رفتن به مطلب

پایان عمر پایرسی PC

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

زرشک

یعنی باید یک سیستم ببندیم دیگه بهش دست نزنیم

اگر هم بک بنده خدایی سی پی یوش بسوزه

باید دوباره تمام بازیها رو بخره یا اینکه دیگه قیدشون رو بزنه

به نظر من این قفل دیگه زیاده روی هست

یک کار دارن میکنن یک روز در میون سخت افزار عوض کنی روز بعدش نرم افزار

لینک به دیدگاه

• ارسال 98
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

البته یه تیم روسی به اسم zlo

روی کرک کردن انلاین بتلفیلد چهار داره کار میکنه که همراهش orgin هم هک کردن

و یه نسخه ماد شده ازش درست کردن که به جای اینکه به سرور های ea وصل باشه به سرور های خودشون متصله و تمام امکانات اورجین داره و شما اکانت میسازی و بازی اد میکنی

البته هنور عرضه نشده و مرحله بتا هست

این گروه همونی هست که مولتی بتل ۳ هک کرد

البته این گروه کرک کننده نیست و کاری به بازی های دیگه ندارن

لینک به دیدگاه

من که هارد لاین رو کرک شده بازی کردم

قطعا این هم کرک میشه

جز این هست که یه آدم (بشر ، انسان) این قفل رو ساخته ؟

قطعا به دست یه بشر هم شکسته میشه.

----------------

آقایی که میگی 300 تومن  260 تومن پولی نیست برای بازی.

اولا با حقوق پایه  900 تومن که 200 تومنش برای کرایه راه میره   نمیشه اجاره خونه داد چه برسه به خرید بازی .

دوما آدم بازی اصلی میخره که بتونه  مولتی بزنه که با وضعیت نت ایران عذابه.

ما خیلی داشته باشیم ماهی 24 تومن بدیم پای نت  64kb سرعت که تازه بعد از 2 هفته بازی 20-30 گیگی دانلود بشه.

خرید بازی 60 دلاری برای یه شهروند امریکایی منطقی هست که با کم کردن مالیات ماهی 2500 دلار درآمد داره.

70% مردم ایران زیر خط فقر هستن (به گفته بان مرکزی).

ما تو خرید سیستمی که بازی رو بکشه موندیم :|

حرف های آقا زادگی میزنی  :laughing:

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله قیمت ها بالاست یک عده حق دارن واقعا حالا اگر کپی رایت وجود داشت و تولید کننده و عرضه کننده محصول میامد قیمت رو با توجه به بازار داخل بالانس می کرد باز یک چیزی ولی دائم خریدن بازی اصلی pc کار سختی خواهد بود برای خیلی ها چون برخلاف نسخه های ریتیل کنسولی که شما پک فیزیکی رو میگیری حالا از ،هفتاد هشتاد تومان تا دویست و پنجاه هزار تومان که من دیدم بالاخره بعد میشه عوضش کرد باز رو هرچند من هرچی مییگیرم نگه میدارم بدم میاد بفروشمش بدم بره .ولی پی سی هیچ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تبریک و تهنیت...

با هم:

:eek: :crying: :eek: :crying:

@};- :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان تو فکر این هستم که IR3DM رو درست کنم، کسی چیزی بلده از کرک کردن؟؟ :D

البته اینکه که 3DM هم گفته میخواد فروش بازیهارو ببینه که چقدر میشن، از نظر من بیشتر شبیه این میمونه که اعلام کرده، نمیتونیم کرک کنیم!!! :(

لینک به دیدگاه

اقا میتونن کرک کنن پول گرفتن دیگه معلومه

همونطور که تا حالا چندین بار ps4 هک شده و پول دادن هک رو خریدن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان تو فکر این هستم که IR3DM رو درست کنم، کسی چیزی بلده از کرک کردن؟؟ :D

البته اینکه که 3DM هم گفته میخواد فروش بازیهارو ببینه که چقدر میشن، از نظر من بیشتر شبیه این میمونه که اعلام کرده، نمیتونیم کرک کنیم!!! :(

اره

نظر منم همینه

نتونستن کرک کنن بخاطر اینکه ضایع نشن گفتن فعلا کرک نمیکنیم

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

قطعا یه گروه دیگه شروع میکنه به کار کردن

مثه قضیه محصولات اپل که گروه Evaders که بعد از iOS 7 عملا کنار کشیدن بعد تیم Pangu که چینی بودن شروع کردن به جیلبریک بعد...

