رفتن به مطلب

" طرفداران " : پاسکال

.VFSDF.
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

طرفداران پاسکال کجا هستند؟ درباره‌ی همه‌چیز حرف زده شد جز پاسکال.

لینک به دیدگاه

• ارسال 573
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

این تایپیک طرفداران انویدیاست.

با این حال این فن های AMD همش دارن منفی میدن(5تا تا الان!!!). چشم دیدن موفقیت انویدیا رو ندارن.

دیگه فن بازی تا چه حد طرفدار یه برند هستید نباید به برندهای دیگه توهین کنید(قابل توجه فن های AMD).

0ejhd1hbmt1ywfre58pq.png

.

تاپیک طرفدارانه یا ترول بازان؟ :-?

لینک به دیدگاه

منظور ایشون شات GPU-Z هستش که دما رسیده نزدیک 80 درجه سانتی گراد .

منظور ایشون هیچ چیز دیگه ای نبود. اگر منظورش شات GPU-Z بود، کجای اون شات نوشته 90 درجه؟ اون Max Temp هست اونجا نوشته نه دمای ثابت! ایشون اون عکس رو گذاشته، دقیقاً هم زیر همون عکس نوشته 90-80 درجه. منظورش دقیقاً همون چیزیه که اونجا نوشته.

چی شد الان تا یه مورد کوچک از کارت های پولاریس رو شده شد کانال غیر معتبر ؟ یا اصلاً معلوم نیست کارت مورد بررسی کارت RX480 باشه ؟ پردازنده ای که گلوگاه میشه ؟ مگه قراره برای همه تست ها از 6950x استفاده کنن ؟ اتفاقاً استفاده از یه پردازنده میان رده کار صحیحی است البته برای تک کارت نه حالت کراسفایر ، چون بیشتر به واقعیت نزدیکه . همه که پردازنده high-end ندارند اکثر پردازنده های موجود در سیستم مردم همین پردازنده های معمولی و چهار هسته ای اینتل هستش .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

طرف شات GPU-Z گذاشته بعد میگید ساختگیه

بله، همه پردازنده رده بالا ندارن، اون به کاربر بستگی داره اما شما داری از بنچمارک صحبت میکنی. تا به حال کدوم سایت معتبری رو دیدی بنویسه "چون کاربرای عادی پردازنده High End ندارن ما هم با هر چی رسید دم دستمون تست کردیم"؟

​به علاوه اینکه درسته اکثر کاربرا پردازنده High End ندارن، اما اگر از پردازنده ای استفاده بشه که گلوگاه بشه تقصیر پردازندس، نمیشه نتایج بدست آمده رو قدرت اصلی کارت در نظر گرفت. کسی که پردازندش برای کارت گرافیکش گلوگاه میشه دیگه از لگ و استاتر شکایت نمیکنه!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

منم نگفتم شات GPU-Z ساختگیه. شات GPU-Z رو سایت Chip Hell گذاشته. من گفتم وجود RX 480 در ویدئوی GTA و... برام سواله.

(تا همون جایی جواب شما رو میدم که به من مربوط میشه.)

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

چی شد الان تا یه مورد کوچک از کارت های پولاریس رو شده شد کانال غیر معتبر ؟ یا اصلاً معلوم نیست کارت مورد بررسی کارت RX480 باشه ؟ پردازنده ای که گلوگاه میشه ؟ مگه قراره برای همه تست ها از 6950x استفاده کنن ؟ اتفاقاً استفاده از یه پردازنده میان رده کار صحیحی است البته برای تک کارت نه حالت کراسفایر ، چون بیشتر به واقعیت نزدیکه . همه که پردازنده high-end ندارند اکثر پردازنده های موجود در سیستم مردم همین پردازنده های معمولی و چهار هسته ای اینتل هستش . پس در اینصورت بررسی های دیگر هم کشکه در نظر شما یا هر بررسی که به مزاجتون خوش بیاد معتبر حساب میشه ! تا خبر در مورد پاسکال و نویز فن باشه که تا حالا در هیچ بررسی معتبری بهش اشاره نشده میشه معتبر و درست حسابی هستش اگر یه نفر تو بیابان هم تست زده باشه مسئله ای نیست ! واقعاً در حکایت منطق ای ام دی پرستان موندم چون هیچ جور قابل توجیه نیست .

