رفتن به مطلب

بررسی کارایی بازی Rise Of The Tomb Raider در PC

StarCraft
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مقایسه فریم ریت بازی Rise of the Tomb Raider نسخه PC

مقایسه بین کارت گرافیک های R9390,970,960,750Ti صورت گرفته است.

http://www.aparat.com/v/wNjP0

لینک به دیدگاه

من تو تصویری که دوستمون گذاشته تفاوت AO با HBAO+ رو نفهمیدم. 

یک توضیح کوچک بدید  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

سایت techpowerUP هم تستهایی از بازی گرفته که میتونید در ادامه ببینید

من موندم AMD چرا درایور جدید نمیده :-?  :-?  :-? 

t9tazwekwvx0l51ebq.jpg

zoxi6zys56secdnbc2ek.jpgguen1n6yhrignucbqx29.jpg

ujwacsenapfgjdgwbccr.jpgbgvlf7hcic0pog88id10.jpg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تشکر از تستها

واقعا بعضی از سایتها جهت گیری دارن

تو این تست کارت 970 و 390 مشابه هم بودن

حتی بعضی از جاها 390 اختلاف خیلی بیشتری با 970 داشته

لینک به دیدگاه

What I find interesting is that HBAO+ automatically gets enabled with the "Very High" preset, despite being an NVIDIA only feature. Of course it's not available on AMD cards, so "Very High" users on NVIDIA will automatically get slightly better graphics than AMD users

settings.gif

TechPowerUp Tests

Shadow Quality = High

Sun Soft Shadow = High

HBAO+ = Off

AA = SMAA

Pure Hair = On

Other Options = Same

Digital Foundary Tests

Shadow Quality = Very High

Sun Soft Shadow = Very High

HBAO+ = Unkonwn

AA = FXAA

Pure Hair = Very High

Other Options = Same

Guru3D Tests

HBAO+ = On

AA = FXAA

Pure Hair = Very High

Other Options = Same

جهت گیری توسط اون سایتی صورت میگیره که تنظیمات بازی رو خاموش یا دستکاری می کنند.

@};-

The battle between the GTX 970 and the R9 390 is fascinating. With frame-rates unlocked and settings maxed at 1080p, the Nvidia card provides a 47.5fps average, matched up against 48.8fps on AMD - but it doesn't tell the full story. Some sections of gameplay see the GTX 970 pull ahead by up to 5fps, while interior scenes, cut-scenes and close-ups see the R9 390 dominant. The contest is even more interesting in that Rise of the Tomb Raider is known to use asynchronous compute - a hardware-level feature absent on Nvidia hardware and fully implemented on the R9 390

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-rise-of-the-tomb-raider-pc-face-off

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

AMD اعلام کرده که درایور 16.1.1 رو برای بازی به زودی ارائه میده، پس AMD بازها زیاد ناراحت نباشن، کارتهای سری 300 برتریشون رو دوباره بدست میارن...

لینک به دیدگاه

AMD اعلام کرده که درایور 16.1.1 رو برای بازی به زودی ارائه میده، پس AMD بازها زیاد ناراحت نباشن، کارتهای سری 300 برتریشون رو دوباره بدست میارن...

البته نه تنها سری 300! :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

settings.gif

TechPowerUp Tests

Shadow Quality = High

Sun Soft Shadow = High

HBAO+ = Off

AA = SMAA

Pure Hair = On

Other Options = Same

Digital Foundary Tests

HBAO+ = Unkonwn

AA = FXAA

Pure Hair = Very High

Other Options = Same

Guru3D Tests

HBAO+ = On

AA = FXAA

Pure Hair = Very High

Other Options = Same

جهت گیری توسط اون سایتی صورت میگیره که تنظیمات بازی رو خاموش یا دستکاری می کنند.

@};-

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-rise-of-the-tomb-raider-pc-face-off

درود

مگه asynchronous compute  از ارکان اصلیه دایرکت ایکس 12 نبودش حالا این بازی که dx 11 ساپورته چطوری شده با استفاده از dx11 قابلیت asynchronous compute  در این بازی فعال شده !!!!!

http://www.aparat.com/v/wNjP0

درود

یه چیز جالب در این ویدئو وجود داره برای اونهایی که نمیخوان قبول کنن یک pc با قیمت 1200 اصلا توانایی رقابت با کنسول ایکس باکس وان 1200 تومنی رو نداره

کارت 750ti در این تست که خیلی ها سنگ اون رو به عنوان یک کارت توانا در رزولوشن 1080 یا حتی 900p به سینشون میزنن میانگین افتضاح 13 فریم بر ثانیه رو از خودش داره نشون میده که زجر اورتر از اون لگ های فراوان اون در این بازیه در صورتی که ایکس باکس وان 30 فریم بر ثانیه قفل هست و به ندرت دارای لگ میشه

خواهشا از رویه تعصب نظر ندید این ویدئو رو ببینید و بعد پست بدید

لینک به دیدگاه

درود

مگه asynchronous compute  از ارکان اصلیه دایرکت ایکس 12 نبودش حالا این بازی که dx 11 ساپورته چطوری شده با استفاده از dx11 قابلیت asynchronous compute  در این بازی فعال شده !!!!!

