رفتن به مطلب

" طرفداران " : پاسکال

.VFSDF.
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یکی این پرو دوو رو از برق بکشه :)))))

این تروور با این دو باره تحمل انتقادش صفر میشه

آقا ترور نکن شخصیتهای مقابل رو http://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/60266-"-طرفداران-"-:-پولاریس

ویرایش شده توسط jewishminder
لینک به دیدگاه

• ارسال 573
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اگه پول داشتم طرفدار پولاریس بودم، اگرپول بیشتری داشتم طرفدار پاسکال بودم، حالا که پول ندارم خواه ناخواه طرفدار intel hd 530 هستم

لینک به دیدگاه

ببر بزار تو بخش پولاریس جاش اینجا نیست

Ok ok ویرایش شده توسط jewishminder
لینک به دیدگاه

نام تاپیک بشه بدخواهان و رقیبان و کلا دوست نداران پاسکال معنی دار تره. حتی تعدادی از پستهای هوادارانه، به دلیل لحن و واژگان بیشتر سبب بی اعتباری انویدیا و فناوری هاش می شه تا سربلندی ش.

با احترام به هواداران amd فلسفه ی ایجاد باشگاه هواداران این ه که کسانی که علاقه مندی مشترک دارند فضایی برای گپ و گفت و سرگرمی داشته باشند. اونهایی که در این علاقه مندی سهیم نیستند آیا بهتر نیست دورادور نظاره کنند یا دست کم از مطالب دور از موضوع مشترک باشگاه پرهیز کنند؟

آیا صحیحه در تاپیک طرفداران پاسکال به ای ام دی و پولاریس که هیچ به طرفداران ای ام دی توهین بشه ؟

لینک به دیدگاه

آیا صحیحه در تاپیک طرفداران پاسکال به ای ام دی و پولاریس که هیچ به طرفداران ای ام دی توهین بشه ؟

شایسته نیست عمل چند نفر به همه‌ی اعضای یک گروه نسبت داده بشه و بعد همون اشخاص الگوی اخلاقی‌مون بشن. فکر کنم این چیزها رو بهتر از من بدونی.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

شایسته نیست عمل چند نفر به همه‌ی اعضای یک گروه نسبت داده بشه و بعد همون اشخاص الگوی اخلاقی‌مون بشن. فکر کنم این چیزها رو بهتر از من بدونی.

البته

به پای همه حساب نمیکنم .

اما وقتی تعداد زیادی این کار رو میکنند و بقیه حرفی نمیزنن و حتی مثبت میدن به آدم حق بدید که شاکی بشه .

post-15235-0-18134600-1466920702_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

آیا قدرت ۱۰۷۰  از ۹۸۰ti بیشتر نیست؟

اگه هست با قیمت ۱۸۷۰ همین الانشم با اینکه قیمته  حبابی داره و قیمته اولیه ی ورودش تو ایران هست بازم ارزش خرید ۹۸۰ و ۹۸۰TI رو به صفر رسونده.

حتی دسته دومم ارزش خرید ندارن درسته؟

لینک به دیدگاه

آیا قدرت ۱۰۷۰  از ۹۸۰ti بیشتر نیست؟

اگه هست با قیمت ۱۸۷۰ همین الانشم با اینکه قیمته  حبابی داره و قیمته اولیه ی ورودش تو ایران هست بازم ارزش خرید ۹۸۰ و ۹۸۰TI رو به صفر رسونده.

حتی دسته دومم ارزش خرید ندارن درسته؟

ارزش خرید سری 900 و سری r9 300 به شدت افت کرده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

AMD فنهایی که تو این تاپیک به من منفی دادن نوش جونشون ولی من به AMD فن ها منفی نمیدم بالاخره باید یه فرقی بین ما باشه دیگه

بله کاملا معلومه که یه فرقهایی بین فن های amd و انودیا هست

از تاپیکهای پر محتوایی که فن های انودیا میزنن واسمش طرفداران پاسکال هست ولی داخل تاپیکش بحث amd میشه و شروع میکنن به کوبیدن amd و پستهای بیهوده و مسخره

الان خیلی از دوستان از پستهای مفید و پر محتوایی که شما قرار دادی اطلاعاتشون بالا رفته و تصمیم کبرا رو گرفتن و فقط رویه حرف شما و این تاپیک پر محتوایی که زدی منتظرن مدلهای غیر رفرنس 1070 و 1080 بیاد و هجوم بیارن واسه خرید

