رفتن به مطلب

اخرين منجي : amd rx 470

اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نظر ميرسيد ديگر دوران pc gaming داره به پايان خود نزديك ميشود ( حداقل براي قشر كم دارآمد جهان ) و كنسول ها و تلفن هاي هوشمند بانيان اصلي اين ماجرا هستند ولي ظاهرا در ابن نسل و حداقل در بخش كارت گرافيك كه بخش جدايي ناپذير و اصلي يك سيستم گيمينگ است در حال رخ دادن است.

Amd مدتي قبل با هايپ هاي فراوان rx 480 را معرفي كرد اما مشكلات اين كارت در بخش حرارت و تأمين انرژي ( از pci express )

مانع از فروش پيش بيني شده براي اين كارت بود و بعد از ان هم نزديك نبودن بنچمارك هاي إعلام شده توسط amd مخصوصا در بخش crossfire مزيد بر علت شد(البته اين كارت حيپث المجموع فروش خوبي را تجربه كرد.

پس از ان nvidia كارت Gtx 1060 را معرفي و به سرعت راهي بازار كرد تا يكه تازي rx 480 را از بين ببرد و تا حدودي نيز موفق به اين كار شد اما اعتراضات زيادي بخاطر پشتيباني نكردن از تكنولوژي sli و أرزش خريد كمتر نسبت به rx 480 و افزايش قيمت نسخه ي رفرنس كه در اين نسل به نام founders edition شناخته ميشد ( و صرفا يك حقه ي تبليغاتي بود ) صورت گرفت.

Amd ظاهرا بر خلاف هر نسل اين نسل با برنامه ريزي دقيقي پا به عرصه ي رقابت گذاشته و بعد از هياهو هاي Gtx 1060 از اخرين خنجر خود به طور كامل رونمايي كرد ؛ كه اين كارت همان rx 470 است كه با قيمّت پايين تري نسبت به rx 480 عرضه شده و به طور كلي از rx 480 خنك تَر است و قابليت اوركلاك بالآتري داره و دقيقا كاربران با بوجه ي محدود و رزولوشن 1080p را هدف قرار داده و همچنين مشكل تأمين انرژي بيش از حد از pic express را ندارند و نويز پايين تري نسبت به rx 480 با كولر مشابه دارد. ضمنا اين كارت حداقل مشخصات لازم براي vr را داراست و به طور غير مستقيم به رشد اين تكنولوژي نو ظهور نيز كمك مي كند (با كاهش قيمّت تجهيزات مورد نياز براي اين تكنولوژي و عمومي كردن سخت افزار مورد نياز ان)

بعد از تمام اين بحث ها ، ضربه ي اخر توسط سايت هاي معتبر تكنولوژي به قلب nvidia زده شد و دريافت رنكينگ top pick و استدلال eurogamer مبني بر يكسان بودن ( يا حتي مقداري بهتر بودن) اين كارت در حالت اوركلاك در مقايسه با نسخه ٨ گيگ برادر بزرگ تَر خود در حالت عادي دلايلي براي إثبات اين موضوع ست.

به نظر شما آيا اين كارت و همين طور amd برندي جنگ اين نسل خواهند شد؟ يا nvidia نيز با معرفي قريب الوقوع Gtx 1050 يا حتي Gtx 1050ti شرايط اين رقابت را تغيير خواهد داد؟

لینک به دیدگاه

480 قیمت خوبی داره ولی تو بازار جهانی فعلا بالای 330 دلار داره فروش میره اونم به خاطر کم بودنش. وقتی زیاد بشه احتمالا تا یه تومنم میرسه. شایدم کمتر ولی خوب زمان زیادی هم میبره. ( واسه بلاد کفر که چند هزار دلار حقوق ماهانشونه فرقی به حالشون نمیکنه این افزایش قیمت ها )

لینک به دیدگاه

واقعا من نمیدونم چرا این فن های ای ام دی اینقدر به همه چی هیجان میدن و جوگیر میشن آخرش هم هیچی جز شکست از تیم سبز براشون نمیمونه. عنوان تاپیک زدنشون رو اصلا دوست ندارم اون از تاج خورشید و اینم از آخرین منجی.

