رفتن به مطلب

لیست جدید از بازی هایی که در راه ویندوز 10 هستند!!! | دوران طلایی پی سی گیمینگ شروع میشود!

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

j7w_1byuowt.jpg

Package.StoreAssociation.xml نام فایلی هست در ویندوز استور پیدا شده . این فایل شامل اسم بازی هایی هست که قرار هست برای ویندوز 10 عرضه شود!

عناوینی مانند Forza Motosport 6 Apex و Quntum Break و ReCore که خبرش رو در انجمن شاهد بودیم ، و یک عنوان قدرتمند دیگر یعنی Scalebound برای ویندوز 10 در راه هستند!

Welcome to golden era of PC Master gaming . . . DirectX12 begins

• Microsoft.Gunpowder
  • Microsoft.4Elements2
  • Microsoft.AWorldOfKeflings
  • Microsoft.Adera
  • Microsoft.Adera-Lite
  • Microsoft.AgeCastles (Age of Empires Castle)
  • Microsoft.AgeofEmapiresCastleSiege (Age of Empires Castle)
  • Microsoft.AlphaJax
  • Microsoft.AoECastleBeta (Age of Empires Castle)
  • Microsoft.ApexPG (Forza Motorsport 6: Apex)
  • Microsoft.ArvadaBeta
  • Microsoft.AtariGameOver
  • Microsoft.Ausar
  • Microsoft.BigBuckHunter
  • Microsoft.Bingo-Beta
  • Microsoft.BulldogThreshold
  • Microsoft.BulldogThresholdClosedBeta
  • Microsoft.ColdAlley
  • Microsoft.CrashCourse2
  • Microsoft.DisneyFairies
  • Microsoft.DisneyFairiesHiddenTreasures-Lite
  • Microsoft.DisneysLittleMermaid
  • Microsoft.EdenFalls
  • Microsoft.EdenFallsBeta
  • Microsoft.EndlessSkater
  • Microsoft.EveryStreetUnited
  • Microsoft.FableLegends
  • Microsoft.FieldStreamFishing
  • Microsoft.Fishdom3SpecialEdition
  • Microsoft.GalacticReign
  • Microsoft.CollateralDamage
  • Microsoft.GNS-TEST-APP
  • Microsoft.GoCargoBeta
  • Microsoft.GoCargoBeta2
  • Microsoft.GunpowderLITE
  • Microsoft.HaloChannel
  • Microsoft.HaloSpartanAssault
  • Microsoft.HaloSpartanAssault2
  • Microsoft.HaloSpartanAssaultiOS
  • Microsoft.HaloSpartanStrike-Beta
  • Microsoft.HaloSpartanStrikeiOS
  • Microsoft.HaloSpartanAssaultLite
  • Microsoft.Hexic
  • Microsoft.HoganThreshold
  • Microsoft.HoganThresholdClosedBeta
  • Microsoft.HoloStudio (HoloLens HDK)
  • Microsoft.Ilomilo
  • Microsoft.KillerInstinct-Win10
  • Microsoft.KinectimalsUnleashed
  • Microsoft.Kodu
  • Microsoft.Lucille
  • Microsoft.MaxTheCurseofBrotherhood
  • Microsoft.Minecraft
  • Microsoft.MicrosoftBingo
  • Microsoft.MicrosoftJackpot
  • Microsoft.MicrosoftJigsaw
  • Microsoft.MicrosoftMahjong
  • Microsoft.MicrosoftMinesweeper
  • Microsoft.MicrosoftNumberPuzzle
  • Microsoft.MicrosoftSolitaireCollection
  • Microsoft.MicrosoftSolitaireCollectionPreview
  • Microsoft.MicrosoftSudoku
  • Microsoft.MicrosoftTreasureHunt
  • Microsoft.Microsoft.ProjectDenver
  • Microsoft.MinecraftUWP
  • Microsoft.MonstersLoveCandy
  • Microsoft.MSDonuts
  • Microsoft.NFLonWindows10
  • Microsoft.OpusPG
  • Microsoft.OriandtheBlindForestDefinitiveEdition
  • Microsoft.ProjectCastlesBeta (Age of Empires)
  • Microsoft.ProjectFlair-Beta (Press Play Game)
  • Microsoft.ProjectFortune (Press Play Game)
  • Microsoft.ProjectKnoxville (Press Play Game)
  • Microsoft.ProjectMercury (Press Play Game)
  • Microsoft.Dakota
  • Microsoft.ProjectSparkWebsite
  • Microsoft.QuantumBreak
  • Microsoft.Studios.RecklessRacingUltimate
  • Microsoft.RecklessRacingUltimateLITE
  • Microsoft.ReCore
  • Microsoft.RocketRiot
  • Microsoft.RosewoodFP
  • Microsoft.RoyalEnvoyIISpecialEdition
  • Microsoft.Scalebound
  • Microsoft.SecretsTreasureTheLostCities
  • Microsoft.SecretsTreasureTheLostCitiesBeta
  • Microsoft.SesameStreetTouchandLearnTV
  • Microsoft.ShadowPackPC
  • Microsoft.ShuffleParty
  • Microsoft.SkullsOfTheShogun
  • Microsoft.Studios.HydroThunderHurricane
  • Microsoft.Studios.PinballFx2
  • Microsoft.Studios.TheWavyTubeManChronicles
  • Microsoft.Studios.ToySoldiersColdWar
  • Microsoft.Studios.Wordament
  • Microsoft.StudiosRMTestApp
  • Microsoft.Taptiles
  • Microsoft.TeamCrossword
  • Microsoft.Tentacles
  • Microsoft.TentaclesII
  • Microsoft.TentaclesEnterTheMind
  • Microsoft.TheGunstringer
  • Microsoft.TheHarvestHD
  • Microsoft.ThisIsOnlyATest
  • Microsoft.TJComboBoxingBeta
  • Microsoft.TYtheTasmanianTiger
  • Microsoft.UglyCastles
  • Microsoft.VisitEdenFalls (Eden Falls Demo?)
  • Microsoft.WordamentTapSnap
  • Microsoft.WSOPFullHousePro
  • Microsoft.XboxBriefingE32014
  • Microsoft.XboxFitness
  • Microsoft.XboxSport
  • Microsoft.Zombies
  • Microsoft.ZooTycoon3
  • Microsoft.ZTFBeta (Zoo Tycoon Free?)
  • Microsoft.zzzXLConfigTest
  • Microsoft.14822C0D9D6C2