من براتون نتیجه بازیهای تاپ دنیا قرار میدم :laughing: (البته نه از سایتهای در پیتی ) خودتون متوجه قدرت بی چونه چرا nvidia خواهید شد :laughing: (قدرت بی چون و چرا انودیا در dx 12 =)) )
بدون فن بازی خودتون میتونید امار ارقام ملاحظه کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =)) =))

es1au5n0n0m51j88ebrj.png

کارت فاسد شده 780ti که یک زمانی رقیب 290x به حساب می اومد الان حتی رقیب 380x هم نیست تایتان نسل اول هزار دولاری هم که ...32117461066914991827.gif32117461066914991827.gif32117461066914991827.gif

یعنی الان اونهایی که 780ti رو زمانی حدود 3 میلیون تومن پول دادن الان بهشون کارد بزنی با دیدن این رویوها خون ازشون در نیاد که کارتشون بیاد زیر یک کارت یک تومنی !!!!!

285lm6eotmbv3xo37lxs.png

37pqr8b5tcduge6q6yl6.png

کارت مفقود شده 780 نسخه بدون ti که الان در بازیهای نسل جدید داخل بنچمارکها دیگه وجود نداره یادمه این کارت رقیب 290 بود 289717_4fvgdaq_th.gif289717_4fvgdaq_th.gif

ikylccvsqbw27dwnmvty.png

حتی الان طوری شده که با درایورهای جدید هم پیشرفتی در کارایی 780ti حتی در بازیهای تایتل خود انودیا هم دیده نمیشه 032ht1szjcmba6zhqa3l.png

طرف به خاطر بازیهای اینده dx 12 ساپورت میره کارت جدیدش رو انتخاب میکنه وقتی نسل جدید بیاد و با dx 12 از خودش افزایش کارایی نشون نده باید بدی بزننش سر در اداره فاضلاب :laughing: :laughing:

0dlqygdp9gvkopoiyzgd.png

الان میان میگن این بازی به درد نخوره به شدت amd یی هست دستکاری شده loudlaff.gifloudlaff.gif

سال دیگه نزدیک این که قرار باشه نسل جدیدی دوباره رونمایی بشه سری 900 مخصوصا 980 و 970 با درایورهای رویایی میرن به خواب زمستانی 619120_sarcastic.gif619120_sarcastic.gif

لینک به دیدگاه

@};- اشتباه عنوان کردم سئوال رو داخل این تاپیک ببخشید

ویرایش شده توسط مهمان
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز سلام . متاسفانه خیلی از دوستان نشون دادن که طرفدار نیستن ، تخریب چی هستن . منظور از طرفداری رو تو خراب کردن رقیب میبینن . نه اینکه از خوبیهای طرف خودشون بگن . یک بار دیگه قوانین رو یادآوری میکنم . بعد از این تو هر تاپیکی تو بخش طرفداران ، هر کسی از این قوانین تخطی کرد ، همون طوری که توضیح داده شده جریمه میشه :

قوانین انجمن طرفداران :

1 - تاپیک تکراری ممنوع و وقتی کسی یک تاپیک در راستای طرفداری ثبت میکنه شخص دیگه ای اجازه ثبت مجدد تاپیک مشابه رو نداره مگر اینکه تاپیک مورد ایجاد شده فعالیتش خوب نباشه
2 - اگر کسی در تاپیک طرفداری بی جهت اسپم کنه و یا پست توهین امیز بزنه بین 10 تا 50 امتیاز منفی براش ثبت خواهد شد ( در صورت گرفتن امتیاز منفی به هیچ عنوان بخششی در کار نیست )
3 - هر کاربر فقط مجاز هستش که در این انجمن فقط دو تاپیک طرفداری  ایجاد کنه

4 - صاحب تاپیک مسئول تمام اتفاقات تاپیک خواهد بود و در صورت مشاهده پست نامربوط و توهین امیز فقطططططط گزارش کنه ( صاحب تاپیک حمایت تمام و کمال تیم مدیریتی رو خواهد داشت )

5 - دادن گزارش بیمورد به خاطر نظر مخالف نسبت به موضوع انجمن ممنوعه و هر گزارش بیمورد بین 5 تا 20 امتیاز منفی خواهد داشت

5 - موضوع تاپیک حتما باید با کلمه " طرفداران " شروع بشه

پس لطفا رعایت کنید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان عزیز سلام . متاسفانه خیلی از دوستان نشون دادن که طرفدار نیستن ، تخریب چی هستن . منظور از طرفداری رو تو خراب کردن رقیب میبینن . نه اینکه از خوبیهای طرف خودشون بگن . یک بار دیگه قوانین رو یادآوری میکنم . بعد از این تو هر تاپیکی تو بخش طرفداران ، هر کسی از این قوانین تخطی کرد ، همون طوری که توضیح داده شده جریمه میشه :

