رفتن به مطلب

دانلود درایور کارتهای AMD / ATI Radeon

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان یه سوال داشتم من کارت گرافیک R9 380 گرفتم میخواستم بدونم برای این کارت ویندوز 10 نصب کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ منظورم از نظر افت کارایی هست

چون برای کارت قبلیم ( 960 ) افت کارایی پیش اومد تو ویندوز 10

و اینکه شنیده بودم اپدیت های درایور جدید amd خوب نیستن به نظرتون از اپدیت های قدیمی استفاده کنم ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اول اینکه بنده خودم تازخ به ویندوز 10 کوچ کردم(دوماه حدودا) باگ زیاد داره ولی به نظرم از نظر پایداری فریم و فریم تایم از 7 کمی بهتره.

اگر بازی جدید انجام میدید ملزم به آپدیت درایور هستید.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

یه سوال داشتم من هر بار که اپدیت های جدید رو نصب میکنم

AMD gaming evolve

نصب نمیشه میخواستم بدونم دلیل چیه ؟ اصلا چیز مهمی هست ؟

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

AMD Radeon Software Crimson 16.9.2 driver download

http://www.guru3d.com/files-details/amd-radeon-software-crimson-16-9-2-driver-download.html

Radeon Software Crimson Edition 16.9.2 Highlights

Support For:

• Forza Horizon 3

New AMD CrossFire profile added for DirectX 11:

• Dreadnought
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

AMD Radeon Software Crimson 16.10.1 driver download

Support For:

Gears of War 4

Mafia III

Shadow Warrior

لینک :

http://www.guru3d.com/files-details/amd-radeon-software-crimson-16-10-1-driver-download.html

.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/06/14, 02:07:50، ted mosby گفته است :
یه سوال داشتم من هر بار که اپدیت های جدید رو نصب میکنم

AMD gaming evolve

نصب نمیشه میخواستم بدونم دلیل چیه ؟ اصلا چیز مهمی هست ؟

برای نصب این قسمت که یه سری برنامه هایی هستش برای ویدیو رکورد کردن و اسکرین گرفتن تا بنچمارک گرفتن و و به اشتراک گذاشتن خیلی چیزهای دیگه، احتیاج به نت دارید در هنگام نصب(با فیلترشکن هم باید تحریم رو دور بزنید...)

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
لینک به دیدگاه

سلام دوستان الان درایور 16.10.1 رو دانلود و نصب کردم ولی هربار نصب میکنم و وارد پنل crimson میشم ورژن درایور رو 16.9.2 میزنه. نمیدونم مشکل از کجاست. گرافیکم r9 270 هست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، indianboy گفته است :

سلام دوستان الان درایور 16.10.1 رو دانلود و نصب کردم ولی هربار نصب میکنم و وارد پنل crimson میشم ورژن درایور رو 16.9.2 میزنه. نمیدونم مشکل از کجاست. گرافیکم r9 270 هست

نه درایور درسته، برای من چنین مشکلی پیش اومد اول فکر کردم نصب نشده خود ویندوز رفته دانلود کرده نصب کرده. بعد که از نو زدم دیدم همین شکلی نوشته

در واقع این نشون میده که،  واقعا کمپانی بزرگی چون AMD تاییده whql رو ا ز ماکروسافت گرفته!:D:D

ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

AMD Radeon Software Crimson 16.10.2

Support For:

Battlefield 1

Sid Meier’s Civilization VI

Titanfall 2

Serious Sam VR Early Access

Eagle Flight VR

New AMD CrossFire profile added for DirectX 11: o Sid Meier’s Civilization® VI

http://www.guru3d.com/files-details/amd-radeon-software-crimson-16-10-2-driver-download.html

.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان کدوم یکی از این درایور جدیدا برای کارت 7790 استیبل هستش

این آخریه رو گرفتم 16.10.2 ولی سیستم گاهی ریست میشه و گاهی هنگ میکنه

الان ورژن 13.12 رو نصب کردم که اینم هنگ کردش

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mehrdadb3 گفته است :

سلام دوستان کدوم یکی از این درایور جدیدا برای کارت 7790 استیبل هستش

این آخریه رو گرفتم 16.10.2 ولی سیستم گاهی ریست میشه و گاهی هنگ میکنه

الان ورژن 13.12 رو نصب کردم که اینم هنگ کردش

من برای 7770 ورژن 16.9 رو نصب کردم .

خوب بود . توی win 10 نسخه 64 بیتی .

