رفتن به مطلب

تاج خورشید نمایان شد »»» نتایج و بررسی RX 480 اضافه شد »»» نتایج و بررسی RX 470 اضافه شد + نظرسنجی

اشتراک گذاری

کدام کارت گرافیک را انتخاب میکنید ؟  

406 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام کارت گرافیک را انتخاب میکنید ؟

• همچنان گرافیک R9 300 خود را نگه میدارم
      11
    • همچنان گرافیک GTX 900 خود را نگه میدارم
      63
    • ارتقا به سری R9 400
      153
    • ارتقا به سری GTX 1000
      144
    • کارت قدیمی تر از amd رو نگه می دارم
      17
    • کارت قدیمی تر از nvidia رو نگه می دارم
      18
  2. 2. کدام ارتقا را بیشتر میپسندید ؟

• RX 480 تکی و CROSS
      53
    • RX 470 تکی و CROSS
      14
    • GTX 1080 تکی
      39
    • GTX 1070 تکی و SLI
      49
    • موارد ضعیف تر گرافیکهای نوظهور پاسکال و پلاریس
      8
    • در انتظار نسل بعد میمانم
      12
    • در انتظار نتایج GTX 1060 میمانم
      21
  3. 3. کدام کارت سفارشی از گرافیک RX 480 را بیشتر میپسندید ؟

• SAPPHIRE NITRO
      25
    • POWERCOLOR RED DEVIL
      17
    • GIGABYTE G1 GAMING
      16
    • ASUS STRIX
      35
    • XFX 480
      1
    • MSI GAMING X
      23

Recommended Posts

ممنون آقای HeX  فکر کنم این دوستمون بود دنبال dx12 میگشت. واقعا دوست دارم بدونم قراره تا چند وقت دیگه بازی های dx11 ساخته بشه 6 ماه ؟ 1 سال ؟ نهایت تا 2 سال دیگه حتی 1 بازیه dx11 ساخته نمیشه . یعنی اگه قرار باشه super mario Bros 4 هم بسازن با dx12 پایه ریزیش میکنن.

الان میتونی مسخره کنی و خودت به خودت بخندی :laughing:

خب خنده دارین چی کار کنم هر چی میگیم یه dx12 از یه جا پیدا میکنید میگید. حکم اون مکالمه که من نوشتمه دیگه.

پ.ن : نگران نباش تا 2-3 سالی dx11 پا برجاست. دیگه تو Optimize بازی از DICE شاخ تر نداریم که داریم؟ توی بتلفیلد 1 dx12 ساپورته ولی دیفالتش روی آفه. بالاخره یه دلیلی داره ..... مریض نیست الکی آف کنه و خیلی هم جاهلانس یکی بگه گذاشته مردم آن کنن که خودشون حال کنن. =))

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جدا از بقیه مسائل...

ما همیشه خوشحالیم که برای خرید و انتخاب کارت گرافیک خیلی خوبه که دو تا انتخاب داریم که هر دوتاشون هم با هم رقیب هستن

اما این دو شرکت چقدر خوشگل مارو دور می زنن ، ریلیز کارتهاشون رو طوری تنظیم میکنن که در یک بازه زمانی :

اگه بخوای های اند بخری فقط از یک شرکت کارت جدید های اند با امکانات بهتر موجود باشه مثل الان که های اند فقط انویدیا ریلیز شده 1080 و 1080

و اگر هم بخوای میدرنج بخری هم فقط از یک شرکت محصول جدید باشه مثل الان که میدرنج فقط AMD کارت جدید معرفی کرده... 480 یا حالا 470

یه مدت بعد هم  با معرفی میدرج های انویدیا و های اند AMD فقط این قضیه جا به جا میشه... . و مردم هم بیشر وسوسه میشن که هر کارت جدیدی که میاد رو بخرن

انگار یه جورایی قرارداد احترام به تامین سود متقابل دارن  :D موش بخورتشون ، اون هم موش کور! :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

خب خنده دارین چی کار کنم هر چی میگیم یه dx12 از یه جا پیدا میکنید میگید. حکم اون مکالمه که من نوشتمه دیگه.