Is This a List of Games Soon to be Coming to the Windows 10 Store? - TGD - The Gamers Drop - Gaming News

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

سعید جان شما چند تا از بازیهایی که الان اسم نوشتی حاضری بازی کنی :D

چند تا به درد میخوره :D 

لینک به دیدگاه

همین نوآوری ها و دست و دل بازی هاست که فرق مایکروسافت رو با شرکت رقیبش معلوم میکنه.

انشاالله که دیگه چیزی به اسم انحصاری نمونه.مثلا چی میشد اگر بازی های انحصاری سونی رو هم رو پی سی ببینیم

لینک به دیدگاه

خیلی از Pc پلیر ها بیشتر بازی های skill رو دوست دارند مثل csgo dota2 Lol و یک سری بازی دیگه ای هم که خیلی طرفدار دارن rpg هستن طرفدارن mmorpg هم خیلی زیاد طرفدار داره چون اونم میشه همون skill از یه لول به بالا مثل بازی blade and soul یا tera که non targeting هستن نمیگم بقیه ی بازی ها خوب نیستن و طرفدار ندارن و... گفتم این ها خیلی طرفدار دارن بصورتی که توی استیم مثلا میزان بازی کردن این بازی ها خیلی زیاد هست

باسه موفقیت توی Pc باید این بازی ها رو عرضه کرد و بیشتر باید روی بازی های multi-player تمرکز کرد

گیم های دیگه هم طرفدارن خیلی زیادی داره ولی ذات انسان اجتماعی هست مثلا gta San andres آفلاین پنج بار تمومش کردم روی کامپیوتر و یک بارم روی تبلت ولی وقتی رفتم شروع کردم به آنلاین بازی کردن و دوست پیدا کردم و عضوی از یک گروه شدم و خیلی چیزای دیگه خیلی بیشتر بهم حال داد این نشان دهنده ی ذات اجتماعی انسان هست

بازی های آفلاین رو مراحلش رو میرید و در آخر تموم میشه فوقش بعد از چند ماه یا سال یکبار دیگه بازی کنید ولی بازی های آنلاین رو ممکن هست هزاران ساعت انجام بدید

آگه مایکروسافت میخواد موفق بشه باید بازی های آنلاین خیلی خوبی درست کنه

که با توجه به سابقه ای که ازش توی گیمینگ دیدم فکر نکنم بتونه (یک مشکلی هم که هست این هست که PC پلیر ها بیشترشون از کنسول خوششون نمیاد این توی ناخودآگاه اونا شاید تاثیر داشته باشه) یکی دیگه از مشکلاتشان هم میتونه این باشه که برای قدرت مند جلوه دادن x1 بخوان تنظیمات حداکثر Pc رو بزارن مثل x1 (چون خیلی هزینه میشه که بخوان بازی رو دوباره تولید کنند چون باید برای PC و گرافیک بهتر و کلی چیزهایی که بخوان اضافه کنن از یک موتور دیگه استفاده کنند اگه این کار رو نکنند به مشکل بر میخورند میشه یک چیزی تو مایه های بازی3 naruto ninja storm اولین سری ای که روی PC بطور رسمی دادن بیرون که واقعا آدم بدی میومد بازی کنه چرا؟ بخاطر کنترل بد و گرافیکی که توی Pc که بهترین حالتش در حد x360 بود طرفدارن انیمه به هر حال تحمل کردن و بازی کردن مثل خود من ولی کلا تجربه ی جالبی نبود