9fa0photo-2016-01-15-23-24-11.jpg

این ویژگی جزء بخش های اولیه DX12 هست و در عنوان ROTTR برای نورپردازی حجمی استفاده شده، با وجود تکنیک های پیشرفته ای نظیر Conservative Rasterizatin کمتر به این بخش در آینده توجه میشه، DX12_1 هم در جدول بالا قرار داره دست AMD بهش نمیرسه! :دی

مثال بهتر Just Cause 3 براساس DX11 ساخته شده، اما در کنارش از ویژگی های DX 12_1 هم استفاده کرده، پس همین حالا هم دارید عناوینی با DirectX 12 را تجربه می کنید.

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

درود

یه چیز جالب در این ویدئو وجود داره برای اونهایی که نمیخوان قبول کنن یک pc با قیمت 1200 اصلا توانایی رقابت با کنسول ایکس باکس وان 1200 تومنی رو نداره

کارت 750ti در این تست که خیلی ها سنگ اون رو به عنوان یک کارت توانا در رزولوشن 1080 یا حتی 900p به سینشون میزنن میانگین افتضاح 13 فریم بر ثانیه رو از خودش داره نشون میده که زجر اورتر از اون لگ های فراوان اون در این بازیه در صورتی که ایکس باکس وان 30 فریم بر ثانیه قفل هست و به ندرت دارای لگ میشه

در این مورد df میگه یکی از معدود بازیهایی هست که این اتفاق افتاده

This is one of the few cases where our budget PC failed to get close to console performance levels

و میگه وقتی از کارت amd استفاده کردند اوضاع حتی بدترم شده!!!!!!!!

the AMD test featuring an R7 360 fared even worse with performance numbers dropping

در اخر میگه حتی اگر تنظیمات تو این سیستم  روی med هم باشه همچنان بازی فوقالعادس

(کیفیت نسخه xo یه چزی بین pc high و pc medium)توضیحش تو صفحه اول هست

even on medium settings, the game still looks very attractive

نکته مهمش اینه که df در تمام بررسیهاش 750 ti رو میگذاره کنار کنسولا و الانم گفته این یکی از معدود بازیهای که این اتفاق درش افتاده!!

حالا میخوای بنده صدتا بررسی فریم ریت برات بگذارم تا شما قبول کنی pc رده پایینی مثل این کنسولا الاخصوص xo رو له میکنه

چطور اون همه مقایسه قبلی رو ما باید نادیده بگیریم این یکی رو در نظر بگیریم!!

ویرایش شده توسط StarCraft
لینک به دیدگاه

به نقل از شهرسخت افزار در مورد گرافیک بازی در نسخهpc

تماشا کنید: نسخه PC بازی Rise of the Tomb Raider کیفیت بسیار بیشتری از نسخه کنسولی خواهد داشت   دسته: گیم و کنسول بازی   08 بهمن 1394 نوشته شده توسط وحید علی‌محمدی

نسخه نهایی بازی Rise of Tomb Raider به زودی به صورت رسمی عرضه می‌شود و بررسی های وبسایت های مختلف بازی از آن نشان می‌دهد که با یک بازی اکشن فوق العاده روبرو هستیم. اما به تازگی ویدئوی معرفی از آن منتشر شده که نشان از قدرت بسیار زیاد و جزئیات عالی نسخه PC آن دارد.

trpc1.26610.jpg

در قسمتی از این ویدئو، راوی در وصف ویژگی های گرافیکی بازی، با صدا و لحن جالبی  این جملات را بیان می‌کند:

سفر حماسی لارا ( نقش اصلی بازی)، روی PC تجربه ی بسیار هیجان انگیزتری از Rise of Tomb Raider خواهد بود. تجربه ای که به مدد ویژگی های فنی معرفی شده از سوی کمپانی های Crystal Dynamics  و  Nixxes مورد استفاده قرار گرفته اند تا حد و مرزهای جدیدی در نسل بعدی قابلیت های گرافیکی بازی ها تعریف شود.

