رفتن به مطلب

بنچمارک DX12 از عنوان Quantum Break | چالش جدی برای کارت های گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود یه شاهکار دیگه از QB
رزولوشن بازی روی PC مثل ایکس باکس وان از ری کنستراکت کردن 4 تا فریم قبلش ساخته میشه و داخل یه فریم بافر Native ذخیره میشه یعنی وقتی رزولوشن بازی 1080p انتخاب میشه هیچ فرقی با ایکس باکس وان وجود نداره.
از رزولوشنم منظور رزولوشن جئومتریهای داخل بازی هست وگرنه چه روی ایکس باکس وان چه روی PC خروجی 1080p هست.

From the results we're getting it can be assumed that the game is using the same resolution reconstruction technique as on XBO. Thus when you select 1080p in game's settings what you're really getting is 720p+MSAA4x reconstructed into 1080p by a shader program. If you select 1440p you're getting something akin to 1707x960+MSAA4x reconstructed into 2560x1440 and if you're selecting 4K you're getting 2560x1440+MSAA4x reconstructed into 3840x2160.

منبع : http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=200216508&postcount=605

Then we have image quality. On Xbox One, Quantum Break uses a clever reconstruction technique designed to free up resources while producing a relatively clean image. It works quite well. On PC, with more capable hardware, we would prefer to see an option to render at the native resolution of our display without this feature - but this is not provided. What this means for users is that '1080p' effectively produces a reconstructed 720p image rather than a native full HD output.

منبع : http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-what-went-wrong-with-quantum-break-pc

لینک به دیدگاه

• ارسال 258
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

فقط یک خاصیتی داره این پورت های ضعیف که بخاطر اینکه برای منت گذاشتن به سر pc گیمر ها بازی رو پورت کردن دیگه زیاد وقت برای قفل کردن بازی نگذاشتن، ۲ سال پیش یادمه وقتی دراگون ایج ۳ اومده بود چون لید-پلتفرم اش PC بود، تازه بعد ۲ ماه کرکش اومد که دیگه همه بازی رو خریده بودن سه بار هم تموم کرده بودن. از باب شوخی گفتم البته.

ویرایش شده توسط martyr10
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رفيق الان خود شما ( و يكى دو نفر از ديگر طرفداراى Amd) دارين هى حرفشو مياريد وسط. تا جايي كه خودم ديدم و گفتم، هميشه گفتم بازى پورتش داغونه نگفتم چرا اين برند بهتره اون نيست تو فلان بازى. فن بازى رو شما هايي در مياريد كه اگه تو يه بازى ٩٧٠ بده ١٠ فريم و ٣٩٠ بده ١٢ فريم ميگين : واااى عاليه عشقم اى ام دى و اين بازى و دي اكس١٢. يه نفرتون نميگه اين بازى بايد روي جفت كارتا بالاى ٥٠ فريم بگيره نه اين وضعي كه داره. لطفا يكم بسه...

(بعدم كنسولا رو هم اندازه ٢٠٪‏ انجمن گيمينگ نميشن ٨٠٪‏ اون وقت =)) )

عزیز، یه نگاه بکن به پستها، 12 صفحه رفته جلو ولی حتی 5تا پست نیست توش که کل کل نباشه...

بازی از نظر گرافیکی که عالی هستش، بنچمارکهای بازی هم که مشخص هستش، حتی کارت 280X هم 40 فریم میانگین داشته که در مقابل خیلی تایتل های دیگه مثل یونیتی، بتمن، Witcher , TR و ... شاید 2 برابر فریم گرفته، کارت 290 هم 47 فریم میانگین گرفته، دیگه بیشتر از این باید فریم بگیرید؟ کاربر Trickster هم که بازی رو تایید کردن از نظر اجرا، این حرفی که شما میزنید دقیقا در مورد اون بازی هایی که اسم اوردن میتونه صدق کنه و نه این بازی، ایراداتی هم به بازی وارد هستش در مورد لود نشدن درست تکسچرها و Motion Blur هستش که همونطور که گفتم، احتمالا با یک پچ مشکشون حل میشه...

بنده آمار دقیق گیمرهای PC و کنسول رو ندارم و مطمئن هم هستم که هیچ جا همچین آماری پیدا نمیکنید، ولی واسم جالب هستش که بدونم این آمار رو شما از کجا اوردید؟ اگه درست بود که سونی و مایکروسافت باید خیلی وقت پیش در کنسول هاشون رو تخته میکردن...

سری تایتان برای گیمینگ طراحی نشده و اینو بارها خود انویدیا اعلام کرده...

شما هم بهتره نوع مقایسه رو یاد بگیرید....حرف های قبلیم کفاف حرف های فعلیتون رو میده

کسی بحثی از گیم نکرد...

آیا این پست شما نیست؟:

amd اگر سواد داشت میومد یک کارت تک هسته ای قدرتمند تولید میکرد نه اینکه جدیدا زده تو کار تولید کارت 2 هسته ای که بعدش بگه ما سریعترین کارت رو ساختیم !!! هم تو قسمت ورک استیشن و هم کامپیوتر های خانگی اومده کارت 2 هسته ای زده که متشکل از 2 تا هسته کارت های قبلیشه و بعد افتخار میکنه به خودش

انویدیا هم میتونه بیاد یک کارت 2 هسته ای از تایتان x بزنه و بگه من سریعترم منتها اینکار ارزش علمی نداره و دیدید که بجاش انویدیا چجور با تکنولوژی های جدیدش دنیا رو ترکوند و وقتش رو روی چیزهای ارزشمند صرف میکنه

کارت تایتان Z چی هستش؟ شما اول تکلیف خودتون رو مشخص کنید، بعد به فکر دیگران باشید...