اون از هم قطارانتون که میگن سایت های techpowerup ، guru3d, kitguru , anandtech , VideoCardz و ... قبول نداریم و نتیجه هاش همه ساختگی و با حمایت شرکت رقیب یعنی انویدیا هستش . اینم از شما که ذکر می کنی اصلاً معلوم نیست کارت RX480 باشه ! طرف شات GPU-Z گذاشته بعد میگید ساختگیه . عجب .

دوست عزیز لطفا ویرایش کنید .

لینک به دیدگاه

منظور ایشون هیچ چیز دیگه ای نبود. اگر منظورش شات GPU-Z بود، کجای اون شات نوشته 90 درجه؟ ایشون اون عکس رو گذاشته، دقیقاً هم زیر همون عکس نوشته 90-80 درجه. منظورش دقیقاً همون چیزیه که اونجا نوشته.

بله، همه پردازنده رده بالا ندارن، اون به کاربر بستگی داره اما شما داری از بنچمارک صحبت میکنی. تا به حال کدوم سایت معتبری رو دیدی بنویسه "چون کاربرای عادی پردازنده High End ندارن ما هم با هر چی رسید دم دستمون تست کردیم"؟

(تا همون جایی جواب شما رو میدم که به من مربوط میشه.)

منظورشون این شات هستش .

post-18367-0-34017300-1466843166_thumb.jpg

بنچمارکی به واقعیت نزدیک هستش که بر اساس سخت افزار های موجود در دسترس مردم بررسی بشه نه اینکه با پردازنده 10 هسته ای 6950x و 32 گیگابایت رم DDR4 3200 Mhz و 1 ترابایت اس اس دی انجام بشه که در دسترس خیلی از مردم نیست .  اینکه دمای کارت رفته بالا تقصیر پردازنده هستش ؟! چون پردازنده ده هسته ای بسته نشده حتماً اینجوری شده ؟ حتماً چیپ پولاریس هیچ نقشی این وسط نداره و کاملاً بی گناه هستش .

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

AMD فنهایی که تو این تاپیک به من منفی دادن نوش جونشون ولی من به AMD فن ها منفی نمیدم بالاخره باید یه فرقی بین ما باشه دیگه

ببیند دوستان عزیز به هیچ عنوان توجه به حرفای AMD فن ها نکنید بگذارید با همدیگه واقعیت مرور کنیم

برای یک گیمر مهم نیست طرفداران amd چی تفت میدن .. بلکه برای یک گیمر نتیجه و عملکرد کارت گرافیکش در اکثریت بازیهای روز دنیا مهمه

برای همینه 85% فروش بازار دست انویدیاس

amd اکثرا تو کشورهای جهان سوم که همه دنبال جنس بنجل چینی ارزون قیمت با کیفیت پایین هستن بیشتر طرفدار داره :D

من براتون نتیجه بازیهای تاپ دنیا قرار میدم خودتون متوجه قدرت بی چونه چرا nvidia خواهید شد

بدون فن بازی خودتون میتونید امار ارقام ملاحظه کنید

2yj3_photo_2016-06-03_21-02-58.jpg

قدرت بینهایت عالی 1070 وای بحال 1080

77by_photo_2016-06-03_20-50-37.jpg

5rdq_photo_2016-06-01_01-38-43.jpg

q04f_photo_2016-06-03_01-23-22.jpg

vbxw_photo_2016-06-01_01-38-30.jpg

rev3_photo_2016-06-01_01-38-3.jpg

اینم از اخرین نتیجه اون بازی اشغال استراتزیک dx12 که میدونم حتی خود Amd فنها هم حتی یبار بازی تجربه نکردن

wjtj_photo_2016-06-01_01-33-20.jpg

ابروریزی amd در میزان مصرف مثل همیشه کابوس . همیشه محصولات بی کیفیت amd تو تستهای مصرف صدر جدول هستن :D

d6c9_photo_2016-05-30_14-02-48.jpg

اینم استاترهای وحشتناک کارت گرافیک فیلوری شلنگ ادیشن که کاری میکنه گیمر از بازی کردن پشیمون بشه :laughing:

l0cw_photo_2016-05-30_14-01-55.jpg

p6xm_photo_2016-05-15_18-12-45.jpg

اینم از نتایج بازی doom که کارتهای amd با خاک زمین یکی شدن

6rm0_1.jpg

nvidia در 99.99% بنچمارکهای بازیهای روز دنیا  بسیار بهتر عمل میکنه و گیمر های هارد کور بدون شک محصولات باکیفیت nvidia انتخاب میکنن ( برای همینه در دنیا 85% فروش بازار دست انویدیاس )

