رفتن به مطلب

RX 480 یا GTX 1070 ، ارزش اقتصادی کدام یک بیشتر است؟

اشتراک گذاری

290 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. RX 480 یا GTX 1070 ، ارزش اقتصادی کدام یک بیشتر است؟

• RX 480
      168
    • GTX 1070
      122

Recommended Posts

• کاربر ویژه

من از خودم نمی گم که طبق سال گذشته اگه بری دقت کنی بین 3 کارت 970 و 980 و 980ti یا همه 970 رو می خریدند یا 980ti خیلی کم پیدا میشد کسی 980 بخره...  ^_^

الان هم همون وضع حاکم هست 480 و 1070 و 1080 ... البته اگه 1080ti هم عرضه میشد هر دوی کارت فعلی انویدیا از رده خارج میشد اما خب فعلا در نبودش تا حدودی فروش می کنند... !

1070 رو کسانی می خرند که با amd مشکل دارند... 1080 رو هم اونایی می خرند که قویترین کارت موجود بازار رو لازم دارند... بقیه 480 می خرند یا کارت خودشون رو نگه داشتند، غیر از اینه  :-?

نیما جان فکر نمیکنم اون قسمتی که بولد کردم از حرفت به عنوان یک فکت درست باشه... 970 و 980 کی عرضه شدن و 980Ti کی؟ 

970 , 980 حدودا سپتامبر 2014 معرفی شدن و 980Ti پارسال همین موقع.... یعنی در بازه زمانی حدود یکسال(حالا یه ذره کمتر)، 980 تی ای وجود نداشته تا بتونه انتخابی در کنار 970 و 980 باشه .... حرف شما تنها در بازه زمانی پس از 980 تی ای میتونه درست باشه که تا اون زمان هم 980 و 970 بیشترین درصد فروششون رو کرده بودن و معلوم بود دیگه کسی نمیخره به اندازه 980 تی ای... با این حساب آمار فروش رسمی 3 برند در ایران رو اطلاع دارم که کارت 980 تی ای در کوارتر 4 امه 2015 یعنی بعد از ریلیز 980 تی ای، هم همچنان نتونسته به فروش 980 در همون زمان پس از عرضه خودش برسه یعنی با وجود معرفی شدن کارت جدید همچنان فروش 980 بهتر بود.. چون قیمتش متعادلتر شده بود

و همچین قیاسی به شدت نامربوط به حساب میاد و فقط اگه هر سه کارت همزمان معرفی و عرضه شده بودن مقایسه شما و تحلیلتون درست میبود

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• ارسال 268
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

نیما جان فکر نمیکنم اون قسمتی که بولد کردم از حرفت به عنوان یک فکت درست باشه... 970 و 980 کی عرضه شدن و 980Ti کی؟ 

970 , 980 حدودا سپتامبر 2014 معرفی شدن و 980Ti پارسال همین موقع.... یعنی در بازه زمانی حدود یکسال(حالا یه ذره کمتر)، 980 تی ای وجود نداشته تا بتونه انتخابی در کنار 970 و 980 باشه .... حرف شما تنها در بازه زمانی پس از 980 تی ای میتونه درست باشه که تا اون زمان هم 980 و 970 بیشترین درصد فروششون رو کرده بودن و معلوم بود دیگه کسی نمیخره به اندازه 980 تی ای...

و همچین قیاسی به شدت نامربوط به حساب میاد و فقط اگه هر سه کارت همزمان معرفی و عرضه شده بودن مقایسه شما و تحلیلتون درست میبود

بله حرف شما صحیحه اما من منظور دقیقا بعد از عرضه 980ti بود... چون قبلش به عنوان قویترین کارت 980 فروش داشت... الان هم 1080 در همین وضعیت هست و بعد از عرضه ی 1080ti جای خودش رو به اون واگذار می کنه... همینطور فروشش رو...!   ^_^  بیشتر منظور از این مقایسه فقط نشان دادن جایگاه کارتها هست...!

با اومدن 980ti فروش 980 کم یا در واقع قطع شد اما 970 همچان به فروش خودش ادامه میداد... ! :-?  