پ.ن : نگران نباش تا 2-3 سالی dx11 پا برجاست. دیگه تو Optimize بازی از DICE شاخ تر نداریم که داریم؟ توی بتلفیلد 1 dx12 ساپورته ولی دیفالتش روی آفه. بالاخره یه دلیلی داره ..... مریض نیست الکی آف کنه و خیلی هم جاهلانس یکی بگه گذاشته مردم آن کنن که خودشون حال کنن. =))

تا کی میخاین خودتونو با dx11 گول بزنید نتایج مشخصه انویدیا در dx12 عقبه مگر اینکه شما به همین امید باشین که dx11 تا دو- سه - چهار- ده - سال دیگه پابرجا باشه

این بنچمارکها با کارت رفرنس گرفته شده بدون درایور اصلی کارتهای کاستوم اورکلاک کارخانه تا فرکانس 1380 در راهه عکسهاشون هم که دوستان محبت کردن از سایت tomshardware گزاشتن

مشخصه که rx480 با dx12 از GTX980 یه سرو گردن بالاتره

RX-480-ABC-81.jpg

RX-480-ABC-80.jpgRX-480-ABC-79.jpg

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

تا کی میخاین خودتونو با dx11 گول بزنید نتایج مشخصه انویدیا تو dx12 بدجوری عقبه مگر اینکه شما به همین امید باشین که dx11 تا دو- سه - چهار- ده - سال دیگه پابرجا باشه

این بنچمارکها با کارت رفرنس گرفته شده بدون درایور اصلی کارتهای کاستوم اورکلاک کارخانه تا فرکانس 1480 در راهه عکسهاشون هم که دوستان محبت کردن گزاشتن

مشخصه که با dx12 از GTX980 یه سرو گردن بالاتره

داداش من نمیدونم اینارو از کجا آوردی! ولی بنچمارک رسمی از gurgu3d  که توسط دوست خوبم در تاپیک مجاور آورده شده یه چیز دیگه میگه!

سلام دوستان، همونطور که منتظر بودید امروز بنچمارکهای رسمی این گرافیک اعلام شد:

http://www.guru3d.com/articles-pages/amd-radeon-r9-rx-480-8gb-review,1.html

بر طبق اطلاعات میشه گفت که شاهد کارتی با پرفورمنسی عجیب در بازیها هستیم که در بعضی از اونها عملکردی بسیار نزدیک به کارت فیوری دارد و در تعداد دیگری عملکردی بین کارتهای 390 و 390X و در بعضی از اونها حتی در حدود 290X عمل کرده است، نمیشه دلیل خاصی برای این شکل عملکرد اورد، ولی حدس بنده، نبودن درایور بهینه هستش...

attachicon.gif untitled-1.pngattachicon.gif untitled-4.pngattachicon.gif untitled-13.pngattachicon.gif untitled-16.pngattachicon.gif untitled-19.pngattachicon.gif untitled-27.pngattachicon.gif untitled-28.pngattachicon.gif untitled-31.pngattachicon.gif untitled-34.pngattachicon.gif untitled-36.pngattachicon.gif untitled-39.pngattachicon.gif untitled-42.pngattachicon.gif untitled-46.pngattachicon.gif untitled-45.png

ویرایش شده توسط kavehhh
لینک به دیدگاه

آقا انویدیا بدجوری ترسیده از فروش 480!

گفته 7 ژوئیه(8روز دیگه) 1060 رو معرفی می کنه و 14 ژوئیه هم روانه بازار!