کاربران گرامی به هیچ عنوان به حرفهای طرفداران amd توجه نکنید چون این عزیزان فقط میخوان تبلیغ برند مورد علاقه شونو کنن

سعی کنید با چشمانی باز و دیدن بنچمارکهای روز دنیا در سایتهای معتبر اقدام به خرید کارت گرافیک کنید

و فراموش نکنید هیچ ارزونی بی دلیل نیست

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

چی شد الان تا یه مورد کوچک از کارت های پولاریس رو شده شد کانال غیر معتبر ؟ یا اصلاً معلوم نیست کارت مورد بررسی کارت RX480 باشه ؟ پردازنده ای که گلوگاه میشه ؟ مگه قراره برای همه تست ها از 6950x استفاده کنن ؟ اتفاقاً استفاده از یه پردازنده میان رده کار صحیحی است البته برای تک کارت نه حالت کراسفایر ، چون بیشتر به واقعیت نزدیکه . همه که پردازنده high-end ندارند اکثر پردازنده های موجود در سیستم مردم همین پردازنده های معمولی و چهار هسته ای اینتل هستش . پس در اینصورت بررسی های دیگر هم کشکه در نظر شما یا هر بررسی که به مزاجتون خوش بیاد معتبر حساب میشه ! تا خبر در مورد پاسکال و نویز فن باشه که تا حالا در هیچ بررسی معتبری بهش اشاره نشده میشه معتبر و درست حسابی هستش اگر یه نفر تو بیابان هم تست زده باشه مسئله ای نیست ! واقعاً در حکایت منطق ای ام دی پرستان موندم چون هیچ جور قابل توجیه نیست .

اون از هم قطارانتون که میگن سایت های techpowerup ، guru3d, kitguru , anandtech , VideoCardz و ... قبول نداریم و نتیجه هاش همه ساختگی و با حمایت شرکت رقیب یعنی انویدیا هستش . اینم از شما که ذکر می کنی اصلاً معلوم نیست کارت RX480 باشه ! طرف شات GPU-Z گذاشته بعد میگید ساختگیه . عجب .

با دور فن زیر 50 درصد و کراسفایر

که اگه سیستم چندکارته داشته باشین میدونید دما چطوره در سیستم های چند کارته اگر هم نه بهتره از کسی که داره سوال کنید :)

لینک به دیدگاه

منظورشون این شات هستش .

attachicon.gifAMD-Radeon-RX-480-CrossFire-GPUZ.jpg

بنچمارکی به واقعیت نزدیک هستش که بر اساس سخت افزار های موجود در دسترس مردم بررسی بشه نه اینکه با پردازنده 10 هسته ای 6950x و 32 گیگابایت رم DDR4 3200 Mhz و 1 ترابایت اس اس دی انجام بشه که در دسترس خیلی از مردم نیست . 

همیشه برای بنچ مارک از بهترین سیستم استفاده میکنن تا توان نهایی قطعه مورد نظر بدست بیاد .

اگر صحبت سر توان نهایی باشه باید همه چیز کامل باشه تا قطعه که موجب گلوگاه میشه همون قطعه مورد نظر باشه .

به همین دلیل هم همیشه سیستمی رو که برای تست اتخاب میکنن بسیار شاخص هست .

و چون این کار برای همه قطعات استفاده میشه ایرادی نداره . اگر 1080 رو هم با همین سیستم تست میکردن حرف شما تا حدودی درست بود !!! ( میگم تا حدودی چون در اون حالت هم قدرت نهایی 1080 و 480 مشخص نمیشه )

اگر هر دوی این کارتها رو با cpu های 2 هسته ای سوکت 775 مقایسه کنند هردو به یک اندازه فریم میدن !

