رفتن به مطلب

ویندوز 7 چه امتیازی به سیستم شما داده است ؟

LEE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوست عزیز LEE

با توجه به اینکه هدف اولیه از این تاپیک مشخص شدن تاثیر قطعات بر روی پرفورمنس سیستم و در نتیجه راهنمایی کاربران برای ارتقا سیستم یا موارد اینچنینی هست، طبق فرمایش شما اورکلاک سیستم برای رسیدن به نتیجه بهتر ، باعث فاصله گرفتن از هدف اصلی تاپیک می شود. اما از طرفی اورکلاک کردن و کسب نتیجه بهتر هم در نوع خود هنر است. به نظر من بد نیست یک تاپیک دیگر هم بدین منظور راه اندازی کنید تا دوستان حرفه ای در زمینه اورکلاک هم بتوانند نتایج خود ثبت کنند. قطعا چنین تاپیکی جذابیت های زیادی برای خوانندگان خواهد داشت. ;)

با درود:

دوست عزیز ( maxel134 ) ، فرمایشات شما صحیح می باشد ، اما این تاپیک مربوط به اورکلاک نمی باشد ، اما وسوسۀ به دست آوردن جایزه ، بعضی از افراد را به هر کاری وادار می کند ، البته با نوشته های ما ، آن افراد کار خود را می کنند تا به هدفشان برسند ، حتی با پا گذاشتن بر دوش دیگران بالا می روند ، و جالبترین بخش این است که تا به حال کلمه ای به نام ( خجالت ) به گوششان نخورده.

با نظر شما در مورد تاپیک اورکلاک موافقم ، دوست عزیزمان Amirsss در لینک زیر مسابقۀ اورکلاک با کارت گرافیک AMD 5000 راه اندازی کردند ، که بسیار جالب و مفید است ، دوستانی که کارت گرافیکشان AMD 5000 می باشد به لینک زیر رفته و در مسابقه شرکت کنند ، جایزه مسابقه نیز FLASH 4GB می باشد.

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/5690-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D9%88%D8%B1%DA%A9%D9%84%D8%A7%DA%A9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-amd-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-5000/

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => A-DATA S596 128GB Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

• ارسال 446
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

با درود:

دوستان عزیز ، به دو عکس زیر دقت کنید.

post-6927-061934700 1294064239_thumb.png

post-6927-005260200 1294064251_thumb.png

یکی از راههای تقلب می باشد.

هر دو امتیاز مربوط به یک سیستم می باشد ، که با تغییراتی در ویندوز به وجود آمده است.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از تایپیک جالب و بسیار مفیدتون و حمایت های جناب حسینی در گرمتر شدن تایپیک های دوستان

من به شخصه خیلی استفاده بردم از مقایسه نتیجه ی خودم با دیگر دوستان...

در نتیجه وظیفه خودم دانستم که از سیستم خودم هم یک عکس بزارم:

post-2742-062518600 1294064581_thumb.png

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

با درود:دوست عزیز ( maxel134 ) ، فرمایشات شما صحیح می باشد ، اما این تاپیک مربوط به اورکلاک نمی باشد ، اما وسوسۀ به دست آوردن جایزه ، بعضی از افراد را به هر کاری وادار می کند ، البته با نوشته های ما ، آن افراد کار خود را می کنند تا به هدفشان برسند ، حتی با پا گذاشتن بر دوش دیگران بالا می روند ، و جالبترین بخش این است که تا به حال کلمه ای به نام ( خجالت ) به گوششان نخورده.با نظر شما در مورد تاپیک اورکلاک موافقم ، دوست عزیزمان Amirsss در لینک زیر مسابقۀ اورکلاک با کارت گرافیک AMD 5000 راه اندازی کردند ، که بسیار جالب و مفید است ، دوستانی که کارت گرافیکشان AMD 5000 می باشد به لینک زیر رفته و در مسابقه شرکت کنند ، جایزه مسابقه نیز FLASH 4GB می باشد./با تشکر...

من به نوبه خودم انصرافم رو اعلام میکنم

من به خاطر جایزه نیومدم فقط عکس سیستم رو گذاشتم گفتم شاید جالب باشه(تازه سیستم هم مال خود من نیست) که جایزه رو ببرم

گفتم شایدم جایزه رو بردم گفتم شاید...