بعد از این صحبت ها من معمولا میگم که مایکروسافت بیشتر به فکر درآمد خودش هست دقیقا مثل همون x1 که اول قیمت خیلی بالایی براش داد و بعد آورد پایین و نتیجه اش چی بود گرافیک ضعیفتر از ps4 خب از اینجا معلوم که سونی از مایکروسافت کمتر سود میکنه

من طرفدار سونی و مایکروسافت نیستم و فقط میگم Pc ولی با توجه به این که مایکروسافت بیشتر بدنبال درآمد هست فکر نکنم آنقدر ریسک کنه و زیاد هزینه کنه برای PC ولی اگه هزینه کنه ممکن هست که پیشرفت کنه مگرنه پیشرفت نمیکنه :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ای آقا Gears Of War 4 رو هم دست و پا شکسته گفتن که ممکنه بیاد واسه PC ولی کی؟؟ و منتظر یه فضاحت دیگه بشینیم مثل GOW UE ؟

مگه سونی عقل از سرش پریده که بازی هاش رو روی PC ارائه بده؟؟ من یکی که آنچارتد و The Last Of Us رو به تمام بازی های PC که در دو سال گذشته اومدن(غیر از ویچر و استارکرفت و Company of heroes  ترجیه میدم) کلا از دنیای گیمینگ زده شدم بخاطر بازی های ضعیف و پر از باگ و بسیار بدی که در دو سال گذشته روی PC بازی کردم...

البته گرافیک بازی ها روی PC بالاتر هستش ولی بنده 980ti ندارم برای اجرای بازیها روی PC با آخرین جزئیات، پس واسم گرافیک بازی ها روی کنسول هم بهتر هستش...

تو این 2 سال اخیر هر بازی که مالتی پلتفورم بوده، به شدت روی PC افت گرافیک داشته(نسبت به اون چیزی که در E3 یا Gamescom معرفی شده) و بیشترین باگ های ممکن و مشکلات عجیب غریب رو شاهد بودیم در این چند سال گذشته...

این نظر بنده هستش...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

روی گرافیکایی مثل GTX 650 که توی ویندوز زده XD 12 ، میشه تاثیرشو دید؟؟؟

یا باید بازم گرافیک بگیریم؟

لینک به دیدگاه

درود

سعید جان شما چند تا از بازیهایی که الان اسم نوشتی حاضری بازی کنی :D

چند تا به درد میخوره :D

درود

Forza  و Quntum Break و ReCore  و Forza Motosport 6 Apex و Quntum Break و ReCore اصل مطلب هستند :دی

البته اون بازی ها هم هر کدوم طرفدار خاص خودش رو داره . . . کاچی بعض هیچی!

روی گرافیکایی مثل GTX 650 که توی ویندوز زده XD 12 ، میشه تاثیرشو دید؟؟؟

یا باید بازم گرافیک بگیریم؟

تاثیر رو خواهی دید ولی برای تجربه بهتر باید کارت جدید بخرین

البته فلا خبر خاصی نیست عجله نکنین برای خرید کارت DX12 :دی

لینک به دیدگاه

دم مایکرو گرم فقط مونده خود xbox رو برای pc تایید کنه :laughing:

R.I.P CONSOLE

چرا واقعا وقتی با یه 750TI میشه تو 90 درصد مواقع بهتر از کنسولا فریم و گرافیک گرفت ادم باید بره کنسول بگیره

الانم که دیگه 950 اومده جاش دیگه هیچی.

با یه 960 هم در صد در صد مواقع ،هم فریم هم گرافیک خیلی خیلی بالاترو بهتری از کنسول میشه گرفت

980ti و furyx و اینجور کارتا که کنسولو شخم میزنن!

انحصاریای کنسولی هم که دیگه ماشالا از درو دیوار برا پی سی مثل ریگ دارن میریزن

اخرین Performance analysis که از یه بازی جدید رو کنسول دیدم مربوط به بازی firewatch بود که وضعیت  بازی روی PS4 فاجعس!

فقط فریم ریتو داشته باشین

دوربینو میچرخونی فریم 30 ،40 تا بالا و پایین میشه!

x2li_11.png

mj1l_3.png

اسم بتمن بد رفته بود!!!

دیدن وضعیت خیلی افتضاحه اپدیت براش دادن.فریم رو30 قفل کردن که حداقل اینقدر نوسان نداشته باشِ، یه سری مشکلاتش رفع شده ولی افت فریم بازم داره بعد ازاپدیت

8p79_2.png

حالا اینم بنچمارک نسخه PC

4et2_firewatch_1920.jpg

و این قصه ادامه دارد

بعد از پی سی ایراد میگرن :-B

ویرایش شده توسط StarCraft
لینک به دیدگاه

gears of war4 رسما تایید شد برا PC.