به این قسمتهایی که بولد کردم، میگن صحبتهای یک فن کم اورده...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

عزیز، یه نگاه بکن به پستها، 12 صفحه رفته جلو ولی حتی 5تا پست نیست توش که کل کل نباشه...

بازی از نظر گرافیکی که عالی هستش، بنچمارکهای بازی هم که مشخص هستش، حتی کارت 280X هم 40 فریم میانگین داشته که در مقابل خیلی تایتل های دیگه مثل یونیتی، بتمن، Witcher , TR و ... شاید 2 برابر فریم گرفته، کارت 290 هم 47 فریم میانگین گرفته، دیگه بیشتر از این باید فریم بگیرید؟ کاربر Trickster هم که بازی رو تایید کردن از نظر اجرا، این حرفی که شما میزنید دقیقا در مورد اون بازی هایی که اسم اوردن میتونه صدق کنه و نه این بازی، ایراداتی هم به بازی وارد هستش در مورد لود نشدن درست تکسچرها و Motion Blur هستش که همونطور که گفتم، احتمالا با یک پچ مشکشون حل میشه...

بنده آمار دقیق گیمرهای PC و کنسول رو ندارم و مطمئن هم هستم که هیچ جا همچین آماری پیدا نمیکنید، ولی واسم جالب هستش که بدونم این آمار رو شما از کجا اوردید؟ اگه درست بود که سونی و مایکروسافت باید خیلی وقت پیش در کنسول هاشون رو تخته میکردن...

کسی بحثی از گیم نکرد...

آیا این پست شما نیست؟:

کارت تایتان Z چی هستش؟ شما اول تکلیف خودتون رو مشخص کنید، بعد به فکر دیگران باشید...

شما مثل اینکه کلا مشکل دارید...تایتان z همون موقع هم که اومده بود در رندرهای محاصباتی بی نظیر بود...شما به خیال خودتون سعی میکنید دست پیش بپیرید که پس نیوفتید

انویدیا الان مدتیست که کارت 2 هسته ای تولید نمیکنه و میبینید که کارت های تک هسته هم الان بهتریناش رو داره....

شما خودتون دیگه فن بازی رو ترکونید و ادعا دارید که کسی مثل شما لیست بلند بالای تست قطعات نداره !!!! بابا guru3d ایرانی !!!.....از قدیم گفتم تعریف از خود..........

اولا انویدیا در هر زمینه ای که گفتم بهتره و امارها هم نشون دهنده اینه....واقعیت داره مشخص میکنه حرف های من دروغه یا صحبت های شما باد هواست

هر جا کسی بگه انویدیا شما مثل گوست رایدر موتور سوار اتش گرفته ظاهر میشی و طومار amd رو مینویسی..این خودش مشخص میکنه چه کسی درست میگه...شرح حال شما کاملا مشابه کاربر تازه اخراج شدست

نمونه حرف های شما اینه..فن کم اورده !!!....سوادت و ادبت همینقدر قد میده برادرم..بنده با تمام این تفاسیر تا حالا واژه فن و کم اورده و این چیزها رو براتون به کار نبرده بودم...اون دسته افرادی هم که میان برات مثبت میزنن امثال shahogamer هستن

بعدشم بنده کارت های 2gpu رو انکار نکردم ..خودم الان 690 دارم و همه هم میدونن چقدر کارت خوبیه...من گفتم که amd هر وقت غافله رو میبازه میاد 2 هسته رو میکنه

الان چه در گیمینگ و چه در رندرینگ این انویدیاست که قویترین کارت های تک هسته رو داره...و داشتن کارت قوی تک هسته در واقع یعنی داشتن قدرت ساخت کارت 2 هسته قدرتمند اونم به راحتی !!!..شما هر وقت درکت به این موضوع رسید بیاید دروغ بنویسید

ادعا دارید که 80 درصد amd استفاده میکنن....شما این امار رو احتمالا از شهر خودتون براورد کردید

اگر من فن کم اورده هستم لطفا دلیلش رو ذکر کنید و اراجیف تحویل ندید...بهتره چشاتون رو باز کنید و به زیر نگاهی بکنید تا مشخص بشه در دنیای واقعی کم اورده چه کسیه

انویدیا ثابت کرد که سخت افزار علم برتر است

http://www.sakhtafzarmag.com/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA/%D8%AF%D8%B3%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D9%BE/9352/%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-dgx-1

http://www.sakhtafzarmag.com/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2%DB%8C/9354/%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-px2-%D8%A7%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D8%A7

اخبار تکنولوژی این روزها  پر است از واژه انویدیا

تمام استناد های شما فقط به عملکرد dx12 برمیگرده.....فقط همین...