===

===

لینک به دیدگاه

حتی با گذاشتن اطلاعات با CPUZ و GPUZ نمی توان مطمئن شد ، چون مثلا زمان تست سیستم اورکلاک شده امتیاز ثبت شده و بعد قطعات به مشخصات عادی بازگردانده شده و از آنها عکس CPUZ و GPUZ گرفته شده ( به همین راحتی ).

سلام

با توجه به این مطلب من کنار میکشم تا سوء تفاهمی پیش نیاید چون همونطور هم که اشاره کردم من دوباره همه چیز رو در حالت استاک گذاشتم و مجدد تست گرفتم ولی امتیاز با سابق که اورکلاک شده بود هیچ فرقی نکرد اما فکر کنم امتیاز رو قاطی کرده البته این تغییر امتیاز فقط مربوط به سی پی یو هست و بنظرم در حالت استاک باید کمتر از 7.7 میشد و 7.4 میشد اما بقیه درست هستند ولی میدونم بقیه صحیح هستن

شات هم از cpuz و gpuz هم گذاشتم ولی نمیتونه قابل قبول باشه ه کاملاً هم به حق هست ولی راه دیگری برای اثبات حرفم نداشتم

از اینرو به دلیل جلوگیری از سوء تفاهم و جلوگیری از به زیر سوال رفتن خودم رسماً انصراف میدم هر چند که برنده هم نمیشدم ولی باز با این حال انصراف میدم

لینک به دیدگاه

سلام

با توجه به این مطلب من کنار میکشم تا سوء تفاهمی پیش نیاید چون همونطور هم که اشاره کردم من دوباره همه چیز رو در حالت استاک گذاشتم و مجدد تست گرفتم ولی امتیاز با سابق که اورکلاک شده بود هیچ فرقی نکرد اما فکر کنم امتیاز رو قاطی کرده البته این تغییر امتیاز فقط مربوط به سی پی یو هست و بنظرم در حالت استاک باید کمتر از 7.7 میشد و 7.4 میشد اما بقیه درست هستند ولی میدونم بقیه صحیح هستن

شات هم از cpuz و gpuz هم گذاشتم ولی نمیتونه قابل قبول باشه ه کاملاً هم به حق هست ولی راه دیگری برای اثبات حرفم نداشتم

از اینرو به دلیل جلوگیری از سوء تفاهم و جلوگیری از به زیر سوال رفتن خودم رسماً انصراف میدم هر چند که برنده هم نمیشدم ولی باز با این حال انصراف میدم

شما به مسیر زیر برو

my computer---------> properties---------> performance information and tools ------------------> advanced tools ---------------------> clear all windows Experience index score

امتیاز های قبلی رو پاک می کنه و دوباره اندازه می گیره .

البته امتیاز cpu 920 d0 به صورت دیفالت 7.4 هست .

ویرایش شده توسط Ali.Asgari2006
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک سوال داشتم مگه مدل d0 با c0 فرق داره در 920 که مال من 7.5 زده مال شما رو 7.4؟؟؟

یک چیز دیگه اینکه من رم رو رفتم رو حالت xmp گذاشتم و از auto در اوردم این هم اور حساب میشه یا نه؟؟؟

چون epu engine اون رو به عنوان اور میشناسه!!!

البته تغییری در امتیازش حساب نمی کرد!!!

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

این سیستم مال خودم نیست مال همسایمون است گفتم بزارم شاید جالب باشه تازه از دوبی اومده

واینکه شاید جایزش رو بردیم ;)?

البته شاید

سیستمش اینه

Core i5 750

Gigabyte P55M-UD4

1TB WD Caviar Green

Sapphire HD 5850

2x2048MB G.Skil DDR3-2000

با سلام....

