رفتن به مطلب

آیا هنوز کنسول ارزش خرید داره؟

paYne
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من میخوام ps4 بخرم برای گیم تو تابستون سیستم قبلیمو فروختم و هنوز خیلی از بازیارو تجربه نکردم تا ۲۱۰۰ هم برای ps4 و یه مانیتور ۲۲ اینچ فول اچ دی و ۱۰ تا بازی دیجیتالی میخوام هزینه کنم به نظرتون بصرفه هستش ؟ بعد همون لذت PC رو بهم میده؟ چون فکرنکنم با این بودجه بشه PC با مانیتور خوب بست به نظرتون ارزش داره خرج کنم و کنسول بگیرم با توجه به اومدن ps4 NEO تو دی،چون من فقط تو تابستون وقت بازی کردن دارم یه مغازه رفتم ۲۱۰۰ با ده تا بازیو و یه مانیتور 22 LG Full HD میارزه؟ اگه نمیارزه یه جایگزین بگین.

آپدیت

سلام خب e3 تموم شد سونی هم کنسول جدیدی معرفی نکرد از طرفی هم چند تا انحصاری خیلی خوب معرفی کرد تا معرفی کنسول جدید هم بیشتر از ۳ ماه طول میکشه به نظرتون الان خرید ps4 منطقی هست؟

بعد میتونین یه تلوزیون بالای 24 اینچ که HDMI بخوره تا ۶۰۰ هزار معرفی کنید.

ویرایش شده توسط paYne
لینک به دیدگاه

کنسول کنار پی سی مکمل باشه برای انحصاریا خوبه ( خصوصا ps4 دسته دوم + اکانت ه..کی )

اگه فقط کنسول میخواین و پی سی نمیخواین ،  به نظرم صبر کنین ps4 neo بازی ها رو با کیفیت بهتر اجرا کنین

لینک به دیدگاه

فعلا تا e3 صبرکن تا تکلیف کنسول ها مشخص شه 

اصلا ارزش نداره الان بخرید 

واقعیتش اینه که من با اینکه کنسول های نسل هشت رو دارم هیچی بهتر از موس و کیببرد نیست

بعدش به نظرم باید برای بازی با کنسول تی وی بزرگ باشه که کیف بده 

لینک به دیدگاه

کنسول کنار پی سی مکمل باشه برای انحصاریا خوبه ( خصوصا ps4 دسته دوم + اکانت ه..کی )

اگه فقط کنسول میخواین و پی سی نمیخواین ،  به نظرم صبر کنین ps4 neo بازی ها رو با کیفیت بهتر اجرا کنین

من فقط تو تابستون وقط بازی دارم و NEO دی میاد نمیتونم صبر کنم آیا میارزه همینو بخرم؟

فعلا تا e3 صبرکن تا تکلیف کنسول ها مشخص شه 

اصلا ارزش نداره الان بخرید 

واقعیتش اینه که من با اینکه کنسول های نسل هشت رو دارم هیچی بهتر از موس و کیببرد نیست

بعدش به نظرم باید برای بازی با کنسول تی وی بزرگ باشه که کیف بده

تی وی بزرگ هم دارم ولی همیشه نمیشه استفاده کرد برای همین مانیتور میخوام e3 کی میشه ؟
لینک به دیدگاه

من فقط تو تابستون وقط بازی دارم و NEO دی میاد نمیتونم صبر کنم آیا میارزه همینو بخرم؟

تی وی بزرگ هم دارم ولی همیشه نمیشه استفاده کرد برای همین مانیتور میخوام e3 کی میشه ؟

e3 میفته اواسط ژوئن یعنی تقریبا 20 روز دیگه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه فقط برای سه ماه تاسبتون میخوای بنظر من یک کنسول دسته دوم با بازی های دسته دوم بگیر بعد تابستون هم کنسول رو بفروش ضررزیادی نمیکنی

لینک به دیدگاه

دسته یه لذتی داره ماوس و کیبورد یه لذت دیگه. نمیتونن جای همدیگرو بگیرن. ولی لامصب دسته ایکس وان یه چیز دیگس :x  :x

