رفتن به مطلب

Recommended Posts

آپ

قیمت 1070 شده 1870 تومن

چرا ؟

فروشنده ی محترم توضیح لطفا

چه اتفاقی میفته که قیمت ها اینقدر نجومی میشه ؟

چرا یه کارت گرافیک باید قیمتش اینقدر سرسام آور بشه ؟

شمایی که دم از مشتری مداری میزنین یه توضیح بدین @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 392
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

آپ

قیمت 1070 شده 1870 تومن

چرا ؟

فروشنده ی محترم توضیح لطفا

چه اتفاقی میفته که قیمت ها اینقدر نجومی میشه ؟

چرا یه کارت گرافیک باید قیمتش اینقدر سرسام آور بشه ؟

شمایی که دم از مشتری مداری میزنین یه توضیح بدین @};-

مشخصه برای اینکه یه کارت که از 980 قوی تره نمیتونه قیمت زیر اون داشته باشه.

الان 980 غیر رفرنس بالا 450 دلار هست، 1070 هم بین 400 تا 450 پس یعنی هم اونجا هم قیمتن (خیلی نزدیک به هم) 980 و 1070 هم اینجا که به نظرم منطقیه. تازه بعضی شرکت های داخلی دست به قیمت 980 نزدن و هنوز دارن بالا 2 میفروشن، اونارم باید در نظر گرفت.

لینک به دیدگاه

سلام.داداشای گلم اینهمه زحمت میکشین تا چشم بقیه رو باز کنید تا ظلم بهشون نشه ولی امان از جهل ونادانی.کارتهای جدید با اون قیمتای وحشتناکش نیومده تموم شد.واقعن متاسفم.

مردمی که به میل خود در تاریکی نشته اند،نیاز به روشنایی ندارند.

این حرف یه آدم بزرگیه که 50-60 سال پیش همه ی اینا رو پیشبینی کرده بود.

:eek:  :eek:  :eek:  ~x(  ~x(  ~x( 

ویرایش شده توسط lali city
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جز تاسف چیزی برای گفتن ندارم همه رو خریدن رفت تازه موجودی کم هم اومده... چرا واقعا یعنی با این 1070 و 1080 چیکار می خواستی بکنی که کارت قبلیت نمی کرد ؟؟؟  *dry#

لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان علي الخصوص استارتر عزيز كه گل كاشتند...

تمام پستها رو خوندم و حالا گذشته از چندتاييشون ،خوشبختانه بقيه دنبال كننده اين هدف بزرگ هستند  و ما هم هستيم و تاييد مي كنيم....

اما در مورد اينكه دوستاني گفتن كارت ها رو همه خريدن و تمام شد ، اين به نظر من يه حقه هست از طرف اونايي كه ميخوان گرون بفروشن و بدون شك از تاثير اين كمپين تشكيل شده ترسيدن البته من حقيقتا سايتي رو چك نكردم كه كي موجودي داره و كي نداره و روي حرف دوستان اين نظر رو ميدم كه يه موقعي اشتباه برداشت نشه!!!