زنده باد این دفعه دیگه مایکرو. ایشالا هیلو4 هم تایید بشه.

اقا کاش این روش اشتراکی یا همچین چیزی برا استور مایکی هم پیدا بشه که نور علی نور میشه.

اینم منبع خبر:

http://zoomg.ir/2016/03/03/109975/gears-of-war-4-pc-almost-confirmed/

ببخشین خلاصه لینک دادم.

لینک به دیدگاه

دمش گرم که به جای عقده بازی و انحصار گرایی داره یک جامعه میلیاردی پی سی رو هم خوشحال میکنه

لینک به دیدگاه

دمش گرم که به جای عقده بازی و انحصار گرایی داره یک جامعه میلیاردی پی سی رو هم خوشحال میکنه

با ویندوز استور ، نمیزاره بخشی از پول بازی تو جیب استور های دیگه بره ، خلاصه این جوری سود خود مایکرو بیشتر میشه . . .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والله من یکی که دیگه خسته شدم، هر چیزی که میگم، انگار که دوستان چشماشون رو بستن، گذاشتن اسکرین سخت نیست پس با بازی بتمن شروع کنیم بازی که به مرحمت شرکت سازندش، 30 فریم قفل بود روی تمام پلتفورم ها(البته برای PC یه سری ترفند داشت که میشد فریم رو بالا برد، ولی باعث باگهایی در بازی میشد که بازی رو نمیشد ادامه داد):

post-10788-0-61018100-1457100271_thumb.jpgpost-10788-0-87785600-1457100282_thumb.jpgpost-10788-0-21174800-1457100294_thumb.jpgpost-10788-0-66293500-1457100305_thumb.jpgpost-10788-0-52940600-1457100316_thumb.jpgpost-10788-0-52950100-1457100329_thumb.jpgpost-10788-0-54440000-1457100343_thumb.jpgpost-10788-0-02325300-1457100357_thumb.jpgpost-10788-0-50531900-1457100368_thumb.jpgpost-10788-0-94556500-1457100377_thumb.jpg

ظاهرا گرافیکش روی کنسول ها هم بهتر هستش تا PC ...

این اسکرینها از این ویدیو گرفته شده که سیستم تست بازی هم این بوده:

https://www.youtube.com/watch?v=_BcV6LWVDaw

post-10788-0-40349100-1457100808_thumb.jpg

قیمت سیستم رو خودتون حدس بزنید...

بریم سراغ بهترین بازی سال:

post-10788-0-99810800-1457101306_thumb.jpgpost-10788-0-30740500-1457101295_thumb.jpgpost-10788-0-61472100-1457101279_thumb.jpgpost-10788-0-34629700-1457101265_thumb.jpgpost-10788-0-15479600-1457101250_thumb.jpgpost-10788-0-10351100-1457101123_thumb.jpgpost-10788-0-51177500-1457101105_thumb.jpgpost-10788-0-27213400-1457101090_thumb.jpgpost-10788-0-62244100-1457101067_thumb.jpgpost-10788-0-98006400-1457101050_thumb.jpgpost-10788-0-37213000-1457101036_thumb.jpgpost-10788-0-29783100-1457101022_thumb.jpgpost-10788-0-23873500-1457101010_thumb.jpgpost-10788-0-04948400-1457101002_thumb.jpgpost-10788-0-80838800-1457100990_thumb.jpg

خوب اول بگیم که تنها تفاوتی که در نسخه کنسول و PC وجود داره Hairwork هستش که اونرو هم اگه بخوایم داشته باشیم، باید حتما کارتی با قیمت بالای 600 دولار داشته باشیم...

این اسکرینها هم از ویدیو لینک زیر گرفته شده و سیستم مورد تست هم همون سیستم بالایی هستش:

https://www.youtube.com/watch?v=9tdG7xC4SLc

خوب خودتون حدس بزنید که سیستم تست چه قیمتی داره...

البته ویچر از یک سیستمی استفاده کرده که Lag Frame هارو نداره و بهمین دلیل 30 فریم روی کنسول ها بهمون روونی روی 60 فریم برای PC هستش...

بریم سراغ بازی بعدی که Tomb raider باشه که این یکی برای PS4 ارائه نشد ولی باز هم روی XOne از نظر گرافیکی بد نبود:

post-10788-0-58036100-1457101734_thumb.jpgpost-10788-0-27291500-1457101749_thumb.jpgpost-10788-0-40765700-1457101759_thumb.jpgpost-10788-0-29145200-1457101769_thumb.jpgpost-10788-0-64330500-1457101781_thumb.jpgpost-10788-0-82088500-1457101800_thumb.jpgpost-10788-0-45132500-1457101817_thumb.jpgpost-10788-0-06821400-1457101844_thumb.jpgpost-10788-0-63876100-1457101862_thumb.jpgpost-10788-0-67056200-1457101878_thumb.jpg

تنظیمات گرافیکی که بازی روش اجرا شده رو هم دیدید، این اسکرینها هم از ویدیو لینک زیر گرفته شده:

https://www.youtube.com/watch?v=nt3wRNp_r_I

و سیستمی که بازی رو بتونه با این تنظیمات اجرا کنه هم این هستش که قیمتش حدودا 1300-1200 دولار هستش:

post-10788-0-61176000-1457101984_thumb.jpg

البته این بازی روی کنسول 30 فریم بیشتر نیست...