من داشتم به عکس نگاه میکردم به نکته جالبی خوردم . ایا هارد ایشون تو raid 0 است . اون امتیاز 7.8 برای هارد WD green یک خورده عجیبه یا بهتره بگم غیر ممکنه . مگر اینکه تو raid0 سه هارد باشه یا SSD raid0 باشه ؟ میشه یک سوال از دوستتون بکنید که چه ترکیبی بستن ؟

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

یک چیز دیگه اینکه من رم رو رفتم رو حالت xmp گذاشتم و از auto در اوردم این هم اور حساب میشه یا نه؟؟؟

در حالت عادی رم با فرکانس 1066 رو 920 کار میکنه و به فرکانس رمت کار نداره . روی رمت هر فرکانسی زده به صورت دستی وارد کن . اور هم محصوب نمیشه ( Asus تست شده)

مثلا رم من ocz xmp هست باس 1600 با تایمینگ 8 ولی تو سایتش زده با فرکانس 1800 با تایمینگ 9 هم کار میکنه . چون تو مادربورد من از فرکانس 1800 به بالا بیشتر از 10 گیگ رو نمیشناسه من رو 1600 گذاشتمش .

در این حالت امتیاز 7.8 میده ولی اگر کلاک رو 2 تا4 تا ببرم بالاتر 7.9 میده .(135-137)

ویرایش شده توسط Ali.Asgari2006
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من به نوبه خودم انصرافم رو اعلام میکنم

من به خاطر جایزه نیومدم فقط عکس سیستم رو گذاشتم گفتم شاید جالب باشه(تازه سیستم هم مال خود من نیست) که جایزه رو ببرم

گفتم شایدم جایزه رو بردم گفتم شاید...

===

===

با درود:

دوست عزیز ، چرا انصراف می دهید ؟

اگر از حرفهای بنده ناراحت شدید ، باید بگویم منظورم شما نبودید ، اگر پست قبلی را با دقت خوانده باشید ، نوشته ام به طور کلی و اسم شخصی را نبرده ام ، و جالب است بدانید زمانی که بنده داشتم آن پست را می نوشتم ، شما هنوز عکس سیستم همسایه را آپلود نکرده بودید و بنده پست شما را ندیده بودم ، زمانی که داشتم آن پست را می نوشتم ، و بعد از اینکه آن پست را ارسال کردم ، تازه پست شما را دیدم و خواندم و معدل امتیاز سیستم را نوشتم... دوست عزیز...

منظور از آن پست شما نبودید 100% به شما اطمینان می دهم. دوست عزیز.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

با درود:

دوست عزیز چرا انصراف ؟

اگر از حرفهای بنده ناراحت شدید ، باید بگویم منظورم شما نبودید ، اگر پست قبلی... را با دقت خوانده باشید ، نوشته ام به طور کلی و اسم شخصی را نبرده ام ، دوست عزیز...

شما از دوستان خوب بنده هستید ، که در مسابقۀ 3DMark 11 نیز زحمات زیادی کشیدید و به بنده کمک کردید .

اگر گفتم GPUZ و CPUZ ، این فقط یک مثال بود ، و به هیچ عنوان منظورم شما نبودید. 100% مطمئن باشید.

**یک ضرب المثلی هست ، می گوید. ( کار را آن کرد که تمام کرد ، نه آن کس که گذاشت و فرار کرد )

بنده افتخار می کنم ، که شما دوست بزرگوار در این تاپیک شرکت کرده اید.

موفق باشید...

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک سوال داشتم مگه مدل d0 با c0 فرق داره در 920 که مال من 7.5 زده مال شما رو 7.4؟؟؟

با درود:

دوست عزیز ( nima2007 ) ، مورد XMP یا Extreme Memory Profile اورکلاک محسوب نمی شود.

این حالتی است ساخته شده توسط Intel برای رمهایی که فرکانس آنها بیشتر از 1333 می باشد ، با ولتاژ 1.65 ، البته به CPU هم بستگی دارد .

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

لینک به دیدگاه

با سلام....

