رفتن به مطلب

Forza Motorsport 6: Apex برای PC تایید شد

StarCraft
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام خدا

i3xs_forza-motorsport-6-alfa-romeo_3crm.

بوی لاستیک سوخته!

بالاخره مایکروسافت به طور رسمی از بزرگترین خبر هیجان انگیز خود در هفته های جاری  برای پی سی گیمرها پرده برداشت

مایکروسافت در پی سیاستهای خود مبنی بر اوردن انحصاریهای کنسولی بهPC بالاخره سری محبوب 10 ساله خود

یعنی Forza را به PCمیاورد.

در همین راستا مایکروسافت امروز تایید کرد که Forza 6: Apex که نسخه ایی رایگان و محدود شده از نسخه ششم این عنوان هست برای PC خواهد امد.

مایکروسافت در بیانیه ایی اعلام کرد:

با Forza Motorsport 6: Apex سری بازیهای Forza  به ویندوز 10 خواهد امد.این بازی برای ویندوز 10 و بر پایه DX12 با تکنیکهای

پیشرفته گرافیکی ForzaTech و موتورphysics ساخته شده است.این نسخه رایگان از Forza امکان تجربه حالتهای مختلف رانندگی و

هیجان انگیز که در Forza Motorsport 6 طراحی شدند را با کیفیتی مهیج و وضوح 4k امکان پذیر خواهد کرد.

در حقیقت مایکروسافت قصد دارد با Forza Motorsport 6: Apex توانایی سخت افزارهای PC را در به تصویر کشیدن گرافیکی خارقالعاده به نمایش بگذارد.

در همین راستا تریلری از بازی با کیفیت 4K نیز منتشر شد

Forza Motorsport 6: Apex در بهار امسال با 63 اتومبیل در 6 محیط مختلف بابیش از 20 جاده در دسترس PC گیمران قرار خواهد گرفت

طبق خبر polygon به نظر میرسد تمام جاده ها و ماشینها با بازی کردن باز خواهند شد هر چند به صورت خریدنی نیز در دسترس هستند ولی هیچ اطلاعاتی از قیمت ایتمها در دسترس نیست.

در حقیقت این نسخه از Forza  میتواند راه نسخه های اینده این سری را به پلتفرم محبوب pc هموار کند.

به اعتقاد بسیاری از منتقد ها نسخه ششم از سری بازیها محبوب forza بهترین بازی ریسینگ نسل جاری می باشد که با گرافیک عالی اب و هوای بارانی ، چرخه شبانه روز و هوش مصنوعی فوقالعاده میتواند هر چه بیشتر بر روی پلتفرم محبوب ما بدرخشد.

ویرایش شده توسط StarCraft
لینک به دیدگاه

دیگه بجای اینکه از خبر اومدن یه بازی هیجان زده بشیم فک کنم کم کم از اینکه DRM نداشته باشه باید هیجان زده بشیم ...

حالا راجع به این بازی هیجان زده بشیم یا نشیم ؟؟؟

لینک به دیدگاه

دیگه بجای اینکه از خبر اومدن یه بازی هیجان زده بشیم فک کنم کم کم از اینکه DRM نداشته باشه باید هیجان زده بشیم ...

حالا راجع به این بازی هیجان زده بشیم یا نشیم ؟؟؟

با خبرایی که از استور ویندوز میدن نشو !فوقش اگه بعدا برا استیم هم بدن با drm میدن اونم شاید...فعلا باید نادیده گرفت تا ببینیم بیخیال استور میشن یا خیر...

using tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Gears of war ultimate edition هم الان اومد در ویندوز استور !!!!!

لینک به دیدگاه

دیگه واجب شد یه دستی به سر و روی سیستم بکشم :D

لینک به دیدگاه

ممنون از استارتر محترم بابت خبر خوبشون

فقط اگه ممكنه اون تريلر 4k رو لينكشو لطف كنيد...

يه سؤال هم داشتم تا الان از بازيهايى كه تو استور مايكروسافت اومده چيزى هم كرك شده؟!