99 درصد پست هاتون در انجمن درباره بدگویی gameworks هستش...بجاش بنده تا الان نیومدم جایی بگم که amd خوب نیست و از این چیزا....ولی شما موقعیت رو برای خراب کردن انویدیا از دست نمیدید

به قول rezagtx بهتره که جواب عده ای رو ادم نده....شما فکر کن که عقل کلی

جوابت رو با ادبیات خودت دادم چون دانشی برای ارایه دادن نداری..فقط از اصطلاحات فن کم اورده..و ترول و همین چیزا استفاده میکنی

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

شما مثل اینکه کلا مشکل دارید...تایتان z همون موقع هم که اومده بود در رندرهای محاصباتی بی نظیر بود...شما به خیال خودتون سعی میکنید دست پیش بپیرید که پس نیوفتید

انویدیا الان مدتیست که کارت 2 هسته ای تولید نمیکنه و میبینید که کارت های تک هسته هم الان بهتریناش رو داره....

شما خودتون دیگه فن بازی رو ترکونید و ادعا دارید که کسی مثل شما لیست بلند بالای تست قطعات نداره !!!! بابا guru3d ایرانی !!!.....از قدیم گفتم تعریف از خود..........

اولا انویدیا در هر زمینه ای که گفتم بهتره و امارها هم نشون دهنده اینه....واقعیت داره مشخص میکنه حرف های من دروغه یا صحبت های شما باد هواست

هر جا کسی بگه انویدیا شما مثل گوست رایدر موتور سوار اتش گرفته ظاهر میشی و طومار amd رو مینویسی..این خودش مشخص میکنه چه کسی درست میگه...شرح حال شما کاملا مشابه کاربر تازه اخراج شدست

نمونه حرف های شما اینه..فن کم اورده !!!....سوادت و ادبت همینقدر قد میده برادرم..بنده با تمام این تفاسیر تا حالا واژه فن و کم اورده و این چیزها رو براتون به کار نبرده بودم...اون دسته افرادی هم که میان برات مثبت میزنن امثال shahogamer هستن

بعدشم بنده کارت های 2gpu رو انکار نکردم ..خودم الان 690 دارم و همه هم میدونن چقدر کارت خوبیه...من گفتم که amd هر وقت غافله رو میبازه میاد 2 هسته رو میکنه

الان چه در گیمینگ و چه در رندرینگ این انویدیاست که قویترین کارت های تک هسته رو داره...و داشتم کارت قوی تک هسته در واقع یعنی داشتن قدرت ساخت کارت 2 هسته قدرتمند اونم به راحتی !!!..شما هر وقت درکت به این موضوع رسید بیاید دروغ بنویسید

ادعا دارید که 80 درصد amd استفاده میکنن....شما این امار رو احتمالا از شهر خودتون براورد کردید

اگر من فن کم اورده هستم لطفا دلیلش رو ذکر کنید و اراجیف تحویل ندید...بهتره چشاتون رو باز کنید و به زیر نگاهی بکنید تا مشخص بشه در دنیای واقعی کم اورده چه کسیه

http://www.sakhtafzarmag.com/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA/%D8%AF%D8%B3%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D9%BE/9352/%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-dgx-1

http://www.sakhtafzarmag.com/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2%DB%8C/9354/%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-px2-%D8%A7%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D8%A7

99 درصد پست هاتون در انجمن درباره بدگویی gameworks هستش...بجاش بنده تا الان نیومدم جایی بگم که amd خوب نیست و از این چیزا....ولی شما موقعیت رو برای خراب کردن انویدیا از دست نمیدید

جوابت رو با ادبیات خودت دادم چون دانشی برای ارایه دادن نداری..فقط از اصطلاحات فن کم اورده..و ترول و همین چیزا استفاده میکنی

تو ایران 80 درصد amd دارن 99 درصد ادارات گرافیک 50 تومنی amd استفاده می‌کنن البته تو بقیه جاها برعکسه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان چه در گیمینگ و چه در رندرینگ این انویدیاست که قویترین کارت های تک هسته رو داره...و داشتن کارت قوی تک هسته در واقع یعنی داشتن قدرت ساخت کارت 2 هسته قدرتمند اونم به راحتی !!!..شما هر وقت درکت به این موضوع رسید بیاید دروغ بنویسید

درود

خدمت شما عارضم که شما طرز گفتارتون و صحبتتون رو درست کنید و از بابت نوشتین همچین جمله ای از تمامی دوستان رسما باید عذرخواهی کنید...  [-X  [-X  [-X  [-X  [-X  :excl:  :excl:  :excl:

در اخر شما که ادعای ادبتون میشه سعی کنید با همون ادب حرفتون رو بزنین و بقولی خودت خرما نخور بعد به دیگران فضل و فخر بفروش... ! :-t

لینک به دیدگاه

چه خبر شده یه روز ما ان نشدیم :دی

اول بحث این شد چون ای ام دی بیشتر فریم گرفته اشغاله بازی فقط اساسینز یونیتی لول ( منظورم شخص خاصی نیست رو شوخی میگم )

بعد مایکرو .... بعد ایکس باکس بعد فحاشی :/ فقط امیدوارم قضیه به خیر بگذره تکرار نشه

این دیگه گیمری نیست ... وقتی ارزش های گیمری از بین برن نوب ها با ارزش میشوند :D

@};- @};-

لینک به دیدگاه

درود

خدمت شما عارضم که شما طرز گفتارتون و صحبتتون رو درست کنید و از بابت نوشتین همچین جمله ای از تمامی دوستان رسما باید عذرخواهی کنید...  [-X  [-X  [-X  [-X  [-X  :excl:  :excl:  :excl:

در اخر شما که ادعای ادبتون میشه سعی کنید با همون ادب حرفتون رو بزنین و بقولی خودت خرما نخور بعد به دیگران فضل و فخر بفروش... ! :-t

بنده سر حرف های که میزنم هستم...ایشون رسما در پستشون به بنده اهانت کردن و اونوقت شما هم پست ایشون رو لایک کردید....این در حالیست که من به ایشون هیچ اهانتی نکرده بودم و روشون لقب ناجور نذاشته بودم..شما هم شریک ایشون هستید

شما هستید که اینجور افراد رو تشویق به انجام دوباره چنین کارهایی میکنید

دقت کنید در انتها من به ایشون گفتم که با ادبیات خودشون جوابشون رو دادم...شما هم بهتره توجه کنید

لینک به دیدگاه

بازی از نظر گرافیکی که عالی هستش، بنچمارکهای بازی هم که مشخص هستش، حتی کارت 280X هم 40 فریم میانگین داشته که در مقابل خیلی تایتل های دیگه مثل یونیتی، بتمن، Witcher , TR و ... شاید 2 برابر فریم گرفته، کارت 290 هم 47 فریم میانگین گرفته، دیگه بیشتر از این باید فریم بگیرید؟

دقیقا درست میفرمایید

تازه بازی تویه مدت کوتاهی روی PC پورت شده ازاول که روی PC نبوده که دوستان انتظار بهینگی کامل رو دارند (انگار تایتل های انویدیا اند بازی های  بهینه PC اند حالا خوبه این بازی تایتل ای ام دی نیست که اینجوری میکنند)

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده سر حرف های که میزنم هستم...ایشون رسما در پستشون به بنده اهانت کردن و اونوقت شما هم پست ایشون رو لایک کردید....این در حالیست که من به ایشون هیچ اهانتی نکرده بودم و روشون لقب ناجور نذاشته بودم..شما هم شریک ایشون هستید

دقت کنید در انتها من به ایشون گفتم که با ادبیات خودشون جوابشون رو دادم...شما هم بهتره توجه کنید

بنده هر پستی رو که از نظرم صحیح  باشه مثبت میدم و این به خودم مربوطه، بعدم من به کل کل های شما دوتا مثبت منفی ندادم به توضیحی که برای  مهیار داده بود مثبت دادم که این هم اصلا به شما ربطی نداره با این حال گفتم بدونید دچار خود بزرگبینی نشید کاربر گرامی و منفی ای هم  بهتون دادم بخاطر توهینی که کردین بوده و مثبت هایی که گرفتین عکس حرف شمارو نشون میده که چی به چیه ؟؟؟  [-X

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

بنده هر پستی رو که از نظرم صحیح  باشه مثبت میدم و این به خودم مربوطه، بعدم من به کل کل های شما دوتا مثبت منفی ندادم به توضیحی که برای  مهیار داده بود مثبت دادم که این هم اصلا به شما ربطی نداره با این حال گفتم بدونید دچار خود بزرگبینی نشید کاربر گرامی و منفی ای هم  بهتون دادم بخاطر توهینی که کردین بوده و مثبت هایی که گرفتین عکس حرف شمارو نشون میده که چی به چیه ؟؟؟  [-X

من با مثبت و منفیش کاری ندارم...اگر به خودت مربوطه پس لطفا سلیقه خودتون رو به بنده ربط ندید و من هم هر طور که دیگران باهام رفتار کنن متقابلا جوابشون رو میدم

یک عده کاربر بهتره از خودشون خجالت بکشن که زحمتکشی مثل اقا رضا که اینهمه برای این انجمن زحمت کشیدن اخر سر سر اینهمه فن بازی و توهین های طرفدار amd کنار کشیدن...اونم فقط برای اینکه حرفاش حقیقت بود

بهتره که این تاپیک هم دیگه خراب نشه....هر کس میتونه اعتقادات خودش رو داشته باشه و قرار هم نیست نظرات من باب میل همه باشه...بنده اون دسته از کسانی رو که رعایت دیگران رو نمیکنن و سر یک برند روی دیگری اسم و لقب میزارن خطاب قرار دادم و کاملا هم حمایت میکنم از کار خودم

با این حال بهتره که دیگه ادامه داده نشه این بحث...چون هیچکدوم ما حرف دیگری رو درک نمیکنیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من با مثبت و منفیش کاری ندارم...اگر به خودت مربوطه پس لطفا سلیقه خودتون رو به بنده ربط ندید و من هم هر طور که دیگران باهام رفتار کنن متقابلا جوابشون رو میدم

یک عده کاربر بهتره از خودشون خجالت بکشن که زحمتکشی مثل اقا رضا که اینهمه برای این انجمن زحمت کشیدن اخر سر سر اینهمه فن بازی و توهین های طرفدار amd کنار کشیدن...اونم فقط برای اینکه حرفاش حقیقت بود

لطفا پای ایشون رو وسط نکشید و دیگران رو جلو نندازین [-X ، ایشون رو در این حد بگم که شخصا پای همه اخبار و مقالات و ترجمه هایی که کردن و خوندم مثبت دادم و بعضا حتی در پستی جداگانه زیر اون مطالب تشکر و قدر دانی کردم، اما این دلیل نمیشه در تاپیک های بحث و گفتگو با ایشون موافق باشم و حرف ایشون رو چشم بسته قبول کنم و ایشون عقاید خودشون رو دارند بقیه هم عقاید خودشون رو...!  ^_^

