رفتن به مطلب

پاسکال در برابر پولاریس  

195 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا پاسکال از پولاریس شکست خورده است ؟

• بله کاملا شکست خورده است
    • بله اما نه به طور کامل
    • نه پاسکال میتواند با پولاریس رقابت کند
    • نه پاسکال ، پولاریس را پشت سر گذاشته است
  2. 2. آیا به انویدیا اعتماد دارید ؟

3. 3. آیا به AMD اعتماد دارید ؟

Recommended Posts

دوستان نخرن خوب...

چه قدر خوب میشد لیون هم با دیدن قیمتش این کارت رو عرضه نمیکرد تا این الماس ایران جمع کنه بره...وقتی لیون عرضه کنه مطمئنا دیگران هم عرضه میکنن...مطمئنا خیلیا هم میخرن آخرش هم فرقی نمیکنه با همین قیمت های نا عادلانه فروش ادامه پیدا میکنه...

پ.ن : قبلا هم گفتم این کار اسمش چیه یه شرکت مثل این الماس اینقدر سود میخوره رو یه محصول؟ یه بار گفتم بهم اخطار دادن گفتن توهین نکن...توهین نیست.حقیقته...اینا همه شون هستن...حرومشون.

یه دست صدا نداره .

لیون فقط یکی از پخش کننده هاست .

این مسائل رو دولت باید حل کنه . نه لیون یا کاربرها .

دولت هم که !!!!

لینک به دیدگاه

• ارسال 293
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

شرمده ها اما خیلی خیلی ادم باید ** باشه 1080 3 تومنی رو به 1070 2 تومنی و 480 1200 ی ترجیح بده...  ^_^

من رفتم پولامو جمع کنم 1080 بخرم با این قیمتایی که تو ایران هست هرچی کارت قویتر بخری پرفومنس به قیمت بهتری گیر میاری...  :D

شرکت گفته اقا سوده من بابت هر جنسی 500 تومنه حالا کارت اگه 700 باشه میشه 1200

اگه 1500 باشه میشه 2 تومن

اگه 2500 باشه میشه 3 تومن 

=))  =))  =))

....................

اقا 1080 هم پولم بهش نمیرسه ما رفتم تو کنسول ببینیم چی میشه...  :(

خداحافظ pc گیمینگ  =;

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

شرمده ها اما خیلی خیلی ادم باید خر باشه 1080 3 تومنی رو به 1070 2 تومنی و 480 1200 ی ترجیح بده...  :laughing:

من رفتم پولامو جمع کنم 1080 بخرم با این قیمتایی که تو ایران هست هرچی کارت قویتر بخری پرفومنس به قیمت بهتری گیر میاری...  :D

=))  =))  =))

....................

خداحافظ pc گیمینگ  =;

واقعیت دردناک ! :(

من که از همون اول فکر 470 بودم .

اما الان دارم فکر میکنم 280x چه کارت خوبیه !!! =))

یا حتی یه 7950 !!!

این که قیمتش چقدره و اصلا میتونیم بخریم یا نه یه طرف این که آدم رو چی فرض کردن که همچین قیمتی میزارن هم یه طرف ! :mad:

میخوان توی 1080 و 480 یه اندازه سود کنن !

از کنسولهای فعلی حالم بهم میخوره !

یه سگا داشتم !

باید برم بگردم پیداش کنم دوباره UMK3 بزنم !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعیت دردناک ! :(

من که از همون اول فکر 470 بودم .

اما الان دارم فکر میکنم 280x چه کارت خوبیه !!! =))

یا حتی یه 7950 !!!

این که قیمتش چقدره و اصلا میتونیم بخریم یا نه یه طرف این که آدم رو چی فرض کردن که همچین قیمتی میزارن هم یه طرف ! :mad:

میخوان توی 1080 و 480 یه اندازه سود کنن !

از کنسولهای فعلی حالم بهم میخوره !

یه سگا داشتم !

باید برم بگردم پیداش کنم دوباره UMK3 بزنم !