دو واقع می خوام بگم وقتی انتخاب ها بیش از 2 عدد میشه همیشه یکی از این 3 تا به کنار رانده میشه و معمولا اون وسطیه هست  :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله حرف شما صحیحه اما من منظور دقیقا بعد از عرضه 980ti بود... چون قبلش به عنوان قویترین کارت 980 فروش داشت... الان هم 1080 در همین وضعیت هست و بعد از عرضه ی 1080ti جای خودش رو به اون واگذار می کنه... همینطور فروشش رو...!   ^_^  بیشتر منظور از این مقایسه فقط نشان دادن جایگاه کارتها هست...!

اتفاقا در این زمینه هم به پست قبل اضافه کردم مطالعه بفرمایید

مار فروش رسمی 3 برند در ایران رو اطلاع دارم که کارت 980 تی ای در کوارتر 4 امه 2015 یعنی بعد از ریلیز 980 تی ای، هم همچنان نتونسته به فروش 980 در همون زمان پس از عرضه خودش برسه یعنی با وجود معرفی شدن کارت جدید همچنان فروش 980 بهتر بود.. چون قیمتش متعادلتر شده بود"

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

عزیز من بهتر هستش که اول چک کنید و بعد اظهار نظر:

attachicon.gif56.JPG

کاملا در پست قبلیم هم نوشتم که لیست کردن بازی های انحصاری سخت نیست، کاری که شما کردید و بنده در جوابتون...

اینکه در بنچها، رزولوشنهای مختلف رو گذاشتم، دلیلش واضح هستش، Middle Earth اولین بازی بود که 5k رو ساپورت میکرد و بهمین دلیل کلا بنچمارکهای این بازی که روون هم هست از رزولوشن QHD شروع میشه در تستهای این سایت، همین قضیه برای AOTS هستش که در رزولوشن بالا تست گرفته شده...

اتفاقا بهترین بازی برای تست DX12 همین AOTS هستش، چون تقریبا بیشترین تکنیکهای DX12 رو در اون استفاده کردن، کسی بحثی در مورد پرطرفدار بودن بازی نکرده، در Tomb Raider که DX12 باعث کاهش فریم میشد مثل GOW که معلوم میشه اصلا DX12 نبودن(حالا Tomb Raider و اون تکنینکهایی که انویدیا گفته بود فیچرهای DX12 هستن ولی روی DX11 فقط اجرا میشدن، به کنار) ولی چرا AOTS بازی DX12 هستش، به این توجه کن:

attachicon.gifAsync.gif

بله عزیز، بنده همه جا وقتی به کسی میخوام راهنمایی در مورد انتخاب GPU برسونم، میگم که چه بازی هایی رو دوست داری، چه بازی هایی از کدوم شرکت رو میپسندی؟

اینکه این بازیهای سال گذشته، بیشتر اسپانسرشون انویدیا بوده، شکی نیست، ولی قرار نیست که هر سال این قضیه تکرار بشه، سال قبل اون هم بیشتر عنوان ها، اسپانسرشون AMD بود، همینقدر در نظر بگیر که بیش از 70-60 درصد بازیهای AAA امسال با AMD اسپانسر میشن و باندل AMD هستن...

منظورم این هستش که شما کارت جدید نمیخرید که بازیهای قدیمی رو بازی کنید که؟؟

الان GTA V انحصاری انویدیا هست ؟ :-?

درسته چنتا تیکنیک از انویدیا داره ولی دلیل نمیشه انحصاری باشه ، ابن بازی به شدت بهینه هست ، طوری که گرافیک ها سری 6000 AMD  هم فریم قابل قبول میگیرن روی کیفیت خوب.

به بازی مثل TW3 میشه گفت انحصاری.

شما میگی امده لیست کرده در صورتی که این طور نیست.

بازی های تاپ سال پیش و سال قبلش همش برای انویدیا هست طرف بخواد نخواد باید بنجمارکش رو بگذازه.

Atos و totalwar در حدی نیستن که بخواد ازشون بنجمارک بگذاره.

وقتی که حداقل 5 تا بازی خوب AAA از DX12 امد بیرون اون وقت میشه نتیجه گیری کرد که کدوم گرافیک در زمینه DX12 بهتر بوده.