اما ویژگی هایی که روای این ویدئو به آنها دارد کدامند؟  تکنیک +HBAO، فیلترینگ 16 برابر ناهمسان ها (anisotropic)، تکنیک tessellation  سخت افزاری، muffler bearing های با سرعت بالا، تکنیک نمایش پویا شاخ و برگ درختان و یک سطح جزئیات بهبود یافته بسیار مشخص، از این ویژگی ها هستند.

همانگونه که در جریان هستید نسخه ی XBOX One این بازی هم اکنون در دسترس است و قرار است امروز نسخه PC بازی به صورت رسمی عرضه شود و این ویدئو نشان می‌دهد که عملکرد نسخه PC این بازی می‌تواند به مراتب بالاتر از نسخه کنسولی آن باشد.

منبع: GameInformer و PCGamer

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/console-game/6924

ویدیو در سایت بالا

ویرایش شده توسط mostafa lak13
لینک به دیدگاه

اینا را ولش کنین شبه کرکش اومده:

یکی باید نسخه قانونی داشته باشه.

OTR Steam Family Sharing Crack and Legit DLC Unlocker-REVOLT

lazy_placeholder.gifSteam.Family.Sharing.Crack.And.Legit.DLC.Unlocker-REVOLT

WARNING: This is not full crack, but semi-working one! Read the notes below!

First case: You can use this crack if you have the game family shared from somone. The crack overrides the “kick” time when someone else is playing the same shared library.

Follow these instructions:
1. Start your family shared game at least once in online mode! [iMPORTANT]
2. Put the crack in your game folder!
3. Start Steam in offline mode!
4. Start the game from the executable file and enjoy the game and its DLCs!

Second case: You have the legit game, but you didn’t purchase season pass or any DLCs. Put the crack into your game folder, get the DLC pack and enjoy all DLCs!

اطلاعات بیشتر:

https://www.skidrow-games.com/rise-of-the-tomb-raider-full-unlocked/

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

اینا را ولش کنین شبه کرکش اومده:

یکی باید نسخه قانونی داشته باشه.

OTR Steam Family Sharing Crack and Legit DLC Unlocker-REVOLT

lazy_placeholder.gifSteam.Family.Sharing.Crack.And.Legit.DLC.Unlocker-REVOLT

WARNING: This is not full crack, but semi-working one! Read the notes below!

First case: You can use this crack if you have the game family shared from somone. The crack overrides the “kick” time when someone else is playing the same shared library.

Follow these instructions:

1. Start your family shared game at least once in online mode! [iMPORTANT]

2. Put the crack in your game folder!

3. Start Steam in offline mode!

4. Start the game from the executable file and enjoy the game and its DLCs!

Second case: You have the legit game, but you didn’t purchase season pass or any DLCs. Put the crack into your game folder, get the DLC pack and enjoy all DLCs!

اطلاعات بیشتر:

https://www.skidrow-games.com/rise-of-the-tomb-raider-full-unlocked/

مرسی دوست عزیز بابت خبر داشتم دوباره نسخه XBOX 360 بازیش می کردم گفتم بیام ببینم کرک شده یا نه و یک چند ساعتی به سایت skidrowreloaded سر نزدم و حالا گفته کرک نیست ولی می توانید از طریق Family Sharing اجراش کنید خودش مراحل توضیح داده حالا یکی از دوستان با تجربه قابلیت شرینگ خانوادگی بلدن راهنمایی نمایند با سپاس

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

مرسی دوست عزیز بابت خبر داشتم دوباره نسخه XBOX 360 بازیش می کردم گفتم بیام ببینم کرک شده یا نه و یک چند ساعتی به سایت skidrowreloaded سر نزدم و حالا گفته کرک نیست ولی می توانید از طریق Family Sharing اجراش کنید خودش مراحل توضیح داده حالا یکی از دوستان با تجربه قابلیت شرینگ خانوادگی بلدن راهنمایی نمایند با سپاس

دوستان خواهشا کسی بلده  قابلیت شرینگ خانوادگی  و توضیح بده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قابلیت شرینگ مذخرفه همش کشکه متاسفنه کرک نمی شه - هیچ تیمی روش کار نمیکنه- برید اصلی رو بگیرید تمام- من یک چند روزی پای DRagon dogma هستم خیره کننده است ،  تمام شه استیم واسلام!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

9fa0photo-2016-01-15-23-24-11.jpg

این ویژگی جزء بخش های اولیه DX12 هست و در عنوان ROTTR برای نورپردازی حجمی استفاده شده، با وجود تکنیک های پیشرفته ای نظیر Conservative Rasterizatin کمتر به این بخش در آینده توجه میشه، DX12_1 هم در جدول بالا قرار داره دست AMD بهش نمیرسه! :دی

مثال بهتر Just Cause 3 براساس DX11 ساخته شده، اما در کنارش از ویژگی های DX 12_1 هم استفاده کرده، پس همین حالا هم دارید عناوینی با DirectX 12 را تجربه می کنید.

