رفتن به مطلب

پیشنهاد برای خرید مادربرد گیمینگ hi end برای دو عدد کارت1080

Recommended Posts

من دو عدد کارت ۱۰۸۰ گرفتم برای سیستم گیمینگ حرفه ای

سوال اول اینکه کدام پلتفرم برای من بهتر است z170 یا x99 بدون محدودیت بودجه و اینکه لطف کنید با ذکر دلیل بگید که منه بی سواد بفهمم

سوال دوم مادربرد از چه برندی تهیه کنم که زیبایی بالا داشته باشد و در مقابل ۲ عدد کارت ۱۰۸۰ زانو نزند.بدون محدودیت بودجه و دلیل هم لطف بفرمایید

سوال سوم انتخاب پردازنده با ذکر دلیل تا ۳ میلیون

سوال چهارم انتخاب رم تا ۱۶ گیگ و تا بودجه ۸۰۰ تومن با ذکر دلیل

لینک به دیدگاه

من دو عدد کارت ۱۰۸۰ گرفتم برای سیستم گیمینگ حرفه ای

سوال اول اینکه کدام پلتفرم برای من بهتر است z170 یا x99 بدون محدودیت بودجه و اینکه لطف کنید با ذکر دلیل بگید که منه بی سواد بفهمم

سوال دوم مادربرد از چه برندی تهیه کنم که زیبایی بالا داشته باشد و در مقابل ۲ عدد کارت ۱۰۸۰ زانو نزند.بدون محدودیت بودجه و دلیل هم لطف بفرمایید

سوال سوم انتخاب پردازنده با ذکر دلیل تا ۳ میلیون

سوال چهارم انتخاب رم تا ۱۶ گیگ و تا بودجه ۸۰۰ تومن با ذکر دلیل

سلام .

پلتفرم X99 بهتره . چون با استفاده از پردازنده مناسب میتونید از پهنای باند 16-16 برای SLI استفاده کنید . تو Z170 این امکان وجود نداره و حداکثر 8-8 هست پهنای باند .

در صورت خرید X99 2 بورد زیر رو پیشنهاد میکنم که هم کارایی خوبی دارن و هم زیبایی :

ASUS ROG STRIX X99 با قیمت 1240

GIGABYTE X99-Designare EX با قیمت 1622

پردازنده رو میتونید مثل دوست عزیزی که بالاتر گفتن از سری زئون بردارید که قیمت دقیق این مدل رو نمیدونم . ولی مدل 2620 که ضعیفتر هست حدود 1300 قیمت داره. البته مشکلی که این پردازنده ها دارن فرکانس کمتر و پشتیبانی از فرکانس پایینتر رم هست .

میتونید از سری هاسول اکستریم مدل 5930K رو بگیرید که حدود 2050 هست .

میتونید از سری برادول اکستریم پردازنده جدید 6900K رو بگیرید که کمی گرونه و حدود 4 میلیونه . تفاوتش با 5930K تو مقدار کش ، فرکانس و تعداد هسته هست .

برای رم میتونید Avexir Core Series 16GB 4X4GB 3000Mhz CL16 با قیمت 415 تومان تهیه کنید . رم های با کیفیت و خوبی هستن .

لینک به دیدگاه

وای خدای من یه x99 گیگا با دوتا1080 البته با رم 32 با باس بالای 3000 هزار اسکیل و با قلبی بی نظیر همچون 6900 کا و . . . خدا ازت نگذره دوست عزیزم ضعف کردیم اول صبحی با این پیشنهادت گرفتی بزار حداقل یه عکس با سیستم بگیریم

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

sli دو تا از اینا تو بازی های جدید کم میاره من الان 4 way sli دارم خیلی راضی هم مادربرد هم حتما x99 بگیر 

ویرایش شده توسط GYGKGYGKGKGH
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

sli دو تا از اینا تو بازی هعای جدید کم میاره من الان 4 way sli دارم خیلی راضی هم مادربرد هم حتما x99 بگیر 

سلام

کدوم 2تا ؟؟!!

لینک به دیدگاه

sli دو تا از اینا تو بازی های جدید کم میاره من الان 4 way sli دارم خیلی راضی هم مادربرد هم حتما x99 بگیر 

اصلا نمیشه 1080 رو چهار تایی استفاده کرد . نهایت دوتا کارت 1080 sli میشه.

لینک به دیدگاه

دو تا 1080

درود

دوست عزیز انویدیا توی کارتای جدید سری 1000 محدودیتی رو اعمال کرد که دیگه نمیشه از 3-4 کارت گرافیک استفاده کرد و نهایت باید sli کنین!!!!!حالا شما چجوری اینکارو کردی خدا میدونه

بعدشم یدونه 1080 بازی witcher 3 رو 4k راحت داره 40 فریم میده...چیکار میکنین باهاش که دوتاش کم میاره؟؟؟!!!

ویرایش شده توسط Omid97
لینک به دیدگاه

خدایا خودت ظهور کن  =))

سلام

من از سیستم خودم خیلی راضیم farcry primal رو ultra اصلا کم نمیاره 120 فریم میده.

جالبه کم نمیاره عجیبه    :)

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز، انویدیا در این نسل بیش از دوگانه SLI رو پشتیبانی نمیکنه و فقط در برنامه های بنچمارکی از قبیل 3dmark , firestrike , catzilla از sli بیش از دوگانه پشتیبانی میشه، رسما چه 3 کارت و چه 4 کارت استفاده کنید، در هیچ گیمی برای شما فرقی نمیکنه...