در اخر هم گفتم شما با کاربر دیگه بحث دارید من نگفتم بحث نکن گفتم به دیگران در حین بحث هاتون توهین نکن و بابت توهینی که کردید باید از همه دوستانی که مورد لطف شما قرار گرفتند عذرخواهی کنید...!  :excl:

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

امروز 2 تا کاربر رو به دلایل مختلف اخراج کردم . دوست ندارم کار به اخراج های بعدی بکشه . پس به همین دلیل برای آخرین بار اخطار میدم . اگر نمیتونید درست ، منطقی و محترمانه تو بحثی شرکت کنید ، اصلا شرکت نکنید . اگر بعد از این تو هر کدوم از پستهای کاربری تو هر تاپیکی کوچکترین اهانتی ببینم ، به هیچ عنوان نمیبخشم . کلماتی مثل فن بازی ، ترول و هر کلمه توهین آمیز دیگه ای از طرف هر کاربری ببینم ، بدون گذشت اخراج میشه . چه خودش شروع کننده باشه ، چه جواب کاربر دیگه ای رو داده باشه . اینجا هستید که یاد بگیرید و یاد بدید . اما نه توهین و افترا و بحث و جدل رو . مطالب مفید و آموزنده برای اینکه بهتر بشید . پس تمومش کنید .

لینک به دیدگاه

لطفا پای ایشون رو وسط نکشید و دیگران رو جلو نندازین [-X ، ایشون رو در این حد بگم که شخصا پای همه اخبار و مقالات و ترجمه هایی که کردن و خوندم مثبت دادم و بعضا حتی در پستی جداگانه زیر اون مطلاب تشکر و قدر دانی کردم، اما این دلیل نمیشه در تاپیک های بحث و گفتگو با ایشون موافق باشم و حرف ایشون رو چشم بسته قبول کنم و ایشون عقاید خودشون رو دارند بقیه هم عقاید خودشون رو...!  ^_^

در اخر هم گفتم شما با کاربر دیگه بحث دارید من نگفتم بحث نکن گفتم به دیگران در حین بحث هاتون توهین نکن و بابت توهینی که کردید باید از همه دوستانی که مورد لطف شما قرار گرفتند عذرخواهی کنید...! 

شما درک از ماجرا ندارید و همه چی رو به هم ربط میدید

من به درستی و نادرستی حرف اقا رضا کاری نداشتم..منظور من این بوده که درست نیست سر یکسری اختلاف عقیده کسی به دیگری توهین کنه

ببینید اگر کسی بیاد به بنده اهانت کنه و کس دیگری هم لایکش کنه این 2 با هم برابرن و هیچ فرقی ندارن...قبلا هم توضیح داده بودم

این بحث ها ارزش بی حرمتی نداره

@};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ادعا دارید که کسی مثل شما لیست بلند بالای تست قطعات نداره !!!! بابا guru3d ایرانی !!!.....از قدیم گفتم تعریف از خود..........

واقعیت داره مشخص میکنه حرف های من دروغه یا صحبت های شما باد هواست

نمونه حرف های شما اینه..فن کم اورده !!!....سوادت و ادبت همینقدر قد میده برادرم..بنده با تمام این تفاسیر تا حالا واژه فن و کم اورده و این چیزها رو براتون به کار نبرده بودم...

اون دسته افرادی هم که میان برات مثبت میزنن امثال shahogamer هستن

شما هر وقت درکت به این موضوع رسید بیاید دروغ بنویسید

اراجیف تحویل ندید...بهتره چشاتون رو باز کنید و به زیر نگاهی بکنید تا مشخص بشه در دنیای واقعی کم اورده چه کسیه

اول اینکه هر حرفی میخواید بزنید، اول تو دهنتون مزه کنید و بعد پس بدید و اینجارو با چاله میدون اشتباه نگیرید...

کاربری که اخراج شد رو هم شما و یه سری دیگه به ستوه اوردن با تیکه پروندن و حرف هایی که کم از توهین نداشتن...

از نظر بنده باید این کاربرها هم تذکر لازم رو میگرفتن...

هر جا کسی بگه انویدیا شما مثل گوست رایدر موتور سوار اتش گرفته ظاهر میشی و طومار amd رو مینویسی..این خودش مشخص میکنه چه کسی درست میگه...

شما که اینقدر از برتری شرکت مورد علاقت مطمئن هستی، چرا اینقدر بهت فشار میاد پس؟

اینجا یک فضای مجازی هستش، هر کسی نظرش رو میگه و تعدادی موافق و تعدادی ناموافق هستن، برداشت نهایی هر کسی به خودش ربط داره که چه کاری انجام بده، شما هم نترس، کارتهای انویدیات رو دستت باد نمیکنه...

اگه یک ذره از تکنولوژی و بحث روز خبر داشتید، متوجه میشدید که DX12 الان تنها بحث مهم هستش، اسم تاپیک هم مشخصه...

این نمونه پست بنده و شما، دوستان نظر بدن که کدوم پست بی احترامی هستش و کدوم پست اراجیف هستش:

بازی هم فن بازی گرفته تاپیک هارو...