انصافا شما تیمی که وی Atos کار کرده با تیمی که روی GTA V کار کرده یکی میدونی ؟

خوب معلومه وقتی *R بیاد بازی بر پایه DX12 بسازه ده برابر بهینه تر هست تا بازی تا Atos.

درایور ها هم برای DX12 هنوز مثل DX11 بهینه نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آمار فروش 970 های دست دوم(که فقط میتونه نشانگر اتمام علاقه کاربران باشه) و رونق فروش 980  (به علت تعدیل قیمتش در برخی برند ها) و حتی 980 تی ای هم نشانه ای از این قضیه است که به واقع کارت 980 بود که مثل 970 تبدیل به کارت دوم(از نظر قدرت و قیمت) دوره خودش تبدیل شد و انتخاب ها از روی 970 برداشته شد نسبت به قبل و 980 و 980 تی ای تبدیل به هدف خرید شدن

رونق فروش کارت برای 970 رو من ندیدم مگر همونهایی که از تاپیکهای بیشمار 970 دست دوم خریده باشن که اون کاملا داستانش جداست....

شاید دقیقا 980 به اندازه 980تی فروش نکرده باشه(از دید شما) اما اصلا اینطور نبود که 980 بره کنار و 970 ادامه بده

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

دوستان گویا با نگرش به شایعه هایی که درباره ی 480 درست کردن، باید چشم به راه امدن اورکلاکش با فن بهتر باشیم تا یه دگرگونی ای در نرخ 980 و 970 رخ بده

در تست های استوار بر دایرکت 12، 480 رفرنس بهتر یا نزدیک یا برابر با 980 بوده. روی هم رفته سری 900 با امدن دایرکت 12 از نسل 300 هم واپس افتاد در حالی که در دایرکت 11 خدایی میکرد

لینک به دیدگاه

خب دوستان مثله اینکه قضیه این کارت گرافیک پر حاشیه به جاهای جالبی رسیده و تعدادی گزارش مبنی بر خرابی مادربرد و ایجاد نقص فنی خبر داده اند!

PCI-E slot died with RX 480

تعدادی از کاربران به خاطر گزارش مسئله در صفحه ردیت توسط مسئول رسیدگی صفحه اجتماعی AMD بن شده اند!!!

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

خب دوستان مثله اینکه قضیه این کارت گرافیک پر حاشیه به جاهای جالبی رسیده و تعدادی گزارش مبنی بر خرابی مادربرد و ایجاد نقص فنی خبر داده اند!

PCI-E slot died with RX 480

تعدادی از کاربران به خاطر گزارش مسئله در صفحه ردیت توسط مسئول رسیدگی صفحه اجتماعی AMD بن شده اند!!!

@};-

این ای ام دی گور به گور شده تا سیستم را به فنا نده ول کن نیست .

عزیزان ، برادران ، گیمر ها نخرید . نخرید .

افراد متوهم فقط یه جنسی که مشکل داره را مدام تبلیغ می کنند . تا روز های آینده شاهد رو شدن گند کاری های بیشتری از شرکت کبیر هستیم .

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

این ای ام دی گور به گور شده تا سیستم را به فنا نده ول کن نیست .

عزیزان ، برادران ، گیمر ها نخرید . نخرید .

افراد متوهم فقط یه جنسی که مشکل داره را مدام تبلیغ می کنند . تا روز های آینده شاهد رو شدن گند کاری های بیشتری از شرکت کبیر هستیم .

پس واقعا مسئله جدیه  8-X  8-X  8-X

:daydreaming:  :daydreaming:  :daydreaming:  :daydreaming:

میخوام ببینم بخاطر 480 رفرنس چند تا مادربورد خریداری میشه! 

First-time poster here. I ran into a problem after upgrading my rig with an RX 480 today. Everything was working great but then after a 7-hour straight gaming session with Witcher 3 Blood and Wine (which by the way is AMAZING) I got artifacting and then everything went black and the sound cut out. I reboot my PC several times, but nothing would come up. After looking up the error code on the motherboard, I found that it was "No VGA present" so at first I thought the card was dead and I put back in my 750 ti, but it too would not work with the same error code. So I put the RX 480 in the second PCI-E slot and now everything is working just fine. After everything was A-OK I tried slot 1 again and it failed again, so now I'm in slot 2.