لینک به دیدگاه

من ویندوزم 8.1 هست 32بیتی این هنگ کردن یا ریست شدن میشه به خاطر ویندوز باشه

من الان چنتا ورژن گذاشتم همین بود رو 13.12 بهتر بود ولی باز اونم هنگ کرد 2 باری تو 3 4 ساعت

حالا 16.9 رو تست کنم ببینم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mehrdadb3 گفته است :

من ویندوزم 8.1 هست 32بیتی این هنگ کردن یا ریست شدن میشه به خاطر ویندوز باشه

من الان چنتا ورژن گذاشتم همین بود رو 13.12 بهتر بود ولی باز اونم هنگ کرد 2 باری تو 3 4 ساعت

حالا 16.9 رو تست کنم ببینم

شما بهتره که به win 10 مهاجرت کنید  .

شاید ویندوزتون مشکل داره .

راستی قبل از نصب درایور جدید نسخه قبلی رو با udd و در حالت سیف مود پاک کنید .

لینک به دیدگاه

درایور جدید اولا wqhl نیست بعد هم تو بعضی بازیها مشکل داره و باعث خاموشی سیستم میشه. من پاکش کردم

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Mahdian57 گفته است :

درایور جدید اولا wqhl نیست بعد هم تو بعضی بازیها مشکل داره و باعث خاموشی سیستم میشه. من پاکش کردم

رفیقم نصب کرده و مشکلی نداشته

خود من فعلا نصبش نکردم .

بعید میدونم مشکل که شما دارید یه مشکل کلی باشه . احتمالا دلایل ثانوی درش تاثیر داره .

فعلا شما از درایور های گذشته استفاده کنید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، Mahdian57 گفته است :

عزیز کلا سالی 4-3 تا درایور WHQL ارائه نمیدن، بقیه همه بتا هستن، تا الان درایوری نداشتم که همچین مشکلی داشته باشم، با اون نسخه...

احتمالا کارت شما داغ میکنه که دلایل خیلی زیادی میتونه داشته باشه، ولی چک کنید که دمای کارتتون بالا میره؟

لینک به دیدگاه

کلا درایور AMD خیلی ساده است برعکس NVIDIA که همه WQHL هم همیشه هست و بتاها جداست.

قبلی 16.9.2 بود که  الان دوباره هم استفاده میکنم

تو یه بازی فقط اینطور میشد. که اصلا با خود این کارت هم زیاد روون اجرا نمیشه تازه مال سال 2012 است

دما هم خود کارت تنظیم میکنه از اون نیست ایراد نرم افزاریه !

لینک به دیدگاه

برای من هم دمایه گرافیک رو 30 هست ولی درایور رو که نصب میکنم 13.12 یا 16.10.2 رو سیستم هنگ میکنه یا ریست میشه خود به خود اونم تو محیط ویندوز

کارته قبلیم رو همین ویندوز 8800gt بود و تا حالا 1 بار اینطوری نشده بود حالا این درایور 16.9 رو هم امتحان کنم ببینم

میشه لطفا ورژنهای که WQHL هستند رو بهم معرفی کنید

الان این رسمی هستش AMD Radeon Software Crimson 16.10.1 WHQL

خوبه همینو نصب کنم

ویرایش شده توسط mehrdadb3
لینک به دیدگاه

AMD  Radeon Software Crimson Edition 16.10.3

منتشر شدو نسخه بتا هست .برای دانلود به این لینک

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

Software Crimson Edition 16.11.1 Beta

منتشر شد.برای دانلود به این لینک

Support For:

• Call of Duty: Infinite Warfare
  • Call of Duty: Modern Warfare Remastered

• Titanfall 2

Fixed Issues

• AMD XConnect Technology will now allow Microsoft Office applications to migrate to iGPU on unplug.
  • Flickering may be observed on some surfaces in a few maps or locations in Battlefield 1 in AMD CrossFire mode.
  • Radeon R9 390 graphics series may experience a crash or application hang when running Unigine™ Heaven using OpenGL.
  • The Radeon WattMan feature may intermittently display a Radeon Software popup error regarding Radeon WattMan for non-supported products.
  • The Division may experience an application freeze or hang when running in AMD CrossFire mode after extended periods of play.
  • OBS screen capture may stutter after extended periods of use while capturing video and watching or streaming content in a web browser.

Known Issues

• A few game titles may fail to launch, experience performance issues or crash if the third party application "Raptr" has its game overlay enabled. A workaround is to disable the overlay if this is experienced.
  • DOTA 2 may experience a crash when launched using the Vulkan API on some Graphics Core Next products.
  • Battlefield 1 may experience an intermittent application specific error message popup citing graphics device removal
  • Flickering may be experience while playing Overwatch in the main menu or viewing character models using AMD CrossFire mode.
  • H.264 content playback may experience playback issues on internet browsers with hardware acceleration when also running gaming applications or content.
  • FIFA 17 may experience an application hang or black screen on launch for some select Hybrid Graphics or AMD PowerXpress mobile configurations.
  • H.264 content may experience blocky corruption when streaming using P2P content players on some Radeon RX 400 series graphics products.
ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...