اين احتمال داده ميشه كه اومدن و موجودي كارت ها رو صفر كردن كه اينطور جلوه بدن كه شما يعني طرفداراي اين كمپين در اشتباهيد و ضرر كرديد و دير جنبيديد و بقيه و خريدن و تموم شد و حالا شما ها بايد پشيمون و افسرده زانوي غم بغل كنيد كه اين كار اشتباه بود و در نتيجه دست از اين كار برداريد و (تازه دو روز ديگه همونا رو موجود ميكنن با قيمت بالاتر و كاربر هم از ترس اينكه از دستش نره ميره و با قيمت بالتر خريد ميكنه ناچارا!!!)......... ولي نه دوستان اشتباه نكرديد بلكه كار درست رو كرديد و داريد انجام ميديد.... آخه مگه صفر كردن موجودي يه محصول توي يه سايت كاري داره ها؟؟؟ اگه راست ميگن تموم شده، دست مشتري ها رو بگيرن ببرن تو انبارها شون كه حتي اگه اين كارم بكنن ميبرنشون يه جاي پرت نه انبار اصلي!!! .... نه اصلا چي شد يه دفعه همه كارت ها بفروش رفت و موجودي ها به ته كشيد؟؟؟!!! حالا شايد يكي دو تا فروشنده چندتا داشتن و به مرور زمان تو اين مدت فروختن و اگه هم مونده با اين ايجاد كمپينه زدن ناموجود كه با همكاراشون همدردي كنند ولي مگه ميشه يه دفعه ناموجود بشه اونم درست وقتي چنين كمپيني ايجاد شده كه صداش هم يقينا به گوش دست اندر كاران  مربوطه رسيده؟؟!!! نه واقعا با عقل جور در مياد... خودتون يه دو دوتا چهارتا بكنيد........دوستان گول اين حقه هاي كثيف رو نخوريد و چشم و گوش باز باشيد و مقاومت كنيد.... يك بار سختي بكشيد ولي يك عمر راحت باشيد و از اين افراد زهر چشم بگيريد تا حساب كار دستشون بياد....

آهاي عزيزاني كه مايه داريد و 980 داريد ....و سريع ميخوايد بفروشيد يا فروختيد تا 1080 بگيريد يا سري هاي ديگر ...... آخر چرا........چرا با آينده و روحيه قشر متوسط و پايين تر بازي مي كنيد و با خريدهاتون يه عده ديگري رو سوار خر مراد مي كنيد تا بيشتر از اينها بر مردم ظلم كنند...

چرا به اين كمپين ايمان نمي آوريد .... براي چند فريم و چقدر كيفيت بالاتر بر هموطنانتان ظلم روا مي داريد... آيا ارزش انسانيت اين است...؟؟؟ پس اينبار شما هم ياري دهيد و براي رسيدن كمپين به اين هدف بزرگ كمك كنيد...باشد كه رستگار شويد .

دوستان بدانيد و آگاه باشيد، زماني كه اين حركت ان شاء الله مثمر ثمر واقع شود و به نتيجه برسد ، خيلي از مشكلات و معضلات ديگر را نيز مي توان از سر راه پيشرفتمان برداشت.... (براي آنان كه تفكر مي كنند)

با آرزوي موفقيت براي همه در اين راه... @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

چرا به اين كمپين ايمان نمي آوريد .... براي چند فريم و چقدر كيفيت بالاتر بر هموطنانتان ظلم روا مي داريد... آيا ارزش انسانيت اين است...؟؟؟ پس اينبار شما هم ياري دهيد و براي رسيدن كمپين به اين هدف بزرگ كمك كنيد...باشد كه رستگار شويد .

دوستان بدانيد و آگاه باشيد، زماني كه اين حركت ان شاء الله مثمر ثمر واقع شود و به نتيجه برسد ، خيلي از مشكلات و معضلات ديگر را نيز مي توان از سر راه پيشرفتمان برداشت.... (براي آنان كه تفكر مي كنند)

با آرزوي موفقيت براي همه در اين راه... @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

نصر من الله و فتح قریب

این احتمال هم هست که کلا تعداد کمی مثلا زیر 10 تا وارد شده باشه و همون موجودی محدود هم تمام شده باشه.

لینک به دیدگاه

سلام.داداشای گلم اینهمه زحمت میکشین تا چشم بقیه رو باز کنید تا ظلم بهشون نشه ولی امان از جهل ونادانی.کارتهای جدید با اون قیمتای وحشتناکش نیومده تموم شد.واقعن متاسفم.

مردمی که به میل خود در تاریکی نشته اند،نیاز به روشنایی ندارند.

این حرف یه آدم بزرگیه که 50-60 سال پیش همه ی اینا رو پیشبینی کرده بود.

:eek:  :eek:  :eek:  ~x(  ~x(  ~x( 

عزیز  در مورد فروش وقیمت سرچ کردم چیزی ندیدم داخل سایتها ی این ور پل .بیزحمت میشه قیمت رو بگید  بدون نام سایت ،پایین دوستمون گفتن ممنون .