قوانین انجمن طرفداران :

1 - تاپیک تکراری ممنوع و وقتی کسی یک تاپیک در راستای طرفداری ثبت میکنه شخص دیگه ای اجازه ثبت مجدد تاپیک مشابه رو نداره مگر اینکه تاپیک مورد ایجاد شده فعالیتش خوب نباشه

2 - اگر کسی در تاپیک طرفداری بی جهت اسپم کنه و یا پست توهین امیز بزنه بین 10 تا 50 امتیاز منفی براش ثبت خواهد شد ( در صورت گرفتن امتیاز منفی به هیچ عنوان بخششی در کار نیست )

3 - هر کاربر فقط مجاز هستش که در این انجمن فقط دو تاپیک طرفداری  ایجاد کنه

4 - صاحب تاپیک مسئول تمام اتفاقات تاپیک خواهد بود و در صورت مشاهده پست نامربوط و توهین امیز فقطططططط گزارش کنه ( صاحب تاپیک حمایت تمام و کمال تیم مدیریتی رو خواهد داشت )

5 - دادن گزارش بیمورد به خاطر نظر مخالف نسبت به موضوع انجمن ممنوعه و هر گزارش بیمورد بین 5 تا 20 امتیاز منفی خواهد داشت

5 - موضوع تاپیک حتما باید با کلمه " طرفداران " شروع بشه

پس لطفا رعایت کنید .

درود حامد خان

یه موردی هست وقتی تاپیک طرفداری هست مگر نباد داخل از محاسن و معایب برند طرفداری شده صحبت بشه

ولی چرا الان در این تاپیک بحث بر سر amd هست و کوبیدن اون

اگه اینطوریه این چه مدل تاپیک طرفداران هست ؟؟؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

کاربرها  PreMieR به دلیل استفاده از الفاظ نامناسب 20 امتیاز منفی و jewishminder به دلیل توهین به کاربران 50 امتیاز منفی دریافت کردن .

یادتون باشه که بعد از این سخت گیری رو بیشتر میکنم .

درود حامد خان

یه موردی هست وقتی تاپیک طرفداری هست مگر نباد داخل از محاسن و معایب برند طرفداری شده صحبت بشه

با تشکر

من هم دقیقا همین رو گفتم عزیز .

لینک به دیدگاه

AMD فنهایی که تو این تاپیک به من منفی دادن نوش جونشون ولی من به AMD فن ها منفی نمیدم بالاخره باید یه فرقی بین ما باشه دیگه

از تاپیکهای پر محتوایی که فن های انودیا میزنن واسمش طرفداران پاسکال هست ولی داخل تاپیکش بحث amd میشه و شروع میکنن به کوبیدن amd و پستهای بیهوده و مسخره

الان خیلی از دوستان از پستهای مفید و پر محتوایی که شما قرار دادی اطلاعاتشون بالا رفته و تصمیم کبرا رو گرفتن و فقط رویه حرف شما و این تاپیک پر محتوایی که زدی منتظرن مدلهای غیر رفرنس 1070 و 1080 بیاد و هجوم بیارن واسه خرید

من براتون نتیجه بازیهای تاپ دنیا قرار میدم :laughing: (البته نه از سایتهای در پیتی ) خودتون متوجه قدرت بی چونه چرا nvidia خواهید شد :laughing: (قدرت بی چون و چرا انودیا در dx 12 =)) )بدون فن بازی خودتون میتونید امار ارقام ملاحظه کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =)) =))

es1au5n0n0m51j88ebrj.png

کارت فاسد شده 780ti که یک زمانی رقیب 290x به حساب می اومد الان حتی رقیب 380x هم نیست تایتان نسل اول هزار دولاری هم که ...32117461066914991827.gif32117461066914991827.gif32117461066914991827.gif

یعنی الان اونهایی که 780ti رو زمانی حدود 3 میلیون تومن پول دادن الان بهشون کارد بزنی با دیدن این رویوها خون ازشون در نیاد که کارتشون بیاد زیر یک کارت یک تومنی !!!!!

