رفتن به مطلب

آیا هنوز کنسول ارزش خرید داره؟

paYne
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

همون اولشم ارزش خرید نداشت !

الان با این بودجه من چه چیزی ارزش خرید داره خب؟ من اگه بودجم بالا بود که معلومه یه PC میبستم.

لینک به دیدگاه

الان با این بودجه من چه چیزی ارزش خرید داره خب؟ من اگه بودجم بالا بود که معلومه یه PC میبستم.

برا کیس فقط دو و نیم تا سه تومن بودجه داشته باشی میتونی چیز بدرد بخور ببندی.

ولی با ت،جه به انحصاری های پلی ۴ فعلا همون بهترینه برا بودجه کمتر. من پی سی بستم چی شد کارت جدی. میاد که ماه های اول قدرت خریدشو خیلیا نخواهند داشت

لینک به دیدگاه

ارزش خرید ربطی به بودجه نداره !

ربطی به در دسترس بودن هم نداره !

شما در نظر بگیر 20 تومن پول داری و قصد داری ماشین آک بخری .

عملا چاره ای نداری جز این که پراید بخری !

چون بودجه اجازه نمیده ماشین بهتر بخری

آیا پراید ارزش خرید داره ؟

کنسول ارزش خرید نداره حالا میخواد بودجه 100 هزار تومن باشه میخواد 100 میلیون تومن !

با پولش یک سیستم دسته 2 بگیرید .

راستی مگه شما سیستم ندارید ؟ اگر ندارید که  خریدش از نون شب واجب تره اگر هم دارید با پول خرید کنسول همون سیستم رو ارتقاء بدید !

موفق باشد

لینک به دیدگاه

ارزش خرید ربطی به بودجه نداره !

ربطی به در دسترس بودن هم نداره !

شما در نظر بگیر 20 تومن پول داری و قصد داری ماشین آک بخری .

عملا چاره ای نداری جز این که پراید بخری !

چون بودجه اجازه نمیده ماشین بهتر بخری

آیا پراید ارزش خرید داره ؟

کنسول ارزش خرید نداره حالا میخواد بودجه 100 هزار تومن باشه میخواد 100 میلیون تومن !

با پولش یک سیستم دسته 2 بگیرید .

راستی مگه شما سیستم ندارید ؟ اگر ندارید که  خریدش از نون شب واجب تره اگر هم دارید با پول خرید کنسول همون سیستم رو ارتقاء بدید !

موفق باشد

قبول دارم حرفتون رو ، سیستم رو که داشتم ولی مشکلی پیش اومد فروختم و این انحصاری ها هم منو وسوسه میکنه ! الان من تا صبر کنم RX 480 بیاد بودجمم جور میشه ولی نصف وقتم واسه بازی کردن میره و انحصاری هارو هم از دست میدم
لینک به دیدگاه

۴۸۰ موقع ورود قیمتش نزدیک قیمت جهانی باشه ارزش خرید داره وگرنه نداره.

قیمت نزدیکم یعنی یه چیزی حدود دلاری ۴تومن

من قول میدم بدو ورود ۱۲۰۰-۳۰۰قیمت بزنن پنج ماه بعد تازه بیاد رو ۱تومن

من خودم راضیم کارت بخرم ولی بی کارت موندنم سخته خداییش

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

این شرکت های بزرگ و سازنده های بازی های با کیفیت بازی 4kیا یا شرکت های سونی یا غیره و ثابت نماندن ی کنسول یا کارت گرافیک های amd یا انودیا باعث درد سر های بزرگ برای بازیکنان میشه

لینک به دیدگاه

این شرکت های بزرگ و سازنده های بازی های با کیفیت بازی 4kیا یا شرکت های سونی یا غیره و ثابت نماندن ی کنسول یا کارت گرافیک های amd یا انودیا باعث درد سر های بزرگ برای بازیکنان میشه

اینا بخاطر خودشونم شده کنسولای اصلیو تا اخر نسل ساپورت میکنن.کنسولای جدیدم مثه کنسولای اصلی نهایت تا اخر نسل بدرد میخورن و قرار نیس نسل طولانی تر شه.
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...