رفتن به مطلب

عنوان و تاریخ انتشار بازی بعدی سری Call Of Duty مشخص شد+ تریلر

Trickster
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

هنوز اینکه این موضوع اشتباهی از سوی PlayStation Store است یا یک خبر با دقت منتشر شده، اطلاعی در دست نیست اما ظاهرا عنوان بازی بعدی سری محبوب Call Of Duty، با نام Infinite Warfare عرضه خواهد شد. این نام به صورت مختصر در PlayStation Store نشان داده شد و بعد از چند ساعت هم پاک شد.

w3or_1.jpg

طبق شایعاتی که پیش از این منتشر شده بود، لوکیشن این بازی در فضا خواهد بود. با وجود اینکه عکس منتشر از PlayStation Store جزئیات دیگری در بر نداشت، عکس دیگری امروز از نسخه Legacy Edition این عنوان به بیرون درز کرد که نه فقط تاریخ عرضه بازی در 4ام نوامبر را مشخص کرد، که نشان میداد این نسخه از بازی حاوی یک نسخه Remaster بازی Call Of Duty: Modern Warfare خواهد بود.

fzz_1.jpg

Sources: Guru3D & WCCFTech

TRICKSTER.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همچنین بخوانید:
پلی به گذشته : قتل عام مردم در قامت یک تروریست
Call Of Duty: Black Ops III پرفروش ترین بازی سال 2015

چگونه بازی‌های پلی استیشن 4 را روی رایانه خود استریم کنیم؟

Star Wars Battlefront اولین عنوان DirectX 12 کنسول XBox One

رئیس سابق راک استار نورث ادعا میکند مجبور به ترک این شرکت شده است
اظهارات بازیگر نقش اول Deus Ex: Mankind Divided راجع به داستان زیبای این بازی
استفاده از DirectX 12 در بازی Watch_Dogs 2 تایید شد؛ احتمالا بهینه شده برای سخت افزارهای AMD

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

شایعه کجا بود من خودم تایید میکنم سال یه دونه کالاف از اکتیوژن جهان خوار خون خوار گیم نابود کن میاد

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

اون موقع که mw1 , mw2 رو من ارجینال گرفتم، به خودم می گفتم آخه ارزش داره 70 هزار تومن پول بدم برا یه گیم ؟ ولی تو این چند سال اخیر به این نتیجه رسیدم که بهترین کارو کردم!  لا اقل برا 2تا گیم درست درمون پول دادم ! از جامپای 3 متری شروع شد رسید به ربات ! الانم که فضا... بعش چی میشه خدا داند... call of duty : starwars

لینک به دیدگاه

حجم 100 گیگ .

داستان 10 مگ .

محتوا 3 بیت .

درامد خدا تومن  .

تا وقتی این بازی به این شکل فروش داشته باشه همین آشه و همین کاسه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر تریخ استر عزیز avatar17.jpg

خدا کنه مثل بلک اوپس 3 تخیلی فضایی نباشه مسخره کردن خودشون رو با بازیهای فضایی حال ادم به هم میخوره کاش مثل بتل فیلد جدید میرفتن سمت جنگ جهانی avatar07.jpg

لینک به دیدگاه

شایعه کجا بود من خودم تایید میکنم سال یه دونه کالاف از اکتیوژن جهان خوار خون خوار گیم نابود کن

:laughing: :laughing: :laughing: چی دل پُری داشتی، داداش :laughing: :laughing: :laughing:

شایعه منظورم از لحاظ اسم و تاریخ انتشار بود ضمن اینکه این دسته از خبرها هر چقدر هم که بقیه میدونن ممکنه درست باشه، فعلا جزو شایعات قرار می گیره، واِلا تا یک CoD منتشر نشه که اصلا سال 2016 به پایان نمیرسه :D

درود بر تریخ استر عزیز avatar17.jpg

خدا کنه مثل بلک اوپس 3 تخیلی فضایی نباشه مسخره کردن خودشون رو با بازیهای فضایی حال ادم به هم میخوره کاش مثل بتل فیلد جدید میرفتن سمت جنگ جهانی avatar07.jpg

درود بر حاجی فتحی @};- @};- @};-

اولا اون شکلک های جدیدت تو حلقم :laughing:  :laughing:  :laughing: 

دوما اون یارو شینوبی هم که اول این خبر رو پخش کرده بود گفته بود وقتی این نسخه رو بازی کنی فکر می کنی BO III در عصر حجر بوده! به BO III میگفتن مثل Deus Ex شده اینم فکر کنم شده مثل Mass Effect!