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اوفففف شدید تو کف این بازی بودم

خبر خیلی تکونم داد . یدونه تایتانی دوتا فیلیپینی 5تا بشکن زدم =))

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

Gears of war ultimate edition هم الان اومد در ویندوز استور !!!!!

بله درود بر شما @};-

انویدیا هم طبق پشتیبانی نرم افزاری فوقالعادش درایور مخصوص این بازی رو عرضه کرد :x

-----

یه خبر هم اینکه الان  IGN یه سوتی هم داده و اسم4 Gears of war رو تو بازیهای که مییان برا پی سی نوشته :laughing: :laughing:

اگه در جریان باشین تایید تمام این بازیهایی که تا الان برای پی سی تایید شدن مثل همین FORZA و QB اعلام پیش از موعد بعضی سایتا بوده   یا سوتیهایی که توی لیست بازیهاشون میدادن

یه نفرم نوشته بود GEOW4 نخواستیم نسخه 2 و 3 رو بده بییاد :D

کلا مایکرو میخواد باxo و ویندوز یه پلنفرم جامع گیمینگ راه بندازه

دیگه الان هم انحصاریاش رو پی سی گرافیک و فریمی به مراتب بالاتر از انحصاریهای بقیه پلتفرمها خواهند داشت  و پی سی میتونه ضعف XO رو تو این مورد پوشش بده هم یه شبه تعداد گیمرها و کسایی که باید ویندوز 10 ماکروسافت رو بریزن چند برابر میشه.

کلا امروز عجیب مایکرو پی سی گیمرها رو بمب بارون کرد

امروز زمان عرضه Killer Instinct یکی دیگه از انحصاریهای XO روی پی سی مشخص شد بازی 29 March مییاد برا پی سی :laughing: سیستم پیشنهادیشم 670 و 7950 که بسیار عالیه

Killer Instinct یکی از بهترین بازیهای فایتینگه این چند ساله اخیره

ممنون از استارتر محترم بابت خبر خوبشون

فقط اگه ممكنه اون تريلر 4k رو لينكشو لطف كنيد...

يه سؤال هم داشتم تا الان از بازيهايى كه تو استور مايكروسافت اومده چيزى هم كرك شده؟!

درود بر شما تو videogamer کیفیت اصلی گذاشته فقط قیلتره!فکر کنم دیگه الان همه سایتا گذاشتن

خیر فکر نکنم

---

دوستان دقت کنید این نسخه رایگانه و به عنوان یه بازی رایگان محتوای رایگانش بسیار زیاده یه جور محک سری FORZA روی پی سی و استور ویندوزه

چون همه گیمرها برای این بازی هجوم میبرن به سمت استور من فکر کنم  تا اون موقع مشکلات استور  رو برطرف کنه و برا خودش ابرو داری کنه

طبق نظر PCGAMER اومدن این بازی و سیاست ماکرو میتونه موید این باشه که FORZA های بیشتری  روی پی سی مییان

لینک به دیدگاه

هنوز تو عمرم شبیه ساز مثل فورزا ندیدم.خدا شاهده اگر یه مدت باهاش کار کنید حتی رانندگی تو دنیای واقعی هم بهتر میشه.من از شماره ۲ اش رو تا الان بازی کردم حرف نداره.ای کاش فورزا ۶ رو هم بیاره رو استور

لینک به دیدگاه

واسه استفاده از استور ویندوز باید حتما ویندور اورجینال داشته باشیم؟ من استورُ باز میکنم اتوماتیک می بندش

لینک به دیدگاه

1$ هم حیف هست برای این ویندوز استور خرج کنی!

60 گیگ بازی داده ویندوز روی SSD هست، اونوقت تکلیف فضا چی میشه؟ برای تغییر مسیر نصب هزار تا مسخره بازی داره.

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

1$ هم حیف هست برای این ویندوز استور خرج کنی!

60 گیگ بازی داده ویندوز روی SSD هست، اونوقت تکلیف فضا چی میشه؟ برای تغییر مسیر نصب هزار تا مسخره بازی داره.