لینک به دیدگاه

480 قیمت خوبی داره ولی تو بازار جهانی فعلا بالای 330 دلار داره فروش میره اونم به خاطر کم بودنش. وقتی زیاد بشه احتمالا تا یه تومنم میرسه. شایدم کمتر ولی خوب زمان زیادی هم میبره. ( واسه بلاد کفر که چند هزار دلار حقوق ماهانشونه فرقی به حالشون نمیکنه این افزایش قیمت ها )

فن amd نيستم ولي اينطور كه guru3d و eurogamer تعريف ميكنن بايد معجزه اي در حد 750ti باشه

لینک به دیدگاه

اگر فرق نمی کرد که همه می رفتن titan xp می خریدن...

تو توهم زندگی نکنید خواهشا...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من 470 اگر در عمل به قیمت زیر 180 دلار فروخته بشه تا قبل از عرضه GTX 1050 و نسخه 3 گیگ GTX 1060 فروش خوبی خواهد داشت. البته با توجه به فاصله 100 دلاری قیمت واقعی فروش 480 نسبت به قیمت تعیین شده ، خیلی بعید به نظر میرسه که این کارت هم در عمل به قیمت واقعی زیر 180 دلار فروخته بشه!

ضمنا بنده هم با تغییر عنوان تاپیک به عنوانی زمینی تر و واقعی تر موافقم  :D  هرچند ظاهرا به تازگی مد شده که طرفداران AMD از عناوین افسانه ای و اساطیری خیلی استفاده میکنن  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

کارت خوبیه اگه بزارند با قیمت واقعی فروش بروند...  :-?

......................

واقعا من نمیدونم چرا این فن های ای ام دی اینقدر به همه چی هیجان میدن و جوگیر میشن آخرش هم هیچی جز شکست از تیم سبز براشون نمیمونه. عنوان تاپیک زدنشون رو اصلا دوست ندارم اون از تاج خورشید و اینم از آخرین منجی.

تاپیک پروردگار رو نمیدونم یا ندیدین یا خودتون رو زدین به اون راه و فقط گیر الکی به تاپیک می خواید بدید؟؟؟  :-?

کارت گرافیک رو تا چه حد اسم میزارن روش ادم نمیدونه چی بگه اصلا بعد به تاج خورشید و این حرف ها گیر میدین...  :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

اصلاحيه

عنوان منجي به معناي نجات دهنده انتخاب شده و قصد توهين به مقدسات به هيچ وجه وجود نداره و نداشته.

با توجه به اين كه مغازه دار هستم و كاهش قدرت خريد مردم در سال هاي اخير رو به چشم ديدم همين كه amd سعي كنه با قيمّت پايين تَر در برابر منابع مالي nvidia قد علم كنه باعث تصحيح نحوي قيمّت گذاري توسط nvidia ميشه و در اخر اين به نفع همه هست .

البته خوب اكثرتون با افرادي سرار نداشتين كه ارتقا براي وأنها خريد كارتي مثل Gt 730 يا r7 360 يا حتي gt 210 باشه كه از سيستم ٤-٥ اكثر بچه هاي ليون ضعيفتره و كارت هايي كه قراره در رنج ٥٠٠-٨٠٠ تومن عرضه بشن حد اكثر توان خريد اين دوستان هست(كه در نيمي از موارد به دلائل هزينه هاي مهمتر زندگي از چنين خريد هايي منصرف ميشن)

لینک به دیدگاه

عنوان تاپیک های AMD همیشه یه حس خواصی داره! زیادی اکزجره میکنید!

همیشه هم سر عنوان تایپک بحث میشه، چونکه واقعا عجیب هستن!

مثلا همین تاج خورشید برای تایتان هم زیاده روی هست اما فن های AMD برای RX480  کاملا شایسته میدونن!

من فن نیستم و تا حالا تو بحث فن ها شرکت هم نکردم چونکه اطلاعاتم پایین هست اما لطفا از الفاظ بحث برانگیز دوری کنید که تاپیکتون به بی راهه نره!

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

به نظر من 470 اگر در عمل به قیمت زیر 180 دلار فروخته بشه تا قبل از عرضه GTX 1050 و نسخه 3 گیگ GTX 1060 فروش خوبی خواهد داشت. البته با توجه به فاصله 100 دلاری قیمت واقعی فروش 480 نسبت به قیمت تعیین شده ، خیلی بعید به نظر میرسه که این کارت هم در عمل به قیمت واقعی زیر 180 دلار فروخته بشه!