اگر قرار باشه cpu حتی 5 درصد گلوگاه باشه خود به خود بنچ مارک گیری از اعتبار میفته .

لینک به دیدگاه

با دور فن زیر 50 درصد و کراسفایر

که اگه سیستم چندکارته داشته باشین میدونید دما چطوره در سیستم های چند کارته اگر هم نه بهتره از کسی که داره سوال کنید :)

مهندس شما لازم نیست چیزی به کسی یاد بدی ، کراسفایر دو تا گرافیک با کولر رفنس فاجعه بار هستش چون کارت جلویی دما را منتقل میکنه به کارت پشتی و دما بالا میره . جدای این بحث ها ، مورد اصلی خرابکاری شرکت مورد علاقتون هست که اینقدر حلوا حلوا میکنیدش آخرشم هیچی دست شما را نمیگیره . اون دمای 60 درجه هم که تاپیک سه کیلومتری براش زدین جمع کنید بره تا گندش بیشتر از این در نیامده .  به زودی دمای نسخه رفرنس در حالت تکی هم مشخص میشه و به شایعه پردازی AMD پی خواهید برد .

لینک به دیدگاه

مهندس شما لازم نیست چیزی به کسی یاد بدی ، کراسفایر دو تا گرافیک با کولر رفنس فاجعه بار هستش چون کارت جلویی دما را منتقل میکنه به کارت پشتی و دما بالا میره . جدای این بحث ها ، مورد اصلی خرابکاری شرکت مورد علاقتون هست که اینقدر حلوا حلوا میکنیدش آخرشم هیچی دست شما را نمیگیره . اون دمای 60 درجه هم که تاپیک سه کیلومتری براش زدین جمع کنید بره تا گندش بیشتر از این در نیامده .  به زودی دمای نسخه رفرنس در حالت تکی هم مشخص میشه و به شایعه پردازی AMD پی خواهید برد .

خب دوست عزیز شما که خیلی دانا هستی باید بدونی واسه سیستم های چند گرافیکه از کارت رفرنس استفاده میکنن تا گرمای تولیدی از پشت کیس خارج بشه اگه بخوان از کارت با خنک کننده اختصاصی استفاده کنن که کل گرمای هر دو کارت کیس نابود میکنه :)  واسه همین میگم تجربه سیستم چند کارت ندارید از دوستانی که دارن بپرسید

دوما سرعت فن ها زیر 50 در صد بود

که این دیگه واقعا روشنه :)

بنده هم رسالت خودم میدونم به دوستان کمک کنم چون زکات علم باید پرداخت بشه :) :D

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خب دوست عزیز شما که خیلی دانا هستی باید بدونی واسه سیستم های چند گرافیکه از کارت رفرنس استفاده میکنن تا گرمای تولیدی از پشت کیس خارج بشه اگه بخوان از کارت با خنک کننده اختصاصی استفاده کنن که کل گرمای هر دو کارت کیس نابود میکنه :)  واسه همین میگم تجربه سیستم چند کارت ندارید از دوستانی که دارن بپرسید

موفق باشید

واقعا اینطوریه؟!

من اینو نمیدونستم . یعنی اگر خواسته باشیم دو کارت یا سه کارت ببندیم باید رفرنس بگیریم؟ اینطوری که خیلی بده

لینک به دیدگاه

موفق باشید

نه راست میگی ؟ علم شما انقدر زیاده که مدیر عامل شرکنت ای ام دی همین الان مقام خودش را تقدیم شما کرد !  :D

یاد اون دوستی افتادم که سه تا R9 290 یا R9 290X را توی همین انجمن کراسفایر کرد و دیدم که آخرش چی شد . ( کارت ها و پردازنده با هم بخار شدن رفتن هوا ) همه هم رفرنس بودن . شما با این حرفت کل سخنانت را زیر سوال بردی ، کسی که میاد هزینه میکنه برای چند کارت مطمئناً راه خنک کردنش را هم پیدا میکنه . هم میشه از چند تا کارت با کولر غیر رفرنس استفاده کرد ، هم میشه کارت رفرنس خرید و روشون کاستوم بلاک واترکولر نصب کرد و به راحتی خنکشان کرد . تا حالا ندیدی چند تا کارت با گرافیک غیر رفرنس را کراسفایر کنن ؟

بیا اینم سه تا 280X در حالت کراسفایر :

post-18367-0-96976200-1466844886_thumb.jpg

رسالت شما واقعاً تحسین برانگیزه آفرین .