@};-ادمی به امید زنده هست چرا نا امیدش کنیم امیدوارم این کمپین جواب بده ویک شروع خوب باشه .

و پیش خودمون شرمنده نیستیم که هیچ اعتراضی نکردیم.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

نصر من الله و فتح قریب

این احتمال هم هست که کلا تعداد کمی مثلا زیر 10 تا وارد شده باشه و همون موجودی محدود هم تمام شده باشه.

داداش ایکاش به یه نحوی انبارهاشون رو میدیدیم که هزاران عدد وارد کردن همین الان !

لینک به دیدگاه

واقعا حرکت خوب و عالیی هستش،با نخریدن میتونیم به زانو درشون بیاریم، خیلی هم سخت نیستا نخریدن، من الان 970 ایسوس دارم روی فول اچ دی به راحتی داره اجرا میکنه بازی هارو یه مدت میتونین از همین کارتا به خوبی بهره ببریم تا حساب دستشون بیاد که کمتر حریص باشن،

حیف که نمیشه وگرنه من دوستم وارد کننده هستش البته جنسای دیگه که مربوط به کامپیوتر نمیشه، اگه اون میومد تو این بحثا یه کاری میکرد که هیچ وارد کننده ای نتونه جنس بفروشه،

اینقدر قیمتشو پایین میده که هیچ کس نمیتونه تصورشوبکنه،

حالا یه مثال بزنم

یه جنسیو که یه بنده خدایی میده 3 میلیون با یکم تلاش شبانه روزی و صحبت با تولید کننده تونست با قیمت نصف یعنی 1/5 میلیون بیاره میدونید یعنی چی؟!

ای کاش میومد توی بازار کامپیوتر

لینک به دیدگاه

اون مدلی که دیشب توی 20 دقیقه موجودیش تموم شد فقط یک دلیل داره. تعداد محدود مثلا 5-10 تا برای فروش با قیمت 3100(که قیمتش نباید این باشه و 100 درصد باید کمتر از 2990 باشه چون قیمت جهانیش کمتر هست) گذاشتن تا ببینن تقاضا چجوری هست. حالا با این تقاضایی که ملت نشون دادن باید منتظر قیمت گذاری فضایی برای مدل های دیگه باشیم در صورتی که قیمت همشون باید کمتر از نسخه FE باشه!

لینک به دیدگاه

واقعا حرکت خوب و عالیی هستش،با نخریدن میتونیم به زانو درشون بیاریم، خیلی هم سخت نیستا نخریدن، من الان 970 ایسوس دارم روی فول اچ دی به راحتی داره اجرا میکنه بازی هارو یه مدت میتونین از همین کارتا به خوبی بهره ببریم تا حساب دستشون بیاد که کمتر حریص باشن،

آقا دمت گرمت این شد حرکت!!!

حالا اگه ملت یه چند وقت دیر تر به کارت های 1080 و RX 480 برسن که آسمون به زمین نمیاد و چیزی ازشون کم نمیشه...آقا اصلا از اینی که در حال حاضر دارید به خوبی استفاده کنید و زیاد حرص خرید کارت های جدید رو نداشته باشید تا قیمت ها بیاد پایین اونوقت بخرید... .

اصلا بزارید یه ایده رو بررسی کنیم :