ضمنا بنده هم با تغییر عنوان تاپیک به عنوانی زمینی تر و واقعی تر موافقم  :D  هرچند ظاهرا به تازگی مد شده که طرفداران AMD از عناوین افسانه ای و اساطیری خیلی استفاده میکنن  =))

والا چیزی که برای من جالب بوده اینکه مدل XFX RX 470 RS Black Edition True OC که فقط 50Mhz اورکلاک شده و یه کولر 2 فنه داره قیمتش 220 دلاره! یعنی 20 دلار از مدل 4 گیگ RX 480 بیشتر و 40 دلار هم از مدل بیس بیشتر...مدل Asus Strix با 70Mhz اورکلاک و یه کولر دو فنه 210 دلار...توی بنچمارک هایی هم که من دیدم قضیه GTX 950 و GTX 960...مدل اورکلاک شده RX 470 تقریبا هم سطح RX 480 ولی مدل های اورکلاک شده RX 480 در کل بهترن...

لینک به دیدگاه

عنوان کاملا شایسته است .

البته به خوبی عنوان تاج خورشید نیست اما بسیار خوبه .

به استارتر تبریک میگم .

موفق باشید .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

اصلاحيه

عنوان منجي به معناي نجات دهنده انتخاب شده و قصد توهين به مقدسات به هيچ وجه وجود نداره و نداشته.

با توجه به اين كه مغازه دار هستم و كاهش قدرت خريد مردم در سال هاي اخير رو به چشم ديدم همين كه amd سعي كنه با قيمّت پايين تَر در برابر منابع مالي nvidia قد علم كنه باعث تصحيح نحوي قيمّت گذاري توسط nvidia ميشه و در اخر اين به نفع همه هست .

البته خوب اكثرتون با افرادي سرار نداشتين كه ارتقا براي وأنها خريد كارتي مثل Gt 730 يا r7 360 يا حتي gt 210 باشه كه از سيستم ٤-٥ اكثر بچه هاي ليون ضعيفتره و كارت هايي كه قراره در رنج ٥٠٠-٨٠٠ تومن عرضه بشن حد اكثر توان خريد اين دوستان هست(كه در نيمي از موارد به دلائل هزينه هاي مهمتر زندگي از چنين خريد هايي منصرف ميشن)

:clapping:  :clapping:

کاملا درسته واقعا. مشتری سیستم p4 و 478 سوکتش رو میاره مغازه ام میگه اینو ارتقا بدین 200 تومنم بودجه داره. :crying: ( بنظر من خنده نداره گریه داره) ارزش کل سیستمش از  یدونه رم ماها کمتره :(

بخاطر همین amd واقعا یه نجات دهندس.اگه amd نبود واقعا چی بسره گیمرا میومد...؟

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

هنوان کاملا شایسته است .

البته به خوبی عنوان تاج خورشید نیست اما بسیار خوبه .

به استارتر تبریک میگم .

موفق باشید .

اینکه اسمش رو گذاشته منجی مشکل نداره اتقاقا اصطلاح خوبی هست اما اینکه بهش میگه آخرین منجی خیلی قضیه فرق میکنه و یه حس منفی و نا امیدی توش هست که به مخاطب القی میشه که اگه این نشد دیگه ...

تا اونجا که من میدونم شما باید از اون فن گنده های AMD باشی :D

لینک به دیدگاه

یه جوری از ای ام دی میگین که انگار اگه نبود انویدیا هرچی پول تو جیب ما بود خالی میکرد اگه اینجوری باشه باید همه دست به دعا بشیم ی شرکت نو ظهور چینی بیاد در عرصه کارتهای گرافیکی قد علم کنه و با بودجه خیلی کمتر ی کارت خیلی حرفه ای تر برای گیم به ما هدیه بده به نام سوپر من از شرق وارد میشود  و بعد از سه ماه دود بشه بره هوا کارته بعد بگیم خب چینیه دیگه اگه نمیسوخت جای تعجب داشت.

