رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد STAR WARS Battlefront

Veyron
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من که مثل چی پیشمونم حیف 165 تومن پول حالا مجبورم تحملش کنم :D

بازی بازیه ، فیلم فیلمه

یعنی چی قرار بوده بازی به فیلم وفادار باشه!

این بازی در درجه اول برای فن های فیلم ساختن و بیشتر کسایی هم که خریدن طرفدار های این سری بودن
لینک به دیدگاه

این بازی در درجه اول برای فن های فیلم ساختن و بیشتر کسایی هم که خریدن طرفدار های این سری بودن

والا من فیلم ها رو ندیدم و خیلی بد خورد تو ذوقم بعد از خرید بازی

سعید لال بشی همش تقصیر تو بود =)) =))

لینک به دیدگاه

هر چی که فروش کنه حتما دلیل به خوبیش نیست- در کشور های غربی ، اروپا و امریکا ، بدلیل وجود زیر ساخت های قوی اونلاین خیلی ها فقط مولتی پلی بازی میکن بعد به خودشون میگن بازیباز- کلا یکی از ضعیف ترین بازی های مولتی پلیر این چند ساله اخیر بود و منتقد گیم اسپات بازی رو اصلا نصفه و نیمه خطاب کرد انگار که همه چیزدر مرحله تست بتا بوده است .

ترنسفرمرز هم و اونجر هم یک میلیارد میفرشون حتما آثار مهمی هستن؟ نه به لعنت خدا هم نمی ارزندد . فروش یک اثر مولتی مدیا دلیل خوب بودنش نیست.

خیر فروش به تنهایی دلیل خوب بودن نیست ولی یکی از معیار های موفق شدن یک اثر هست

بازی ها بیشترشون دارن به سمت انلاین شدن میرن و مولتی پلیر جزو جدا نشدنی از بازی هاست

کسایی هم که مولتی پلیر بازی میکنن گیمر هستن و اتفاقا از حرفه ای ترین گمیر ها بشمار میرن چون هر لحظه در حال مبارزه با گیمر های دیگه هستن نه فقط هوش مصنوعی و این خودش نیازمند skill بیشتریه دوما

هدف این بازی فن های استاروارز بود نه کسایی که هیچ آشنایی با این سری ندارن

سوما سازنده ها نمی تونستن از خودشون اسلحه بسازن بزارن داخل بازی

از اول هم اعلام شد که بازی به سه گانه وفاداره

حتما فیلم هارو ببینید

بازی هم خارج از محتویات کمش که خب محتویات فیلم ها کم بوده

بهترین نت کد و سرور هارو داره

نسبت به بتل ۴ و بقیه

لینک به دیدگاه

87094374878281401770.jpg

lol =))

تا اونجایی که من یادمه داداش ، گفتم نخر :-?  شایدم گفتم بخر یادم نیست =)) ولی تا اونجا که ذهنم یاری میکنه گفتم نخر :-? :D  

من پیشنهاد خرید GTA:V بود گفتم با هم تو los santos خراب کاری کنیم ... گفتی جی تی ای باز نیستم :D

ولی حالا اشکال نداره ... بازی قشنگیه ..عالی نیست ولی خوبه .. سعی کن بازی کنی :D

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیر فروش به تنهایی دلیل خوب بودن نیست ولی یکی از معیار های موفق شدن یک اثر هست

بازی ها بیشترشون دارن به سمت انلاین شدن میرن و مولتی پلیر جزو جدا نشدنی از بازی هاست

کسایی هم که مولتی پلیر بازی میکنن گیمر هستن و اتفاقا از حرفه ای ترین گمیر ها بشمار میرن چون هر لحظه در حال مبارزه با گیمر های دیگه هستن نه فقط هوش مصنوعی و این خودش نیازمند skill بیشتریه دوما

هدف این بازی فن های استاروارز بود نه کسایی که هیچ آشنایی با این سری ندارن

سوما سازنده ها نمی تونستن از خودشون اسلحه بسازن بزارن داخل بازی

از اول هم اعلام شد که بازی به سه گانه وفاداره

حتما فیلم هارو ببینید

بازی هم خارج از محتویات کمش که خب محتویات فیلم ها کم بوده

بهترین نت کد و سرور هارو داره

نسبت به بتل ۴ و بقیه

نه عزیزم  بازیباز قدیمی رو میگن حرفه ای  نه کسی که تازه با  battlefiled 4   بازیباز شده-- بازی ها تک نفره شروع شدن هوش مصنوعی دشمن اصلی  بود- یادتون نره یک مثال کوچیک : کدوم بازی های سال شدن بهترین ها؟ آیا اصلا این سالهای اخیر بازی مولتی پلیر داشتیم جز بازیهای بزرگ؟