گاهی اوقات یه تیم دیگه قادر به پیدا کردن شکافی و شکستن قفلی نیس و دیگه واسشون نمیصرفه به قول خودمون توی اوج میکشن کنار

لینک به دیدگاه

دوستان با ترور اعضای توسعه دهنده این قفل مشکل حل نمیشه!!؟ :D

تظمین میکنم با بمب گذاری محل کارشون  مشکل حل میشه  =))

لینک به دیدگاه

مشکل ما اینه که خدا تومن پول بروز ترین سیستم گیمینگ میدیم ولی روز مون میاد 2 تا بازی بخریم!!!

هدف هم از سیستم گیمینگ چیه؟ بازی کردن یا دستیابی به بالاترین سطح تنظیمات گرافیکی؟

ادم سراغ دارم رفته گرافیک خریده حاضر نیست پول نسخه کپی پلک اپس3 بده =)) =))

من قبل از اینکه سری 700 بیاد 690 رو فروختم 580 گرفتم همین هفته قبل به 970 ارتقا دادم

خدا شاهده با همین 580 باتل فرانت بازی میکردم =))

هدف اصلی گیم هست نه داشتن بالاترین سطح گرافیک و افکت های بصری

لینک به دیدگاه

دوستان با ترور اعضای توسعه دهنده این قفل مشکل حل نمیشه!!؟ :D

موقعی که داشتن این قفل رو توسعه میدادن مطمئن باش فکر یه همچین روزی رو کردن که یکی جدی جدی بیاد چنتاشون رو ترور کنه (سره مسائل بسیار کوچیکتر هم خیلی ترور شدن چه برسه به این) ... هم شما در کل اینترنت بگرد ببین میتونی فقط اسم یکی از برنامه نویس های این شرکت دنوو رو پیدا کنی ؟؟ در حالی که معمولا با سرچ ساده شما میتونی مدیر پروژه های برخی از آنتی ویروس های برتر دنیا رو هم پیدا کنی اما دریغ از حتی یک اسم از کارمندهای شرکت دنوو

لینک به دیدگاه

اقا دیگ باید بریم با گراف970 قارچ خور بازی کنیم :crying: :crying: :crying: :crying:

البته اگه واس اونم قفلی چیزی نسازند

لینک به دیدگاه

بنطرم این اتفاق باعث کساد شدن بازار قطعه فروش های کامپیوتر هم بشه

چون همه لذت سیستم هایج اند جمع کردن به درست و بی نقص بازی کردن با بالاترین فریم ختم میشه

لینک به دیدگاه

بنطرم این اتفاق باعث کساد شدن بازار قطعه فروش های کامپیوتر هم بشه

چون همه لذت سیستم هایج اند جمع کردن به درست و بی نقص بازی کردن با بالاترین فریم ختم میشه

اما مساله اینه که کسی که میتونه سیستم قوی تهیه کنه پس میتونه چندتا بازی اورجینال محبوب خودش رو هم تهیه کنه و در ضمن چندتا از بازی ها هم حتما کرک خواهند شد ، پس برای افراد پولدار که سیستم های قوی میخرن تاثیری نداره در نتیجه بازار قطعات های اند زیاد تاثیری از این اتفاق نمیبینه ولی شاید قطعات میانرده فروشش در ایران کمتر بشه ( البته شاید چون احتمالا زیاد باز کرک کننده های دیگه ای به وجود میان )

لینک به دیدگاه

رضا جان گروه CPY هم بازی های Mad max , دراگون ایج و بتمن را کرک کرده بود . همگی این ها از نسل اول قفل دنوو استفاده می کردند پس میشه نتیجه گرفت قفل دنوو هک شدنی است ، مشکل از جای دیگریست .

