رفتن به مطلب

اخرين منجي : amd rx 470

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من فن نیستم اما فقط خواستم بگم که عنوان تاپیک جنجال برانگیز هست و از اونجا که میبینم هیچ تاثیری نداره و خود ایشون هم هیچ نظری راجب حرف های من ندادن فکر میکنم ادامه دادن بحث فایده نداره ^_^

دوست عزیز بحث روی سیستمی هستش که برای 1080p ساخته شده و همین  که همه جا حدود 60 فریم با detial وtexture متوسط یا بالا ساخته شده و روی سیستمی هم که می خواد قرار بگیره مشخصا با budget محدود بسته شده و برای گرفتن بالاتئین کارایی ولی شما خیلی راحت اختلاف 80 دلاری + قیمت گذاری نامنصفانه تر کارت های nvidia نسبت به amd واقعا فاصله قیمتی رو ایجاد میکنه که قابل توجیه نیست و بین 45-60 فریم واقعا برا یه گیمر عادی الی متوسط مناسبه .این اختلاف قیمت بین h170 gaming و viii hero در مادربرد ها و i3 6100 و i5 6600k در cpu ها هم وجود داره , یعنی منظورتون ابنه که خریدار متوجه اختلاف کارایی این دو نیست!!!!!

ویرایش شده توسط Over voltage
لینک به دیدگاه

دوستان انقدر فن بازی در نیارید فقط بگین این 470 یا 1050 کی میاد

اخه خسته شدم از بس صبر کردم روی کامپیوترم اصلا کارت گرافیک ندارم.     دارم با سی پیو سر میکنم سخته خیلی سخت

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

برای اولین بار هست که همچنین اختلاف قیمتی بین محصولات این دو شرکت هست و یکی از برگ برنده های AMD همین قیمت هست و چونکه اول انویدیا کارت هاش رو معرفی کرد همچنین تناقضی در قیمت ها بوجود اومد که تو قیمت ۱۰۶۰ بی تاثیر نبوده

همه هم مثل من و شما نیستن که به ۶۰-۷۰ فریم راضی باشند اونم نهایتا تو 2K اما برای کاربر های 4k بخوایم حساب کنیم که ۱۰۸۰ به صرفه هست، تو همین ایران خودمون هم کاربردهایی هست که به قیمت فکر نمیکنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

برای اولین بار هست که همچنین اختلاف قیمتی بین محصولات این دو شرکت هست و یکی از برگ برنده های AMD همین قیمت هست و چونکه اول انویدیا کارت هاش رو معرفی کرد همچنین تناقضی در قیمت ها بوجود اومد که تو قیمت ۱۰۶۰ بی تاثیر نبوده

همه هم مثل من و شما نیستن که به ۶۰-۷۰ فریم راضی باشند اونم نهایتا تو 2K اما برای کاربر های 4k بخوایم حساب کنیم که ۱۰۸۰ به صرفه هست، تو همین ایران خودمون هم کاربردهایی هست که به قیمت فکر نمیکنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

ببینید چقدر منطقی بودن لذت بخشه

(طی چند ساعت اینده نتایج بچمارک و REVIEW ها رو اپلود میکنم)

ویرایش شده توسط Over voltage
لینک به دیدگاه

ببینید چقدر منطقی بودن لذت بخشه

(طی چند ساعت اینده نتایج بچمارک و REVIEW ها رو اپلود میکنم)

h1xp_screenshot_(289).png

لینک به دیدگاه

آپديت

بررسي guru3d از كارت msi Radeon rx 470 gaming x 8g

http://www.guru3d.com/articles-pages/msi-radeon-rx-470-gaming-x-8gb-review,1.html

اين وب سايت معتبر اين كارت را به عنوان انتخاب برتر معرفي كرد و چنين گفت: هر چند در اين كارت واقعا نيازي به 8g vram احتياجي نيست و تفاوت ان با 4g vram ملموس نيست اما مي تواجد يك حركت اينده نگرانه باشد و اين كارت كاري بسيار خوب براي ١٠٨٠p خواهد بود و شما را در ١٤٤٠p نيز شرمسار نخواهد كرد. اين كارت به گفته ي اين سايت در كلاك بوست مرجع ١٢٤٢mhz اين نتايج را ثبت كرده ولي اوركلاك پايداري تا ١٣٨٠ مگاهرتز و كلاك مموري تا ٧.٤ gbps دارد تا اين حد اوركلاك نه باعث نويز شديد و نه باعث بالاتر رفتن دما از ٦٥ درجه خواهد شد و اين كارت حدودا ١ وأت نسبت به نسخه ي fe كارت Gtx 1060 توان پايين تري نياز دارد (به احتمال زياد در نسخه س ref اين مقدار به چند وأت ميرسه)

اين كارت (البته در نسخه ي 4g در newegg )با قيمّت 199.99 دلار به فروش مي رسد كه نسبت به قيمّت فعلي rx 480 و Gtx 1060 بسيار أرزان تر است

نسخه rog strix ايسوس با كلاك بوست مرجع ١٢٧٠mhz نيز به همين قيمّت به فروش ميرسد.