نه نداشتیم چون طبل توخالی هستند فقط فروش میکنن و پول در میارن - دستنی و بتلفید و استار وارز و .. گیاهان برعلیه زامبی ها!!؟؟  برتر بودند یا یا ویچر 3 و   تومب ریدر و فالوت 4 و  متال گیر؟؟ چر اسمی از هالو نبود ؟ خوب اون 4 بازی بزرگ سال فقط داستان محور و تک نفره بودند.

اصلا اینجور نیست که حرفه ای ترین ها باشند ، نمیشه  یک شخص تو عمرش 100 ساعت فقط مولتی پلیر زده  همین و   نه میدونه  التیما چیه نه میدونه فالوت چیه نه میدنه سیستم شوک چیه نه میدونه  دیوز اکس چیه نه میدونه بالدور گیت چیه ؟ خوب بعد تفاوت اون کسی که  اینها رو میدونه و تجربه کرده و سالها بررسی کرده با اونکه فقط با  توپ و تفنگ  زده توصورت دشمنانش در مچ مکینگ و... مولتی پلیر  چی خواهد بود ؟ کدوم حرفه ای تر هست؟؟

کلاً  EA فقط میخواد پول در بیاره این همه سال جهان های استاروارز دستش هستند  لایسنس کامل چرا با موتور فراست بایت نیومد یک تک نفره قشنگ  RPG بسازه؟ دوسال دیگه کی یادشه این بازی چی بود ولی همه یادشونه اون حرفه ای ها که شوالیه های جامعه قدیم بایور  چی بود و هنوز دارن با موتور انریل 4 بازسازی شون میکنن. پس اصلا و ابدا  نمیشه گفت حرفه ای باشند .

همه دیگه استار وارز رو دیدند و میدونن چه کلیشه ای هست - این  قسمت هم که فروش زیاد کرد به خاطر حس نوستالژیک بود که همه پیرمرد های امریکایی یاد جوانی افتادند گفتند باز بریم ببنیم و بچه هاشون هم که یک چیزی شنیده بودند درمورد استاروارز سنشون نمیخورد  گفتند بریم ببنیم چه خبره ! وگرنه خیلی چیز مهمی هم نیست . امسال بهترین فیلم ها مدمکس و  بازگشته بودند بدون شک .

لینک به دیدگاه

نه عزیزم  بازیباز قدیمی رو میگن حرفه ای  نه کسی که تازه با  battlefiled 4   بازیباز شده-- بازی ها تک نفره شروع شدن هوش مصنوعی دشمن اصلی  بود- یادتون نره یک مثال کوچیک : کدوم بازی های سال شدن بهترین ها؟ آیا اصلا این سالهای اخیر بازی مولتی پلیر داشتیم جز بازیهای بزرگ؟

نه نداشتیم چون طبل توخالی هستند فقط فروش میکنن و پول در میارن - دستنی و بتلفید و استار وارز و .. گیاهان برعلیه زامبی ها!!؟؟  برتر بودند یا یا ویچر 3 و   تومب ریدر و فالوت 4 و  متال گیر؟؟ چر اسمی از هالو نبود ؟ خوب اون 4 بازی بزرگ سال فقط داستان محور و تک نفره بودند.

اصلا اینجور نیست که حرفه ای ترین ها باشند ، نمیشه  یک شخص تو عمرش 100 ساعت فقط مولتی پلیر زده  همین و   نه میدونه  التیما چیه نه میدونه فالوت چیه نه میدنه سیستم شوک چیه نه میدونه  دیوز اکس چیه نه میدونه بالدور گیت چیه ؟ خوب بعد تفاوت اون کسی که  اینها رو میدونه و تجربه کرده و سالها بررسی کرده با اونکه فقط با  توپ و تفنگ  زده توصورت دشمنانش در مچ مکینگ و... مولتی پلیر  چی خواهد بود ؟ کدوم حرفه ای تر هست؟؟

کلاً  EA فقط میخواد پول در بیاره این همه سال جهان های استاروارز دستش هستند  لایسنس کامل چرا با موتور فراست بایت نیومد یک تک نفره قشنگ  RPG بسازه؟ دوسال دیگه کی یادشه این بازی چی بود ولی همه یادشونه اون حرفه ای ها که شوالیه های جامعه قدیم بایور  چی بود و هنوز دارن با موتور انریل 4 بازسازی شون میکنن. پس اصلا و ابدا  نمیشه گفت حرفه ای باشند .

