رفتن به مطلب

سیستم "ایده آل" عنوان Gears Of War منتشر شد

Trickster
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

عکس های جدید و فضای مورد نیاز بازی Gears Of War Ultimate Edition منتشر شد.

سیستم "ایده آل": 16GB حافظه رم + گرفیک های GTX 980Ti یا R9 390X

aslb_1.jpg

بازی Gears Of War Ultimate Edition به صورت مخفیانه در لیست ویندوز استور قرار گرفت. در حال حاضر شما قادر به دسترسی به این صفحه نخواهید بود اما یکی از یوزرهای توئیتر توانست به طریقی به این صفحه دسترسی پیدا کند که حاوی 9 عکس از نسخه PC بازی Gears Of War Ultimate Edition است. این تصاویر در رزولیشن 4K رندر نشده اند با این وجود هنوز می شود حدس زد که باید چه انتظاری داشته باشیم.

7vn9_2.jpg

قابل ذکر است که غیر از این عکس ها اطلاعات دیگری هم مانند فضای مورد نیاز بازی در این صفحه وجود دارد. برای نصب این بازی به 52.76GB فضای خالی نیاز خواهید داشت که برای هر هارد درایوی فضای قابل توجهی است.

البته مهمترین بخش اطلاعات این صفحه، سیستم PC مورد نیاز بازی Gears Of War Ultimate Edition است.

oe6_3.jpg

مایکروسافت به طرز جالبی نوع دیگری از مشخصات را به سیستم مورد نیاز معمول "حداقل" و "توصیه شده" اضافه کرده است:"ایده آل".

برای این بازی به ویندوز 10 و بالاخص بیلد 1511 نیاز دارید که البته از جایی که این بازی برای DirectX 12 دوباره بازسازی شده، چنین انتظاری هم می رفت.

eilj_4.jpg

سیستم "ایده آل" این بازی به این شرح است:

MINIMUM SPECS

OS 64 bit Windows 10 (v. 1511), Processor: Intel Core i5 @ 2.7Ghz / AMD FX 6-core, Memory: 8 GB RAM (2 GB VRAM), GPU: AMD R7 260x / NVIDIA GTX 650 Ti, HD Space: 60GB, DirectX12

RECOMMENDED SPECS

OS 64 bit Windows 10 (v. 1511), Processor: Intel Core i5 @3.5GHz+ / AMD FX 8-core, Memory: 16 GB RAM (4 GB VRAM), GPU: AMD R9 290X / NVIDIA GTX 970, HD Space: 60GB, DirectX12

IDEAL SPECS

OS 64 bit Windows 10 (v. 1511), Processor: Intel Core i7 @4GHz+ / AMD FX 8-core, Memory: 16 GB RAM (6 GB VRAM), GPU: AMD R9 390X / NVIDIA GTX 980 Ti, HD Space: 60GB, DirectX12

SUPPORTED OS

Windows 10 (64-bit version only) with Windows 10 November update installed (Windows 10 Version 1511)

در ادامه نیز دیگر عکس های این عنوان: 

7jb4_5.jpg

g0o6_6.jpg   cdd_7.jpg

vt6h_8.jpg   pmt_9.jpg

هنوز اطلاعاتی از تاریخ عرضه این عنوان در دسترس نیست اما مایکروسافت ممکن است طی مراسمی در انتهای این هفته اطلاعات بیشتری را منتشر کند.
Source: WCCFTech
TRICKSTER.png
ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از مطلبتون

گرافیکش خیلی خوبه اما کاراکترهای بازی به طرز مسخره ای پهن هستن.

لینک به دیدگاه

جالبش اینه که 390 رو هم قدرت 980ti قرار داده.واقعا با این بازی تکلیف دایرکس 12 روشن میشه

لینک به دیدگاه

همان طور ک دوست بالایی گفتن اینکه 390x هم رده 980ti قرار گرفته خودش خیلی چیزها رومیگه اما جالبتر اینه که recommended گفته 290x یا 970 و ideal گفته 390x یا 980ti در حالیکه 970 و 980ti تفاوتشون زمین تا آسمونه اما 290x و 390x تفاوتشون حدود 5فریم فقط هست

لینک به دیدگاه

جالبش اینه که 390 رو هم قدرت 980ti قرار داده.واقعا با این بازی تکلیف دایرکس 12 روشن میشه

همان طور ک دوست بالایی گفتن اینکه 390x هم رده 980ti قرار گرفته خودش خیلی چیزها رومیگه اما جالبتر اینه که recommended گفته 290x یا 970 و ideal گفته 390x یا 980ti در حالیکه 970 و 980ti تفاوتشون زمین تا آسمونه اما 290x و 390x تفاوتشون حدود 5فریم فقط هست

دقیقا چه چیزهایی رو میگه?

اگه بنا به dx12 باشه که چرا تو سیستم پیشنهادی و حداقلی هیچ خبری از این برتری نیست؟

شما اگه خوب دقت کنی نوشته برای 4k یا همون ideal شش گیگ vram نیازه.که همین قضیه باعث شده furyx چهار گیگی بنا به این سیستم پیشنهادی برای 4k مناسب نباشه!من فکر میکنم بیشتر تاکیدش روی vram هست نه قدرت فلان کارت یا اعجاب dx12!

دلیلش هم خودتون گفتین فرق 290x با 390x به جز vram مگه چقدره که اولی واسه 1080 مناسبه دومی واسه 4k !