حالا خیلی از دوستان میگن که از x99 استفاده کنید، ولی از نظر بنده z170 هم به راحتی جواب میده، چون 8x و 16x سرعت PCIE ها تاثیری کمتر از 1 درصد در پرفورمنس میگذاره، چون رسما دیگه انتقال اطلاعات رو انویدیا میخواد از طریق HB Bridge انجام بده، هیچ اهمیتی نداره که PCIE چه سرعتی داشته باشه(در مالتی GPU)...

تنها مشکلی که شما دارید در مورد CPU هستش که گلوگاه برای شما ممکنه ایجاد کنه، پس باید قویترین CPU ممکن در نسل Skylake رو انتخاب کنید و یه مقداری هم اورکلاکش کنید...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

در گيمينگ فرقي نداره x16 x16 با x8 x8 تقريبا در حد پنج درصد كه اونهم بعضي وقتا اتفاق نميوفته پس به علت قيمت كمتر و تفاوت بسيار كم و در اهي اوقات پدون تفاوت برد z170 برداريد مثلا z170 extreme كه بسيار زيباس و خيلي با امكاناته

پردازنده هم 6700k به علت فركانس بالا و فريم دهي بيشتر از هر پردازنده اي حتي از سري ها اكستريم

چون فركانس كمتري دارن و هسته بيشتر در گيمينگ كمي كند تر عمل ميكنند چون تقريبا هيچ بازي بيشتر از 4 هسته براش ارزشي نداره و نميتونيد از پردازنده استفاده كامل ببريد علت اينكه اين پردازنده ها رو با تعداد هسته بيشتري توليد ميكنن براي كارهاي رندرنيگ و ... هست كه اون برنامه ها توان استفاده از هشت هسته رو هم دارند

رم هم corsair dominator platinium كه بسيار با كيفيت اند يا trident z

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز انویدیا توی کارتای جدید سری 1000 محدودیتی رو اعمال کرد که دیگه نمیشه از 3-4 کارت گرافیک استفاده کرد و نهایت باید sli کنین!!!!!حالا شما چجوری اینکارو کردی خدا میدونه

بعدشم یدونه 1080 بازی witcher 3 رو 4k راحت داره 40 فریم میده...چیکار میکنین باهاش که دوتاش کم میاره؟؟؟!!!

فک کنم شوخی کردن و  می خواستن به استارتر طعنه بزن شاید شک دارن که واقعا همچین سیستمی وجود خارجی داشته باشه :)

راستی اون منفی اشتباهی رو جبران کردم :D

لینک به دیدگاه

خدایا خودت ظهور کن  =))

جالبه کم نمیاره عجیبه    :)

آمین

لینک به دیدگاه

دوست عزيز اولا شما كه همش به بدون محدوديت بودجه تأكييد دارى بهتره اصلا سمت Z170 نرى هر چند فقط چند ماه مونده تا Z270 هم بياد

بهترين راه براى داشتن يه سيستم فوق خفن براى شما همون X99 هست اولا بخاطر امكانات و مزايا و قدرت بالاتر و خصوصاً اينكه رمهاى كواد رو ساپورت ميكنه و از نظر پردازنده هم دستت بازتر ميشه ولى در سوكت Z170 بالاترين پردازنده 6700k هست بالاتر سراغ دارى نام ببر ببينم اينم قيمت 1200 نهايتا باشه پس توى اينجا هم دستت بسته ميشه

از نظر ظاهرى شركتهاى GiGa و ايسوس و حتى MSI مدلهاى خفن و خوبى رو به بازار دادن همين صفحه اصلى ليون رو يه چك بفرما

رم هم از جى اسكيل يا كروس اير بردار با بالاترين فركانس كه فكر كنم فعلا بالاترين موجود در سايت 3600 اينا باشه

لینک به دیدگاه

سلام

من از سیستم خودم خیلی راضیم farcry primal رو ultra اصلا کم نمیاره 120 فریم میده.

من هم از سیستم شما راضی ام :D

لینک به دیدگاه

دوست عزيز اولا شما كه همش به بدون محدوديت بودجه تأكييد دارى بهتره اصلا سمت Z170 نرى هر چند فقط چند ماه مونده تا Z270 هم بياد

بهترين راه براى داشتن يه سيستم فوق خفن براى شما همون X99 هست اولا بخاطر امكانات و مزايا و قدرت بالاتر و خصوصاً اينكه رمهاى كواد رو ساپورت ميكنه و از نظر پردازنده هم دستت بازتر ميشه ولى در سوكت Z170 بالاترين پردازنده 6700k هست بالاتر سراغ دارى نام ببر ببينم اينم قيمت 1200 نهايتا باشه پس توى اينجا هم دستت بسته ميشه

از نظر ظاهرى شركتهاى GiGa و ايسوس و حتى MSI مدلهاى خفن و خوبى رو به بازار دادن همين صفحه اصلى ليون رو يه چك بفرما

رم هم از جى اسكيل يا كروس اير بردار با بالاترين فركانس كه فكر كنم فعلا بالاترين موجود در سايت 3600 اينا باشه

دوست عزیز فکر نکنم سوکت عوض بشه ، اما سی پی یو  جدیدی معرفی میشه برای z-170

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...