامپیوتر در 24 ساعت اول
امکان مشاهده امتیازات منفی و مثبت برای هر پست و تاپیکی که ایجاد می کنند
امکان قرار دادن امضا بدون محدودیت (در حالت عادی پس از 5 محتوای تایید شده)
امکان قرار دادن 2 لینک و 6 سطر محتوا امضا (1 لینک در حالت عادی و 2 سطر محتوا در حالت عادی)

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Hamed گفته است:

سلام

امکانات کاربران ویژه انجمن گفتگوی لیون کامپیوتر :

دسترسی به بخش وبلاگ و ایجاد وبلاگ
مهم و غیر مهم کردن تاپیکهای بازارچه
امکان آپ کردن تاپیک تا 8 بار در هر روز
امکان جستجو در فروم بدون توقف
باز و بسته کردن تاپیک‌های خود
ویرایش عنوان تاپیکهای بازارچه
تمایز رنگی پست‌های ارسال شده
عدم انتظار هنگام ارسال پاسخ جدید به تاپیک ها
آپ کردن تاپیکهای خرید و فروش هر 2 ساعت یکبار ( با کلید آپ )
امکان دادن امتیاز مثبت در 24 ساعت 25 عدد
فروش کالا به صورت عمده ( فروش سخت افزار با هماهنگی انجام شود)
امکان ویرایش پست‌های خود به مدت 30 روز (1 روز در حالت عادی)
امکان قرار دادن تصویر در امضا (بدون تصویر در حالت عادی)
امکان آپلود فایل تا حجم 15 مگابایت (4 مگابایت در حالت عادی)
امکان دادن پیغام حصوصی تا 500 پیغام (100 پیغام در حالت عادی)
امکان ارسال پیام خصوصی همزمان به 12 نفر (3 نفر در حالت عادی)
امکان ارسال 40 پست در هر روز (15 پست در روز در حالت عادی)
پیشنهاد اختصاصی کالاهای ویژه و دست دوم لیون کامپیوتر در 24 ساعت اول
امکان مشاهده امتیازات منفی و مثبت برای هر پست و تاپیکی که ایجاد می کنند
امکان قرار دادن امضا بدون محدودیت (در حالت عادی پس از 5 محتوای تایید شده)
امکان قرار دادن 2 لینک و 6 سطر محتوا امضا (1 لینک در حالت عادی و 2 سطر محتوا در حالت عادی)

سلام

خب بنده نمی تونم حتی عنوان و پست تاپیک فروشم رو ادیت کنم از وقتی فروم آپدیت شده !!!!!

قرار بود درست بشه ولی نشد، تکلیف چی هست؟

لینک به دیدگاه

@Mohsen P

49 دقیقه قبل، AloneStar گفته است:

سلام

خب بنده نمی تونم حتی عنوان و پست تاپیک فروشم رو ادیت کنم از وقتی فروم آپدیت شده !!!!!

قرار بود درست بشه ولی نشد، تکلیف چی هست؟

ایشون مدیر فنی فروم هستن .ایشون رو منشن کردم به این پیام .

لینک به دیدگاه

درود

بنده دیروز تو بخش فروش ماوس و کیبورد یه تاپیک فروش زدم ولی هنوز تایید نشده! اگه مشکلی  هم داره چیزی گفته نشده! مدیر اون بخش تشریف ندارن؟

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Alien87 گفته است:

درود

بنده دیروز تو بخش فروش ماوس و کیبورد یه تاپیک فروش زدم ولی هنوز تایید نشده! اگه مشکلی  هم داره چیزی گفته نشده! مدیر اون بخش تشریف ندارن؟

درود

هر بخش که مدیر جداگانه نداره و همه مدیران به همه بخش ها و امکانات دسترسی دارند

در مورد تاپیک شما من اطمینان دارم که در لحظه تاپیک شما رو تائید کردم ولی الان میبینم باز تائید نشده

به هر حال الان باز تائید کردم و چک کردم درست باشه

ولی خب چند وقتی هست مشکلات عجیبی داریم در بخش اینترنت که روی انجمن هم تاثیر گذاشته

بقیه کاربران هم اگر 24 ساعت از ثبت تاپیک گذشت و تائید نشد و ایرادی هم از تاپیک گرفته نشد 

به هر کدام از عزیزان مدیر که پیغام بدید تاپیک رو بررسی میکنند 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...