الان واقعا میچسبه بری یدست کمبات بزنی حریف رو به چشم وارد کننده ببینی... نفر اول دنیا میشم با این ناراحتی که صبح تالا پیدا کردم با دیدن پست تلگرام لیون... ما به چه ذوق و شوقی رفتیم قیمت رو ببینیم... اینهمه لیون می گفت براتون برنامه داریم نگو همون تست و ریویوش بود برای قیمتش هیچکاری نکردن ... خیلی دلخور شدم... برم فعلا یدست مکس پین 1 بزنم... حالم مثل این مکس خرابه... فعلا دوستان  *dry#

یه چند وقت شاید نیام برم ببینم میشه از اونور گیر اورد قیمت مناسب  *dry#  @};-

لینک به دیدگاه

دوستان rx 480 موجود شد 1180 قیمت خورده

http://lioncomputer.ir/product/8597/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%A7%DB%8C%D8%B1+RX+480+8GB+GDDR5/

فرستاده شده از GT-N5100ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوستان من طرفدار هیچ شرکتی نیستم ولی به نظرم rx 480 ارزش خرید نداره چون عوض 250 دلار در تمام سایت ها زیر 330 دلار فروخته نمیشه و اگه بخواین کراس یا اس ال ای کنید اون پولی که میخواستید براتون بصرفه هم باید خرج پاور و خنک کننده قوی تر بشه بنظرم بهترین انتخاب gtx 1070 ولی با این قیمتها که تو ایرانه بهترین انتخاب سگاست[emoji4]

ویرایش شده توسط ASHKANTORNADO
لینک به دیدگاه

شرمده ها اما خیلی خیلی ادم باید خر باشه 1080 3 تومنی رو به 1070 2 تومنی و 480 1200 ی ترجیح بده...  :laughing:

=))  =))  =))

....................

خداحافظ pc گیمینگ  =;

دوست عزیز شما بابت این پست یک اخطار دریافت میکنید . یادتون باشه که نباید به هیچ کسی توهین کرد.

لینک به دیدگاه

الان داشتم یه نگاه به نتایج کارت RX470 مینداختم .

گمونم برای فول اچ دی کمی ضعیف باشه . اما با توجه به قیمت حدودیش و مصرفش و این که مدلهای غیر رفرنس احتمالا چیزهای خوبی از آب در بیان و همچنین قابلیت اور مطلوب احتمالی ..... کارت بسیار با ارزشی محسوب بشه .

گویا رقیبش مدل 3 گیگ 1060 باشه که چیپستش با 1060 مدل 6 گیگ متفاوته .

به نظر میرسه گرچه میزان مموری در 1060 مدل 3 گیگی نصف شده اما سرعت نصف نشده پس میشه گفت پرفورمنس کلی مموری در مدل 3 گیگی بیشتر از 50 درصد مدل 6 گیگی هست .

در تعداد CUDA تفاوت این کارتها حدود 10 درصد هستش ( این رو اطمینان ندارم اما انگار مدل 6 گیگی 1280 تا CUDA داره مدل 3 گیگ 1152 تا ) . گمونم تفاوت اصلی این کارتها بیشتر از این که به چیپست مربوط بشه به میزان مموری مربوط میشه .

در هر صورت به نظر نمیرسه که 3 گیگ مموری برای فول اچ دی کافی باشه اما از اونجایی که رقیبش هم فقط 4 گیگ مموری داره پس خیلی هم وضع 1060 سه گیگی بد نیست .

باز هم باید کمی منتظر بمونیم . به نظر میرسه رقابت توی این رنج هم داغ بشه ! که البته خیلی خوبه مخصوصا برای کسانی مثل من که از همون اول نگاهشون سمت کارت 470 بوده . هرچی رقیب قوی تر قیمت مناسب تر !!!