285lm6eotmbv3xo37lxs.png

37pqr8b5tcduge6q6yl6.png

کارت مفقود شده 780 نسخه بدون ti که الان در بازیهای نسل جدید داخل بنچمارکها دیگه وجود نداره یادمه این کارت رقیب 290 بود 289717_4fvgdaq_th.gif289717_4fvgdaq_th.gif

ikylccvsqbw27dwnmvty.png

حتی الان طوری شده که با درایورهای جدید هم پیشرفتی در کارایی 780ti حتی در بازیهای تایتل خود انودیا هم دیده نمیشه 032ht1szjcmba6zhqa3l.png

طرف به خاطر بازیهای اینده dx 12 ساپورت میره کارت جدیدش رو انتخاب میکنه وقتی نسل جدید بیاد و با dx 12 از خودش افزایش کارایی نشون نده باید بدی بزننش سر در اداره فاضلاب :laughing: :laughing:

0dlqygdp9gvkopoiyzgd.png

الان میان میگن این بازی به درد نخوره به شدت amd یی هست دستکاری شده loudlaff.gifloudlaff.gif

سال دیگه نزدیک این که قرار باشه نسل جدیدی دوباره رونمایی بشه سری 900 مخصوصا 980 و 970 با درایورهای رویایی میرن به خواب زمستانی 619120_sarcastic.gif619120_sarcastic.gif

باریک

واقعا باریک

من که تو خونه واست یه دست جانانه زدم دمت گرم.....

لینک به دیدگاه

من براتون نتیجه بازیهای تاپ دنیا قرار میدم :laughing: (البته نه از سایتهای در پیتی ) خودتون متوجه قدرت بی چونه چرا nvidia خواهید شد :laughing: (قدرت بی چون و چرا انودیا در dx 12 =)) )

بدون فن بازی خودتون میتونید امار ارقام ملاحظه کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =)) =))

es1au5n0n0m51j88ebrj.png

285lm6eotmbv3xo37lxs.png

37pqr8b5tcduge6q6yl6.png

ikylccvsqbw27dwnmvty.png

0dlqygdp9gvkopoiyzgd.png

درود برادر مثبت هام تموم شد امروز در این تایپیک

یادم بنداز فردا حتما به تمام پست هات مثبت بدم :x

@};-

لینک به دیدگاه

درود حامد خان

با تشکر

جمع بندی :

کارت 1080 یک کارت قدرتمند و بسیار توانا میباشد اما وجود 1070 و RX 480 موجب شده است که ارزش خرید بسیار پایینی داشته باشد .

در واقع کارت 1080 نه به دلیل ناتوانی بلکه به دلیل رقبای به صرفه تر شکست میخورد . کارت 1080 تا مدتی صاحب لقب قوی ترین کارت تک هسته ای جهان میباشد و شاه کارتهای تک هسته ای فعلی است اما با این وجود از کارتهای ضعیف تر شکست میخورد یک شکست شاهانه .

عزیز دلم اینم تاپیک طرفدارای شما . چرا راجع به انویدیا صحبت میکنید ؟ به چه حقی ؟

لینک به دیدگاه

جمع بندی :

کارت 1080 یک کارت قدرتمند و بسیار توانا میباشد اما وجود 1070 و RX 480 موجب شده است که ارزش خرید بسیار پایینی داشته باشد .

در واقع کارت 1080 نه به دلیل ناتوانی بلکه به دلیل رقبای به صرفه تر شکست میخورد . کارت 1080 تا مدتی صاحب لقب قوی ترین کارت تک هسته ای جهان میباشد و شاه کارتهای تک هسته ای فعلی است اما با این وجود از کارتهای ضعیف تر شکست میخورد یک شکست شاهانه .

عزیز دلم اینم تاپیک طرفدارای شما . چرا راجع به انویدیا صحبت میکنید ؟ به چه حقی ؟

ما خیلی از چیزها رو بگیم الان کسی قبول نمیکنه...بعد از عمر این نسل هم مشخض میشه باز چه کسی برنده میدان بوده !

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

جمع بندی :

دوست عزیز شاید در کشور های عقب افتاده از لحاظ اقتصادی مثل کشور ما ارزش خرید یک جنس به چشم بیاد ولی در خیلی از کشور های پیشرفته قدرت خریدشون شاید از ما بیشتر باشه برای 100 دلار یا 200 دلار شاید کارت پرقدرت تر رو انتخاب کنن!بعد بزارین این 480 بیاد دوستان اهل فن کارت رو تست کنن و بعد با کارت رقیب هم قدو قامت خودش مقایسه بشه بعد شکست شاهانه انویدیا رو اعلام کنین!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شاید در کشور های عقب افتاده از لحاظ اقتصادی مثل کشور ما ارزش خرید یک جنس به چشم بیاد ولی در خیلی از کشور های پیشرفته قدرت خریدشون شاید از ما بیشتر باشه برای 100 دلار یا 200 دلار شاید کارت پرقدرت تر رو انتخاب کنن!بعد بزارین این 480 بیاد دوستان اهل فن کارت رو تست کنن و بعد با کارت رقیب هم قدو قامت خودش مقایسه بشه بعد شکست شاهانه انویدیا رو اعلام کنین!