پس تا 8 روز دیگه فقط منتظر 1060 باشید . ببینیم اون دوستانی که میگفتن 1060 بین 980 و 980 Ti هست درست می گفتن یا نه؟

البته احتمالش هم هست که یک نسخه Ti هم داشته باشه 1060. چون دو نسخه با سیلیکون های متفاوت اند این نسخه های 3 و 6 گیگی.

http://videocardz.com/61583/nvidia-geforce-gtx-1060-to-be-released-on-july-7th

ویرایش شده توسط Amir Homayoon
لینک به دیدگاه

داداش من نمیدونم اینارو از کجا آوردی! ولی بنچمارک رسمی از gurgu3d  که توسط دوست خوبم در تاپیک مجاور آورده شده یه چیز دیگه میگه!

سلام دوستان، همونطور که منتظر بودید امروز بنچمارکهای رسمی این گرافیک اعلام شد:

http://www.guru3d.com/articles-pages/amd-radeon-r9-rx-480-8gb-review,1.html

بر طبق اطلاعات میشه گفت که شاهد کارتی با پرفورمنسی عجیب در بازیها هستیم که در بعضی از اونها عملکردی بسیار نزدیک به کارت فیوری دارد و در تعداد دیگری عملکردی بین کارتهای 390 و 390X و در بعضی از اونها حتی در حدود 290X عمل کرده است، نمیشه دلیل خاصی برای این شکل عملکرد اورد، ولی حدس بنده، نبودن درایور بهینه هستش...

attachicon.gif untitled-1.pngattachicon.gif untitled-4.pngattachicon.gif untitled-13.pngattachicon.gif untitled-16.pngattachicon.gif untitled-19.pngattachicon.gif untitled-27.pngattachicon.gif untitled-28.pngattachicon.gif untitled-31.pngattachicon.gif untitled-34.pngattachicon.gif untitled-36.pngattachicon.gif untitled-39.pngattachicon.gif untitled-42.pngattachicon.gif untitled-46.pngattachicon.gif untitled-45.png

سلام. من نمیدونم چطوری بگم  که شما متوجه بشین خودتون جواب خودتو دادین . لطفا برگردین یه دوره دیگه بنچمارکهایی که دوست خوبتون توی تاپیک مجاور گذاشتن رو ببینید تو تمام عناوین dx12 کارت 480 بالاتر از 980 قرار گرفته به غیر از rise of tomb rider که اون هم با patch دایرکت ایکس 12 شده که من اصلا به عنوان یه بازیه dx12 قبولش ندارم

اینهارو که دیگه دوستتون گزاشتن درسته ؟

untitled_1_.jpg

untitled_31.jpg

untitled_34.jpg

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

آقا انویدیا بدجوری ترسیده از فروش 480!

گفته 7 ژوئن(8روز دیگه) 1060 رو معرفی می کنه و 14 ژوئن هم روانه بازار!

پس تا 8 روز دیگه فقط منتظر 1060 باشید . ببینیم اون دوستانی که میگفتن 1060 بین 980 و 980 Ti هست درست می گفتن یا نه؟

ترسیده چیه برادر من.. سرتونو کردین زیر برف درم نمیارین.. AMD چند وقته نه تو پردازنده حرفی جلو اینتل داشته بزنه.. نه تو گرافیک جلو انویدیا.. االانم دارن بقول دوستان نون به قرض هم میدن کارتاشونو فرو کنن به من و شمای نوعی...

بعدم ما بیایم تو سرو کله همم بزنیم که این ترسیده..اون فلان کرده .. اون بهمان کرده

انگار اینا دشمن یا دوست مان..

فقط دنبال سود خودشونن

لینک به دیدگاه

سلام. من نمیدونم چطوری بگم  که شما متوجه بشین خودتون جواب خودتو دادین . لطفا برگردین یه دوره دیگه بنچمارکهایی که دوست خوبتون توی تاپیک مجاور گذاشتن رو ببینید تو تمام عناوین dx12 کارت 480 بالاتر از 980 قرار گرفته به غیر از rise of tomb rider که اون هم با patch دایرکت ایکس 12 شده که من اصلا به عنوان یه بازیه dx12 قبولش ندارم

داداش بنچمارک های قبلیو بزار دم کوزه آبشو بخور  :D

این اولین بنچمارک رسمیه و قابل استناد @};-

لینک به دیدگاه

ترسیده چیه برادر من.. سرتونو کردین زیر برف درم نمیارین.. AMD چند وقته نه تو پردازنده حرفی جلو اینتل داشته بزنه.. نه تو گرافیک جلو انویدیا.. االانم دارن بقول دوستان نون به قرض هم میدن کارتاشونو فرو کنن به من و شمای نوعی...