لینک به دیدگاه

یسوال

چرا کسی نتایج کارت های 480 ـــه دویل و MSI رو نمیزاره؟

تو گورو 3D هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یسوال

تو گورو 3D هست

فکر کنم دلیلش کارایی نا امید کننده 480 حتی در بهترین مدل های غیر رفرنس باشه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یسوال

تو گورو 3D هست

عزیز در چندین تاپیک این بنچمارکها قرار داده شده، بعنوان مثال به این تاپیک مراجعه کنید:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=58788&page=1

شما که خودتون از نتایج خنک کننده های فوق العاده MSI Gaming و Devil خبر دارید؟

http://www.guru3d.com/articles-pages/msi-radeon-rx-480-gaming-x-review,1.html

و

http://www.guru3d.com/articles-pages/powercolor-radeon-rx-480-red-devil-review,1.html

تقریبا 20 صفحه آخر اون تاپیک رو چک کنید، بیش از 1 بار حداقل گذاشته شده...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من جای دوستان طرفدار پولاریس و پاسکال باشم با این قیمت های داخل ایران میرم تاپیک طرفداران همین سری 900 انویدیا و fury های AMD رو راه میندازم یا اگر تاپیکهاشون وجود دارن همونا رو بالا نگه میدارم :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من جای دوستان طرفدار پولاریس و پاسکال باشم با این قیمت های داخل ایران میرم تاپیک طرفداران همین سری 900 انویدیا و fury های AMD رو راه میندازم یا اگر تاپیکهاشون وجود دارن همونا رو بالا نگه میدارم :|

فرجام جان، تقریبا همه کسانیکه از کامپیوتر اطلاعاتی دارن، دنبال بهترین هستن و کلا بحث تکنولوژی، قدیمی نمیشناسه و نمیخواد قبول کنه که از تک قدیمی استفاده کنه، وقتی میدونه که خیلی بهتر وجود داره و گرنه که الان با افت قیمتهایی که مثلا کارتهای فیوری و سری 900 در بازار جهانی داشتن(یک نمونه دیگه که ایران هیچ چیزیش با دنیای خارج ارتباطی نداره جز بالا رفتن قیمت دولار!!!!) بهترین انتخاب ها هستن(980ti و فیوری رو در حدود 400 دولار میشه خرید، 50-40 دولار بیشتر از قیمت کارت 970 در هنگام لانچ)، باز هم بحث کاهش عملکرد وحشتناک سری 900 هستش که باعث میشه همه ازش فراری بشن...(بنچمارکهای جدید رو دقت کردی؟ 980ti داره کم کم هم قدرت فیوری میشه و بعداز اون هم باید با 390X مقایسه بشه...)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرجام جان، تقریبا همه کسانیکه از کامپیوتر اطلاعاتی دارن، دنبال بهترین هستن و کلا بحث تکنولوژی، قدیمی نمیشناسه و نمیخواد قبول کنه که از تک قدیمی استفاده کنه، وقتی میدونه که خیلی بهتر وجود داره و گرنه که الان با افت قیمتهایی که مثلا کارتهای فیوری و سری 900 در بازار جهانی داشتن(یک نمونه دیگه که ایران هیچ چیزیش با دنیای خارج ارتباطی نداره جز بالا رفتن قیمت دولار!!!!) بهترین انتخاب ها هستن(980ti و فیوری رو در حدود 400 دولار میشه خرید، 50-40 دولار بیشتر از قیمت کارت 970 در هنگام لانچ)، باز هم بحث کاهش عملکرد وحشتناک سری 900 هستش که باعث میشه همه ازش فراری بشن...(بنچمارکهای جدید رو دقت کردی؟ 980ti داره کم کم هم قدرت فیوری میشه و بعداز اون هم باید با 390X مقایسه بشه...)