مثلا قرار الآن برید و یه کارت 3 تومنی که قیمتش مثلا باید 2.5 باشه رو بگیرید در صورتی که اگه صبر کنید تا بشه همون 2.5 هیچ اتفاق خاصی نمیافته و هیچ گناهی مرتکب نمیشید و جون کسی هم در خطر نیست که بخواید با این کار جونش رو نجات بدید... خب اگه رفتید و گرفتید به خاطر دو روز زودتر اینجا یه 500 ضرر کردید و پول زور دادید ولی اگه صبر کردید و متحد شدید تا قیمت ها بشکنه و بشه همون 2.5( فرضا)، اون موقع 500 کاسب شدید و میتونید از اون 500 برای ارتقاع بخشهای دیگر سیستمتون و یا کارهای دیگه استفاده ببرید خیلی هم عاقلانه تره !!! البته میدونم یه عده از دوستان هستن که یه 500 که هیچ ، 10 تا 500 هم براشون چیزی نیست ولی خب همه که اینطور نیستن و هستن دوستانی که باید اون 3 تومن رو که 500 اضافه  داره رو با تلاش  و زحمت بدست بیارن تا بتونن خرید کنن و اگه بتونن کاری کنن که بشه 2.5 بخرن خیلی براشون بهتره!!!

دوستان من  به شخصه زیاد سر و کاری با بازی کردن و این حرف ها هم ندارم و ممکنه اصلا سراغ این کارتهای که تازه اومده نرم و الآنم هیچ تمایلی برای خریدشون ندارم چون فعلا به کارم نمیان اما این دلیل نمیشه که از این کمپین پشتیبانی نکنم چون اگه این کمپین به نتیجه برسه و جواب بده میتونه نقطه عطفی برای کمپین های بعدی و در جهت اصلاح بازار قطعات بشه دوستان عزیز ، پس خواهشا حمایتهاتون رو دریغ نکنید و بزنید زنگ رو... :clapping:

لینک به دیدگاه

اینا همش سیاست کثیف بازار هست
بیشتر دلال ها همین کارهارو میکنن
بعضی وقت ها برای اینکه بتونن گرونتر بفروشن موجودی 0 میکنن تا بعدا گرونتر بفروشن
بعضی وقت ها در مقابل چنین کمپین های برای اینکه مردم بترسونن که داره تموم میشه و اگر نخرین بعدا گرونتر میشه اینکارهارو میکنن که بعضی ها هول بشن و سریعتر با قیمت بیشتر خرید کنن

هم فروشنده و هم وارد کننده با هم دستشون در کاسه هست من دیدم که میگم

اگر به قدرت بیشتر احتیاج دارین و سیستمتون قدیمی هست  دست دوم 980ti با قیمت کاملا مناسب از انجمن ها خرید کنید تا دلتون بخواد هست دست دوم مخصوصا 970
اگر 970دارید و یا 980 دارید که به هیچ وجه نفروشید و همونو نگه دارید فقط درایور کارت ارتقا ندید و به آخرین ورژن که قبل ار عرضه سری 1000 هست برگردونید

کاملا راضیتون میکنه

در این مدت صبر کنید تا به هدفمون برسیم

لینک به دیدگاه

اگه وارد کننده ها مثل ادم به سود عادلانه رضایت می دادن هیچکدوم از این دردسر هارو نداشتیم مشکل اینجاست سود مد نظر دوستان بالای 40 یا حتی 50 درصد حالا تو هر صنفی که  می خواد باشه بعضی دوستان پارتی کلفت تو بعضی صنف ها حتی پول گمرگ رو هم حساب نمی کنن 

ولی همه اینا به کنار مهم اینه که سود وارد کننده از کجا میاد از فروش محصولشون به ما از اسمون که نازل نمیشه وقتی با قیمت خون وعرق جوین خودمون پول یه محصول چند برابر قیمت اصلی می دیم 

وارد کننده حاتم تائی هم  باشه طمع برش می داره برای سود بیشتر 

ما باید خودمونو از شر این توهمی که برای وارد کننده ها ایجاد کردیم خلاص کنیم 

وارد کننده ها باید بدونن که ما قیمت تایین می کنیم نه اونا تایین قیمت براساس تقاضا صورت میگیره نه توهم تایین قیمت محصول توسط واردکننده 

البته ماییم که گوشت دادیم دست گربه گربه هم الان بالا پشت بوم پایین نمیاد

لینک به دیدگاه

منکه با وجود اینکه گرافیکامو دوماه پیش فروختم 1080 بخرم ولی از لجه این وارد کننده ها دارم با gt710سر میکنم تا قیمتها مناسب بشند.شده تا آبان هم دست نگه میدارم