هرکسی با توجه به بودجه جیبش میره سراغ خرید کارت گرافیکی نمیشه که این شرکت ها بیان برای جیب من و شما کارت گرافیک با حداکثر توان و کمترین مصرف انرژی درست کنن با قیمت ده هزار تومن هم بفروشن که اینجوری تعادل بازار به هم میریزه ما ایرانی ها عادت داریم برای گیم بازی کردن فقط پونصد هزار تومن پول بدیم و روی الترا و 8k بازی رو اجرا کنیم و دنبال معجزه باشیم 

ویرایش شده توسط mrtash
لینک به دیدگاه

امروز دیدم فکر کنم برای پایانش 1 هفته جواب بده نظر شما چیه؟ :-? (nfs رو میگم :D )

cdze89ojr7gds2owd65z_thumb.jpg

http://

یه جوری از ای ام دی میگین که انگار اگه نبود انویدیا هرچی پول تو جیب ما بود خالی میکرد اگه اینجوری باشه باید همه دست به دعا بشیم ی شرکت نو ظهور چینی بیاد در عرصه کارتهای گرافیکی قد علم کنه و با بودجه خیلی کمتر ی کارت خیلی حرفه ای تر برای گیم به ما هدیه بده به نام سوپر من از شرق وارد میشود  و بعد از سه ماه دود بشه بره هوا کارته بعد بگیم خب چینیه دیگه اگه نمیسوخت جای تعجب داشت. هرکسی با توجه به بودجه جیبش میره سراغ خرید کارت گرافیکی نمیشه که این شرکت ها بیان برای جیب من و شما کارت گرافیک با حداکثر توان و کمترین مصرف انرژی درست کنن با قیمت ده هزار تومن هم بفروشن که اینجوری تعادل بازار به هم میریزه ما ایرانی ها عادت داریم برای گیم بازی کردن فقط پونصد هزار تومن پول بدیم و روی الترا و 8k بازی رو اجرا کنیم و دنبال معجزه باشیم

شرمنده داداش نمي دونستم آقا زاده اي اين اختلاف قيمتي بين Gtx 1080 و rx 470 برات پولي نيست در صورتي كه براي يه كارگر اين پول 3 ماه زحمت كشي هست.دقت كردي>زحمت كشي!!!!!
لینک به دیدگاه

خیلی دوست دارم که مثل سال های پیش اینجور تایپک ها کمتر بشه!!

یه نگاه بندازید به آرشیو فروم تا همین سال پیش آمار تایپک های آموزشی خیلی زیاد بود

1000 صفحه تایپک بره جلو چه اتفاقی میفته؟؟چیزی به علممون اضافه میشه؟؟

در حقیقت اینجاییم تا چیزی به علممون اضافه بشه 

با عذر خواهی از استارتر من فقط نظرمو گفتم @};-  @};-

-----------------------------------------------------

در مورد 470 هم اگه با قیمت درست خودش تو ایران فروش بره خیلی خوبه!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفانه وضعیتتون شده مثل طرفدارهای استقلال پرسپولیس فقط حیف که سوار اتوبوس نمیشید که بتونید صندلی بشکنید و از اون مهمتر حیف که نمیزارن فحش بدید والا الان یه دوصفحه فحش جدید یاد گرفته بودیم

ایشون دوست داشته اینطوری اطلاع رسانی کنه تا هیجان انگیزتر بشه ادم که نکشته

ایکاش در نسلهای اینده بتونیم یاد بگیریم که به عقاید و نظرات همدیگه احترام بزاریم از این نسل که دیگه گذشته حداقل از این به بعد یه کاری کنید واسه نسل بعدی ادبیاتی مونده باشه

لینک به دیدگاه

(البته اين كارت حيپث المجموع فروش خوبي را تجربه كرد.

پس از ان nvidia كارت Gtx 1060 را معرفي و به سرعت راهي بازار كرد تا يكه تازي rx 480 را از بين ببرد و تا حدودي نيز موفق به اين كار شد اما اعتراضات زيادي بخاطر پشتيباني نكردن از تكنولوژي sli و أرزش خريد كمتر نسبت به rx 480 و افزايش قيمت نسخه ي رفرنس كه در اين نسل به نام founders edition شناخته ميشد ( و صرفا يك حقه ي تبليغاتي بود ) صورت گرفت.