لینک به دیدگاه

http://forums.videocardz.com/topic/1482-kingpin-overclocks-gtx-1080-to-2835-mhz/

یه سری به اینجا بزنید حساب کار دستتون بیاد!!! =)) =))

لینک به دیدگاه

واقعا اینطوریه؟!

من اینو نمیدونستم . یعنی اگر خواسته باشیم دو کارت یا سه کارت ببندیم باید رفرنس بگیریم؟ اینطوری که خیلی بده

بهترین کار همینه چون هوا از داخل کیس میگیرن و هوای گرم از پشت کیس میدن بیرون اما خنک کننده های اختصاصی شرکت ها هوای گرم داخل کیس آزاد میکنن که دمای کیس بی نهایت میره بالا

.......................................

http://forums.videocardz.com/topic/1482-kingpin-overclocks-gtx-1080-to-2835-mhz/

یه سری به اینجا بزنید حساب کار دستتون بیاد!!! =)) =))

kingpin اسطوره اورکلاکه

...........................

نه راست میگی ؟ علم شما انقدر زیاده که مدیر عامل شرکنت ای ام دی همین الان مقام خودش را تقدیم شما کرد !  :D

یاد اون دوستی افتادم که سه تا R9 290 یا R9 290X را توی همین انجمن کراسفایر کرد و دیدم که آخرش چی شد . ( کارت ها و پردازنده با هم بخار شدن رفتن هوا ) همه هم رفرنس بودن . شما با این حرفت کل سخنانت را زیر سوال بردی ، کسی که میاد هزینه میکنه برای چند کارت مطمئناً راه خنک کردنش را هم پیدا میکنه . هم میشه از چند تا کارت با کولر غیر رفرنس استفاده کرد ، هم میشه کارت رفرنس خرید و روشون کاستوم بلاک واترکولر نصب کرد و به راحتی خنکشان کرد . تا حالا ندیدی چند تا کارت با گرافیک غیر رفرنس را کراسفایر کنن ؟

بیا اینم سه تا 280X در حالت کراسفایر :

attachicon.gifIMG_4811.jpg

رسالت شما واقعاً تحسین برانگیزه آفرین .

اولا که اون آقایی که همه کارت هاش نابود شد بخاطر پاورشون بود که جوابگو نبود

دوما مگه من گفتم نمیشه با کارت غیر رفرنس cf یا sli کرد؟

بنده گفتم بخاطر شیوه خنک کننده رفرنس برای ستاپ چند کارت بهتره چون گرما از کیس خارج میکنه

میتونید از دوستان متخصص که داخل فروم هم هستن سوال کنید

لینک به دیدگاه

AMD فنهایی که تو این تاپیک به من منفی دادن نوش جونشون ولی من به AMD فن ها منفی نمیدم بالاخره باید یه فرقی بین ما باشه دیگه

ببیند دوستان عزیز به هیچ عنوان توجه به حرفای AMD فن ها نکنید بگذارید با همدیگه واقعیت مرور کنیم

برای یک گیمر مهم نیست طرفداران amd چی تفت میدن .. بلکه برای یک گیمر نتیجه و عملکرد کارت گرافیکش در اکثریت بازیهای روز دنیا مهمه

برای همینه 85% فروش بازار دست انویدیاس

amd اکثرا تو کشورهای جهان سوم که همه دنبال جنس بنجل چینی ارزون قیمت با کیفیت پایین هستن بیشتر طرفدار داره :D

شما خیلی خنده دارین.