همه دیگه استار وارز رو دیدند و میدونن چه کلیشه ای هست - این  قسمت هم که فروش زیاد کرد به خاطر حس نوستالژیک بود که همه پیرمرد های امریکایی یاد جوانی افتادند گفتند باز بریم ببنیم و بچه هاشون هم که یک چیزی شنیده بودند درمورد استاروارز سنشون نمیخورد  گفتند بریم ببنیم چه خبره ! وگرنه خیلی چیز مهمی هم نیست . امسال بهترین فیلم ها مدمکس و  بازگشته بودند بدون شک .

CSGO و همین سری بتل ینی شما میگین برای یر حرفه ای هاست ؟؟ :-?

رضا جان کجا گفته شده هر کی بتل بازه با بتل4 گیمر شده ؟؟؟؟ اصن منظورت رو نگرفتم دقیق

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

CSGO و همین سری بتل ینی شما میگین برای یر حرفه ای هاست ؟؟ :-?

رضا جان کجا گفته شده هر کی بتل بازه با بتل4 گیمر شده ؟؟؟؟ اصن منظورت رو نگرفتم دقیق

من نگفتم عزیزم دوستمون گفت همه مولتی پلیر بازها  حرفه ای ترین بازیباز ها هستند بنده جوابشون رو دادم گفتم این برداشت اشتباهه -  نمیشه گفت هرکس  مرتب مولتی پلیر بازی میکنه حرفه ای است درست باید بخونید پست ها رو وگرنه کامل برداشت اشتباه میکنید.

لینک به دیدگاه

منم بازیشو دارم اما از آنجا که با بتل 4 خو گرفتم دیگه با هیچ بازی دیگه‌ای نمیتونم خو بگیرم از جمله این بازی من بتل 3 و هاردلاین رو هم دارم ولی با اونا هم خو نگرفتم. فکر کنم برای کسی که تابحال مولتی نزده این بازی عالی باشه.

لینک به دیدگاه

نه عزیزم بازیباز قدیمی رو میگن حرفه ای نه کسی که تازه با battlefiled 4 بازیباز شده-- بازی ها تک نفره شروع شدن هوش مصنوعی دشمن اصلی بود- یادتون نره یک مثال کوچیک : کدوم بازی های سال شدن بهترین ها؟ آیا اصلا این سالهای اخیر بازی مولتی پلیر داشتیم جز بازیهای بزرگ؟

نه نداشتیم چون طبل توخالی هستند فقط فروش میکنن و پول در میارن - دستنی و بتلفید و استار وارز و .. گیاهان برعلیه زامبی ها!!؟؟ برتر بودند یا یا ویچر 3 و تومب ریدر و فالوت 4 و متال گیر؟؟ چر اسمی از هالو نبود ؟ خوب اون 4 بازی بزرگ سال فقط داستان محور و تک نفره بودند.

اصلا اینجور نیست که حرفه ای ترین ها باشند ، نمیشه یک شخص تو عمرش 100 ساعت فقط مولتی پلیر زده همین و نه میدونه التیما چیه نه میدونه فالوت چیه نه میدنه سیستم شوک چیه نه میدونه دیوز اکس چیه نه میدونه بالدور گیت چیه ؟ خوب بعد تفاوت اون کسی که اینها رو میدونه و تجربه کرده و سالها بررسی کرده با اونکه فقط با توپ و تفنگ زده توصورت دشمنانش در مچ مکینگ و... مولتی پلیر چی خواهد بود ؟ کدوم حرفه ای تر هست؟؟

کلاً EA فقط میخواد پول در بیاره این همه سال جهان های استاروارز دستش هستند لایسنس کامل چرا با موتور فراست بایت نیومد یک تک نفره قشنگ RPG بسازه؟ دوسال دیگه کی یادشه این بازی چی بود ولی همه یادشونه اون حرفه ای ها که شوالیه های جامعه قدیم بایور چی بود و هنوز دارن با موتور انریل 4 بازسازی شون میکنن. پس اصلا و ابدا نمیشه گفت حرفه ای باشند .

