رفتن به مطلب

فروش گرافیک Sapphire 290X

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان، از عنوان تاپیک مشخصه دیگه، میخوام گرافیک سیستم دومم رو بفروشم...

گرافیک جای تعریف نداره و پرفورمنسش هم در بنچمارکهای مختلف و پشتیبانیش از DX12 هم کاملا مشخص هستش...

گرافیک کاملا تمیز، همراه جعبه و فاقد گارانتی، CD درایور(کی درایور قدیمی نصب میکنه دیگه؟) و ماین نشده هستش...

این چیپ گرافیک رو خیلی دوست دارم، ولی صدای فن رفرنسش، واسم قابل تحمل نیست، واسه بنده سایلنت بودن سیستم خیلی مهم هستش...

ما که عکس هنری بلد نیستیم بگیریم:

post-10788-0-26519500-1462435375_thumb.jpgpost-10788-0-38073400-1462435387_thumb.jpg

دمای کارت رو هم اگر خواستید، بهتون یاد میدم که چطور با MSI Afterburner کنترل کنید، همونطور که میبینید با استرس تست Furmark هم دمای عادی داره، البته در گیمینگ دمای 6-5 درجه کمتری رو تجربه میکنید، سعی کردم که خنک کننده کارتهای غیر رفرنس رو گیر بیارم که روی کارت سوار کنم ولی خنک کننده ای گیر نیاوردم... *dry#

post-10788-0-99602000-1462435619_thumb.jpg

دروغ نمیگم که اورکلاک نکردم ولی برای مدت کوتاهی اورکلاک شده کارت و بیشتر برای تست بوده(با خنک کننده رفرنس نمیشه کار خاصی کرد)، واسه دوستانی که قصد اورکلاک هم دارن، این کارت ASIC خیلی خوبی داره:

post-10788-0-25043500-1462435797_thumb.jpg

به کاربر Hamid5566 فروخته شد...

مبارکشون باشه...

@};-

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

غیر رفرنس بود ازت بر میداشتم حیف شد  :(  *dry#

با اینحال قیمت خوبی داره هرکی صداش براش مهم نیست یکی از بهترین کارت های موجود فعلی هست...  :big hug:

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

غیر رفرنس بود ازت بر میداشتم حیف شد  :(  *dry#

با اینحال قیمت خوبی داره هرکی صداش براش مهم نیست یکی از بهترین کارت های موجود فعلی هست...  :big hug:

درود

لطف دارید عزیز... @};- 

رفیق معاوضه هم داری؟مثلن کنسول؟

خیر عزیز...

لینک به دیدگاه

خیلی عذر میخوام بابت اسپم خریدار نیستم اما میتونید همینجا برای ما توضییح بدید چجوری با ام اس آی افتربرنر میشه دما رو کنترل کرد؟ طوری که دما مثلا روی 70 ثابت بمونه و بالاتر نره. تنظیمات فن رو باید دستی گذاشت درسته؟ عجیبه که من فن گرافیک رو روی 100 یا 95 درصد میزارم اما بازهم دما تغییر نمیکنه!! فقط یک یا دو درجه اونم گاهی اوقات شاید پایین بیاد. در صورتی که در حالت عادی با سرعت فن 80 درصد هم دقیقا همون دماست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی عذر میخوام بابت اسپم خریدار نیستم اما میتونید همینجا برای ما توضییح بدید چجوری با ام اس آی افتربرنر میشه دما رو کنترل کرد؟ طوری که دما مثلا روی 70 ثابت بمونه و بالاتر نره. تنظیمات فن رو باید دستی گذاشت درسته؟ عجیبه که من فن گرافیک رو روی 100 یا 95 درصد میزارم اما بازهم دما تغییر نمیکنه!! فقط یک یا دو درجه اونم گاهی اوقات شاید پایین بیاد. در صورتی که در حالت عادی با سرعت فن 80 درصد هم دقیقا همون دماست.