بعدم ما بیایم تو سرو کله همم بزنیم که این ترسیده..اون فلان کرده .. اون بهمان کرده

انگار اینا دشمن یا دوست مان..

فقط دنبال سود خودشونن

قبول دارم لفظ خوبی استفاده نکردم. منظورم این بود که بازار میانرده و زیر 300 دلار داره از دستش میره .

دیگه اینو قبول دارید که با بودجه 250 دلاری چیزی برای مقابله با 480 نداره و اگه جلو نمینداخت 1060 رو بازار میانرده از دستش در میرفت.

همه شرکتا دنبال سودن ولی بحث اینه که کدوم محصول ارزش خرید بیشتری داره وگرنه هیچکس از اینتل خوشش نمیاد بدلیل سیاست هاش ولی همه پردازندشون اینتله.

لینک به دیدگاه

ببخشید منم تند گفتم.

ولی کلن منظورم اینه که واقعا جانبداری از این شرکتا نمیدونم دلیلش چیه.. حالا علاقه یه چیزه... اینکه بلاخره دارن تکنولوژیو جلو میبرن.. ولی اینکه اینقد رو شایعات و حرفایی که 1000000 میلیون بار دیدیدم نصفش دروغ بوده تاکید کنیم واقعا نشون میده درس عبرت نمیشه برامون تاریخ..

فردا بخواد نسل جدید پردازنده AMD بیاد.. باز همین آشه و همین کاسه تو این فروم و همه فرومای دنیا..

چی بگم والا :)

لینک به دیدگاه

داداش بنچمارک های قبلیو بزار دم کوزه آبشو بخور  :D

این اولین بنچمارک رسمیه و قابل استناد @};-

شما حرف خودتو میزنی من با شما دهن به دهن نمیشم این بنچمارکهارو هم از همون سایتی که شما میگین دراوردم. اما متاسفانه فرق بین من و شما اینه که شما دقت نمیکنی و رو هوا یه چیزی میپرونی .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز، بازیهایی که امسال اومدن، اکثرا DX12 ساپورت بودن و بازیهای AAA هم که در E3 معرفی شدن، بیش از 95 درصد با API دایرکت ایکس 12 ساخته شدند، تقریبا همه موتورهای گرافیکی هم به DX12 و Async مجهز شدن(غیر از UNREAL) با توجه به اینکه مایکروسافت با XOne Scorpio و ویندوز 10 میخواد سونی رو از رقابت خارج کنه(اگه E3 رو دیده باشی، تمام بازی ها با DX12 و برای XOne و Windows 10 انحصاری بودن) هیچ شکی نداشته باش که حداکثر در تعدادی از بازی های امسال، عناوین DX11 هم وجود داشته باشه، مثل این بتلفیلد، چون طراح بازی که نمیخواد خریدارهای بازیش رو که دارای کارتهای با حداکثر فناوری DX11 هستن رو از دست بده، مثل دارندگان کنسول سونی، این یک نمونه برای تمام بازی ها هستش، چون سونی چیزی از DX12 نگفته(دوستان اگه بنده اشتباه میکنم، اعلام کنید، چون خودم هم مطمئن نیستم که سونی از DX12 میتونه استفاده کنه یا خیر...)

ولی اصل قضیه اینجاست که کسی که از DX12 استفاده میکنه، پرفورمنسی حداقل 40-30 درصدی بهتر از DX11 داره در این بازی ها...