من داشتم به عکس نگاه میکردم به نکته جالبی خوردم . ایا هارد ایشون تو raid 0 است . اون امتیاز 7.8 برای هارد WD green یک خورده عجیبه یا بهتره بگم غیر ممکنه . مگر اینکه تو raid0 سه هارد باشه یا SSD raid0 باشه ؟ میشه یک سوال از دوستتون بکنید که چه ترکیبی بستن ؟

بروی چشم حتما می پرسم چون من داخل کیس رو ندیدم فقط امتیازش رو دیدم و ازش یه عکس انداختم اوردم تو کامپیوترم که اپلود کردمش. به خاطر همین هم نوشتم جالبه

لینک به دیدگاه

"]با درود:

دوست عزیز ، چرا انصراف می دهید ؟

اگر از حرفهای بنده ناراحت شدید ، باید بگویم منظورم شما نبودید ، اگر پست قبلی را با دقت خوانده باشید ، نوشته ام به طور کلی و اسم شخصی را نبرده ام ، و جالب است بدانید زمانی که بنده داشتم آن پست را می نوشتم ، شما هنوز عکس سیستم همسایه را آپلود نکرده بودید و بنده پست شما را ندیده بودم ، زمانی که داشتم آن پست را می نوشتم ، و بعد از اینکه آن پست را ارسال کردم ، تازه پست شما را دیدم و خواندم و معدل امتیاز سیستم را نوشتم... دوست عزیز...

با تشکر...

[/color]

با سلام

من به خاطر حرف شما کنار نکشیدم به خاطر این کنار کشیدم که سیستم مال بنده نیست که جایزه رو من ببرم

لینک به دیدگاه

درود دوستان خوبم

سعي كنيم كار رو كاملا صادقانه و دوستانه ادامه بديم و اينجور مسابقه ها فعلا تصميم گرفتيم كه ادامه داشته باشه و هر كسي ميتونه تاپيك مفيدي ايجاد كنه و حمايتش با ما . ولي لطفا بحثها رو كاملا فني كنيد و كاملا دوستانه ارزش اينجور بحثهاي دوستانه خيلي زياده .

ما در اين راه كه پيش گرفتيم به كمك همه شما دوستان گلم نياز داريم پس لطفا ما رو سرد نكنيد .

با تشكز از همه شما عزيزان

لینک به دیدگاه

با درود:

دوست عزیز چرا انصراف ؟

اگر از حرفهای بنده ناراحت شدید ، باید بگویم منظورم شما نبودید ، اگر پست قبلی... را با دقت خوانده باشید ، نوشته ام به طور کلی و اسم شخصی را نبرده ام ، دوست عزیز...

شما از دوستان خوب بنده هستید ، که در مسابقۀ 3DMark 11 نیز زحمات زیادی کشیدید و به بنده کمک کردید .

اگر گفتم GPUZ و CPUZ ، این فقط یک مثال بود ، و به هیچ عنوان منظورم شما نبودید. 100% مطمئن باشید.

**یک ضرب المثلی هست ، می گوید. ( کار را آن کرد که تمام کرد ، نه آن کس که گذاشت و فرار کرد )

بنده افتخار می کنم ، که شما دوست بزرگوار در این تاپیک شرکت کرده اید.

موفق باشید...

با تشکر...

با سلام

اتفاقاً من هم اصلاً از حرفاتون ناراحت نشدم بلکه به حق هم هست و کاملاً صحیح و تنها کنار کشیدنم به این خاطر بود تا در آینده مشکلی برام پیش نیاد و خدای نکرده دچار سو تفاهم با کسی نشم و رابطه های دوستانم با بقیه بهم نخوره چون واقعاً ارزش دوستانی که در سایت پیدا کردم خیلی بیشتر از چیزیه که در آینده بخواد سر چنین مسائل کوجکی بهم بخوره

فقط چون ویندوز 7 یه جوری امتیازم رو قاطی پاتی میکرد و امتیاز قبل و بعد از اورکلاک مشابه هم بود نمیشد نتیجه درستی گرفت البته یکی از دوستان در صفحه قبل لطف کردن و توضیح دادن که چطور این مشکل رو میشه حل کرد بنده تا چند دقیقه دیگه میخوام طبق صحبت ایشون پیش برم و فکر میکنم موفق بشم با توجه به راهنمایی دوست عزیزمون مشکل رو حل کنم و با خیال راحت در مسابقه حضور پیدا کنم

یکی از چیزهایی که واقعاً بش افتخار میکنم آشنایی با دوستان گلی چون شماست .