بازی انحصاری؟ اسم GOW ها برای هر کنسول(Gears و God Of War) و The Last Of Us و Uncharted و Blood Born و The Order 1886 و Ratchet&Clank و The Last Guardian که اولین نسخش روی PS2 تقریبا نسل جدیدی در بازی هارو آغاز کرد، Fianl Fantasy ها(من یکی خوشم نمیاد ازشون!!) و Tomb Raider سونی که اسمش Horizon هستش و 100 ها بازی دیگه ای که میشه اسم اورد رو برای کنسول میشه گفت، که فقط همین هایی که گفتم، ارزششون از کل بازی هایی که برای PC اومده در شاید 5 سال گذشته، بیشتر هستش، حالا بازی های قدیمی تر مثل متال گیر و انواع بازی های Fighting و RPG و Adventure کنسول ها به کنار...

خوب الان برای بنده سوال هستش که کدوم گرافیک 760 یا حتی 960 میتونه این بازیهارو با این گرافیک و فریم اجرا کنه؟؟

بگذریم که اگه بخوان با اون جزئیاتی که تنها تفاوت کنسول و PC هستش، بازی رو بخوایم اجرا کنیم، حتما باید یک گرافیک High End داشته باشیم...

بنده نه از کنسول خوشم میاد و نه کنسول میفروشم، ولی برای گیمر این اجبار هستش که کنسول داشته باشه تا بتونه از گیمینگ لذت ببره، چون شرکتهای بزرگی پشتشون هستن که هیچ چیزی قدرت رقابت باهاشون رو نداره، فقط نگاه کردن به بازیهایی که در چند سال گذشته روی PC اومده و خیلی هاشون Down Grade شده یا فریمش روی 30 قفل شده، نشون میده که PC گیمینگ قدرت رقابت با این شرکتهارو نداره، آخریش هم یه افتضاح دیگه ای به اسم Gears Of War بوده که اومدن بازی 10 سال پیش رو دوباره Remaster کردن که خجالت آور هستش(بنده فکر میکردم که نسخه های 2 و 3 بازی رو هم ارائه میدن که همچین چیزی نبود و شرم آور هستش این قضیه، فقط راهی برای دوشیدن PC گیمرها) گیمینگ فقط گرافیک بازی نیست، و به سبک بازی های مختلف و طراحیشون هم ربط داره، مثل خیلی بازی های Independent که فقط روی کنسول ها میان و اونقدر پر طرفدار و پرفروش هستن که واقعا آدم تعجب میکنه...

دوستان حقیقت رو با تعصب بر روی چیزی نمیشه رد کرد...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

والله من یکی که دیگه خسته شدم، هر چیزی که میگم، انگار که دوستان چشماشون رو بستن، گذاشتن اسکرین سخت نیست پس با بازی بتمن شروع کنیم بازی که به مرحمت شرکت سازندش، 30 فریم قفل بود روی تمام پلتفورم ها(البته برای PC یه سری ترفند داشت که میشد فریم رو بالا برد، ولی باعث باگهایی در بازی میشد که بازی رو نمیشد ادامه داد):

ظاهرا گرافیکش روی کنسول ها هم بهتر هستش تا PC ...

این اسکرینها از این ویدیو گرفته شده که سیستم تست بازی هم این بوده:

قیمت سیستم رو خودتون حدس بزنید...

خوب اول بگیم که تنها تفاوتی که در نسخه کنسول و PC وجود داره Hairwork هستش که اونرو هم اگه بخوایم داشته باشیم، باید حتما کارتی با قیمت بالای 600 دولار داشته باشیم...

این اسکرینها هم از ویدیو لینک زیر گرفته شده و سیستم مورد تست هم همون سیستم بالایی هستش:

خوب خودتون حدس بزنید که سیستم تست چه قیمتی داره...

البته ویچر از یک سیستمی استفاده کرده که Lag Frame هارو نداره و بهمین دلیل 30 فریم روی کنسول ها بهمون روونی روی 60 فریم برای PC هستش...

بریم سراغ بازی بعدی که Tomb raider باشه که این یکی برای PS4 ارائه نشد ولی باز هم روی XOne از نظر گرافیکی بد نبود:

تنظیمات گرافیکی که بازی روش اجرا شده رو هم دیدید، این اسکرینها هم از ویدیو لینک زیر گرفته شده:

و سیستمی که بازی رو بتونه با این تنظیمات اجرا کنه هم این هستش که قیمتش حدودا 1300-1200 دولار هستش:

البته این بازی روی کنسول 30 فریم بیشتر نیست...