کنسول بگیر اگه فقط تابستونو میخوای بازی کنی. کنسول دست دوم با اکانت های اشتراکی و این چیزا

با 2100 پی سی(خوب در حد مدیوم برای بازیای روز) میتونی جور کنی ولی مانیتور نه.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

اگه فقط برای سه ماه تاسبتون میخوای بنظر من یک کنسول دسته دوم با بازی های دسته دوم بگیر بعد تابستون هم کنسول رو بفروش ضررزیادی نمیکنی

موافقم

لینک به دیدگاه

منظورم از سه ماه تابستون این بود که بعد تابستون فقط آخر هفته ها میتونم بازی کنم بعد میخوام کنسولو که گرفتم حداقل ۲ سال بتونم بازیایه روزو اجرا کنم.

دسته یه لذتی داره ماوس و کیبورد یه لذت دیگه. نمیتونن جای همدیگرو بگیرن. ولی لامصب دسته ایکس وان یه چیز دیگس :x  :x

کنسول بگیر اگه فقط تابستونو میخوای بازی کنی. کنسول دست دوم با اکانت های اشتراکی و این چیزا

با 2100 پی سی(خوب در حد مدیوم برای بازیای روز) میتونی جور کنی ولی مانیتور نه.

لینک به دیدگاه

منظورم از سه ماه تابستون این بود که بعد تابستون فقط آخر هفته ها میتونم بازی کنم بعد میخوام کنسولو که گرفتم حداقل ۲ سال بتونم بازیایه روزو اجرا کنم.  

اون موقع تا e3 صبر کن تکلیف این نسل مشخص شه بعد خرید کن. چون ممکنه این نسل زیاد طول نکشه اگه طول کشید میتونین بخرین. نئو بیاد و به پلی4 هم پشتیبانیش ادامه بدن ارزش خرید داره ولی اونطور پشتیبانی نه که از پلی3 کردن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم همین بالایی

لینک به دیدگاه

منم همین بالایی

من نمیخوام کنسولمو بفروشم میخوام تگه خریدم کنسولو حداقل تا ۲ سال براش بازیه جدید بیاد بعد من شناختی روی خرید دست دوم ندارم نمیخوام کنسول خراب در بیاد

لینک به دیدگاه

من به شخصه جای شما بودم Xone میگرفتم!

در ظاهر پی اس فور خیلی بهتره ولی وقتی توی استور بری تخفیفا رو ببینی قشنگ کفت میبره!

تقریبا هر ماه از چهار تا بازیی که رایگان میکنه دوتاش فوقلادن!

از هر ده تا بازیی که هر هفته تخفیف میزنه همیشه یکیشون خیلی ارزش خرید نسبت به قیمتش زیاده!(البته این دوتای آخر مشمول Xbox Live Gold میشن!)

ولی اگر تا E3 صبر کنی ممکنه بتونی نسخه یکم بهینه تر شده این کنسولو بگیری! بعیده از مایکروسافت که بخواد نسل جدید معرفی کنه!(شایعات حاکی از یه چیزه مکمل برا One هستن!)

خلاصه Xbox One که من دارم ارزش خرید داشته و پشیمونم نیستم مخصوصا بخاطر این که از دستش میشه به عنوان دسته PC بدون هیچ مشکلی استفاده کرد و این که توی ویندوز 10 میشه به راحتی استریم کرد داخل ویندوز کپچر کرد صحنه های بازی رو! بلخره کلی انترتینمنت داره که اگه تو برای یه مدت زیادی براش بازی هم نخری قابلیتاش سرگرمت میکنن!

لینک به دیدگاه

جدا اگه انحصاری در کار نبود پی سی همون اول فاتحه کنسول ها را خونده بود

الانم به نظرم کنسول ها دارن زور میزنن وگرنه حرفی برای گفتن ندارن

ولی با توجه به هزینه ای که میخوای بکنی ( و نمیتونی یه پی سی خوب جمع کنی ) برای اینکه دوسر سود باشه برات بهتره همون کنسول بگیری  ارزشش رو داره وگرنه برای پی سی خوب حداقل 4 تومن هزینه باید بکنی.