I did a Google search to see about this problem and I found several articles about the RX 480 overdrawing power on the PCI-E slot. HOWEVER, I'm not sure I'm ready to pin this issue on that yet, hence why I'm posting. I feel like having the card for just a day and only having a 7-hour gaming session is too soon to cause failure. What do you guys think? Maybe it's just a coincidence? I'm no expert on power draw or what overdrawing would actually do to a slot or even the motherboard as a whole. I also feel like if it was due to overdrawing of power that the whole south-bridge would get messed up and then the second PCI-E slot wouldn't work either, but it does work. I could be wrong in thinking that, though. Anyway, thoughts?

ویرایش شده توسط EDK-OverVolt
لینک به دیدگاه

پس واقعا مسئله جدیه  8-X  8-X  8-X

:daydreaming:  :daydreaming:  :daydreaming:  :daydreaming:

میخوام ببینم بخاطر 480 رفرنس چند تا مادربورد خریداری میشه! 

First-time poster here. I ran into a problem after upgrading my rig with an RX 480 today. Everything was working great but then after a 7-hour straight gaming session with Witcher 3 Blood and Wine (which by the way is AMAZING) I got artifacting and then everything went black and the sound cut out. I reboot my PC several times, but nothing would come up. After looking up the error code on the motherboard, I found that it was "No VGA present" so at first I thought the card was dead and I put back in my 750 ti, but it too would not work with the same error code. So I put the RX 480 in the second PCI-E slot and now everything is working just fine. After everything was A-OK I tried slot 1 again and it failed again, so now I'm in slot 2.

I did a Google search to see about this problem and I found several articles about the RX 480 overdrawing power on the PCI-E slot. HOWEVER, I'm not sure I'm ready to pin this issue on that yet, hence why I'm posting. I feel like having the card for just a day and only having a 7-hour gaming session is too soon to cause failure. What do you guys think? Maybe it's just a coincidence? I'm no expert on power draw or what overdrawing would actually do to a slot or even the motherboard as a whole. I also feel like if it was due to overdrawing of power that the whole south-bridge would get messed up and then the second PCI-E slot wouldn't work either, but it does work. I could be wrong in thinking that, though. Anyway, thoughts?

این بابا گفته 7 ساعت نشته Witcher 3 بازی کرده دیگه درست؟

این آی دی استیمش:

http://steamcommunity.com/id/Roquen22

کلا توی 2 هفته گذشته، 0.3 ساعت ویچر 3 بازی کرده :)

توی همون لینک هم دست طرف رو شده

دوستان مثل این که هنوز به این بچه بازی فن و فن بازی ای که کاربر ها در میارن اشراف کامل ندارن، اینا فن های کمپانی رغیب هستن، توی بحث های دیگه هم حضور فعال دارن

طرف کلا Xbox نداره میاد فروم مایکروسافت می گه Xbox رو 2 ساعت باهاش بازی کردم، سوخت!!!!

ویرایش شده توسط ArashSDT
لینک به دیدگاه

این بابا گفته 7 ساعت نشته Witcher 3 بازی کرده دیگه درست؟

این آی دی استیمش:

http://steamcommunity.com/id/Roquen22

کلا توی 2 هفته گذشته، 0.3 ساعت ویچر 3 بازی کرده :)

توی همون لینک هم دست طرف رو شده

دوستان مثل این که هنوز به این بچه بازی فن و فن بازی ای که کاربر ها در میارن اشراف کامل ندارن، اینا فن های کمپانی رغیب هستن، توی بحث های دیگه هم حضور فعال دارن

طرف کلا Xbox نداره میاد فروم مایکروسافت می گه Xbox رو 2 ساعت باهاش بازی کردم، سوخت!!!!