بنچمارکهای بازیهایی مثل AOTS یا WarHammer یا Hitman یا ... افزایش پرفورمنس DX12 مشهود هستش، حتی اگه گزینه DX12 بطور عادی OFF باشه، شما برای پرفورمنس بهتر حاضر نیستید که اونرو On کنید؟؟

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

شما حرف خودتو میزنی من با شما دهن به دهن نمیشم این بنچمارکهارو هم از همون سایتی که شما میگین دراوردم. اما متاسفانه فرق بین من و شما اینه که شما دقت نمیکنی و رو هوا یه چیزی میپرونی .

چرا بچه های فروم اینقد بی اعضاب شدن؟ 

شما اینجوری فک کن و منفی بده! شاید خنک شدی! =))

بابا یکم اعصاب داشته باشین تو رو خدا! ۱٪ هم فک کن شاید اشتباه از تو باشه! @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

به نظرم داره اینجا spam بازی میشه . دوستان عزیز برادران من هر کی فکر میکنه Rx480 بده نخره. خلاص 

لینک به دیدگاه

به نظرم داره اینجا spam بازی میشه . دوستان عزیز برادران من هر کی فکر میکنه Rx480 بده نخره. خلاص 

:clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:

یه سوال دیگه

چرا توی تصویری که تو هنگ کنگ از 1060 لو رفته ظاهرش با رفرنسای دیگه سری 1000 فرق داره؟

یعنی برا یه سری کارت گرافیک رفرنس میان دوتا ظاهر متفاوت میزنن؟

:-?  :-?  :-?  :-?

لینک به دیدگاه

:clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:

یه سوال دیگه

چرا توی تصویری که تو هنگ کنگ از 1060 لو رفته ظاهرش با رفرنسای دیگه سری 1000 فرق داره؟

یعنی برا یه سری کارت گرافیک رفرنس میان دوتا ظاهر متفاوت میزنن؟

:-?  :-?  :-?  :-?

خوب مدلاشون فرق می کنه! ممکنه اندازه pcb شوون اصلا فرق بکنه! 

لینک به دیدگاه

خوب مدلاشون فرق می کنه! ممکنه اندازه pcb شوون اصلا فرق بکنه! 

تو سری 900 ، 970 و 980 و 980 Ti یکی بودن در ظاهر.(960رفرنس رو اصلا یادم نیس !) حالا شاید در ابعاد متفاوت بودن و ظاهر یکی بود. حتی سری 700 هم همین طور

(اگه اشتباه میکنم دوستان بگن)

لینک به دیدگاه

480 کارت خیلی خوبی هست فقط اونطوری که انتظار داشتیم نبوده (برتر بودن از فیوری و 980). الان همه با هم موافقیم که ارتقا برای افرادی که 970 دارن واقعا کار بیهوده ای هست. عاقلانه ترین کار ادامه با 970 و صبر برای اتفاقات غیرقابل پیش بینی آینده هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

480 کارت خیلی خوبی هست فقط اونطوری که انتظار داشتیم نبوده (برتر بودن از فیوری و 980). الان همه با هم موافقیم که ارتقا برای افرادی که 970 دارن واقعا کار بیهوده ای هست. عاقلانه ترین کار ادامه با 970 و صبر برای اتفاقات غیرقابل پیش بینی آینده هست.

قیافه اونهایی که کارتهاشون رو فروختن، به این امبد که این کارت، پرفورمنسی خیلی بالاتر از کارتهایی مثل 980 و 390X داره، الان دیدنی هستش... =))  =))  =))

شرمنده دوستان، نتونستم خودم رو کنترل کنم... @};-

حداقل میتونسنن تا ورود وگا صبر کنند...