لینک به دیدگاه

این هم از نتیجه تست من :

مشخصات سیستم :

cpu : i7 920 d0 @ 2.66ghz

ram : 3x2 gb ocz 1333@cl7

vga : 2x radeon 5770 gigabyte @ 850/1200

0s : ultimate windows 7 64bit

عکس :

post-5245-073196600 1294132648_thumb.jpg

با تشکر از Ali.Asgari2006 که راهی رو معرفی کردن که دیگه ویندوز 7 امتیازهای منو با هم قاطی نکنه

با اجازه صاحب تاپیک من هم مجدداً در مسابقه شرکت میکنم و امتیاز بالا مربوط به سیستم بنده هست

لینک به دیدگاه

سلام ...دوست عزیز رم کامپیوتر شما چی هست ؟ چه مارکی ؟ چون من تا حالا امتیاز 7.9 ندیدم که به یه قطعه ای بده .... البته یه عکس دیده بودم که همه امتیازاش 7.9 بود البته فکر کنم اون عکس فوتوشاپی بود .... اما در کل به نظر من ربطی به حجم رم نداره و بیشتر ولتاژها و فرکانس و زمان تاخیر مشخص کننده هست ... لپتاپ دوست من 6 گیگ رم 1333 داره که امتیازش 7.3 هست در حالی که لپتاپ من 4 گیگ 1333 داره با امتیاز 7.4 ...( cpu لپتاپ اون هم قویتر از ماله من هست )... مثلا شما ویندوز رو عوض کنید و دوباره تست کنید ممکنه بعضی از ارقام به مقدار همون .1 بالا پایین بشن ... من عملا تست کردم ..

البته من قبلنا رو دستکتاپ تست کردم در حالت عادی 7.4 داد که وقتی فرکانس رو بالاتر بردم 7.7 شد .... در کل این امتیاز دهی با اینکه زیاد منطقی نیست و مشخص نیست که چطور عمل میکنه ولی حساب کارو دست ادم میده ...

ممنون از ایجاد این تاپیک ... متاسفانه نتونستم عکس از سیستم بگیرم اگه موقیت فراهم شد حتما این کار رو میکنم ...

با سلام

اولاً از اینکه جواب پست شما رو دیر دادم عذر میخوام راستش متوجه پست شما نبودم و اتفاقی دیدمش

منظور من از پستم که در نقل قول بش اشاره کردید رم دسکتاپم بود نه لپتاپ . مارک رم دسکتاپم ocz 1333 cl7 یا با پارت نامبر ocz3p1333lv6gk مشخص میشه اوائل من 2 تا ویندوز داشتم که روی نسخه 32 بیت ( با تعدادی برنامه محدود که نصب داشتم ) امتیاز 7.9 میگرفتم و با نسخه 64 بیت ( که فقط نرم افزار بنچمارک بازی رزیدنت اویل 5 روش بود ) امتیاز 7.8 میگرفتم

در حال حاضر ویندوزم سون 64 هست که بلافصلهبعداز نصب تست گرفتم و امتیاز رمم شد 7.8 ولی الان که تست میگیرم میشه 7.6 خیلی هم طبعیه که کاهش پیدا کنه چون من الان کلی نرم افزار نصب شده دارم و همین الان در حالت معمولی 35 تا 40 درصد رم اشغاله که روی امتیاز تاثیر گذاره شما هرچه مقدار نرم افزارهای نصب شده و ران شده موقع گرفتن تست رو کاهش بدی امتیاز تست هم بالا میره و بالعکس

من جست جو هم کردم و حتی دیدم عین رم من منتها 4 گیگش در ویندوز 7 نسخه 64 ( که تازه نصب شده و نرم افزار زیادی به همراه نداره ) 7.7 هم گرفته پس طبیعی هست که 6 گیگ رم از این مدل در ویندوز 7 نسخه 64 بیت که تازه نصب شده امتیاز 7.8 بگیره البته هنوز دلیل اینکه چرا توی 7 نسخه 32 بیت امتیازم رم میشد 7.9 و توی نسخه 64 امتیازم میشد 7.8 اما بهرحال بعنوان یه تجربه شخصی بد ندونستم که ذکر کنم

