رفتن به مطلب

*** چه تستی از کارت RX 480 میخواید ؟ همین الان پیشنهاد بدید ***

Recommended Posts

بهترین تست، تست بازی های روز هست. لطفا تست عملکرد کارت رو توی بازی های rise of tomb raider و fallout 4 و witcher 3 انجام دهید. لطفا با دو کانفیگ هم این کار رو انجام بدید. یکی با سیستم high end و یکی با سیستم متناسب با قدرت و قیمت کارت. ممنون

لینک به دیدگاه

• ارسال 112
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

به تستهای DX12 کم محلی نشود! بازیهاش هم مشخصه

ایده نو هم میتونه لایو استریم در زمانی مشخص باشه

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

درود

طبق صحبتی که توی پست اول کردم مطالب غیر از درخواستی که عنوان کردم حتما حذف و پاک میشه @};-

لینک به دیدگاه

سلام

اول تشکر کنم از انجام این حرکت زیبا.بنده به هوای خرید کارت 480 .کارت خودم رو فروختم که متاسفانه بعد شنیدن اخبار بد در مورد این کارت خیلی ناراحت شدم.لطفا تستی انجام دهید که میزان برق مصرفی این کارت رو مشخص کند که ایا واقعا در عمل به مادر برد صدمه میزند؟ ودیگری تست گرما تولید شده در سنگیترین بازیها در رزولیشن فول اچ دی؟بنده چون اور کلاک نمیکنم مقدار فریم در فول اچ دی برام مهمه و عدم صدمه زدن به مادر برد و گرمای تولید شده.

با تشکر از مسولین زحمت کش لیون

با احترام.

لینک به دیدگاه

به این دوستمون موافقم 

تست گرافیک روی بورد ارزون

تست گرافیک با واتر کولر

لینک به دیدگاه

لطفا در کنار تست این کارت برای مقایسه هم شده یه کارت از AMD مثل 390 یا 390X و یه کارت از انودیا مثل 1070 یا 1080 رو هم تست کنید و نموداراش رو کنار هم بذارید ببینیم این کارت در چه جایگاهی قرار داره . تست دما هم انجام بشه و دمای محیط رو هم حتما اعلام کنید .

لینک به دیدگاه

تست CROSSFIRE دو تا از این کارت در بازی ها و مقایسش با  1070 و همچنین 1080 

چون اکثرا اگه بخوان این کارت رو برای گیم با گرافیک بالا بخرن ، چون ارزونه دوتا میخرن. منم 970 Exterme core دارم و میخواستم بفروشم و دوتا از این کارت رو بخرم.

ممنون

لینک به دیدگاه

خيلي خيلي ممنون كه حاظريد همچين كاري بكنين

لطفا با سيستم ثانوي از يكي از بازي هاي witcher 3 , division , و يا هر بازي ديگه كه جديدا منتشر شده بزارين

لینک به دیدگاه

ایده خوبیه ممنون اقا حسینی @};-

ایمان جان حتما سعی کن از کارت هایی مثل 1070 و 1080 و 480 در عنوان star wars که ک گرافیک بسیار بالایی داره در کنارش موتور گرافیکی به روز شده فروزبیت 3 رو داره که خیلی بهینه هست ، به نظر من بهترین تست این عنوانه در کنارش تستی از ویچر 3 رو هم بگیر و دما و مصرف و فریم ریت و فریم تایم تو این دو عنوان با این سه کارت مشخص بشه ( البته این سه کارت و خصوصا 480 و 1070 هم رده نیستن ولی در کل یک بنچمارک جالب با توجه به بودجه یوزر ها ، درست میشه! ) :)

ویرایش : راستی اگه میتونین واتر کولر کنین کارت رو :دی

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

جدیدا شایعه شده که مادر برد های ضعیف رو میسوزونه. اگه امکانش هست یه ساده ترین مادر بردH81 H61 از بدترین برندو با این گرافیک زیر فشار ببرین تا ببینیم و ببینند که شایعه(شایدم واقعیته)هست

یعنی من مین برد asrock G41m-vs3 سوکت 775 دارم یعنی پدر مادربردم رو در میاره بخرم:| مگه میشه مگه داریم:|

تیم لیون این رو خواهشا جدی با یه مین قدیمی تست کنین تو رو خدا نخریم بعدا بیچاره بشم من...

از بازی batman arkham knightهم حتما تست بگیرین

لینک به دیدگاه

چند تا موردی که مدنظرمه

1. میزان تغییرات دمای محیط چقدر در دما نهایی کارت تاثیر داره .

برای این کار باید کارت در دما های مختلف تست بشه . مثلا در دما صفر درجه و دمای 25 درجه و دمای 40 درجه . ( اگر دمای زیر صفر هم بشه که محشره )

2. میزان اورکلاک چقدر در فریم تاثیر داره .به ازای هر 5 درصد اور فریم و پرفورمنس چقدر زیاد میشه . همچنین اگر میزان مصرف و میزان دما هم با توجه به اور مشخص بشه خیلی خوبه .

3. این یکی خیلی مرحله داره و بدون تست کارتهای دیگه عملا نمیشه به جواب درستی رسید البته میشه از آمار سایتهای دیگه استفاده کرد 

کدام یک از تنظیمات بازی در این کارت تاثیر بیشتری میزاره . در چه رزولیشنی بهترین فریم رو نسبت به کارت های دیگه میگیره . حتی روشن و خاموش بودن گیم ورک چقدر تاثیر داره .