@};-

برا تغییر مسیر دقیقا سه کلیک طول میکشه....واقعاً درک نمیکنم ملت چه پدرکشتگی با استور دارن؟
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه اقا گیفت کارت مایکروسافت میخری اکانت ویندوزت رو که حتما باید داشته باشی(من اکانتم مال زمان وین ۷ است ) لایو لاگین میکنید کلید گیفت رو در استور ردیم میکنی و اکانتت شارژ میشه مثلا گیرز ۲۹.۹۹ دلار است شما با ۳۰ دلار شارژ اکانت میتونی بخری

لینک به دیدگاه

هنوز تو عمرم شبیه ساز مثل فورزا ندیدم.خدا شاهده اگر یه مدت باهاش کار کنید حتی رانندگی تو دنیای واقعی هم بهتر میشه.من از شماره ۲ اش رو تا الان بازی کردم حرف نداره.ای کاش فورزا ۶ رو هم بیاره رو استور

:blink:

ویرایش شده توسط payman27
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی من drive club رو بیشتر از forza قبول دارم طبق ویدیو هایی که دیدم

drive club گرافیک و گیم پلیش خیلی جذاب تره

لینک به دیدگاه

برا تغییر مسیر دقیقا سه کلیک طول میکشه....واقعاً درک نمیکنم ملت چه پدرکشتگی با استور دارن؟

چیزی که مشخصه شما اصلا گیمر نیستی اومدی اینجا هم داری فقط بازار گرمی میکنی.

کسی پدر کشتگی با ویندوز استور نداره بلکه پشتیبانی و ساختار نامناسبش باعث شده که چنین نظری نسبت بهش داشته باشند.

Sadly what we ended up with is “one of the most disastrous PC game launches in years” writes Forbes’s Jason Evangelho

برخی از مشکلات عجیب و غریب

http://wccftech.com/amd-nvidia-gears-of-war-ultimate-broken/

http://www.extremetech.com/gaming/223814-the-windows-store-saddles-pc-games-with-significant-limitations

http://gameranx.com/updates/id/41337/article/gears-of-war-ultimate-edition-launch-problems-and-workarounds/

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

فکر نکنم فروش خوبی روی Pc داشته باشند فقط وقت تلف کنی هست چون کسانی که به انحصاری های x1 یا ps4 علاقه داشتند یک کنسول هم گرفتن بعد ویندوز هم که قصد داره Pc Gaming رو تبدیل کنه به console Gaming با محدودیت های زیادی که میزاره کسانی هم که Pc پلیر هستند بخاطر آزادی عمل اومدن فکر کنم پس از نخریدن بازی های ویندوز استور سازنده های گیم ها ضرر کنن و مجبور بشن نسخه ای برای اورجین یا استیم بدن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان کسی نگفت آخرش که این بازی فقط نسخه اول بازی هستش یا کل 3 نسخه بازی؟؟؟

اگه اینجوری باشه که ارزش حتی فکر کردن هم بهش نداره، درضمن این همه مشکل وحشتناک داره که گفتن یه رکورد جدید هست مشکلات این بازی...

لینک به دیدگاه

چیزی که مشخصه شما اصلا گیمر نیستی اومدی اینجا هم داری فقط بازار گرمی میکنی.

کسی پدر کشتگی با ویندوز استور نداره بلکه پشتیبانی و ساختار نامناسبش باعث شده که چنین نظری نسبت بهش داشته باشند.

برخی از مشکلات عجیب و غریب

http://wccftech.com/amd-nvidia-gears-of-war-ultimate-broken/

http://www.extremetech.com/gaming/223814-the-windows-store-saddles-pc-games-with-significant-limitations

http://gameranx.com/updates/id/41337/article/gears-of-war-ultimate-edition-launch-problems-and-workarounds/

من از زمان آتاری و کمودور گیمر بودم کوچولو.شما فکر کنم قدیمیترین بازی که یادته جی تی ا ۵ باشه
لینک به دیدگاه

دوستان تو تاپیک بحثهای بیهوده و جنجالی راه نندازید که هم باعث میشه تاپیک بسته بشه و هم خودتون اخطار بگیرید و یا بن بشید . این اخطار رو به همه دارم میدم .