در مورد امتیاز 7.9 واقعی به وفور در اینترنت هست و اکثریت کسانی که رکورد مموری 7.9 داشتند در مقدار cl7 با هم مشترک بودند

لینک به دیدگاه

این هم نتیجه امتیاز سیستم بنده با windows 7 x64

ef891a8b2f72690f502f12b5ad179658.gif

CPU => Intel Corei7 950 ( 7.5 )

MB => ASUS SABERTOOTH X58

RAM => CORSAIR Dominator 6GB (3 X 2GB) 1600 MHz CL 8-8-8-24 ( 7.8 )

VGA => SAPPHIRE ATI Radeon 4890 1GB ( 7.6 ) ( 7.6 )

SSD => Patriot SSD Inferno 60GB ( 7.7 ) l

post-7491-046517100 1294334769_thumb.png

ویرایش شده توسط sysman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

اسامی شرکت کنندگان ، تا این ساعت ، به ترتیب آپلود.

1- MR PC

Soroosh.3d -2

Maxel134 -3

Hamed -4

Farhang -5

Hostironi -6

Mfirouzi1989 -7

Prong -8

Salar -9 (سالار )

Mohamad -10

Amirsss -11

Nima2007-12

Sysman-13

تا به این لحظه آقای کاربر ( Sysman ) ، با معدل امتیاز 7.64 بیشترین امتیاز را دریافت کرده است.

post-6927-071050300 1294338739_thumb.jpg

با تشکر...

آیا در مورد SSD سوال دارید ؟

به لینک زیر تشریف ببرید.

http://lioncomputer....s-d/#entry58868

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

لینک به دیدگاه

سلام به همگی.

من با اجازتون دوباره نتایج رو آپلود می کنم. چون که یک تغییری در cpu دادم . در حال حاضر Q8300 نصب کردم. البته دوست خوبم LEE در مورد رم و CPU راهنمایی هایی خوبی کردند که نتایج رو کاملا بهبود داد. برای اطلاع شما عزیزان هر دو نتیجه رو با هم میگذارم.

قبل

post-7143-096938000 1294341932_thumb.jpg

بعد

post-7143-079547900 1294341859_thumb.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

دوستانی که تا به این لحظه ، عکسهای امتیاز ویندوز 7 خود را گذاشته اند ، بنده ثبت کرده و اسامی دوستان را نوشته ام.

لطفا از این به بعد ، دوستانی که قبلا عکس امتیاز خود را گذاشته اند ، با تغییر سخت افزار یا نرم افزار سیستم خود ، امتیاز جدیدی را ثبت نکنند ، مورد قبول نمی باشد.

اسامی دوستان شرکت کننده ، تا به این لحظه به ترتیب آپلود.

1- MR PC

Soroosh.3d -2

Maxel134 -3

Hamed -4

Farhang -5

Hostironi -6

Mfirouzi1989 -7

Prong -8

Salar -9 (سالار )

Mohamad -10

Amirsss -11

Nima2007-12

Sysman-13

تا به این لحظه آقای کاربر ( Sysman ) ، با معدل امتیاز 7.64 بیشترین امتیاز را دریافت کرده است.

post-6927-028439400 1294342900_thumb.jpg

آیا در مورد SSD سوال دارید ؟

به لینک زیر تشریف ببرید.

http://lioncomputer....s-d/#entry58868

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

20 دقیقه دیرتر رسیده بودم ، خذف شده بودم. :mad:;)

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز maxel34 میشه بیشتر توضیح بدید که چه کاری انجام دادید که امتیاز شما مخصوصا سی پی یو و رم از 6.2 به 7.2 رسیده

چون طبق قوانین حتماً تستون در حالت استاک هست و برام جالبه چون من حتی وقتی اورکلاک میکنم در بهترین شرایط امتیاز سی پی یوم با حالت استاکش فقط 0.3 بهبود پیدا میکنه خیلی جالبه که امتیاز شما در سی پی یو و رم اونم بدون اورکلاک 1.0 امتیاز افزایش داشته