شرکت های بازی سازی تصمیم گرفتن با خریدن و رشوه دادن به هکر ها از کرک شدن بازی ها جلو گیری کنند جز این مسئله ای نیست .

همه که پول ندارن برن بازی اورجینال بخرن جدای یه عده مرفهین بی درد که 200 هزار تومان براشون مثل پول خرد ته جیبشون میمونه ! و ماهی 10 تا بازی اورجینال از استیم و اوریجین میخرن ، اما قبول دارم باید به حقوق سازنده احترام گذاشت و بازی اورجینال خرید بالاخره اون هم زحمت کشیده تا یک بازی خوب بسازد اما برای مصرف کننده هایی که وسع مالیشون نمیرسه اصلا" صرف نمیکنه که بازی اورجینال بخرند .

اما تا کی بشینیم تا اجنبی ها برای ما کار انجام بدن چرا خودمون دست به کار نمیشیم برای کرک کردن بازی ها . مگه ما تو این کشور مهندس کامپیوتر نخبه کم داریم ؟ چرا کاری نمی کنند ؟

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

چون همه نشستن تو سرکتهایی مثل پرنیان و لوح نقره ای و مدرن و... و همون بازی کرکی رو به قول خودشون بازی اورجینال ایرانی با dvd نقره ای اورجینال میفروشن!!! و به اون سی دی فروش بیچاره گیر میدن که نباید بازی کپی بفروشی باید بازی اورجینال ما رو بفروشی و جالبه که دولت هم باهاشون همکاری میکنه و میگن از این بازی ها بخرید.!!!

لینک به دیدگاه

خب کرک نکنه ... Skidrow و Reloaded هستن ... خیلی هم بهتر از یه مشت چینی ...

الآن Just Cause 3 ،Skidrow و Rise of Tomb Raider رو کرک کرده ... نمی دونم چرا میگن هنوز کرک نشدن ...

skidrowcrack.com

هر وقت Steam اومد بازی ها رو متناسب با ارزش پول ایران قیمت گذاری کرد، (مثل روسیه و برزیل) اون موقع خرید بازی اورجینال معنی پیدا می کنه ...

نه این که اصلاً ایران رو حساب نکنه و مجبور شد به دلار پول داد ... درآمد ایرانی ها که به دلار نیست ... ارزش ریال هم که پشم ...

واقعا همیشه به این فکر میکردم. یا این کارو کاش میکرد یا وقتی میتونن 75% تخفیف بزنن گیم رو چرا قیمت اصلی رو همون نمیزارن.

والا 200 تومن واسه تفریح من یکی که ماهی 800 900 حقوق پایه ام هست خیلی زیاده ولی اگه30 40 50 تومن بود حتما میخریدم یا حداقل از تفریحات دیگه ام میزدم و به گیم که علاقه بیشتری دارم میرسیدم.

اگه قیمتا ارزون تر بود واقعا فروششون هم بالا میرفت ولی در حال حاظر بازی سازها خودشون با این قیمت ها طبقه پایین و شاید متوسط جامعه رو از خرید بازی محروم کردن که کم هم نیست و باعث به وجود اومدن کرک شدن.

اگه قیمت بازی ها خوب و معقول بود و همه میتونستن بخرن دیگه نیازی به کرک نمیشد و اگه میشد هم استقبالی نمیشد و اینهمه هزینه و زمان برای قفل و جلوگیری از کرک هم حدر نمیرفت.