لینک به دیدگاه

دوستان کسی نگفت آخرش که این بازی فقط نسخه اول بازی هستش یا کل 3 نسخه بازی؟؟؟

اگه اینجوری باشه که ارزش حتی فکر کردن هم بهش نداره، درضمن این همه مشکل وحشتناک داره که گفتن یه رکورد جدید هست مشکلات این بازی...

فکر کنم تاپیکو اشتباه گرفتی!

چون خبر مربوط به بازی forza هست که یه بازی ریسینگه

اما اگه منظور gears of war ue فقط شامل نسخه اول میشه که ریمیک شده یعنی به طور کلی گرافیکش دوباره سازی شده و به کلی تغییر کرده و شامل نسخه های  2و 3 نمیشه

شاید در اینده اونها رو هم احتمالا ریمستر کنن و برای پی سی و xo بدن بیرون

اتفاقا بازی بسیار ارزشمندِ به خصوص که مولتی هم داره  و مولتیش لذت بخشه

یه سری ایرادات بازیهای که روی استور مییان کلا مربوط به خود فروشگاهه مایکروسافته مثل عدم پشتیبانی از sli/cf یا عدم پشتیبانی از نرم افزار های ثانویه در هنگام اجرای بازی مثل msiab یا fraps،sweet fx reshade و.....یا پشتیبانی نکردن از G-Sync

اما در مورد این بازی طبق خبر DSO متاسفانه بر روی کارتای amd مشکلات  زیادی داره

بازی مشکلات performance زیادی روی کارتای amd داره که برای یه بازی dx12 اونم برای amd عجیبه

الان دارن با همکاری هم روی یه اپدیت برای بازی کار میکنن اما توصیه کردن برای کسایی که کارتای GCN1.1 و 1.2   رو دارن از از وضوح بالاتر از 1080P استفاده نکنن فعلا

خود DSO هم برای کاربرای AMD توصیه کرده فعلا برای خرید بازی دست نگه دارن تا مشکلاتش مرتفع بشه و پیش بینی کردن خیلی زود اپدیت بازی براش مییاد

Gears of War: Ultimate Edition Is a Performance Mess on AMD’s Graphics Cards

the game is plagued with performance issues on AMD’s graphics cards

We highly recommend those on GCN 1.1/1.2 cards to play on 1920×1080 resolutions or lower until the update

we strongly suggest AMD users to wait until the game’s performance issues have been resolved

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی مشکلات performance زیادی روی کارتای amd داره که برای یه بازی dx12 اونم برای amd عجیبه

الان دارن با همکاری هم روی یه اپدیت برای بازی کار میکنن اما توصیه کردن برای کسایی که کارتای GCN1.1 و 1.2   رو دارن از از وضوح بالاتر از 1080P استفاده نکنن فعلا

خود DSO هم برای کاربرای AMD توصیه کرده فعلا برای خرید بازی دست نگه دارن تا مشکلاتش مرتفع بشه و پیش بینی کردن خیلی زود اپدیت بازی براش مییاد

Gears of War: Ultimate Edition Is a Performance Mess on AMD’s Graphics Cards

the game is plagued with performance issues on AMD’s graphics cards

We highly recommend those on GCN 1.1/1.2 cards to play on 1920×1080 resolutions or lower until the update

we strongly suggest AMD users to wait until the game’s performance issues have been resolved

ظاهرا فقط بحث پرفورمنس نیست:

post-10788-0-79132000-1456923186_thumb.jpgpost-10788-0-70563400-1456923207_thumb.pngpost-10788-0-72349000-1456923223_thumb.png

و همچنین Ambient Occlusion هستش که باعث آرتیفکت زدن بازی میشه...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...