خیلی واسم جالب هستش، وقتی انویدیا بازی رو با Gamework پر میکنه و فقط باعث کاهش پرفورمنس و وجود انواع باگهای مختلف تو بازی های مختلف که باید چند خط فقط اسماشون رو بنویسم، میشه، دوستان میگن که کار انویدیا اصلا اشتباه نیست و تعریف هم میکنن اما الان که 4-3 تا بازی اومده که بوسیله DX12 طراحی شدن و پرفورمنسشون در کارتهای AMD بهتر هستش، بدجور به دوستان بر خورده ظاهرا...

همین چند هفته پیش بود که بازی GOW اومد و این همه تعریف کردن ازش، فقط بخاطر اینکه مشکلاتش فقط روی کارتهای AMD بود، جالب اینجاست که بعداز پچ و آپدیت درایور مشخصا مشکلاتش روی کارتهای AMD هم حل شد، الان مایکروسافت بد شد و بازی هاش هم یک طرفه و چرت شدن بخاطر اینکه بازی های DX12 روی کارتهای AMD پرفورمنس بهتری داره؟؟

اول اینکه دوستان، مایکروسافت غاشق چشم و ابرو گیمرها نیست، برای کسب درآمد خودش و سیاست های خودش بازی میسازه و ارائه میده، طرف هیچ شرکتی رو هم نگرفته، 100 درصد دنبال سود بیشتر روی کنسولش هستش...

دوم اینکه اگه دلتون میخواد با مایکروسافت رقابت کنید، یا از مکینتاش استفاده کنید یا اگه سیستم اپل ندارید از هکینتاش استفاده کنید(اتفاقا یکی از دوستان یه تاپیک آموزش نصب زده بود، خود بنده هم قبلا نصب Leopard رو نصب کرده بودم) فقط این رو باید بهتون بگم که تقریبا 90 درصد گیمینگ روی مکینتاش وجود نداره، راه دیگه هم لینوکس هستش!!! بهترین راه به نظرم این هستش که خودتون دست به کار بشید و یه سیستم عامل طراحی کنید که جای ویندوز رو واسه گیمرها بگیره، البته باید منتظر بمونید که شرکتهای بازیساز اول از API مخصوصی که شما طراحی میکنید استفاده کنن و بعد منتظر اومدن بازی ها بمونید...(من یکی که ازتون هر جوری بتونم حمایت میکنم... :D) راه آخر که مهمترین خبر گیمینگ در چند سال اخیر، Vulkan بود که دوستان انگار تو فروم اصلا اهمیتی بهش ندادن... *dry#

اینجاست که اون حرف چند وقت اخیرم رو تکرار میکنم که به دوستان برمیخوره انگار، وقتی میگم:

مایکروسافت و سونی از تمام صنعت گیمینگ بزرگتر هستن و گیمینگ رو به هر سمتی که دلشون بخواد میتونن بکشونن، بخاطر صاحب بودن گیمینگ بوسیله کنسول ها و کنترل PC گیمینگ با ویندوز...

ظاهرا از اون آمار Steam هم حدودا 56 درصد گیمرها از انویدیا استفاده میکردن و 26 درصد هم از AMD پس اون عددهای عجیب و غریب رو ول کنید، مگه اینکه این رو هم دیگه قبول نداشته باشید...؟ اگه به قول دوستان کنسول هارو هم AMD فرض کنیم که میشه گفت بیش از 80 درصد گیمینگ روی کره خاکی توسط AMD انجام میشه...

اون تکنیک هایی که AMD استفاده میکنه مثل ASYNC هم کاملا آزاد هستن، برخلاف Gamework و انویدیا هم به راحتی میتونه ازش استفاده کنه...

بعنوان حرف آخر هم، دوستان به خدا کسی از انویدیا و AMD پستهای شمارو نمیخونه... @};-

و:

شما هم بهتره نوع مقایسه رو یاد بگیرید....حرف های قبلیم کفاف حرف های فعلیتون رو میده

و:

تا به الان کسی در مورد amd و انویدیا در این تاپیک صحبت نکرده بود...شما خودتون شروع کردید دوست عزیز...همیشه هم بنده نظرات شما رو میبینم و خودتون بیشتر از همه فن بازی در میارید

amd اگر سواد داشت میومد یک کارت تک هسته ای قدرتمند تولید میکرد نه اینکه جدیدا زده تو کار تولید کارت 2 هسته ای که بعدش بگه ما سریعترین کارت رو ساختیم !!! هم تو قسمت ورک استیشن و هم کامپیوتر های خانگی اومده کارت 2 هسته ای زده که متشکل از 2 تا هسته کارت های قبلیشه و بعد افتخار میکنه به خودش

انویدیا هم میتونه بیاد یک کارت 2 هسته ای از تایتان x بزنه و بگه من سریعترم منتها اینکار ارزش علمی نداره و دیدید که بجاش انویدیا چجور با تکنولوژی های جدیدش دنیا رو ترکوند و وقتش رو روی چیزهای ارزشمند صرف میکنه

بنده خودم از کارت انویدیا استفاده میکنم و واقعا هیچ دشمنی هم با amd ندارم و قبلا 7670 استفاده میکردم و عالی بود.....شما خودتون این دشمنی ها رو بوجود میارید و فکر میکنید هر کس انویدیا داره پس از amd بدش میاد

هر کس بهتره اول از خودش شروع کنه و ایرادات خودش رو درست کنه

از نظر بنده، مشکلات شما خیلی بدتر اون شخصی هستش که اخراج شد...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

اول اینکه هر حرفی میخواید بزنید، اول تو دهنتون مزه کنید و بعد پس بدید و اینجارو با چاله میدون و خونتون اشتباه نگیرید...