لینک به دیدگاه

بنظر من ps4 بگیر و اگر خیلی با دسته مشکل داری یه تبدیل موس و کیبورد هم بگیر کنسول میشه  pc + بازی های انحصاری مثل انچارتد که پی سی دارا تو خواب هم این چیزا رو ندیدن.

برای نئو هم صبر کردن کار بیخودیه چون میخواند مثلا همون بازیای قبلی  رو روی 2k  و 4k اجرا کنه . حالا کی پیدا میشه تی وی  2k یا 4k داشته باشه!

احتمالا نئو فقط به درد vr میخوره که اونم باز باید یه هزینه سنگین دیگه کرد برای هدستش که خیلیا بخاطر گرونیش حالا حالاها طرفش نخواهند رفت.

لینک به دیدگاه

اینا همش حرفه 4 تومن باید برا پی سی خرج کنی! با دو تومن میشه یه کیس قابل قبول برای بازی ها بست تا در حد کنسولا بتونی از بازیای مفت لذت ببری. مشکل اینه شما با مانیتور میخوای که با دوتومن بودجتون جور درنمیاد!

کیس امضای من دو تومن قیمتشه.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

سلام دوستان میخوام کنسول بخرم فقط گیم بزنم به نظرتون چی بخرم ی سال میشه گیم نزدم دیونه شدم واسم کیفیت گیم مهمه چون از کنسول سر در نمیارم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان میخوام کنسول بخرم فقط گیم بزنم به نظرتون چی بخرم ی سال میشه گیم نزدم دیونه شدم واسم کیفیت گیم مهمه چون از کنسول سر در نمیارم

سلام و عرض ادب

پیشنهاد میکنم تا آخر همین ماه صبر کنید تا PS4 های بهبودیافته معرفی شوند و سپس خرید کنید.

ویرایش شده توسط rohallah_t
لینک به دیدگاه

تا e3 صبر کن اگه کنسول جدید معرفی شد و پشتیبانی ادامه داشت از کنسول قبلی میتونی صبر کنی و کنسول جدید رو بخری ولی اگه عجله داری و میخوای واسه تابستون بگیری ممکنه قیمت کنسول قدیمی کاهش هم پیدا کنه در صورت معرفی مدل جدیدتر.در مورد کیفیت بازی هم من یه چند ساعتی با کنسول دوستم بازی کردم تو بعضی جاهای شلوغ بازی های سنگین مثل GTA V و Just Cause 3 لگ میزنه ولی اونقدر اذیت کننده نیست.

ویرایش شده توسط paYne
لینک به دیدگاه

كنسول هاي جديد اگه بخوان معرفي بشن تو e3 بايد كلي صبر كني بياد تو ايران و قيمتشون عادي بشه كه حداقل نزديك دو ماه طول ميكشه همون ps4 دسته دو بايز هاي دسته دو با مانيتور دسته دو بخر اين همه ادم دسته دو ميخرن مشكلي نداشته چون برند هاي معتبر و با كيفيتي هستن احتمال خرابي خيلي كمه ميتوني يه پي سي دسته دو هم بخري رو تلويزيون خونه بازي كني (البته به فكر بازي هايي مثل ويچر و gta v و... باش) ((خانواده ها خيلي باهاشون رابطه خوبي ندارن تا حالا باعث محروميت چند صد تن از گيمر ها شده ))

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام خب e3 تموم شد سونی هم کنسول جدیدی معرفی نکرد از طرفی هم چند تا انحصاری خیلی خوب معرفی کرد تا معرفی کنسول جدید هم بیشتر از ۳ ماه طول میکشه به نظرتون الان خرید ps4 منطقی هست؟

بعد میتونین یه تلوزیون بالای 24 اینچ که HDMI بخوره تا ۶۰۰ هزار معرفی کنید.

لینک به دیدگاه

ذوست عزیز همون پی اس فور معمولی بخر لذتتو ببر.موم پی اس فور میخرم

پلی استیشن نئو درسته معرفی نشد ولی یک و نیم سال بعد میاد. تایید شد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...