Amd ظاهرا بر خلاف هر نسل اين نسل با برنامه ريزي دقيقي پا به عرصه ي رقابت گذاشته و بعد از هياهو هاي Gtx 1060 از اخرين خنجر خود به طور كامل رونمايي كرد ؛ كه اين كارت همان rx 470 است كه با قيمّت پايين تري نسبت به rx 480 عرضه شده و به طور كلي از rx 480 خنك تَر است و قابليت اوركلاك بالآتري داره و دقيقا كاربران با بوجه ي محدود و رزولوشن 1080p را هدف قرار داده و همچنين مشكل تأمين انرژي بيش از حد از pic express را ندارند و نويز پايين تري نسبت به rx 480 با كولر مشابه دارد. ضمنا اين كارت حداقل مشخصات لازم براي vr را داراست و به طور غير مستقيم به رشد اين تكنولوژي نو ظهور نيز كمك مي كند (با كاهش قيمّت تجهيزات مورد نياز براي اين تكنولوژي و عمومي كردن سخت افزار مورد نياز ان)

amd روی 1 میلیون کارت هم بفروشه وقتی سود نداشته باشه بدرد نمیخوره

شما تو گوگل سرچ کن گزاش مال amd با این تیتر مواجه میشی

<<گزارش مالی AMD از سه ماهه اول ۲۰۱۶: زیان خالص ۱۰۹ میلیون دلاری و افزایش ارزش سهام تا ۴۰ درصد>>

post-7640-0-17300700-1470437197_thumb.png

اینم مال انویدیا

post-7640-0-61611200-1470437173_thumb.jpg

انویدیا گرون فروشه ولی سود خودشو میکنه و این باعث میشه روز به روز قوی تر بشه

ولی amd تا ابد نمیتونه به این روند ادامه بده دیر یا زود ورشکست میشه

بازم میگم منظورم از روند رقابت با قیمت کمتره ، باز نیایید بگین 470 توی فروش میترکونه

فروش این کارت هیچ کمکی به amd نمیکنه چون داره تراشه 480 رو با قیمت کمتر میده

رقابت بر سره قیمت وقتی خوبه که قدرت دو طرف با هم برابر باشه نه اینکه یه طرف بخواد ضعف خودشو با قیمت جبران کنه

و البته هزینه انژری توی خارج فکر کنم خیلی بیشتر از ایران باشه و واقعا به این مساله اهمیت میدن

اونجا 50 دلار ارزون تر رو فدای مصرف بیشتر نمیکنن

فقط تو ایرانه که کارت 350 واتی 390x میخرن و عین خیالشون نیست :laughing:

الانم طرفداران این شرکت میان میگن شما نمیخواد نگران باشی amd خودش میدونه داره چکار میکنه

پیشاپیش بگم که من اصلا نگران نیستم :D

ویرایش شده توسط Veyron
لینک به دیدگاه

متاسفانه وضعیتتون شده مثل طرفدارهای استقلال پرسپولیس فقط حیف که سوار اتوبوس نمیشید که بتونید صندلی بشکنید و از اون مهمتر حیف که نمیزارن فحش بدید والا الان یه دوصفحه فحش جدید یاد گرفته بودیم

ایشون دوست داشته اینطوری اطلاع رسانی کنه تا هیجان انگیزتر بشه ادم که نکشته

ایکاش در نسلهای اینده بتونیم یاد بگیریم که به عقاید و نظرات همدیگه احترام بزاریم از این نسل که دیگه گذشته حداقل از این به بعد یه کاری کنید واسه نسل بعدی ادبیاتی مونده باشه

هیجان یه بحث هست و عنوان بحث برانگیز یک بحث دیگه، تاپیک ایشون صرفا بخاطرعنوانش از مسیر خارج شد و باعث شد فن بازی بشه فقط، یکبار به تاپیک خورشید بزنید متوجه میشید که فن بازی هست

اگه ایشون هم قصدش ایجاد هیجان هست میتونه تو چهار خط اول تاپیک اینکار رو کنه اما همچین الفاظی اصلا شایسته نیست!

شرمنده داداش نمي دونستم آقا زاده اي اين اختلاف قيمتي بين Gtx 1080 و rx 470 برات پولي نيست در صورتي كه براي يه كارگر اين پول 3 ماه زحمت كشي هست.دقت كردي>زحمت كشي!!!!!