@};-

درود

حوصله بحث الکی رو ندارم ولی اون تکنیکی که شما عرض کردید ربطی به  asynchronous compute نداره

دلیلشم اینه این قابلیت سخت افزاریه رایط برنامه نویسی این دو با هم فرق داره

خود کریستال داینامیک هم گفته اگر نتیجه کارشون رضایت بخش باشه احتمال عرضه پچ dx12 برای بازی بسیار زیاده

ولی هنوز که این پچ نیومده نمیشه گفت جدا از تکنیک dx 12 برای dx11 هم استفاده کرده

بازی just cause 3 هم برنامه نویسیش کلا سازنده گفته بر اساس dx12 بوده از اول نه dx11

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

درود

عزیزم شما هنوز دارید با دشمنی و تعصب درباره توانایی کارت عادی 750 ti پست میدید ؟؟؟ کسی مگر قرار بوده این بازی نکست جن رو با ین کارت اجرا کنه ؟؟ حالا کی میاد با کارت 750 تامب ریدر نسل جدید اجرا کنه؟؟که شما خودتون با تعصب اومدید مقایسه نه چندان دقیق برای بازی که فقط یک روزه اومده  گذاشتید و جالبه به ما میگید با تعصب نظر ندیم!؟

عزیزم کارت 750 tiروزهای خودش توانایی بدی نداشت قادر بودخیلی از بازی ها رو با  فریم مناسب و تنظیمات معمولی  در حد فریم ابرومند اجرا کنه در رزولوشن های 1080 و زیر ان ! الان کارتهای 950 و 960 رو باید تست کرد - اون کارت دورانش زمان خودش بود -الان دیگه کارت های اند عمرش دو ساله شده دیگه! کارت ابتدایی ابتدایی که دیگه بنده خدا عمرش برای دوران خود ش کفاف میده- مقایسه درست نیست-

مگر قراره حالا کنسول نسل جدید یک بازی رو 30 فریم اجرا نکنه!!؟ والا ایکس باکس وان مذخرف ترین کنسولی است که من د رعمرم کار کردم حاضر نیستم حتی یک ثانیه پاش بشینم-! بنده بازی ویچر 3 رو تست زدم روش اصلا خیلی جاها نمیشد بازی کرد از لگ و افت فریم - فالوت 4 توی شهرش غیر قابل بازی بود ! شما اصلا خودتون تاالان تست زدید؟

برادر من Xone بازی استار وارز بتلفرانت  رو روی 720 اجرا میکنه!! همون بازی روی کارت 950 با 1080 اجرا میشه! بازی به بازی فرق است، موتور به موتور فرق است  ، تفاوت رو باید چک کرد همین جور بیاییم نظر بدم نمیشه- همین که ایدوس امده با انویدیا همکار شده خودش یعنی چی ؟ بی سواد که نیستند

-شما امدید صاف دست گذاشتید روی یکی از پیشرفته ترین بازی های پورت شده به PC  که عملا در لیست سخت افزار مورد نیازش اسم 980 ti امده!! بعد دم از 750 ti میزنید؟ ؟؟ عجیبه

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

حالا جدا از همه این بحثا خدا کنه زود کرک بشه

من از طرفی نمیتونم از خیر بازی بگذرم از طرفی هم دلم نمیاد 200 تومن واسه يه بازی بدم. این قفلهای جدید هم داستان شده ها برامون. اصلا فکر قشر آسیب پذیر رو نمیکنن خخخخخ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یش

من از طرفی نمیتونم از خیر بازی بگذرم از طرفی هم دلم نمیاد 200 تومن واسه يه بازی بدم. این قفلهای جدید هم داستان شده ها برامون. اصلا فکر قشر آسیب پذیر رو نمیکنن خخخخخ

200 نیست 140 است - خوب دیگه عمردوران طلایی  پایرسی داره تمام میشه میبنید که کنسول ها هم کپی خور نشدن پس  دیگه راهی نیست اگر کسی واقعا استفاده میخواد کنه باید خرج کنه- الان اون بنده خدا های کنسولی هم چاره ای ندارن بازی هار و با قیمت های گذاف تهیه میکن و بعد با اختلاف قیمت فاحش و کلی ضرر میفروشن یا تعویض میکنن- فعلا  اینطوره اوضاع-- Denuvo دست پیش گرفته مگر اینکه قفل شکن ها وبرنامه نویس ها و هکر های حرفه ای با هم تیم بزنن شکستشون بدن راهی نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در این مورد df میگه یکی از معدود بازیهایی هست که این اتفاق افتاده

د نه دیگه نشد

معدود بازیها !!!