کاربری که اخراج شد رو هم شما و یه سری دیگه به ستوه اوردن با تیکه پروندن و حرف هایی که کم از توهین نداشتن...

از نظر بنده باید این کاربرها هم تذکر لازم رو میگرفتن...

شما که اینقدر از برتری شرکت مورد علاقت مطمئن هستی، چرا اینقدر بهت فشار میاد پس؟

اینجا یک فضای مجازی هستش، هر کسی نظرش رو میگه و تعدادی موافق و تعدادی ناموافق هستن، برداشت نهایی هر کسی به خودش ربط داره که چه کاری انجام بده، شما هم نترس، کارتهای انویدیات رو دستت باد نمیکنه...

اگه یک ذره از تکنولوژی و بحث روز خبر داشتید، متوجه میشدید که DX12 الان تنها بحث مهم هستش، اسم تاپیک هم مشخصه...

این نمونه پست بنده و شما، دوستان نظر بدن که کدوم پست بی احترامی هستش و کدوم پست اراجیف هستش:

و:

و:

از نظر بنده، مشکلات شما خیلی بدتر اون شخصی هستش که اخراج شد...

کافر همه را به کیش خود پندارد
لینک به دیدگاه

کاربر حمیدرضا الماسی و کاربر tabitha به دلیل اینکه توجهی به حرف و اخطار من نکردن به صورت موقت و برای یک هفته اخراج شدن . در صورت تکرار ، اخراجشون دائمی میشه .

لینک به دیدگاه

کسی بحثی از گیم نکرد...

آیا این پست شما نیست؟:

كافى بود قبل جواب دادن يه سرچ ميكردى تنها واژه Quantum Break رو. كل اخبارا درباره داغوني نسخه پى سيشه. اسكرين شاتشم بود صفحه هاي قبل.

http://www.tweaktown.com/news/51538/remedy-admits-completely-fix-quantum-break/index.html

بعدم دوما هم اصن ديگه برام مهم نيست هر چى ميخوايد بگيد اصلا اين بازى بهترين پورت دنياست. اين بحث از حوصله من خارجه.

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان گرامی بحث علمی داشه باشید به اخطار ها و قوانین مدیر انجمن گوش بدید تاانجمن سالم بمونه.

لینک به دیدگاه

امروز 2 تا کاربر رو به دلایل مختلف اخراج کردم . دوست ندارم کار به اخراج های بعدی بکشه . پس به همین دلیل برای آخرین بار اخطار میدم . اگر نمیتونید درست ، منطقی و محترمانه تو بحثی شرکت کنید ، اصلا شرکت نکنید . اگر بعد از این تو هر کدوم از پستهای کاربری تو هر تاپیکی کوچکترین اهانتی ببینم ، به هیچ عنوان نمیبخشم . کلماتی مثل فن بازی ، ترول و هر کلمه توهین آمیز دیگه ای از طرف هر کاربری ببینم ، بدون گذشت اخراج میشه . چه خودش شروع کننده باشه ، چه جواب کاربر دیگه ای رو داده باشه . اینجا هستید که یاد بگیرید و یاد بدید . اما نه توهین و افترا و بحث و جدل رو . مطالب مفید و آموزنده برای اینکه بهتر بشید . پس تمومش کنید .

:clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

دوستانی ک این قدر بازی رو میکوبند برن با بنچمارک فال اوت خدای گرافیک حال کنند و خوش باشند... لول

لینک به دیدگاه

این تاپیک دیگه از مرز سالم موندن رد شده دوستان به خاطر یه مشت پیچ مهره به هم توهین میکنن نه amd به خاطر این جبهه گرفتنا پولی به حساب کسی واریز کرده نه انودیا مایکروسافت هم به کسی مثل ما ایرانیا حقوق نمیده چون مارو تحریم کرده حتی جزو کاربراشون به حساب نمی یاییم

در هر صورت من بازی تجربه کردم  خاستم تجربم رو در اختبار دیگران بزارم 

گرافیک فنی

بازی از هر نظر از لحاظ گرافیکی نسل بعدی افکت نوری دیدم که اولین بار تو دنیای بازی خودم به شخصه تجربه کردم  تخریب پزیری بازی خیلی عالی و اقعی کار شده وقتی با سرعت به طرف یه میز چوبی یا یه قفس شارژمیکنی می تونی تکه های چوبی که اینور اونر پرت شدن ببینی وخاک حاصله از تخریب چوب یا واشیا دیگه سایه رو هم ببینی هم خوب طراحی شدن ولی عالی نیستن صورت ها اجزای بدن عالی طراحی شدن انیمیشن کاراکتر ها هم نرم وعالی اشیاء از انتی الایزینگ خوبی برخوردارن ولی خیلی خوب نه اگه بخواییم خیلی سخت گیر باشیم .ولی با توجه به گیم پلی که در e3دیدم فکر کنم بازی دانگرید شده

گرافیک هنری 

باز این قسمت هم بالانس نیست بعضی جاها اونقدر خوب پراز جزییات هنری طراحی شده که ادم دوست داره یه نیم ساعتی نگاهش کنه یه جاهایی هم اونقدر کلیشه ای پرداخت شده که ناخوداگاه یاد بازی دیگه میوفتی بعضی جاها اونقدر نور خاک واب کنار هم زیبا بنظر میرسن که ادم باخودش میگه کاش با بازی بهتری از رمدی ربرو بودیم