خوب آفلاین بازی می‌کرده اطلاعات سرور بروز نشده.  :)

لینک به دیدگاه

خیلی پست طرف شبیه دروغ ه... دیدده بحث توان کشیدن 480 بوده.. گفته ماهم یه چی گفته باشیم نگن لالیم.. اومده داستان درست کرده

ماشالله ما هم که دنبال این مدل اخبار و حرفا

لینک به دیدگاه

خوب آفلاین بازی می‌کرده اطلاعات سرور بروز نشده.  :)

جماعت استیم باز، عمرا بازی آفلاین بازی کنن؛ مگه این که واقعا اینترنت هیچ جوره نتونن جور کنن

من انقدر از این تیپ پست ها سر فن بازی دیدم که این یکی دروغ بودنش برام واضحه

توی بحث گیمینگ به خصوص این موارد خیلی زیاده

بازی RPG با 50 ساعت گیم پلی 1 ساعت از ریلیزش می گذره طرف میاد می گه تموم شد، نمره هم بهش می ده :|

ویرایش شده توسط ArashSDT
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آمار فروش 970 های دست دوم(که فقط میتونه نشانگر اتمام علاقه کاربران باشه) و رونق فروش 980  (به علت تعدیل قیمتش در برخی برند ها) و حتی 980 تی ای هم نشانه ای از این قضیه است که به واقع کارت 980 بود که مثل 970 تبدیل به کارت دوم(از نظر قدرت و قیمت) دوره خودش تبدیل شد و انتخاب ها از روی 970 برداشته شد نسبت به قبل و 980 و 980 تی ای تبدیل به هدف خرید شدن

رونق فروش کارت برای 970 رو من ندیدم مگر همونهایی که از تاپیکهای بیشمار 970 دست دوم خریده باشن که اون کاملا داستانش جداست....

شاید دقیقا 980 به اندازه 980تی فروش نکرده باشه(از دید شما) اما اصلا اینطور نبود که 980 بره کنار و 970 ادامه بده

والا من امار دقیق ندارم اما صدتایی شاید یکی دیده باشم کسی تو گرو 980 پیشنهاد داده باشه اکثرا یا 970 مخریدن یا 980ti... ! 

980 در 2 صورت فروش دادشت یکی موقعی که 980ti نبود هنوز... یکی هم موقعی که یهو تخفیف کلان روش دادن که اونم برای این بود که رو دستشون باد نکنه ...!  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا من امار دقیق ندارم اما صدتایی شاید یکی دیده باشم کسی تو گرو 980 پیشنهاد داده باشه اکثرا یا 970 مخریدن یا 980ti... ! 

980 در 2 صورت فروش دادشت یکی موقعی که 980ti نبود هنوز... یکی هم موقعی که یهو تخفیف کلان روش دادن که اونم برای این بود که رو دستشون باد نکنه ...!  :D

در مورد چیزهایی که میبینید پیشنهاد داده میشه..... 1. چند درصد از خریداران وایسادن تا بهشون پیشنهاد بشه؟ ... 2.چند درصد از خریداران در فروم با همون گروه هستن...3. به چند نفر در این همه تاپیک ها پینشهاد دادیم و چندتاشون همونو خریدن و طبق نظر خودشون نرفتن؟ =))  پیشنهاد اینترنتی و فرومی باد هواست!

آمار رسمی فروش شرکت ها در 99 درصد اوقات فرق داره با چیزی که میبینید بین 50-60 نفر فعال ِ ثابت در فرومها  پیشنهاد یا خریده میشه....و تحلیل این بازار هم متفاوت هست با طرز فکری که من هم در گذشته مثل شما داشتم

البته بهتون حق میدم من هم قبل از این که با این شرکت ها آشنا بشم و باشون مستقیم کار کنم فکر میکردم همه چیزها همینهاست که تو فضای اطرافم در وب می بینم...

مشکلات ما اینه که با جهت گیریه پیش از مسئله ، به سمت حل مسئله میریم.... امیدوارم به دوستان بر نخوره

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

جماعت استیم باز، عمرا بازی آفلاین بازی کنن؛ مگه این که واقعا اینترنت هیچ جوره نتونن جور کنن

من انقدر از این تیپ پست ها سر فن بازی دیدم که این یکی دروغ بودنش برام واضحه

توی بحث گیمینگ به خصوص این موارد خیلی زیاده

بازی RPG با 50 ساعت گیم پلی 1 ساعت از ریلیزش می گذره طرف میاد می گه تموم شد، نمره هم بهش می ده :|

این طرف اصلا نسخه استیم بازی نمی‌کرده عزیز نسخه GOG بازی می‌کرده

اون لینکو دوباره دنبال کنید طرف جواب داده

Firstly I play off of GoG. See screenshot below.