اینی که میگی بر من و دیگران هم پوشیده نیست

اما آخه چند وقتیه بطور مصنوعی ، دوستان از 20-40 دلار فرق بین بعضی کارتهای رقیب مینالن! کسی که اینقدر براش فاصله دلاری اونقدری مهمه ، با روش محاسبه قیمتشون در ایران که باعث میشه اون کارت ارزونتر خیلی بیش  از اون فاصله 20 الی 40 دلاری با کارت گرونتر قیمتش بره بالا باید فلج بشن اونهایی که اینقدر شکوه داشتن  :-? البته اگه شکوه ها واقعی میبود و صرفا "دست انداز" برای بحث کردن نبوده باشن

شما و معین فکر کنم بدونید کیو میگم  =))

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینی که میگی بر من و دیگران هم پوشیده نیست

اما آخه چند وقتیه بطور مصنوعی ، دوستان از 20-40 دلار فرق بین بعضی کارتهای رقیب مینالن! کسی که اینقدر براش فاصله دلاری مهمه ، با روش محاسبه قیمتشون در ایران که باعث میشه اون کارت ارزونتر خیلی بیش  از اون فاصله 20 الی 40 دلاری با کارت گرونتر قیمتش بره بالا باید فلج بشن  :-?

مشکل از تولید کننده و خریدار نیست فرجام جان،(  :mad: ) تو یه تاپیک دیگه هم گفته بودی که این مقدار هزینه چیزی نیست، ولی راستش تو این رنج کارتهای گرافیک که مهمترین بحث، قیمت هستش(قیمت نسبت به پرفورمنس) 40-20 دولار خیلی اختلاف میشه، مخصوصا وقتی تو ایران نگاه میکنی که مثلا کارت رفرنس 970 رو قیمت میزارن 1.400 و کارت غیر رفرنسش رو قیمت میزان 1.850، در صورتیکه اختلاف قیمتشون 30-20 دولار بیشتر نیست!!!

خوب ایراد از کجاست؟ ولش بیخیال، این صحبتها مثل بقیه تاپیک های دیگه میشه، کلا فایده نداره، من یکی که کلا ...

خبر اومده بود که باتن میخواد به ویلیامز بپیونده؟

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکل از تولید کننده و خریدار نیست فرجام جان،(  :mad: ) تو یه تاپیک دیگه هم گفته بودی که این مقدار هزینه چیزی نیست، ولی راستش تو این رنج کارتهای گرافیک که مهمترین بحث، قیمت هستش(قیمت نسبت به پرفورمنس) 40-20 دولار خیلی اختلاف میشه، مخصوصا وقتی تو ایران نگاه میکنی که مثلا کارت رفرنس 970 رو قیمت میزارن 1.400 و کارت غیر رفرنسش رو قیمت میزان 1.850، در صورتیکه اختلاف قیمتشون 30-20 دولار بیشتر نیست!!!

خوب ایراد از کجاست؟ ولش بیخیال، این صحبتها مثل بقیه تاپیک های دیگه میشه، کلا فایده نداره، من یکی که کلا ...

خبر اومده بود که باتن میخواد به ویلیامز بپیونده؟

من هم دارم همینو میگم... وقتی 40 دلار فاصله برات خیلی مهم باشه ، بعدش وقتی قیمت نهایی توی ایران خیلی فراتر از اضافه شدن اون 40 دلار(مثلا بشه 320 دلار جای 240 دلار) دربیاد چی باید بشه؟

ایا باز هم میتونیم دهنمون رو باز کنیم و از اختلاف قیمت 30 الی 40 دلاری دفاع کنیم یا بهش حمله کنیم؟

:D

آره کلایر ویلیامز، عشقم( =)) )، گفته دنبال باتن هستیم  :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم دارم همینو میگم... وقتی 40 دلار فاصله برات خیلی مهم باشه ، بعدش وقتی قیمت نهایی توی ایران خیلی فراتر از اضافه شدن اون 40 دلار(مثلا بشه 320 دلار جای 240 دلار) دربیاد چی باید بشه؟

ایا باز هم میتونیم دهنمون رو باز کنیم و از اختلاف قیمت 30 الی 40 دلاری دفاع کنیم یا بهش حمله کنیم؟