گیم پلی 

گیم پلی QB انقدرا عمیق نیست و کل بازی به استفاده از زمان برعلیه دشمن خلاصه میشه وتا جایی که من بازی کردم چالش خاصی رو تجربه نکردم لگد اسلحه جالب طراحی شده ولی بازم جای کار داشت 

چند جایی از بازی هم از سکو بازی تشکیل شده بود ولی اونجاهم زیاد مارو به چالش نکشید وقتی کسایی رو دیدم که استفاده از زمان روشون تاثیر نداره  وخودشون هم از زمان بر ای شکست ما استفاده میکنن خوش حال شدم ولی با چنتا تیر به پشت سرشون از بین میرفتن وبازی حتی اجازه میداد برین پشت سرشون وسریع کارشون رو تموم کنید هوش مصنوعی بازی اصلا بالانس نیست شما حتیبدون استفاده از قابلیتون در کنترل زمان هم می تونید بازی رو تموم کنید بعضی وقتا دشمن های غیرعادی اونقدر خفن یه دفه دورتون میزنن که تعجب میکنین وبعضی وقتا اون قدر سریع میرن تو ماشین که شما پشتش کاور گرفتین انگار برای مرگ لحظه شماری می کنن دشمن های عادی بعضی وقتا اونقدر خوب مخفی میشن وکاور می گیرن که واقعا زدنشون سخت میشه ولی برخی اوقات صاف تو تیرس قرار گرفتن که انگار منتظر نارنجک زمانی هستن. ولی در کل گیم پلی قابل تحمل وبرخی اوقات لذت بخش اگه یه مقدار رو کاور گیری وطراحی مراحل بیشتر کار میکردن شاید بایه اثر استاندار توی گیم پلی شوتر ربرو بودیم.

صدا گزاری 

صدا گزاری رو محیط خیلی خوب صورت گرفته  صدای توقف زمان نارنجک زمانی خیلی نو وخوب صورت گرفته وصدای انفجارهم بد نیست ولی صدای صلاح ها برای همچین اثر پر خرجی واقعا ضعیف صدای اسلحه ها مطابق با واقعیت نیست .صدای کاراکتر ها یکی از یکی بهتر حتی لبهاشون با کلماتی که ادا می کنن هماهنگ بازیگری بازیگرا تو قسمت سینماتیک ها واقعا خوب صورت گرفته وایراد خاصی بهش وارد نیست .از اون بازی هاست اگه هدفون خوبی داشته باشین واقعا از صدای برخی صحنه لذت می برین .

موسیقی 

موسیقی تو گیم پلی نقش چندانی نداره وهمیشه شمارو همراهی نمیکنه ولی تو درگیری ها شروع به نواختن میکنه واز رمدی انتظار چندین قطعه مختلف داشتم ولی همون قطعه های محدود هم کاررابندازه وهیجان گیمپلی رو بالا میبره  ولی تو سینماتیک ها مثل یک فیلم خوش ساخت پر از کادر بندی های خوب وهمراه باموسیقی شنیدنی.

دوربین

دوربین در کل در حالت سوم شخص ووقت نشانه گیری به روی شا نه منتقل میشه تو حالت عادی و فضا های بسته دوربین نزدیکتر به کاراکتر ووقت اکشن وفضا های بازاز کاراکتر فاصله میگیره وفضای بیشتری رو در اختیار گیمر قرار میده تنها اشکالش موقع کاور گیری با اینکه شکل کاور گیری خیلی طبیعی ولی شکل دوربین تو این حالت غیرطبیعی جلوه میکنه یه جورایی فوکوس میره رو کاراکتر اصلی ودوربین به شخصیت اصلی نزدیک تر میشه 

جمع بندی 

در کل نمی تونیم بازی رو یه شاهکار یا یه بازی بیاد موندنی بدونیم 

ولی بازی ارزش یک بار بازی کردنو داره وتمام عناصر اشنای بازی های رمدی رو در خودش جاداده از لحاظ اکشن ازبازی انتظار چالش بیشتری روداشتیم ولی بازی باز هم لذت بخش اگه کلیچ وباگ کمتری داشت بازی لذت بخش تر هم میشد بازی گرافیک انمیشن مانندی داره که اولین باره من در بازی های ویدیویی می بینم وعاشقان گرافیکو از هرلحاظ سیراب میکنه .

لینک به دیدگاه

كافى بود قبل جواب دادن يه سرچ ميكردى تنها واژه Quantum Break رو. كل اخبارا درباره داغوني نسخه پى سيشه. اسكرين شاتشم بود صفحه هاي قبل.

http://www.tweaktown.com/news/51538/remedy-admits-completely-fix-quantum-break/index.html

بعدم دوما هم اصن ديگه برام مهم نيست هر چى ميخوايد بگيد اصلا اين بازى بهترين پورت دنياست. اين بحث از حوصله من خارجه.

ایول حرف حق بود و بس

لینک به دیدگاه

دوستانی ک این قدر بازی رو میکوبند برن با بنچمارک فال اوت خدای گرافیک حال کنند و خوش باشند... لول

هههههههه

خدایی حرف راست جواب نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...