بازی انحصاری؟ اسم GOW ها برای هر کنسول(Gears و God Of War) و The Last Of Us و Uncharted و Blood Born و The Order 1886 و Ratchet&Clank و The Last Guardian که اولین نسخش روی PS2 تقریبا نسل جدیدی در بازی هارو آغاز کرد، Fianl Fantasy ها(من یکی خوشم نمیاد ازشون!!) و Tomb Raider سونی که اسمش Horizon هستش و 100 ها بازی دیگه ای که میشه اسم اورد رو برای کنسول میشه گفت، که فقط همین هایی که گفتم، ارزششون از کل بازی هایی که برای PC اومده در شاید 5 سال گذشته، بیشتر هستش، حالا بازی های قدیمی تر مثل متال گیر و انواع بازی های Fighting و RPG و Adventure کنسول ها به کنار...

خوب الان برای بنده سوال هستش که کدوم گرافیک 760 یا حتی 960 میتونه این بازیهارو با این گرافیک و فریم اجرا کنه؟؟

بگذریم که اگه بخوان با اون جزئیاتی که تنها تفاوت کنسول و PC هستش، بازی رو بخوایم اجرا کنیم، حتما باید یک گرافیک High End داشته باشیم...

بنده نه از کنسول خوشم میاد و نه کنسول میفروشم، ولی برای گیمر این اجبار هستش که کنسول داشته باشه تا بتونه از گیمینگ لذت ببره، چون شرکتهای بزرگی پشتشون هستن که هیچ چیزی قدرت رقابت باهاشون رو نداره، فقط نگاه کردن به بازیهایی که در چند سال گذشته روی PC اومده و خیلی هاشون Down Grade شده یا فریمش روی 30 قفل شده، نشون میده که PC گیمینگ قدرت رقابت با این شرکتهارو نداره، آخریش هم یه افتضاح دیگه ای به اسم Gears Of War بوده که اومدن بازی 10 سال پیش رو دوباره Remaster کردن که خجالت آور هستش(بنده فکر میکردم که نسخه های 2 و 3 بازی رو هم ارائه میدن که همچین چیزی نبود و شرم آور هستش این قضیه، فقط راهی برای دوشیدن PC گیمرها) دوستان حقیقت رو با تعصب بر روی چیزی نمیشه رد کرد...

حقیقتش ما نفهمیدیم دلیل این بحثای بیربط شما تو هر تاپیکی چیه :wacko:اصلا دلیل اینکه تو تاپیک انحصاریهای مایکرو برا پی سی مییا از مصائب و مشکلاتت با پی سی میگی چیه که حالا خسته شدین!شما و اون دوستتون واقعا دیگه دارین بد رو اعصاب ملت راه میرین

رفتی از رو ویدیو عکس گذاشتی خودتم تحلیلش کردی :) :laughing:

عزیزم نیاز به این کارا نبودا eurogamer همه اینا رو با توضیحات کامل گذاشته :D

حداقل برو بخون نخواستی بگو خودم برات مقایسه هاشو ترجمه کنم

فکر کنم خودم تو تاپیکای مختلف مقایسه های این بازیها رو گذاشتم به خصوص اون ویچر که مقایسش با پی سی مثل جک میمونه

لینک به دیدگاه

بحث تعصب نیست . خدا شاهده آدم کور هم باشه فرق کنسول و پی سی رو میفهمه نمونه ی بارزش ویچر. شما ویچر رو با تنظیمات الترا و ۶۰ فریم بر ثانیه و ۴ کی با ۹۰۰ پی رو حداکثر ۳۰ فریم بر ثانیه یکی ببینید پیشنهاد میکنم هر چه سریعتر به چشم پزشک مراجعه کنید چون کور هستید

لینک به دیدگاه

attachicon.gif

خنده دار ترین کامنت سال رو دیدم 

شما برو با همون کنسول بازی کن حالت رو ببر و نگران ما pc باز ها نباش 

4 تا انحصاری داره انگار دنیا تمام شد والا همشون هم که شبیه هم هستن 

می تونی یه چندتا انحصاری pc و انحصاری زمانی رو نام ببری شرط می بندم 90 درصد رو نمی شناسی 

========================================

دوستان برید توی کانال https://www.youtube.com/user/DigitalFoundry 

بگردید دنبال ویدیو هایی که بازی ها رو باید یک سیستم 400 دلاری و یک ps4 باز هم 400 دلاری مقایسه می کنن یعنی این i3 و 750ti چی می کنه اخرین ویدیو هم برای farcry هست 

راستی شما بهتر هست نبینید فشارتون می افته 

تمام ویدیو ها و عکس هایی هم که گذاشته برای روز اول انتشار بوده معمولا تمام بازی ها بعد از یک ماه اپدیت می دن الان هم که خیلی از این بازی ها مثل کره اجرا می شه 