وگرنه یه بازی ریمیک شده که داره از روی xo برای pc پورت میشه اسم dx12 هم روشه واسه سیستم پیشنهادیش 970 و 290x با 4 گیگ vram و 16 گیگ!!!!رم ،رو نمیگفتن :wacko:

از اونجایی که کنسول گیمرا خیلی خیلی از اومدن این بازیا برای پی سی شاکین ماکروسافت برای دلداری دادنشون این سیستمهای تخیلی رو برای بازیاش پیشنهاد میده

تا اونجایی که یادمه واسه qb هم یه همچین سیستمی تخیلی تو همین مایه ها رو پیشنهاد داده بود

کلا این سیستمها که برای بازیا اعلام میکنن واسه خنده خوبه...

ویرایش شده توسط StarCraft
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از خبر

قفلش چیه ؟

کسی خبر داره؟

لینک به دیدگاه

نیازی به این سیستمای فضایی نیس. تو رزولیشن 1080 با فریم 30 کارت 960 یا 950 با رم 8 گیگ و i3 کفایت میکنه ه از ایکس وان هم مطمعنن بهتر میشه.

بازی فقط رو استوره قفلم نباشه فک نکنم کرک بشه باید مستقیم از استور خرید.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس اگه اینجوریه که کلاً بیخیالش

برای ما درست نکردن :D :D :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این سری جدید هست که برای pc زدن

یا اینکه سری های قبلی هست که برای pc اماده شدن

لینک به دیدگاه

این سری جدید هست که برای pc زدن

یا اینکه سری های قبلی هست که برای pc اماده شدن

سری قبلی.

درواقع قسمت اول سری گیرز 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون دوستی که میگه پهن هستند!! برادر من این اپرای علمی تخیلی است لباس ها فانتزی هستند دشمنان هیولا هایی هستد دیدی فرار میکنی معلمومه اصلا بازی رو تجربه نکردید، اگر دشمنان های سری gears رو میدید نمیگفتید اینها چرا پهنن میگفتید این بیچاره ها چرا کوچیکن!

لینک به دیدگاه

سری قبلی.

درواقع قسمت اول سری گیرز 

قسمت اولش که برای pc اومده بود همه بازی کردن . فکر نکنم اولین نسخش باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قسمت اولش که برای pc اومده بود همه بازی کردن . فکر نکنم اولین نسخش باشه

اره من نسخه یکش رو روی pc بازی کردم

هنوز سی دی بازی رو دارم

لینک به دیدگاه

اون دوستی که میگه پهن هستند!! برادر من این اپرای علمی تخیلی است لباس ها فانتزی هستند دشمنان هیولا هایی هستد دیدی فرار میکنی معلمومه اصلا بازی رو تجربه نکردید، اگر دشمنان های سری gears رو میدید نمیگفتید اینها چرا پهنن میگفتید این بیچاره ها چرا کوچیکن!

سلام

بله درسته دوست عزیز من تا حالا این گیم رو بازی نکردم، فقط نظرمو گفتم

ویرایش شده توسط payman27
لینک به دیدگاه

همان نسخه اول هستش ولی با گرافیک بالاتر یعنی از اول آمدن بازی با موتور گرافیکی نسخه جدیدتر ساختنش این ویدیو های زیر نگاه کنید

http://www.aparat.com/v/gDl1X

http://www.aparat.com/v/nLusm

لینک به دیدگاه

حجمش خیلی بالاست 60 گیگ!!!!

بنظره من همه سری گیر او وارز رو برای pc زدن

لینک به دیدگاه

حجمش خیلی بالاست 60 گیگ!!!!

بنظره من همه سری گیر او وارز رو برای pc زدن

فقط نسخه یک هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چه عجب یکی از دوستان تاپیکش رو زد، من یکی که این بازی رو خیلی دوست دارم، از اون موقع که روی PC یه بازیش رو انجام دادم، به شدت تو فکر این بودم که کی نسخه های بعدیش رو برای PC ارائه میدن...

بازیش هیجان بسیار بالایی داره و فکر میکنم این نسخه Ultimate Edition تمام نسخه های بازی رو یک جا به روی PC اورده باشه، همون بحث اینکه مایکروسافت میخواد به PC بیشتر اهمیت بده(کاشکی به جای نسخه های قدیمی، نسخه جدید رو هم میداد واسه PC)

گرافیک بازی بسیار خوب بود واسه بازیهایی که همون موقع میومدن، الان باید خیلی بهتر شده باشه، فقط سیستم مورد نیازیش خیلی عجیبه!!!

لینک به دیدگاه

فقط نسخه یک هست

دوست عزیز همه ی نسخه ها هستن

http://cdn.overclock.net/7/74/741ebd73_Gears-Collection.png

لینک به دیدگاه

این یعنی به ازای خرید بازی اون نسخه هارم به صورت دیجیتالی بهتون هدیه میده تا با حالت backward بازی کنین.

فقط بازسازی نسخه یک هست این عنوان

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

نسخه های دیگه همون طور که تو عکس مشخصه مال Xb360 هست و روی XB1 اجرا میشه!

لینک به دیدگاه

...

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

پس با این حساب من با 760 دانلود نکنم سبک ترم. :eek:

زیر 45 فریم سر درد میگیرم. :wacko:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...