البته باید دید که AMD چه چیزی با وگا در ذهن داره، چون این کارت و این پرفورمنس، کاملا نشون داد که وگا میتونه با پاسکال رقابت سختی داشته باشه، که نهایتا برای مصرف کننده عالی خواهد شد، منظورم هنگا ارائه وگا هستش که 100 درصد انویدیا، کاهش قیمت خواهد داد و AMD هم سابقه خوبی در قیمت گذاری داره...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

قیافه اونهایی که کارتهاشون رو فروختن، به این امبد که این کارت میخواد پرفورمنسی خیلی بالاتر از کارتهایی مثل 980 و 390X داره، الان دیدنی هستش... =))  =))  =))

البته باید دید که AMD چه چیزی با وگا در ذهن داره، چون این کارت و این پرفورمنس، کاملا نشون داد که وگا میتونه با پاسکال رقابت سختی داشته باشه، که نهایتا برای مصرف کننده عالی خواهد شد، منظورم هنگا ارائه وگا هستش که 100 درصد انویدیا، کاهش قیمت خواهد داد و AMD هم سابقه خوبی در قیمت گذاری داره...

هایپرها رستگار نمی شوند :D

لینک به دیدگاه

معتبر ترين بنچ مارك به نظرم اين سايته

بيخود رويابافى نكنيد

بابا جان قدرتش همينه

ازش قول نسازيد

http://www.videocardbenchmark.net/high_end_gpus.html

كارت بدي نيست براى فقير فقرا و البته خودم كه نميخوام پول اضافى خرج كنم

لینک به دیدگاه

به جای این کار که یکی میاد یه چیزی میگه اون یکی واسه اینکه کم نیاره یه چیزی جوابشو میده و یکی میره کمک بیاره جواب اون یکی رو بده ای کاش بیایم واقعیتا رو بگیم که کلا سر بدبخت بیچاره های فلک زده میرن با هزار بدبختی پول یه کارت جور میکنن نره بیان کارت دلاری خدا تومن 

بخرن بعد هم پشیمون بشن زشته به خدا این کارا! میان جوری از یه برند دفاع میکنن انگاری ارث پدرشونه انگاری خودشون دارن جی پی یوشو طراحی میکنن نسل به نسل! 

لینک به دیدگاه

من که قراره مرداد سیستم بخرم. ککمم نمیگزه =))

تا اونموقع اینقدر بنچمارک و نقد و بررسی میاد که معلوم میشه بهترین انتخاب چی میتونه باشه

ای کاش میشد 1080 رو با rx 480 یطوری Cross Sli کرد هم از HDR بهره میبریم هم از Fastsync :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیافه اونهایی که کارتهاشون رو فروختن، به این امبد که این کارت میخواد پرفورمنسی خیلی بالاتر از کارتهایی مثل 980 و 390X داره، الان دیدنی هستش... =))  =))  =))

من که کلا دنده عقب گرفتم( شاید هم جهش به عقب برای خیز به جلو تا موقع مناسب)   :D

باخرید کارتی که افتش رو کرده مثل 280x.. هم تصویر میگیرم هم بازیای معمولی رو راه میندازه تا زمان مناسب که یا خرید کارت جدید یا اینکه شرکت ها بدن واسه تست و یه دوری بزنیم =))   :D

دروغ چرا ، با اینکه کارتم رو دیروز به قصد خرید 480 نفروخته بودم، امروز صبح تهه دلم یه جوری بودم از فروش کارت خودم و خرید 280x ، شاید امیدوار بودم یا بهتره بگم دلم میخواست 480 فوق العاده باشه (گرچه خیلی خوب بوده ، در بعضی بخش ها در حد خودش شگفت انگیز! اما فوق العاده نه) اما خوشحالم که شتابزده و صرفا از روی علاقه عمل نکردم.... مگرنه از سال 2011 برعکس بوده و هر وقت AMD حرکتی کرده(شامل معرفی کارت ، معرفی پردازنده ، عرضه محصول جدید ، عطسه کردن ، سرفه کردن و دیگر کارها) منم رفتم سمتش :|

برای همینه وقتی دوست عزیزمون میگه علاقه به AMD و دشمنی با سیاست های کثیف انویدیا جز اعتقاداتشه ... به معانی جدیدی برای "اعتقاد" دست پیدا میکنم ... اگه به من بود با این همه AMD که زیر دستم بوده تا الان(چه پردازنده چه کارت گرافیک) الان باید دینم AMD پرستی می بود و پیامبرم هم میشد اون خانومه که خیلی مَرد بود

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...