الان یه تاپیک می زنم فقط به همه نشون می دهم قدرت یه pc که 400 دلار هست چقدر بالاست تا فردا باید اماده شه چون می خوام ویدیو اپلود کنم تعداد هم زیاد هست عکس قرار نمی دم یعنی خنده دار ترین کار قرار دادن عکس هست 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بحث تعصب نیست . خدا شاهده آدم کور هم باشه فرق کنسول و پی سی رو میفهمه نمونه ی بارزش ویچر. شما ویچر رو با تنظیمات الترا و ۶۰ فریم بر ثانیه و ۴ کی با ۹۰۰ پی رو حداکثر ۳۰ فریم بر ثانیه یکی ببینید پیشنهاد میکنم هر چه سریعتر به چشم پزشک مراجعه کنید چون کور هستید

شما حرف دهنت رو اول مزه کن و بعد پس بده...

4k و 60 فریم رو با کدوم سیستم 300 دولاری میگیری؟؟

حقیقتش ما نفهمیدیم دلیل این بحثای بیربط شما تو هر تاپیکی چیه :wacko:اصلا دلیل اینکه تو تاپیک انحصاریهای مایکرو برا پی سی مییا از مصائب و مشکلاتت با پی سی میگی چیه که حالا خسته شدین!شما و اون دوستتون واقعا دیگه دارین بد رو اعصاب ملت راه میرین

رفتی از رو ویدیو عکس گذاشتی خودتم تحلیلش کردی :) :laughing:

عزیزم نیاز به این کارا نبودا eurogamer همه اینا رو با توضیحات کامل گذاشته :D

حداقل برو بخون نخواستی بگو خودم برات مقایسه هاشو ترجمه کنم

فکر کنم خودم تو تاپیکای مختلف مقایسه های این بازیها رو گذاشتم به خصوص اون ویچر که مقایسش با پی سی مثل جک میمونه

میشه بپرسم پس دلیل گذاشتن اون اسکرین و عکس العملتون به پست بنده چی بوده؟؟؟

احتیاجی به ترجمه ندارم، خواستم به زبون خودتون باهاتون بحث بکنم که شاید متوجه بشید، ولی انگار که وقتی به تنگنا میرسید شروع به حمله میکنید، بنده هم دلیلی نمیبینم که بحث کنم با کسی که نه علمش رو داره و نه جنبش رو...  @};-

الان یه تاپیک می زنم فقط به همه نشون می دهم قدرت یه pc که 400 دلار هست چقدر بالاست تا فردا باید اماده شه چون می خوام ویدیو اپلود کنم تعداد هم زیاد هست عکس قرار نمی دم یعنی خنده دار ترین کار قرار دادن عکس هست 

خنده دارترین دیگه؟ کدوم قسمت رو منظورت هستش؟ که به بقیه هم بگم که کمی خوشحالشون کنم...

بفرما سرچ بابت 30 فریم و 60 فریم مشکلات باز شدن یا نشدن بعضی درها و معماهای Batman Arkham Knight تا کمی وارد دنیای PC گیمینگ بشید...

4 تا؟؟؟ خیلی باحالی... :laughing:

منتظرم که ببینم شما چطور پست میزنید برای کسانی که نمیتونن لینک ویدیوی یوتیوب رو باز کنن و یا قدرت دانلود ویدیوهارو ندارن؟؟؟ :-?

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

شما برو با همون کنسول بازی کن حالت رو ببر و نگران ما pc باز ها نباش 

می تونی یه چندتا انحصاری pc و انحصاری زمانی رو نام ببری شرط می بندم 90 درصد رو نمی شناسی 

اقا بزن تاپیکو

من خودم سعی میکنم faceoff که eurogamer گذاشت ترجمه کنم بگذارم ملت استفاده کنند فکر نکنم منبعی بالاتر از df تو این زمینه داشته باشیم.بله تو بعضی بازیا از نسخه پی سی هم ایراد گرفته.ولی اکثرا نسخه پی سی برترین نسخه هست

خودم  تو هر بحثی از دست  که وارد بشم سعی میکنم بیشتر از همین منبع استفاده کنم و  و خودم تحلیل و تفسیر نکنم !!!!!!!! :laughing: =))

همینو میخواستم بگم اون عکسای بتمن فکر میکنم ماله قبل اپدیت اولِ، همون اپدیت 60 مگیه که ao و و افکت بارونو تو پی سی فعال کرد

بعضیا یه کارایی میکنن جلو مرغ پخته بگذاری در میره.حالا خوبه وضع فریم ریتو کنسولو تو یه بازی دوزاری که گرافیک فسیل داره صفحه قبل گذاشتم

خدا رو شکر که بتمنو افرید یه عده حرفی برا گفتن داشته باشن :laughing:  وگرنه  بازی دیگه ایی که نسخه پی سی از این ایرادا داشته باشه نسخه کنسول 10 برابرش ایراد داره