لینک به دیدگاه

منکه با وجود اینکه گرافیکامو دوماه پیش فروختم 1080 بخرم ولی از لجه این وارد کننده ها دارم با gt710سر میکنم تا قیمتها مناسب بشند.شده تا آبان هم دست نگه میدارم

دمت گرم کار درستی میکنی⤵

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان.تایپیک بسیار عالی هست که مطمئنا اگه حمایت اقای حسینی و مجموعه لیون نبود به 15 صفحه نمیرسید. برای مثال اگه یه سر به سایت اسمش را نمیخام بگم بزنید همش به یک سری اسم خاص مثل علی محمد***و باقی دوستان بر میخورید که به نظر من از خود مجموعه سایت بیشتر تبلیغات محصول را میکنند :laughing:  :laughing: اما در مقابل تمام نظرات درباره قطعات در لیون:این به اون میخوره =))  =))  این فرفقش با اون چیه البته منم از این سوالا میپرسم اما  اقا مهدی با صبر حوصله جواب میده :D  :clapping:  . اما نکته ای که دوستان به نظرم نوجهی بهش نمیکنند اینه که همه میگن اگر نیاز دارید دست دوم بخرید مناسفانه این را مد نظر نمیگیرن  که اگر من یا هرکس حاضر به فروش قطعه ایی میشیم یا برای ارتقای اون قطعه هست یا برای نیاز مالی و مناسفانه این چرخه باز هم به دوستان وارد کننده  میرسه  :crying:  :D پس به نظرم نیاز به چیزی بیشتر از اعتراض به وارد کننده ها میباشدالیته ما تا همینجا میتونیم انجام بدیم و تحریم خرید .به نظرم حرکت اقای حسینی برای افزایش کالاها و رقابتی کردن بیشتر از هر چیز دیگه ایی میتونه این قیمت ها را به قیمت دلاریش نزدیکتر کنه که حرکت قابل تقدیریه. یا استین بالا زدن لیون برای وارد شدن به عرصه واردات  :D .

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان.تایپیک بسیار عالی هست که مطمئنا اگه حمایت اقای حسینی و مجموعه لیون نبود به 15 صفحه نمیرسید. برای مثال اگه یه سر به سایت اسمش را نمیخام بگم بزنید همش به یک سری اسم خاص مثل علی محمد***و باقی دوستان بر میخورید که به نظر من از خود مجموعه سایت بیشتر تبلیغات محصول را میکنند :laughing:  :laughing: اما در مقابل تمام نظرات درباره قطعات در لیون:این به اون میخوره =))  =))  این فرفقش با اون چیه البته منم از این سوالا میپرسم اما  اقا مهدی با صبر حوصله جواب میده :D  :clapping:  . اما نکته ای که دوستان به نظرم نوجهی بهش نمیکنند اینه که همه میگن اگر نیاز دارید دست دوم بخرید مناسفانه این را مد نظر نمیگیرن  که اگر من یا هرکس حاضر به فروش قطعه ایی میشیم یا برای ارتقای اون قطعه هست یا برای نیاز مالی و مناسفانه این چرخه باز هم به دوستان وارد کننده  میرسه  :crying:  :D پس به نظرم نیاز به چیزی بیشتر از اعتراض به وارد کننده ها میباشدالیته ما تا همینجا میتونیم انجام بدیم و تحریم خرید .به نظرم حرکت اقای حسینی برای افزایش کالاها و رقابتی کردن بیشتر از هر چیز دیگه ایی میتونه این قیمت ها را به قیمت دلاریش نزدیکتر کنه که حرکت قابل تقدیریه. یا استین بالا زدن لیون برای وارد شدن به عرصه واردات  :D .

منم نظرم واردات هست،اگرچه هزاران مشکل و سختی وجود داره که با چیزی که دوستان میخوان خیلی بصرفه نیست!