الان هم اگر به کاور بازی نگاه کنی اون یارو تو دست چپش از اون کلاه های فضانوردی داره!

لینک به دیدگاه

فقط این جوری میتونه با بتل 5 رقابت کنه! ( البته تو بحث فروش اگه COD تو شهر بازی هم باشه بیشتر میفروشه :| )

لینک به دیدگاه

ops3 افتحضاح بود . بجای اینکه حرکات بازی بسمت واقعیت بره بدتر شده  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من یکی خیلی این فرنچایز رو دوست دارم، و باید بگم که حداقل خیلی خیلی بهتر از Hard Line بوده، ولی اینکه انتظار دوستان این هستش که هنوز بازی جنگ جهانی رو پوشش بده و داستان هایی از جنگ سرد یا یه چیزی تو مایه های چین ابر قدرت جدید؟ که باید بگم که دیگه چیزی نمونده که سازندگان این بازی بخوان بهش بپردازن و چاره ای ندارن که بزنن تو خط تخیل، از نظر بنده کار درست رو انجام دادن، ولی اینکه چقدر مخاطب هاشون رو قانع کرده باشن، باید سرورهای آنلاینشون و میزان فروششون رو چک کنید که با توجه به رکوردهایی که BOPS III زد، میشه گفت که بازی فوق العاده ای هم بوده...

حالا دوستان اینقدر تعصب به خرج ندن و ناراحت نشن...

خود من هم نمیگم که خیلی خوشم اومده از نسخه های بعداز MW2 این بازی، ولی نمیتونم انتظار داشته باشم که MW2 رو Remake کنن واسم که؟

لینک به دیدگاه

من که خوشم نمیاد از شماره ها جدیدش

همون بتل 4 انلاین ترجیح میدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته دوستان ظاهرا که بازی در ادامه داستان های MW هستش و به همون سبک قدیم ساخته شده...

لینک به دیدگاه

حجم 100 گیگ .

داستان 10 مگ .

محتوا 3 بیت .

درامد خدا تومن  .

تا وقتی این بازی به این شکل فروش داشته باشه همین آشه و همین کاسه .

پریدن تو بازی تا 60متر!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر اون بازیها جنگ جهانی دوم رو به روز کنن بدن بیرون بهتره

دل من که خیلی واسه اسلحه های قدیمی تنگ شده

لینک به دیدگاه

اینطوری  دیگه دارن نام کالاف رو به لجن میکشن

باید برگرده به سبک جنگ جهانی با داستان و گرافیک خوب

لینک به دیدگاه

هیجوقت مرحله اسنایپری کال آف 4 و6  رو یادم نمیره مخصوصا نسخه 4 که واقعا اخرشه پراز استرس و اضطراب , هیلیکوپر سقوط میکنه و یارت زخمی میشه ونیروهای آلبانی بوسنی یوگسلاوی با سگهاشون دنبالت میگردند  وباید فرار کنی اونم با دوش کردن یارت و ......... و آخر باید کنار چرخ فلک یارتو بزاری و تله بزاری و تکی در برابر همه دشمن مقاومت کنی تا نیروهای کمکی برسن . عجب :laughing:  :laughing:    :x  :x  :x عین واقیعته آخرشه دمش گرم  :x  :x از 8 به بعد خراب شد . :wacko:  :wacko:  :wacko: باید حرکات و سبکشو مثل tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier یا Gears of War کنه . این چه وضعشه ؟؟ :mad:  :mad:  :mad:  :mad: تازه از بتل فیلید یاد کرفته , اونم فقط در نسخه ops3 که اسلحه خودت انتخاب کنی و خودت آپدیتش کنی . :mad:  :mad:  :wacko:  :wacko: سوار هیچیم نمیشه  :wacko:  :wacko: 

ویرایش شده توسط maysamsina
لینک به دیدگاه

...