:D

آره کلایر ویلیامز، عشقم( =)) )، گفته دنبال باتن هستیم  :D

حالا تو رو نمیدونم ولی از بنده که هیچ کاری ساخته نیست، فقط از روی اخبار و نت، میتونم بگم در بازار دنیای خارج از دنیای ایران که همه چیز عادی و عقلانی هستش، چه اتفاقی افتاده و میوفته، در ایران؟ دنبال پیشگو یا فال گیر باید بود... :D

خبر اومده بود(یادم نیست که خبر بود یا گزارشگر اسکای =))) که (یادم رفت کدوم تیم =))) میخواد تست درایورشون رو که یه خانوم هستش، رو واسه سال دیگه بعنوان راننده اصلی استفاده کنه!!!!!! :clapping:  :clapping:  :clapping: این ظاهرا تنها مسابقه ورزشی بود که فقط واسه آقایون بود!!!

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

ASUS Radeon RX 460 STRIX Gaming 4 GB review

http://www.guru3d.com/articles_pages/asus_radeon_rx_460_strix_gaming_4gb_review,1.html

الان داشتم لینک بالا رو مطالعه میکردم .

بجای گذاشتن عکس سعی میکنم مشاهدات خودم رو به طور کلی توضیح بدم .

460 یه کارت کاملا پایین رده به حساب میاد . مصرف کم ، دمای کم ، قیمت مناسب از بهترین ویژگی های این کارته

توی فول اچ دی و بالاترین تنظیمات میتونه بازی ها رو اجرا کنه .

البته گاها با حدود 30 فریم !!!

البته نباید انتظار داشته باشیم که یه کارت پایین رده بتونه توی بازی های روز 60 فریم اجرا کنه .

.................

اگر نمیخواهید برای بازی کردن هزینه زیادی متقبل بشید .

اگر یه کارت کم مصرف خنک و جمع و جور میخواید که دایرکس 12 رو کاملا ساپورت کنه

اگر با فریم کمتر از 60 یا تنظیمات متوسط مشکل ندارید

کارت 460 بهترین انتخاب برای شماست !!!

لینک به دیدگاه

ASUS Radeon RX 460 STRIX Gaming 4 GB review

http://www.guru3d.com/articles_pages/asus_radeon_rx_460_strix_gaming_4gb_review,1.html

الان داشتم لینک بالا رو مطالعه میکردم .

بجای گذاشتن عکس سعی میکنم مشاهدات خودم رو به طور کلی توضیح بدم .

460 یه کارت کاملا پایین رده به حساب میاد . مصرف کم ، دمای کم ، قیمت مناسب از بهترین ویژگی های این کارته

توی فول اچ دی و بالاترین تنظیمات میتونه بازی ها رو اجرا کنه .

البته گاها با حدود 30 فریم !!!

البته نباید انتظار داشته باشیم که یه کارت پایین رده بتونه توی بازی های روز 60 فریم اجرا کنه .

.................

اگر نمیخواهید برای بازی کردن هزینه زیادی متقبل بشید .

اگر یه کارت کم مصرف خنک و جمع و جور میخواید که دایرکس 12 رو کاملا ساپورت کنه

اگر با فریم کمتر از 60 یا تنظیمات متوسط مشکل ندارید

کارت 460 بهترین انتخاب برای شماست !!!

:clapping:  :clapping:

بنظر شما 460 هم مشخصات 480 رو داره که محدودش کردن؟ :-?

لینک به دیدگاه

:clapping:  :clapping:

بنظر شما 460 هم مشخصات 480 رو داره که محدودش کردن؟ :-?

فکر نکنم .

ساخت یه کارت پایین رده از چیپست 480  به نظر درست نمیاد .

کلی ضرر پشتشه !

لینک به دیدگاه

شاید 480 همون 460 که تا خرخره اور شده   =))

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

صادقانه بگم اگر قرار باشه AMD بخرم بجای RX480 میرم RX470 میخرم با هزینه کمتر + 2-3 درصد اورکلاک 24/7 میتونم اندازه rx480 پرفورمنس بگیرم

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...