لینک به دیدگاه

یه چیزی بگم شاید ندونید روسیه چین آذربایجان و یه سری کشور دیگه بجز ایران چون تحریم بوده همشون بازی های کرکی میگردند حالا استیم راه حلی پیدا کرد با قراردادی که با کشور ها بست نگاه کنید ما نسخه ی رجین روسیه داریم+چند کشور (فقط استیم نیست بیشتر برنامه ها هستن)

خب قیمت این بازی ها به شدت ارزون مثلا بازی 49 دلاری یک دفعه میشه 16 دلار بدلیل همین هم روس ها و این کشور ها چون حقوق کم د و مردم کم میخرین دیدن خب قیمت ها خوب شده پس حالا خریدن و به نفع جفتشان شد و آگه کسی از کشور های دیگه میخرید این نسخه ها رو بن میشد از برنامه

احتمال زیاد ایران هم جزو این کشور ها بشه چرا؟

خب این هم علتش

18 میلیون گیمر که 17 میلیون کرکی بازی میکنن (کاری نداریم ps4 و x1 چون هنوز کرکش نیامده

2 حقوق این کشور ها کمه چون بر اساس دلار نیست حقوق مثل ایران

3 به نفع بازی سازان هست چون پول بیشتری در میارن

4 کمتر هم خرج کرک نشدن بازی و قفل اون میکنن

5 رقابت توی ایران شیرین چون 18 میلیون گیمر کم نیست :|

پس من نتیجه میگیرم تا چند وقت دیگه این اتفاق بیوفته همینطوری که این روز ها آگه با https وارد استیم بشی و و با آی پی ایران خرید کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد (همین دیروز watching dog dlc خاش رو یه سری خریدم و half life 2 full رو خریدم بدلیل تخفیف های خودشون

امیدوارم که این اتفاق بیوفته توی ایران

لینک به دیدگاه

لیدر تیم 3DM با نام مستعار Bird sister  در بلاگ خودش اعلام نموده است این تیم کرک کردن بازی های سینگل پلیر را متوقف نموده تا میزان تاثیر کرک نشدن بازی را بر فروشش در بازارهای دنیا بسنجد.

"ما یک دیدار درون تیمی داشتیم و فعلا بازی های سینگل پلیر رو هک نمی کنیم." این خانم (جالبه که لیدر قوی ترین تیم pc پایرسی یک خانم است )اعلام کرده است تا سال آینده بازی ها و بازار و شرایط را بررسی میکنیم.

این هم تصاویر این خانم هکر ملقب به Bird Sister

birdsister.jpg

s_e10c402fdb5246feacd9b00a1bb54631.jpg

153_140314121811_2_1441176754.jpg

لینک به دیدگاه

امنیت مطلق وجود نداره یک روزی دوباره یک گروه و تیم قفل های جدید رو هم میشکنن تازه بازی هایی که کرک میشن امکان بازی انلاین ندارن و خیلی ها به خاطر انلاین بازی کردن اورجینال میگیرن کسی هم که بخواد فقط افلاین بازی کنه سی دی کی اشتراکی میگره اصل هم نگران کننده نیست

لینک به دیدگاه

خب کرک نکنه ... Skidrow و Reloaded هستن ... خیلی هم بهتر از یه مشت چینی ...

الآن Just Cause 3 ،Skidrow و Rise of Tomb Raider رو کرک کرده ... نمی دونم چرا میگن هنوز کرک نشدن ...

skidrowcrack.com

هر وقت Steam اومد بازی ها رو متناسب با ارزش پول ایران قیمت گذاری کرد، (مثل روسیه و برزیل) اون موقع خرید بازی اورجینال معنی پیدا می کنه ...

نه این که اصلاً ایران رو حساب نکنه و مجبور شد به دلار پول داد ... درآمد ایرانی ها که به دلار نیست ... ارزش ریال هم که پشم ...

استيم وقتي مياد اينكارو بكنه كه حداقل نرم افزارش از داخل فيلتر و محدود نباشه! مثل الان كه ٩٠٪‏ اين نرم افزار رو فيلتر كردن! (فقط قسمت چت بازه بسلامتي)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اپدیت

نقد و بررسی rise of the Tomb Raider  و Just cause 3   بزودی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...