مگر اینکه تعداد بالا قطعات رو بیارن،خیلی خیلی بالا.

لینک به دیدگاه

دمت گرم کار درستی میکنی⤵

ممنون .

یکجورایی احساس میکنم حرف زور داره بهم زده میشه والا مشکل مالی ندارم از این بدم میاد که دسترنج من و تعداد کثیری عاشق سخت افزار رو یک عده سود جو فقط با چند تا تلفن و کمی جوسازی دارند میخورند.کلا از اینکه یک دادوستد مریض رشد کنه بدم میاد و سعی میکنم تا جاییکه درتوانم هست جلوش وایستم. هرچند میدونم که از هفته بعد شدیدا تبلیغات گرافیک در داخل ایران تو سایتهای پاچه خوار مثله دی جی کالا و......شروع میکنند و اسمشو میزارن تست.

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

ممنون .

یکجورایی احساس میکنم حرف زور داره بهم زده میشه والا مشکل مالی ندارم از این بدم میاد که دسترنج من و تعداد کثیری عاشق سخت افزار رو یک عده سود جو فقط با چند تا تلفن و کمی جوسازی دارند میخورند.کلا از اینکه یک دادوستد مریض رشد کنه بدم میاد و سعی میکنم تا جاییکه درتوانم هست جلوش وایستم. هرچند میدونم که از هفته بعد شدیدا تبلیغات گرافیک در داخل ایران تو سایتهای پاچه خوار مثله دی جی کالا و......شروع میکنند و اسمشو میزارن تست.

باز خوبه که gt710 داری داداش من هم مثه شما فروختم برای اعتراض فعلا با گوشی میام  :crying:  :crying:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

اینا همش سیاست کثیف بازار هست

بیشتر دلال ها همین کارهارو میکنن

بعضی وقت ها برای اینکه بتونن گرونتر بفروشن موجودی 0 میکنن تا بعدا گرونتر بفروشن

بعضی وقت ها در مقابل چنین کمپین های برای اینکه مردم بترسونن که داره تموم میشه و اگر نخرین بعدا گرونتر میشه اینکارهارو میکنن که بعضی ها هول بشن و سریعتر با قیمت بیشتر خرید کنن

هم فروشنده و هم وارد کننده با هم دستشون در کاسه هست من دیدم که میگم

اگر به قدرت بیشتر احتیاج دارین و سیستمتون قدیمی هست دست دوم 980ti با قیمت کاملا مناسب از انجمن ها خرید کنید تا دلتون بخواد هست دست دوم مخصوصا 970

اگر 970دارید و یا 980 دارید که به هیچ وجه نفروشید و همونو نگه دارید فقط درایور کارت ارتقا ندید و به آخرین ورژن که قبل ار عرضه سری 1000 هست برگردونید

کاملا راضیتون میکنه

در این مدت صبر کنید تا به هدفمون برسیم

درست عزيز چرا درايورها رو به نسخه هاى جديد ارتقا نديم؟

يعنى مثلا انويديا درايورهاى جديدشو براى كارتهاى قبل ١٠٧٠ و ١٠٨٠ طورى ميكنه كه كاراييشون پايين بياد و به فرد القا كنه سيستمش ديگه ضعيفه و بايد ارتقا بده؟

اين سياست متاسفانه براى گوشى هاى آيفون پيش مياد، اما يعنى منظور شما براى انويديا هم همين بود؟

لینک به دیدگاه

درست عزيز چرا درايورها رو به نسخه هاى جديد ارتقا نديم؟

يعنى مثلا انويديا درايورهاى جديدشو براى كارتهاى قبل ١٠٧٠ و ١٠٨٠ طورى ميكنه كه كاراييشون پايين بياد و به فرد القا كنه سيستمش ديگه ضعيفه و بايد ارتقا بده؟

اين سياست متاسفانه براى گوشى هاى آيفون پيش مياد، اما يعنى منظور شما براى انويديا هم همين بود؟

درود بله عزیز سر سری ۷۰۰ این بلا رو آوزدن همه میدونن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...