دوست عزیز من نه فن amd هستم نه nvidia ولی میدونم که در گیم های مختلف و در شرایط مختلف کارت های amd و nvidia بالا پایین میشن . یعنی همیشه یکی از یکی دیگه برتر نیست . و در نسل جدید هم شما دارین یه کارت 700 دلاری حرفه ای رو به رخ یه کارت میان رده 200 دلاری می کشید . شما باید صبر کنین تا rx 490x بیاد تا اون موقع بشه کارت های هم سطح رو مقایسه کرد

من براتون نتیجه بازیهای تاپ دنیا قرار میدم خودتون متوجه قدرت بی چونه چرا nvidia خواهید شد

بدون فن بازی خودتون میتونید امار ارقام ملاحظه کنید

2yj3_photo_2016-06-03_21-02-58.jpg

قدرت بینهایت عالی 1070 وای بحال 1080

77by_photo_2016-06-03_20-50-37.jpg

5rdq_photo_2016-06-01_01-38-43.jpg

q04f_photo_2016-06-03_01-23-22.jpg

vbxw_photo_2016-06-01_01-38-30.jpg

rev3_photo_2016-06-01_01-38-3.jpg

اینم از اخرین نتیجه اون بازی اشغال استراتزیک dx12 که میدونم حتی خود Amd فنها هم حتی یبار بازی تجربه نکردن

wjtj_photo_2016-06-01_01-33-20.jpg

ابروریزی amd در میزان مصرف مثل همیشه کابوس . همیشه محصولات بی کیفیت amd تو تستهای مصرف صدر جدول هستن :D

d6c9_photo_2016-05-30_14-02-48.jpg

اینم استاترهای وحشتناک کارت گرافیک فیلوری شلنگ ادیشن که کاری میکنه گیمر از بازی کردن پشیمون بشه :laughing:

l0cw_photo_2016-05-30_14-01-55.jpg

p6xm_photo_2016-05-15_18-12-45.jpg

اینم از نتایج بازی doom که کارتهای amd با خاک زمین یکی شدن

6rm0_1.jpg

nvidia در 99.99% بنچمارکهای بازیهای روز دنیا  بسیار بهتر عمل میکنه و گیمر های هارد کور بدون شک محصولات باکیفیت nvidia انتخاب میکنن ( برای همینه در دنیا 85% فروش بازار دست انویدیاس )

کاربران گرامی به هیچ عنوان به حرفهای طرفداران amd توجه نکنید چون این عزیزان فقط میخوان تبلیغ برند مورد علاقه شونو کنن

سعی کنید با چشمانی باز و دیدن بنچمارکهای روز دنیا در سایتهای معتبر اقدام به خرید کارت گرافیک کنید

و فراموش نکنید هیچ ارزونی بی دلیل نیست

دوست عزیز شما خیلی خنده دارین

من نه فن amd هستم نه nvidia ولی میدونم که در گیم های مختلف و در شرایط مختلف کارت های amd و nvidia بالا پایین میشن. یعنی همیشه یکی از یکی دیگه برتر نیست. و شما هم دارین یه کارت حرفه ای 700 دلاری رو به رخ یه کارت میان رده 200 دلاری می کشید. شما باید صبر کنید تا کارت های rx 490 و rx 490x معرفی بشن تا بتونین کارت های هم رده رو باهم مقایسه کنید.

ولی در کل به عنوان یه بی طرف نظرم اینه که amd واقعا شاهکار کرده تا جایی که خودش میگه مگه اینکه حرف مفت زده باشه که این هم تا موقعی که کارت ها وارد بازار نشدن قابل فهم نیست .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر میکنم آقای حسینی باید یه تجدید نظر بکنن در زدن همچین تاپیک هایی...

تاپیک کل کل باشه، ولی فقط اراجیف ازش بیرون نیاد...( درضمن نظر بنده این هستش که اسم تاپیکها عوض بشه به طرفداران انویدیا و AMD بهتر هم هستش)

اول اینکه، مقایسه کارت 3 نسل پیش با نسل کنونی خیلی جالب هستش، چه از نظر مصرف و چه از نظر دما و چه از نظر پرفورمنس!!!!! من جز خنده، کار دیگه ای نمیتونم بکنم(فرجام جان کجایی؟؟؟؟ دارم قهقهه میزنم!!! =)) =)))