اگه میشه طریقه دستیابی به این بهبود امتیاز رو کاملتر توضیح بدید که چه تغییراتی انجام دادید تا هم علم افرادی مثل من بیشتر شه و هم ممکنه کسانی که قبلاً امتیازشون از شما بیشتر بوده و حالا کمتر شده صداشون دربیاد که داور مسابقه به شما کمک مستقیم کرده و خدای نکرده بگن شرایط داوری ممکنه کمی غیر منصفانه بوده باشه

ویرایش : بنده قصد ثبت مجدد امتیاز ندارم و این روش رو فقط برای بالا رفتن اطلاعات علمی خودم میخوام

مرسی

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز maxel34 میشه بیشتر توضیح بدید که چه کاری انجام دادید که امتیاز شما مخصوصا سی پی یو و رم از 6.2 به 7.2 رسیده

چون طبق قوانین حتماً تستون در حالت استاک هست و برام جالبه چون من حتی وقتی اورکلاک میکنم در بهترین شرایط امتیاز سی پی یوم با حالت استاکش فقط 0.3 بهبود پیدا میکنه خیلی جالبه که امتیاز شما در سی پی یو و رم اونم بدون اورکلاک 1.0 امتیاز افزایش داشته

اگه میشه طریقه دستیابی به این بهبود امتیاز رو کاملتر توضیح بدید که چه تغییراتی انجام دادید تا هم علم افرادی مثل من بیشتر شه و هم ممکنه کسانی که قبلاً امتیازشون از شما بیشتر بوده و حالا کمتر شده صداشون دربیاد که داور مسابقه به شما کمک مستقیم کرده و خدای نکرده بگن شرایط داوری ممکنه کمی غیر منصفانه بوده باشه

ویرایش : بنده قصد ثبت مجدد امتیاز ندارم و این روش رو فقط برای بالا رفتن اطلاعات علمی خودم میخوام

مرسی

سلام دوست عزیز

اول باید خدمتتون عرض کنم که من اشتباهی در انتحاب رم و روش قرار دادن اونها برروی سیستم داشتم که دوست عزیز LEE این قضیه رو به بنده گوشزد کردند که با انجام تغییرات کارکرد سیستم کاملا بهبود یافت.

اشتیاه اول این بود بنده به اشتباه 5 گیگ ماژول رم بر روی سیستم نصب کرده بودم. 2 عدد رم 2 گیگ و یک عدد رم 1 گیگ که این رم یک گیگ باس متفاوتی با بقیه داشت و در نتیجه فرکانس رم به 333 مگاهرتز کاهش یافته بود.

اشتباه دوم بنده قرار دادن رم ها در ماجول های اشتباه بود که باعث می شد رم ها بصورت dual نباشند.

پس از برداستن رم یک گیگ و اصلاح مکان جاگذاری رم و همچنین تغییر cpu از E5400 به Q8300 دوباره سیستم تست گردید. که نتایج بالا حاصل شد.

در این بین چیزی که بیشترین تاثیر را داشت ، اصلاح چیدمان رم ها بود. برای اطلاع شما دوستان نظز آقای LEE رو هم که در پیغام خصوصی برای من فرستادند رو با اجازشون اینجا می گذارم. (آخه خودم بلد نیستم)

نکنه آحر هم اینکه به دلیل بهبود Physics امتیاز گرافیکی هم 0.1 افزایش یافت

نظر دوست عزیز LEE

با درود:

دوست عزیز ، مشخص است که امتیاز رم بالا می رود ، از 6.2 رسید به 7.2

چون رمهای شما به صورت Dual Channel نصب شده است.

رم شما DDR2 800 می باشد و با ( دوال ) کردن سرعت به 1600 می رسد.

حالا رم شما از CPU شما جلوتر افتاده.

یعنی رم شما شده 1600 و سی پی یو شما شده 1333 و اگر در عکسی که برای من از CPUZ فرستادید ، دقت کنید ، نوشته 5:6 این یعنی سی پی یو 5 و رم 6 می باشد.

اگر سی پی یو هم 6 می شد ، آنگاه نوشته می شد 1:1 یعنی هر دو قطعه با یک سرعت کار کرده و با هم سینک هستند.

post-7143-014661600 1294399867_thumb.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...