همه دیگه استار وارز رو دیدند و میدونن چه کلیشه ای هست - این قسمت هم که فروش زیاد کرد به خاطر حس نوستالژیک بود که همه پیرمرد های امریکایی یاد جوانی افتادند گفتند باز بریم ببنیم و بچه هاشون هم که یک چیزی شنیده بودند درمورد استاروارز سنشون نمیخورد گفتند بریم ببنیم چه خبره ! وگرنه خیلی چیز مهمی هم نیست . امسال بهترین فیلم ها مدمکس و بازگشته بودند بدون شک .

بله صحیح

گیمر کسی نیست که فقط مولتی بازی کنه ولی یه گیمر حرفه ای کنار بقیه بازی ها باید مولتی هم بازی کنه توی مولتی پلیر کسی با صد ساعت حرفه ای نمیشه

کسایی که بتل بازی میکنن گاها بالای 1500ساعت تجربه دارن

گیمر حرفه ای تک بعدی نیست و بیشتر بازی ها رو روی تمام پلتفرم ها تجربه میکنه

این استاروارز هم بازی کنین fps نیس که رقابتی باشه بیشتر جنبه فان داره

گان پلی سریع به علاوه respawn شدن های سریع کلا این بازی برای تمام اقشار ساختن نه فقط حرفه ای ها

مثلا بتلفیلد ۳ استاد شدن توی جت به صد ها ساعت تمرین نیاز داشت اما توی بتلفرانت با ده دقیقه تمرین میشه درست یادش گرفت

کلا هدف این بازی جذب کردن طرفدار های فیلم بود

تاریخ انتشار بازی هم یک ماه قبل از فیلم گذاشتن

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

چون بازی مزخرفه دوست من!  با زور تبلیغات  ea بزور نمره  ضعیفی هم گرفت -کلا خوب نبودو 

البته دقت داشته باشیم که از لحاظ گرافیک و بهینه بودن مثل همه بازی های دایس حرف اول رو میزنه.

گیم پلی کمی Casualی داره. نمیشه هر روز بازی کرد. ولی چند هفته یه بار بازی میکنه آدم حال میده.

لینک به دیدگاه

البته دقت داشته باشیم که از لحاظ گرافیک و بهینه بودن مثل همه بازی های دایس حرف اول رو میزنه.

گیم پلی کمی زیادی Casualی داره. نمیشه هر روز بازی کرد. ولی چند هفته یه بار بازی میکنه آدم حال میده.

کلمه "زیادی" جا افتاده انگار :D

ولی چند هفته یه بار رو خوب اومدی

بازی کردی باید صبر کنی بشوره ببره پایین :laughing:

با اجازه لینک امضا کپی شد!

ویرایش شده توسط Veyron
لینک به دیدگاه

کلمه "زیادی" جا افتاده انگار :D

ولی چند هفته یه بار رو خوب اومدی

بازی کردی باید صبر کنی بشوره ببره پایین :laughing:

با اجازه لینک امضا کپی شد!

اقا قصد جسارت نیست شوخی ولی این Steam profile رو از رو من اسکی رفتی؟ =))

لینک به دیدگاه

اقا قصد جسارت نیست شوخی ولی این Steam profile رو از رو من اسکی رفتی؟ =))

گفتم لینک امضا منظور سایت steamsignature.com  بود

پروفایل خودمه :D

لینک به دیدگاه

آپدیت جدید استار وارز اومد تقریبا 6گیگ

مال dlc Outer Rim هست برای سیزن پس دارهاست

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

آپدیت جدید استار وارز اومد تقریبا 6گیگ

+1

آقا امدیم + بدیم - شد - شرمنده 

آره 6 گیگ به زور دانلود کردم - بعضی تغیرات خوب بوده

لینک به دیدگاه

+1

آقا امدیم + بدیم - شد - شرمنده 

آره 6 گیگ به زور دانلود کردم - بعضی تغیرات خوب بوده

مشکلی نیست :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...