لینک به دیدگاه

دوستان در این سایت می تونید تریلر رسمی جدید رو ببینید.

لینک به دیدگاه

دلم برا برنو با این نارنجکای شبیه گوشت کوب تنگ شده!

اگه یه نظر سنجی برای سبک کالاف بعدی میزاشتن خیلی خوب بود!

لینک به دیدگاه

حتما اینم یه آشغال تخیلی فضایی مثل یکی قبلیه.

یه زمانی بود فقط کال آف بازی میکردم ولی الان برعکس فقط بتلفیلد یا بازی هایی که به واقعیت نزدیکن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان اولین تریلر رسمی این بازی هم ارائه شد...

خیلی دیگه تخیلی شده و تبدیل شده به یه جنگ ستارگان واسه خودش، فکر کنم همینطور ادامه پیدا کنه، میرسه به ابتدای StarCraft !!!!!!rolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gif :( :( :(

این بلیزارد رسما ر زده به بازی:

http://www.aparat.com/v/OW6Fj

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

دوستان اولین تریلر رسمی این بازی هم ارائه شد...

خیلی دیگه تخیلی شده و تبدیل شده به یه جنگ ستارگان واسه خودش، فکر کنم همینطور ادامه پیدا کنه، میرسه به ابتدای StarCraft !!!!!!rolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gif :( :( :(

این بلیزارد رسما ر زده به بازی:

http://www.aparat.com/v/OW6Fj

اینو ولش کن آخرشو بسچب

call of duty modern warfare remastred

یعنی من فقط پول میدم واسه این!

چند روز پیش نسخه ی قدیمیش رو اورجینال خریدم دارم حال میکنم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینو ولش کن آخرشو بسچب

call of duty modern warfare remastred

یعنی من فقط پول میدم واسه این!

چند روز پیش نسخه ی قدیمیش رو اورجینال خریدم دارم حال میکنم!

چه فایده؟

بازی Remaster هستش، اونقدر به نظر نمیرسه که گرافیکش بالاتر رفته باشه که بخواد باعث بازی کردن دوباره بازی بشه، اما اگه سرورهای ایرانی MW رو بتونن راه بندازه، و پینگ درسته حسابی داشته باشیم، من یکی که حاضرم دوباره بازی رو آنلاین بزنم، چون واقعا خاطرات خیلی خوشی دارم از این بازی...

لینک به دیدگاه

چه فایده؟

بازی Remaster هستش، اونقدر به نظر نمیرسه که گرافیکش بالاتر رفته باشه که بخواد باعث بازی کردن دوباره بازی بشه، اما اگه سرورهای ایرانی MW رو بتونن راه بندازه، و پینگ درسته حسابی داشته باشیم، من یکی که حاضرم دوباره بازی رو آنلاین بزنم، چون واقعا خاطرات خیلی خوشی دارم از این بازی...

گرافیکش که خیلی تغییر کرده!

یکی از remastredهای نادری که واقعا پیشرفت گرافیکی زیادی داشته درست برعکس بقیهremastred ها که تنها فرقشون شاید رزولوشین و فریم ریت بوده باشه!

توی این عکسها مشخصه همه چیز رو رو ارتقا دادن

http://gamefa.com/wp-content/uploads/2016/05/GfZzEwl.png

http://gamefa.com/wp-content/uploads/2016/05/TrOLUzy.png

در مورد سرور هم بگم من با این نسخه ی قدیمی تو اکثر سرور ها پینگم 90تا120هست می خوام یه چندتا ویدیئو هم ازش آپلود کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...