خخخ..برادر این اقا در واقع نقل قول بوده حرفاشون از طرف هواداران amd...که چرا مثلا اینجا انویدیا رو با amd قیاس میکنن هوادارای amd ناراحت میشن و در واقع ما این حق رو نداریم !! ولی طرف داران amd میتونن هزار بد و بیراه نسبت بدن به انویدیا در تاپیکشون..والا من به شخصه جز صحبت انویدیا چیزی در تایپیک های amd ندیدم....این برند همیشه رویاش بوده خودشو بچسبونه به انویدیا..حالا فارق از هر چیزی !

لینک به دیدگاه

ما خیلی از چیزها رو بگیم الان کسی قبول نمیکنه...بعد از عمر این نسل هم مشخض میشه باز چه کسی برنده میدان بوده !

از میزان فروش و در دست داشتن بازار معلومه که کدام شرکت برنده این رقابت شده . به زودی شاهد عرضه کارت RX 480 و انتشار نتایج رسمی آن هستیم و مشخص خواهد شد که این کارت اون چیزی نبوده که AMD ادعا می کرده است . این خط __________ اینم نشان  post-18367-0-51102400-1466945848_thumb.jpg  .

:D

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جمع بندی :

عزیز این گفته به شدت این گفته فن های انودیا تحریک امیز نیست

برای یک گیمر مهم نیست طرفداران amd چی تفت میدن .. بلکه برای یک گیمر نتیجه و عملکرد کارت گرافیکش در اکثریت بازیهای روز دنیا مهمه

برای همینه 85% فروش بازار دست انویدیاس

amd اکثرا تو کشورهای جهان سوم که همه دنبال جنس بنجل چینی ارزون قیمت با کیفیت پایین هستن بیشتر طرفدار داره

فن های انودیا علاوه بر پستهای پر سود و مفید از این گونه الفاظ هم در پستهاشون بهرمیبرند حالا شما لطف کنید کسی که فن amd هست و اینطوری از الفاظ استفاده کرده رو بنویسید 

به قول استارتر تاپیک یه فرقی باید بین فن های amd با انودیا باشه دیگه @};- @};-

لینک به دیدگاه

VFSD جان از اورکلاکینگز هیروز اومده این فروم بین کاربرا بحث راه بندازی ؟؟؟

باز ازین سایهای در پیتی مدرک قرار دادی

میدونم اینجا جاش نیست نمیخوام بحث درست کنم ولی اگه پاش بیفته مشکلاتی که پاسکال(که همون ریبرند شده مکسول هست) با DX12 داره رو مطرح کنیم دیگه خودت میدونی بحث الکی بین فن ها پیش میاد خوب نیست فروم به این ارومی به هم بریزه

پاسكال ريبرنده ???? با 180 وات مصرف سي درصد قدرت بيشتري از كارت titan x داره با 260 وات مصرف داره با واحد كودا كمتر قدرت بيشتري ميده

با 1700مگاهرتز فركانس با خنك كننده رفرنس از 1250 مگاهرتز تايتان x خنك تره اين ريبرنده يعني

در ضمن شايد فك كنيد به خاطر معماري 16 نانومتريه ولي اگه اينطوري بود amd با rx 480 كه معماريش 14nm هم هست دو گيگاهرتز فركانس ميداد يا intel پردازنده با فركانس پنج شش گيگاهرتزي توليد ميكرد

لینک به دیدگاه

پاسكال ريبرنده ???? با 180 وات مصرف سي درصد قدرت بيشتري از كارت titan x داره با 260 وات مصرف داره با واحد كودا كمتر قدرت بيشتري ميده

با 1700مگاهرتز فركانس با خنك كننده رفرنس از 1250 مگاهرتز تايتان x خنك تره اين ريبرنده يعني

در ضمن شايد فك كنيد به خاطر معماري 16 نانومتريه ولي اگه اينطوري بود amd با rx 480 كه معماريش 14nm هم هست دو گيگاهرتز فركانس ميداد يا intel پردازنده با فركانس پنج شش گيگاهرتزي توليد ميكرد

:clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...