4. میزان مصرف مموری کارت نسبت به کارتهای دیگه چقدره ؟

5. آیا میزان زیر لود رفتن cpu با استفاده از این کارت و  کارتهای دیگه متفاوته ( برای این کار باید به شکلی بازی رو اجرا کرد که هم این کارت و هم کارتهای رقیب بتونن 60 فریم رو بگیرن تا هم تنظیمات هم میزان فریم یکی باشه در عیر این صورت نمیشه مقایسه درستی کرد )

6. تعویض خمیر سلیکون چقدر تاثیر داره ( این مورد رو هم با کولر رفرنس هم با کولر غیر رفرنس مقایسه کنید ) .

7. کولر غیر رفرنس

8. کاهش کلاک ، به ازای 5 تا 20 درصد کاهش کلاک چقدر از گرما و مصرف و چند درصد از فریم کم میشه .

ممنون

لینک به دیدگاه

مشخصات سیستم تست اصلی:

CPU : Intel 4770K i7 @4.0Ghz

MB : GIGABYTE 1150 Sniper Z87

RAM : AData 4x4GB 2400 XPG v2

VGA : RX 480 Sapphire 8GB

PSU : Enermax Platimax 1000w

Cooler : Corsair H90

SSD : Hyperx 3K 120GB

Driver: Radeon Crimson 16.6.2

مشخصات سیستم تست ثانوی (ضعیف):

CPU : Intel 4130 i3

MB : GIGABYTE 1150 H81-S2PV

RAM : Patriot Signature 2x2GB 1600

VGA : RX 480 Sapphire 8GB

PSU : Corsiar VS450

Cooler : Enermax ETS-T40-W

SSD : AData SP600 60GB

Driver: Radeon Crimson 16.6.2

از سی پی یو های AMD هم برای تست استفاده کنید. نتایج کامل متفاوتی رو نشون میده.

لینک به دیدگاه

سلام

اگه ممکنه هر تعداد از این بازی ها که ممکنه رو در حالت Max جزئیات و در رزولوشن فول اچ دی اجرا کنید و فریم ریت رو گزارش کنید. فکر میکنم که مورد نیاز همه گیمر ها باشه:

Dota 2

Cs:Global Offensive

The Division

GTA V

The Witcher 3

Rise of the Tomb Rider

Overwatch

Doom 4

Fifa 16

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

اگه ممکنه هر تعداد از این بازی ها که ممکنه رو در حالت Max جزئیات و در رزولوشن فول اچ دی اجرا کنید و فریم ریت رو گزارش کنید. فکر میکنم که مورد نیاز همه گیمر ها باشه:

Dota 2

Cs:Global Offensive

The Division

GTA V

The Witcher 3

Rise of the Tomb Rider

Overwatch

Doom 4

Fifa 16

با تشکر

dota 2 

Cs

Fifa 16؟؟؟؟؟؟؟

واقعا؟! 

اینارو 950 هم بالای 100 فریم میده با نهایت جزییات نیاز به مقایسه نیست

سلام آقای حسینی ممنون از شما و این کار زیبا 

به نظرم بهترین تست همون پست سوم هست که تمام شایعات در مورد دما رو از بین برد 89 درجه در دور فن 59% عالیه به خصوص با این کولر رفرنس

لینک به دیدگاه

تست در بازی Prince of Persia 5 در رزولوشن 4K با حداکثر تنظیمات  :x  :x  :x 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام جناب حسینی

اقا اجازه هست یه مورد که طنز هست بگم :D

کارت رو زیر فشار ببرید  سریع بکنید تو یه سطل آب ببینید جلز و ولز صدا میده =))

خواهش خودم از شما  اگه امکان تست با واتر کولر هست تست دما بگیرید ممنون

تست هایی که بچه ها خواستند باعث میشه واشر سرسیلندر بسوزونه.  اوراقی خریدارم :D

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارت رو کاستومایز کنید.

اول یه واتر روش ببندید و برای VRM هم یه فن بذارید.

تست 3D11 و 3d13 فایر استرایک با واتر کولر در حالت پیش فرض بگیرین(با توجه به اینکه تست ها با کولر پیش فرض تو اینترنت زیاد هست). بعد با نرم افزار وات من سعی کنید تنظیمات رو تغییر بدید تا به حداکثر پرفورمنس در فرکانس اصلی برسین. و نهایتا ماکزیمم فرکانس کارت رو پیدا کنید و تستهای مختلف 3d11  . 3d13 رو بگیرید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تست اورکلاک/استوک به همراه نتایج GPU-Z در برنامه 3Dmark FireStike قرار داده شد

پاور تارکت رو نباید اینقدر اکستند کنید وقتی خودش عامل محدود کننده هست! همین هست که نتایج بدتر میشه...

لینک به دیدگاه

پاور تارکت رو نباید اینقدر اکستند کنید وقتی خودش عامل محدود کننده هست! همین هست که نتایج بدتر میشه...

تست Firestrike Ultra با پاور تارگت های مختلف + تست furmark قرار داده شد

لینک به دیدگاه

تست Firestrike Ultra با پاور تارگت های مختلف + تست furmark قرار داده شد

دور فن توی فیورمارک 100 در 100 بوده؟

لینک به دیدگاه

حتما در حالت کراس فایر در بازیهای استاندارد با ۱۰۸۰ مقایسه بشه

این خیلی مهمه

بازیهای همچون gta v / bf4 /metro last night / crysis 3

و همچنین بازیهای dx 12

ویرایش شده توسط EdrisRezai
لینک به دیدگاه

تست در بازی Prince of Persia 5 در رزولوشن 4K با حداکثر تنظیمات  :x  :x  :x 

به نظر شما انجین این بازی از 4k پشتیبانی میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

ببخشید شایعه اسیب زدن با مادربورد رو اگه میشه چک کنین. شرمنده کامنتا رو نخوندم اگه تکراریه حذف کنین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...