Seondly Roquen is a very common name, it is elvish (Sindarin from Lord of the Rings) for knight.

Thirdly I'll have pictures when I get home in 3 more hours. So please hang tight.

mywitcher3.png

لینک به دیدگاه

این طرف اصلا نسخه استیم بازی نمی‌کرده عزیز نسخه GOG بازی می‌کرده

اون لینکو دوباره دنبال کنید طرف جواب داده

Firstly I play off of GoG. See screenshot below.

Seondly Roquen is a very common name, it is elvish (Sindarin from Lord of the Rings) for knight.

Thirdly I'll have pictures when I get home in 3 more hours. So please hang tight.

mywitcher3.png

زمان همه چیز رو مشخص می کنه

خیلی از کارت ها هستند که همین الان این محدودیت رو زیر پا می زارن و من شما ازشون بی خبریم، سر این موضوع به اون ها هم اشاره شده

این مساله فقط زیادی گنده شده سر RX480، چون خود این کارت رو هم زیادی گنده کردن

دلیل اصلی اشم گنده کردن کارت توسط خود AMD بود

RX480 کارت خوبیه اما انتظار ازش به طور غیر معقولی بالا بود، نتیجش این بحث هایی هست که الان مطرح شده

به هر حال به نظر من ایشون دروغ می گه، باید صبر کرد و دید

اما اگر قرار بود مشکلی به این بزرگی برای کاربران اتفاق بیفته، به طور قطع مراجع معتبری که کارت های Review در اختیارشون قرار داده شده به این موضوع اشاره می کردند

من خودم به شخصه تنها اشاره ای که دیدم برای عدم اورکلاک کارت بود، هیچ جای معتبری ندیدم که بگه کارت رو نخرید چون باعث صدمه به مادربورد می شه، فقط دیدم که گفتن اورکلاک نکنید چون ممکنه باعث صدمه به مادربورد بشه

ویرایش شده توسط ArashSDT
لینک به دیدگاه

زمان همه چیز رو مشخص می کنه

خیلی از کارت ها هستن که همین الان این محدودیت رو زیر پا می زارن و من شما ازشون بی خبریم

این مساله فقط زیادی گنده شده سر RX480، چون خود این کارت رو هم زیادی گنده کردن

دلیل اصلی اشم گنده کردن کارت توسط خود AMD بود

RX480 کارت خوبیه اما انتظار ازش به طور غیر معقولی بالا بود، نتیجش این بحث هایی هست که الان مطرح شده

به هر حال به نظر من ایشون دروغ می گه، باید صبر کرد و دید

اما اگر قرار بود مشکلی به این بزرگی برای کاربران اتفاق بیفته، به طور قطع مراجع معتبری که کارت های Review در اختیارشون قرار داده شده به این موضوع اشاره می کردند

من خودم به شخصه تنها اشاره ای که دیدم برای عدم اورکلاک کارت بود، هیچ جای معتبری ندیدم که بگه کارت رو نخرید چون باعث صدمه به مادربورد می شه، فقط دیدم که گفتن اورکلاک نکنید چون ممکنه باعث صدمه به مادربورد بشه

به این لینک مراجعه کنید: http://videocardz.com/61667/what-reviewers-say-about-radeon-rx-480-exceeding-pci-express-power-specifications

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در مورد چیزهایی که میبینید پیشنهاد داده میشه..... 1. چند درصد از خریداران وایسادن تا بهشون پیشنهاد بشه؟ ... 2.چند درصد از خریداران در فروم با همون گروه هستن...3. به چند نفر در این همه تاپیک ها پینشهاد دادیم و چندتاشون همونو خریدن و طبق نظر خودشون نرفتن؟ =))  پیشنهاد اینترنتی و فرومی باد هواست!

