رفتن به مطلب

راهنمایی

bighero7
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من دو عدد کامپیوتر با ویندوز 7 دارم که به یک مودم وصل هستن و با هردوشون به اینترنت وصل هستم 

چطور میتونم به وسیله یکی از کامپیوتر ها اون یکی کامپیوتر رو مدیریت کنم که دیگه نیازی نباشه مانیتور اون یکی سیستم رو روشن کنم ؟

قابلیت ریموت رو روی اون یکی سیستم فعال کردم ولی وقتی میخوام با سیستم اصلی بهش وصل شم ارور میده و مینویسه : the logon attempt failed

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

سلام.برای ریموت کردن از طرق خود ویندز باید پسورد تعیین کنید تا بتونید وصل بشید

از TeamVeiwer هم میتونید استفاده کنید کارش راحت تره.من بیشتر با اون کارکردم ولی نمیدونم آیا میشه بصورت شبکه و بدون اینترنت وصل شد یا نه

کسی میدونه؟

لینک به دیدگاه

بدون اینترنت هم کار میکنه فقط باید توی option تیک incoming lan connection رو بزنید بعد توی قسمت id شماره ip نشون میده

Sent from my HTC One_E8 dual sim using Tapatalk

لینک به دیدگاه

بدون اینترنت هم کار میکنه فقط باید توی option تیک incoming lan connection رو بزنید بعد توی قسمت id شماره ip نشون میده

Sent from my HTC One_E8 dual sim using Tapatalk

ایول داداش عالی بود :)

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون بله با تیم ویور میشه 

فقط هنوز موندم برای چی با ریموت خود ویندوز این ارور رو میده ؟!

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

این دو روش برای ارور عنوان شده

@};-    windows+r

firewall.cpl

allow an app or feature through windows firewall

remote desktop فعال شود

@};-ریجستری قبلش یک بکاپ بگیریدhttp://soft98.ir/software/registery-tools/15557-Registry-Backup.html

gpedit.msc

computer configuration

administrative templates

system

credentials delegation

روی این گزینه دوبار کلیک allow delegation saved credentials whit ntlm-only server authentication

در پنجره باز شده گزینه enabled

در قسمت پایین روی کلیک show

در قسمت value تایپ کنید  /TERMSRV بعد نام کامپیوتر.یا* / TERMSR

سپس OK; APPLY;OK

ریستارت

ویرایش شده توسط **ahmad**
لینک به دیدگاه

مشکل رو تونستم حل کنم تقریبا

من قبلا نام کاربری داخل ویندوز مقصد رو عوض کردم و قابلیت ریموت رو هم فعال کرده بودم ولی متوجه نشده بودم که ویندوز هنوز به اسم کاربری قبلی ریموت رو فعال کرده ( نمیدونم چرا ) که بعدا با مراجعه به بخش ریموت در قسمت تنظیمات دیدم که اسم سیستم هاست همون یوزرنیم قبلی هست و عوض نشده و الان دیگه راحت وصل میشم .

نمیدونم چرا نام کاربری ریموت عوض نشده در حالیکه من یوزرنیم رو داخل کنترل پنل عوض کرده بودم ، شاید باید کامپیوتر رو ریستارت کرد شاید هم چیز دیگه ای باشه ، البته هنوز وقت نکردم سیستم رو ریستارت کنم .

ممنون از دوستان بابت کمکی که کردن

مشکل تقریبا حل شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...