پس با این حساب، کسی بخارپزهای سری 400 و 500 انویدیارو یادش میاد؟؟؟

post-10788-0-00981700-1466850049_thumb.jpgpost-10788-0-06927900-1466850076_thumb.jpg

دمای کارتهارو بحث میکنن دوستان، خیلی جالبه که میگن 67 درجه واسه FE !!!!!!

post-10788-0-07897000-1466849062_thumb.jpg

سواد خوندن که دارید؟

بعد مقایسه با کارتهای پولاریس که هنوز هیچ چیز رسمی ازشون بیرون نبومده؟؟

حداقلش اینه که AMD دروغ پردازی نکرد و سر مشتری هاش رو شیره نمالید و نگفت که دمای کارتهاش 67 درجه هستن در فرکانس بالای 2 گیگاهرتز و بعدا تبدیل به 83 درجه بشن، قضیه 0.5+3.5 رو که یادتون نرفته؟؟؟

یا قضیه کولر FE با قیمت 100 دولار بیشتر فقط بخاطر اینکه یه سری فن بوی میرن میخرن، انویدیا انداخت به طرفداراش...

http://www.aparat.com/v/lWE3j

عملکرد اورکلاک کارتهای پاسکال هم کاملا مشخصه، دقیق نمیدونم، ولی در حدود 20 درصد افزایش فرکانس و کمتر از 10 درصد افزایش عملکرد:

post-10788-0-98826800-1466849831_thumb.jpgpost-10788-0-36642400-1466849841_thumb.pngpost-10788-0-45286000-1466849876_thumb.png

چه معماری فوق العاده ای!!!

تنها تکنولوژی اضافه شده نسبت به مکسول، Pre Emption که در بنچمارکهایی که از بازی های با Async گرفتن، رسما هیچ تفاوتی نکرده با مکسول...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

اصلا یوقتی شاید رسید که یه شرکت (مثل اینتل)با یه فناوری جدید و قویتر پردازنده گرافیکی ساخت که بهتر و مقرون بصرفه تر از این دو غول تولید گرافیک بود... :-? 

اصلا دقت کردین گرافیکها و پردازنده ها و رمها میشه گفت سقف نیاز رو دیگه براورده میکنن و فقط تو موارد خاص هست که نیاز به گرافیک یا پردازنده ی آنچنانی هست.بنظرم دیگه یجورایی قضیه حرص زدن ادمیزاده که بیشتر هم بخاطر تبلیغات و جوی هست که تولید کننده ها میدن:اینکه مثلا این کارت تو این بازی تو کیفیت اند 142 فریم میده اما فلان کارت 58فریم.

حالا شما به یه گیمر که بند اینچیزها نبوده و ازین چشم و هم چشمی ها دور بوده و فقط بازیشو میکرده تجربه استفاده از هر دو کارت رو بده ...اصلا شاید نفهمه که اینقدر اختلاف فریم داشته و اگه هم بفهمه میگه اندازه دویزار اون بهتر بنظر میرسید ولی نمیگه اندازه 500000تومن فرق داشتن :D .

بهتره به اندازه مصرفمون ازین تکنولوژی بهره ببریم و بخاطرش پول تو جیب این شرکتها بریزیم که شاید یروزی برسه که بفهمیم چه جوهای ناروایی که ندادن و حتی بقولی چه گاوبندیها که نکردن و سیاستها بخرج ندادن واسه ... :cool: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تاپیک طرفداران پاسکال هست از پولاریس صحبت و بد گویی میشه =)) =))

شروع کننده تاپیک هم از پست اولش معلوم شد بنده خدا قصدش فقط اطلاع رسانی درباره معماری پاسکال بوده نه تخریب amd

بزارید بنده خدا کارشو بکنه ایشون از طرف انودیا در اینجا مامور هستند که بر علیه amd جو سازی کنن :laughing: :laughing:

کلا ایشون اومدن amd رو با خاک یکسان کنه بره بعدش به یقین فراوان جایزش هم یک 1080 یا 1070 هست که داره خودشو اینطور به اب و اتیش میزنه

ولش کنین بابا بزارید به حال خودش باشه این بنده خدا

سرنوشت ایشون هم مثل یکی از طرفدارای شیش سیلندر قبلی انودیا میشه =)) =))