ای اقا کدام 30 فریم

خیلی بازیهای کنسولی اِسما 30 فریم هستن اما رسما زیر 30 فریمن!کاش همون 30 فریم بودن

---ویرایش

اومد تو تاپیک لیست جدید بازیهای در راه ویندوز10 یه پست بیربط داده  یه بحث بیربطو شروع کرده بعد از عکس العمل ماشاکیه!!انتظار داره هر چی میخواد بگه بعد کسی حرف نزنه

لینک به دیدگاه

من به یک نتیجه رسیدم اگر خدواوند بزرگ استغفرالله خودش از طریق وحی به فن های مخصوصا سونی (اکس باکس دارا دارن به راه راست هدایت میشن) پیام برسونه که قوطی رو با پی سی مقایسه نکنید باز هم حرف خودشون رو میزنن.از نظر ترول های سونی شیهو یوشیدا(مدیر عامل سونی) جزو پیامبران الولعظم هستش و پلی استیشن 4 هم کتاب آسمانیش.دیگه سر خودمون درد نیاریم با اینا کل کل کنیم

اکثرشون از این بچه دبیرستانی و راهنمایی ها هستن که از باباشون قول گرفتند که اگه معدلم بالای 18 بود باید یکی واسم بخری بابایی

لینک به دیدگاه

من الان موندم چه جوری تاپیک بزنم 60 درصد نمی تونن برن توی یوتوب 

پس باید توی اپارات قرار بدم اپارات هم که بیتریتش خنده دار هست 

بازی رو که رکورد می کنی برای گرفتن کیفیت بالا باید بیتریت بالای 70000 باشه بعد وارد یوتوب که می شه بیت ریت می اد روی 5000 تا 6000 الان هم که جدیدا گوگل ویدیو های گیم پلی رو کرده 3000 بیت ریت 

بعد ویدیو رو که  می بری توی اپارت بیت ریت می شه 1000 انگار داری ویدیو ماینکرفت می بینی 

این ویدیو اصلی قند شکن روشن کنید https://www.youtube.com/watch?v=CJCLEym3kfI

این هم اپارت کیفیت 480p یوتوب از 720p اپارات بالاتر هست خنده داره به خدا http://www.aparat.com/v/MxrK6 

نمی دونم چی کار کنم من الان خودم خیلی سرم شلوغ هست حالا من امادم و این تاپیک رو زدم 15 تا ویدیو هست  باید ببینید خدایش چند نفر می ان ببینن قرار دادن عکس هم که خنده دار هست بعد تمام ویدیو ها توشون توضیحات داره چند نفر اینجا اینگلیسی قوی دارن که بفهمن یارو داره چی می گه 

نمی دونم چی کار کنم بعد کنسول باز ها کلا هیچی رو قبول نمی کنن دلیل بیار مدرک بیار ویدیو نشون بده باز می گن نه باز حرف خودشون رو می زنن می گیم بیا این سیستم 400 دلاری این هم 15 تا ویدیو برو ببین شاید متوجه بشی که پول دور ریختی ولی بر می گرده بهانه می اره می گه نه اینترنتم نمی کشه نمی تونم ببینم پس کانسول بهتر هست 

واقعا دلیل داره من تاپیک بزنم ما pc باز های قدیمی می دانیم pc بهتر هست ولی کانسول باز ها قبول نمی کنن من هم بیام وقتم رو صرف یه موضوعی بکنم که شخص حاظر نیست قبول کنه و من هم بی خودی وقت هدر دادم 

شاید فقط تاپیک زدم این ویدیو ها رو با لینک یوتوب قرار دادم هر کی خواست بره ببینه هرکی هم خواست نره !!!

من هم امکان داره  یه سیستم low end ببندم برای یکی از فامیل با کارت 950 و یه i3 روی هم 2300 تا 2500 بعدا نتایج رو شاید قرار دادم باید ببینم پولش جور می شه یا نه 

لینک به دیدگاه

• Microsoft.Minecraft
  • Microsoft.MicrosoftBingo
  • Microsoft.MicrosoftJackpot
  • Microsoft.MicrosoftJigsaw
  • Microsoft.MicrosoftMahjong
  • Microsoft.MicrosoftMinesweeper
  • Microsoft.MicrosoftNumberPuzzle
  • Microsoft.MicrosoftSolitaireCollection
  • Microsoft.MicrosoftSolitaireCollectionPreview
  • Microsoft.MicrosoftSudoku
  • Microsoft.Studios.PinballFx2

به جز Age of Empire و Forza بقیشون جالب به نظر نمیان..Mine Sweeper و سودوکو...امیدوارم امید وارم مجبور به ارتقاع نشم تا بتونم Mine Sweeper رو با DX12 اجرا کنم!...اینارو باید انتقال بده به Windows phone...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...