این یکی از بهینه ترین بازیهایی هست که تا به این لحظه برای pc اومده و به خوبی پولیش شده اونوقت شما میگی از معدود بازیهایی هست که این اتفاق برای 750ti افتاده

چون هر وبسایتی که جهت تست گرافیک از این بازی استفاده کرده گفته که با فعال بودن قابلتهایی مثل HBAO+ یا حتی Purehair افت کارایی در گرافیکها محسوس نیست و به فریم ریت بازی لطمه نمیزنه

لینک به دیدگاه

داداش چرا اشتراکی استفاده نمیکنی؟خیلی بصرفه ست من خودم شخصا بازی هایی که DRM دارن حتی اگه کرک هم بشن دیگه امیدی بهشون ندارم چون پر کرش کردن های بیخود و لگ اینجور حرفاست در ضمن پول خرید اشتراکی خیلی کمه و نیازی نیست 200هزار تومن جا "بازی"بدی
لینک به دیدگاه

بازی‌های استیم یه خوبی داره عین لباس آف میخوره. مثلا یک ماه صبر کنید و تا این مدت به خودتون بقبولین که بازی هنوز منتشرنشده. :D

البته من خودم بازی رو 80 تومن گرفتم. LOL :)

لینک به دیدگاه

درود

حوصله بحث الکی رو ندارم ولی اون تکنیکی که شما عرض کردید ربطی به  asynchronous compute نداره

دلیلشم اینه این قابلیت سخت افزاریه رایط برنامه نویسی این دو با هم فرق داره

خود کریستال داینامیک هم گفته اگر نتیجه کارشون رضایت بخش باشه احتمال عرضه پچ dx12 برای بازی بسیار زیاده

ولی هنوز که این پچ نیومده نمیشه گفت جدا از تکنیک dx 12 برای dx11 هم استفاده کرده

بازی just cause 3 هم برنامه نویسیش کلا سازنده گفته بر اساس dx12 بوده از اول نه dx11

منم حوصله بحث با شما رو ندارم و نخواهم داشت، لطفا از این به بعد پست های بنده رو هم نقل قول نکنید!

نصیحت دوستانه بهتون می کنم همیشه قبل از فکت صادر کردن، قدری اطلاعاتتون رو بالا ببرید و اظهاراتی که خود استدیو سازنده چیزی در موردش نگفته صادر نکنید.

لینک مطلب هم در پست قبلی قرار دادم، میتونید نگاهی کنید البته اگر سواد انگلیسی خوبی دارید، بهتر از اون در گوگل سرچ کنید Rise of the tomb raider use async compute

ربط اون تکنیک زمانی مشخص میشه که شما بدونی نورپردازی حجمی نظیر Global Illumination یعنی چی?! و کاربرد Async Compute در آن چیست?! و نقش Conservative Rasterization این وسط چیه؟ که ظاهرا اطلاعی ندارید و همواره در حال فکت صادر کردنید!

این از اون جمله ها بود که تن Blaise Pascal رو تو گور لرزوند!

بدرود @};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

داداش چرا اشتراکی استفاده نمیکنی؟خیلی بصرفه ست من خودم شخصا بازی هایی که DRM دارن حتی اگه کرک هم بشن دیگه امیدی بهشون ندارم چون پر کرش کردن های بیخود و لگ اینجور حرفاست در ضمن پول خرید اشتراکی خیلی کمه و نیازی نیست 200هزار تومن جا "بازی"بدی

سلام

این فروشگاه سی دی کی اشتراکی رو 12ت میده.

کسی تا حالا ازشون خرید داشته؟

معتبره؟

لینک به دیدگاه

سلام

این فروشگاه سی دی کی اشتراکی رو 12ت میده.

کسی تا حالا ازشون خرید داشته؟

معتبره؟

دوست عزیز بنده از سایت کمپانی ایکس تی خرید میکنم پشتیبانی خوبی دارن

این وب سایت(که لینک دادید) فکر میکنم قبلا یکی اومده بود توی همین انجمن تاپیکی زده بود که فکر میکنم خیلی هم ناراضی بوده ازشون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...