آمار رسمی فروش شرکت ها در 99 درصد اوقات فرق داره با چیزی که میبینید بین 50-60 نفر فعال ِ ثابت در فرومها  پیشنهاد یا خریده میشه....و تحلیل این بازار هم متفاوت هست با طرز فکری که من هم در گذشته مثل شما داشتم

البته بهتون حق میدم من هم قبل از این که با این شرکت ها آشنا بشم و باشون مستقیم کار کنم فکر میکردم همه چیزها همینهاست که تو فضای اطرافم در وب می بینم...

مشکلات ما اینه که با جهت گیریه پیش از مسئله ، به سمت حل مسئله میریم.... امیدوارم به دوستان بر نخوره

یعنی جددا رفتن 980 خریدن؟؟؟ عجب ادمایی پیدا میشن...  :D  

خب من از روی عقل صحبت می کنیم کسی که عقل و منطق خرید رو فراموش میکنه از مبحث ما جداست فرجام جان...!  ^_^

اصلا برای همین تو این تاپیک ها سعی می کنیم با بحث و گاها کل کل ته همه چیز رو در بیاریم تا خدای نکرده وقتی یکی به ما گفت کارت چی پیشنهاد می کنی مدیونش نشیم...!  @};-  

لینک به دیدگاه

بنده در review های این لینک هم جایی نمی بینم که گفته باشه شما در حالت کار عادی، ممکنه مادربودرت بسوزه پس از این کارت دوری کنید!!!

در ضمن مادربورد این آقا به گفته خودش 970 Extreme4 هست که جزو مادربورد های رده بالا حساب می شه، پس به فرض روی مادربورد های رده پایین هم مشکل پیش بیاد، روی مادربورد این آقا نباید مشکلی پیش بیاد

ایشون اگر هم بلایی سر مادربوردش اومده باشه به خاطر استفاده از کارت در حالت عادی نبوده، به خاطر اورکلاک بوده

بنده کماکان می گم صبر کنید، اگر کارت باعث سوختن مادربورد بشه، صد در صد مراجع قضایی آمریکا واکنش نشون می دن و AMD رو مجبور به جبران خسارت می کنن

یکی دو هفته صبر کنید این داستان مصرف بیش از حد استاندارد کارت، به جمع بندی می رسه

ویرایش شده توسط ArashSDT
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1467372070_nvidia_gtx_1060_vs_amd_480_st

1467372082_nvidia-geforce-gtx-1060-vs-ra

ممنون اما تو قسمت تاپیک طرفداران پاسکال صحبت شده دربارش به اندازه کافی، اینجا بحث دیگه ای هست...  ^_^

لینک به دیدگاه

ز همین رو،"انجمن سخت افزار" ساعتی پیش،پیشنهاد تهیه کارت گرافیک AMD RX480 را برای مشاوران و کاربران ممنوع اعلام کرد.این اقدام به پیشنهاد مدیر کل انجمن و اتفاق نظر مدیران انجام شد.حداقل تا روشن شدن وضعیت این کارت گرافیک،پیشنهاد خرید آن برای کاربران ممنوع اعلام شده است

حالا برین کیلویی بخرین. با این وضع من نمیدونم چه جوری یه سریا امید به کراس این کارت بسته بودن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ز همین رو،"انجمن سخت افزار" ساعتی پیش،پیشنهاد تهیه کارت گرافیک AMD RX480 را برای مشاوران و کاربران ممنوع اعلام کرد.این اقدام به پیشنهاد مدیر کل انجمن و اتفاق نظر مدیران انجام شد.حداقل تا روشن شدن وضعیت این کارت گرافیک،پیشنهاد خرید آن برای کاربران ممنوع اعلام شده است

حالا برین کیلویی بخرین. با این وضع من نمیدونم چه جوری یه سریا امید به کراس این کارت بسته بودن

جالب شد قضیه... البته فکر نکنم هنوز جایی برای فروش گذاشته باشند فقط چند نفر جهت تست و بررسی چند نمونه در اختیار گذاشتند، بعد هم مگه نمی گن amd درایور جدید داده ... پس مشکل چیه؟؟؟  :-?

بهتر باعث میشه خود Amd بیاد یه بیانیه بده و توضیح بده قضیه رو احتمالا  :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...