عزیز آموزش کار با MSI Afterburner تو همین فروم هست، اما اینکه بخوایم دمای کارت رو به شکلی پایین نگه داریم، به دو شکل بیشتر نمیشه که سرعت فن رو تنظیم کرد:

1. سرعت فن رو ثابت نگه داریم روی به قول شما 80 درصد، از نظر بنده غیر طبیعی هستش و جالب هم نیست...

2. روش دوم هم این هستش که بوسیله MSI Afterburner یک نمودار واسش طراحی کنید که طبق دمای کارت، سرعت فن تغییر کنه...

بعنوان مثال این نموداری که خودم استفاده میکنم:

post-10788-0-27176500-1462532739_thumb.jpg

البته توجه کنید که واسه بنده، سایلنت بودن سیستم مهمتر هستش، و گرنه که نمودار رو به شکلی تنظیم میکردم که دما چند درجه ای هم پایینتر باشه، عزیز مگه دمای کارت شما چقدر هستش؟

اگه سوال دیگه ای داشتید، PM بدید...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

tabitha از کاربر های خوب و گل انجمن خوب بفروشین عزیز :)

با اجزه استاتر چون عکس نگرفتم تاپیک نزدم

دوستان بنده هم 290 TRIX نسخه OC اورکلاک کار خانه ای دارم ( = 390 TRIX اون 4 گیگ وی ریم بیشتر من که دارم هیتمن + بتل 4 + TOMB RIDER + GTAV + پروجکت کارز و.... اینا رو 2K NATIVE بازی میکنم میگم 4 گیگ پر نمیشه اصلا بیشتر 3 گیگ پر میشه مگر این که MSAA فعال روی X4  کنین 4 گیگ نزدیک بشه ) به قیمت 1.500 خریده بودم 30% زیر قیمت فکر میکنم قیمت منصفانه باشه ...

دوستان خریدار پی وی بدن ، در ضمن کارت هرگونه مشکلی داشت ، پولتون رو پس بگیرید یک عدد FURY X هم براتون میخرم :D چون فقط اخر هفته خونه هستم بازی میکنم( + همچی موجوده کارتن و گارانتی و ... ) :)

بازم معذرت استاتر عزیز @};-

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

tabitha از کاربر های خوب و گل انجمن خوب بفروشین عزیز :)

با اجزه استاتر چون عکس نگرفتم تاپیک نزدم

دوستان بنده هم 290 TRIX نسخه OC اورکلاک کار خانه ای دارم ( = 390 TRIX اون 4 گیگ وی ریم بیشتر من که دارم هیتمن + بتل 4 + TOMB RIDER + GTAV + پروجکت کارز و.... اینا رو 2K NATIVE بازی میکنم میگم 4 گیگ پر نمیشه اصلا بیشتر 3 گیگ پر میشه مگر این که MSAA فعال روی X4  کنین 4 گیگ نزدیک بشه ) به قیمت 1.500 خریده بودم 30% زیر قیمت فکر میکنم قیمت منصفانه باشه ...

دوستان خریدار پی وی بدن ، در ضمن کارت هرگونه مشکلی داشت ، پولتون رو پس بگیرید یک عدد FURY X هم براتون میخرم :D چون فقط اخر هفته خونه هستم بازی میکنم( + همچی موجوده کارتن و گارانتی و ... ) :)

بازم معذرت استاتر عزیز @};-

لطف دارید عزیز... @};-

انشالله که خوب و زودتر از بنده بفروشید... @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به دلیل استقبالی که دوستان داشتن، قیمت کاهش پیدا کرد...

در صورت نبود پیشنهاد مناسب تا پایان هفته، فروش کنسل میشه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارت موجوده ؟

خیر عزیز...

@};-

کارت به کاربر Hamid556 فروخته شد...

مبارکشون باشه... @};-

ختم تاپیک...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...