شما چطوری Gtx 1080 و rx 470 رو کنار هم میذارید! این دوتا اصلا تو رنج همدیگه نیستن! تفاوت قیمش هم دلیل داره، خود AMD هم اولین باره که کارت با همچین قیمتی داره میزنه! (کاری به قیمت کارتهای رقیب کاری ندارم)

ضمنا فقط آقازاده ها سمت کارتهای انوییا نمیرن و همچین لفظی توهین آمیز هست، که متاسفانه چندین بار از این الفاظ استفاده شده تو همچین تایپک هایی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هیجان یه بحث هست و عنوان بحث برانگیز یک بحث دیگه، تاپیک ایشون صرفا بخاطرعنوانش از مسیر خارج شد و باعث شد فن بازی بشه فقط، یکبار به تاپیک خورشید بزنید متوجه میشید که فن بازی هست

اگه ایشون هم قصدش ایجاد هیجان هست میتونه تو چهار خط اول تاپیک اینکار رو کنه اما همچین الفاظی اصلا شایسته نیست!

من طرفدار هیچ کدوم نیستم فقط یه فروشنده ام ولی هیچ لفظ ناشایستی تو تا پیک ایشون نیست

شما هم برو تاپیک بزن بنویس انویدیا درخشنده ترین خورشید کهکشان راه شیری

اینا دوتا خودشون این همه با بحث و جدل نمیکنن که شما دوستان وقت میزارید براش

لینک به دیدگاه

بنده خودم طرفدار AMD هستم دلیلش رو هم نمی دونم 

ولی تا وقتی Nvidia کارت کم مصرف تری با قدرت بیشتر داره میده دلیلی نمی بینم از AMD استفاده کنم !

مخصوصا که گرون ترین برق  توی کل ایران واسه شهر ماست 

هر کیلووات 75 تومن توی گرمای تابستون اونم توی پله اول !

لینک به دیدگاه

من طرفدار هیچ کدوم نیستم فقط یه فروشنده ام ولی هیچ لفظ ناشایستی تو تا پیک ایشون نیست

شما هم برو تاپیک بزن بنویس انویدیا درخشنده ترین خورشید کهکشان راه شیری

اینا دوتا خودشون این همه با بحث و جدل نمیکنن که شما دوستان وقت میزارید براش

من فن نیستم اما فقط خواستم بگم که عنوان تاپیک جنجال برانگیز هست و از اونجا که میبینم هیچ تاثیری نداره و خود ایشون هم هیچ نظری راجب حرف های من ندادن فکر میکنم ادامه دادن بحث فایده نداره ^_^

لینک به دیدگاه

قبلا هم گفتم عنوان به خوبی انتخاب شده .

استارتر برای زدن تاپیک زحمت میکشه و تلاش میکنه .

در ازای این تلاش یک سری مزایا هم داره .

انتخاب عنوان یکی از این مزایا هست .

همه در تاپیک تاج خورشید هم دیدند با وجود کلی بحث در نهایت عنوان تاج خورشید موند چون استارتر هست که در این مورد تصمیم میگیره .

هرکسی هم که احساس میکنه عنوان تایپک مناسب نیست نظرش رو بگه یا اگر عنوان تاپیک رو مخالف قوانین فروم میدونه گزارش بده تا مدیریت تصمیم بگیره . این که من با عنوان حال کردم و شاید کسانی خوششون نیاد نه ایرادی داره نه مشکلی به وجود میاره . من از این عنوان خوشم اومد همینجا گفتم کسی بدش میاد بگه اما تکرار مداومش و خارج کردن تاپیک از مسیر نه تنها اخلاقی نیست بلکه با قوانین مغایرت داره .

حالا هم بنده نمیخوام کسی رو تهدید کنم که پست های منحرف کننده میده و گزارش میکنم  ، خیر . بلکه قصدم اینه که بگم شاید استارتر یا هر کسی یه جایی حوصلش سر بره و پست ها رو گزارش کنه ( گرچه اکثر طرفداران ای ام دی صبر زیادی دارن ) به هر حال منحرف کردن تاپیک از مسیر یک قانون شکنی محسوب میشه و مدیریت محترم میتونه حتی بدون گزارش کردن  برخورد کنه چون کسانی که به فروم میان فارغ از این که اصلا عضو هستن یا نه برای خوندن مطالب بدرد بخور میان نه برای خوندن کل کل ، و وقتی تاپیک منحرف بشه این افراد میرن و دیگه برنمی گردند .

با تشکر از همه دوستان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...