شما فقط نگاه کنید و بخندیدو لذت ببرید :laughing: :laughing:

مردم خودشون عقل دارن خوب و بد رو از هم تشخیص میدن به زور که نمیشه کسی رو وادار به قبول چیزی کرد @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

1080 گیگا بایت غیر رفرنس و فاندرز ادیتشن 1070 اومد

یه سوال. 1080 گیگابغیت مگه قیمت دلاریش چقدره که از فاندرز هم زده بالاتر:|

لینک به دیدگاه

1080 گیگا بایت غیر رفرنس و فاندرز ادیتشن 1070 اومد

یه سوال. 1080 گیگابغیت مگه قیمت دلاریش چقدره که از فاندرز هم زده بالاتر :|

قیمت ها منطق سرشون نمیشه !!!

جدا از بحث الان این از مواردیه که فقط در ایران دیده میشه !!!!!!!

نگاه کنید و از منظره لذت ببرید !

لینک به دیدگاه

قیمت ها منطق سرشون نمیشه !!!

جدا از بحث الان این از مواردیه که فقط در ایران دیده میشه !!!!!!!

نگاه کنید و از منظره لذت ببرید !

دلمون خوش بود نسخه غیر رفرنس ارزونتره

البته باید منتظر زوتاک و ایسوس باشیم‌ چون گیگابایت یه کم گرون فروش هست:|

لینک به دیدگاه

دلمون خوش بود نسخه غیر رفرنس ارزونتره

البته باید منتظر زوتاک و ایسوس باشیم‌ چون گیگابایت یه کم گرون فروش هست :|

اشتباه نکنید .

گیگابایت گرون فروش نیست . وارد کننده محترم کمی گرون فروشه !!!

لینک به دیدگاه

قضیه این کلاب بازی ها چیه ؟

فن بازی تو فروم کم بود این جنگولک بازی ها هم راه افتاده ؟

کاملا با این سیستم کلاب و امثال این چیزها مخالفم

لینک به دیدگاه

هیچ کس کوره های آتش پزی Nvidia رو یادش نیست

یه GTX 460 رفرنس دستمه دمای کارت داخل بازی زیر 95 درجه نمیاد اونم با خمیر CF III  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

ATI 5830 رفرفنس هم دارم که تقریبا هم قدرت هستن دما بالای 85 نمیره با Furmark  :laughing:  :laughing:  :laughing:

چند نفر از دوستان تو همین فروم هم چند بار بهم گفتن با Furmark کارت رو زیر فشار نزار چون که آمار انفجار GTX 590 خیلی زیاد بوده 

R9 270x Dual-X داشتم دما داخل کیس های 40 تومنی ویرا بیشتر از 80 نمی رفت  :laughing:  :laughing: ( جدا از اینکه مثل خر اورکلاک می شد ) 

Nvidia GeForce GTX 760 TwinFrozr O.C Gaming دارم تو X3-Plus دما زیر 85 نمیاد ( اصلا پتانسیل اورکلاک نداره ) 

R9-295 مقابل TitanZ ساخته شده

خودتون قضاوت کنید کدوم عمل کرد بهنری داره ؟

780 Ti که R9 290x رو قورت میداد الان زیر R9-290 قرار داره 

حد اقل اینکه AMD به طرفداراش خیانت نمی کنه و کارت های قدیمی رو تا جای ممکن پشتیبانی می کنه 

من کاری ندارم که کسی بخواد Nvidia بخره یا AMD 

ولی وقتی به AMD توهین میشه از طرف فن های Nvidia منم حرف واسه گفتن دارم 

ویرایش شده توسط M4t1n
لینک به دیدگاه

همین ثانیه amd آخرین cpu پر قدرت غولشو ارائه کرده که naples نام داره با 32هسته غصه خودمونو بخوریم فردا پس فردا هن یه radeon در میاره مثل pro due fury x2 oc gaming دهن nvidia 1080 gaming x رو سرویس میکنه من و شما به حال خودمون گریه کنیم اونطرف دنیا سیستم وجود داره و amd و intel هر دو از یه سیستم اطاعت و تبعیت میکنن ظاهرا رقیبن واقعیت اینه برادران ... یه سیستم هستن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...