لینک به دیدگاه

بد نیست در اینجور مواقع بجای منفی دادن و ایجاد ابهام علت عدم موافقت با پست مذکور ذکر بشه تا همه متوجه بشن. @};-

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

متاسفانه وضعیتتون شده مثل طرفدارهای استقلال پرسپولیس فقط حیف که سوار اتوبوس نمیشید که بتونید صندلی بشکنید و از اون مهمتر حیف که نمیزارن فحش بدید والا الان یه دوصفحه فحش جدید یاد گرفته بودیم

ایشون دوست داشته اینطوری اطلاع رسانی کنه تا هیجان انگیزتر بشه ادم که نکشته

ایکاش در نسلهای اینده بتونیم یاد بگیریم که به عقاید و نظرات همدیگه احترام بزاریم از این نسل که دیگه گذشته حداقل از این به بعد یه کاری کنید واسه نسل بعدی ادبیاتی مونده باشه

دوست گلم از من به تو نصیحت هر جا یه تاپیک دیدی که فن ها ریختن توش دارن تو سرو کله هم میزنن اصلا خودتو به زحمت ننداز که بشون بگی اقا این کارا بده یا مطلب علمی بزارینیا  فن بازی نکنین یا هزار جور نصیحت دیگه!

چیزی که این چند وقت اخیر در مورد پنکه های عزیز متوجه شدم وقتی به مطالب اینچنینی بر میخورن دو کلمه اولشو میخونن بعد تا تهش میرن بعد با یه لبخند ملیح میرن سراغ پست بعدی هدفشونم از این کار چیزی نیست به جز مطرح کردن عقاید خنده دارشون چون مطلب علمی گذاشتن در توانشون نیست یا جمع کردن4 تا مثبت مثلا در تاپیک 180 صفحه ای من دیدم طرف فقط گفته من مثبتام تموم شد + بعد 6 تا مثبت از بقیه پنکه ها گرفته نه که مثبت و منفی گرفتن هنر باشه ولی اینا هنر دیگه ندارن در کل خواستم بگم خودتو با نصیحت کردن خسته نکن! @};-

لینک به دیدگاه

بد نیست در اینجور مواقع بجای منفی دادن و ایجاد ابهام علت عدم موافقت با پست مذکور ذکر بشه تا همه متوجه بشن. @};-

به احتمال زياد يا از كارت يا از من خوششون نمي ياد.

اميد وارم هر جا بأشن موفق و پيروز باشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالبه که تاپیک چندین صفحه جلو رفته، ولی فقط بحث خنده دار در مورد اسم تاپیک بوده(جالب هستش واسم که اینجور بحث ها در مورد تاپیک های AMD همیشه وجود داره!!!)، کسی هم به خودش انگار زحمت نمیخواد بده که بنچمارکهای کارت رو قرار بده:

post-10788-0-04067600-1470486232_thumb.pngpost-10788-0-69611900-1470486648_thumb.pngpost-10788-0-60840400-1470486653_thumb.pngpost-10788-0-20221500-1470486658_thumb.pngpost-10788-0-48766200-1470486662_thumb.pngpost-10788-0-81142400-1470486666_thumb.pngpost-10788-0-38977900-1470486672_thumb.pngpost-10788-0-48046800-1470486676_thumb.pngpost-10788-0-13875900-1470486681_thumb.pngpost-10788-0-20866300-1470486685_thumb.pngpost-10788-0-39297600-1470486695_thumb.pngpost-10788-0-50293800-1470486700_thumb.pngpost-10788-0-70033300-1470486704_thumb.pngpost-10788-0-73637500-1470486715_thumb.png

دما و مصرف کارت هم که جالب به نظر میرسه:

post-10788-0-61787700-1470486730_thumb.pngpost-10788-0-31075700-1470491168_thumb.png

کارتی که تنها 10 درصد از 480 ضعیفتر هستش و بسیار خوش قیمت در حدود 210 دولار در مدل غیررفرنس، طبق روال همیشگی کارتهای AMD به قیمت MSRP فروخته میشه، برخلاف ...

post-10788-0-61568000-1470487264_thumb.jpgpost-10788-0-62755500-1470487513_thumb.jpgpost-10788-0-74525000-1470501958_thumb.jpg

جالبه که کارت مدل 8 گیگ مموری هم داره(برای این رنج خیلی عجیب به نظر میرسه) و از اون جالبتر این هستش که مدل های غیررفرنس 480 هنوز به فراوونی این کارت وجود ندارن...

در یک بحث غیر مرتبط به تاپیک، یه سری بحث اقتصادی کرده بودن، جالب هستش که بدونید آمار درآمدزایی AMD از انویدیا در 3 ماهه دوم سال 2016 بهتر بوده:

post-10788-0-76310200-1470488084_thumb.jpgpost-10788-0-09351700-1470488088_thumb.jpgpost-10788-0-06786600-1470488143_thumb.png

شاید اطلاعات بورس بنده زیر صفر باشه، ولی اونقدر میدونم که درآمد AMD در 3 ماهه دوم برای هر دولار، 0.08 افزایش داشته، درآمدش هم که حدود 1 بیلیون دولار(1 میلیارد) بوده، حدودا 120 میلیون کمتر از انویدیا، با توجه به اینکه انویدیا تقریبا تمام رنج کارتهای گرافیکش رو معرفی کرده و فقط 120 میلیون بیشتر درآمد داشته، بحث اینکه حتی بخوایم بگیم که انویدیا در رنج رقابتی با AMD بوده، خنده دار هستش...

البته آمار سالانه دقیق تر خواهد بود...

این رو هم بگیم که هر دو شرکت در بیشترین مقدار ارزش خودش در چندین سال گذشته به سر میبرن...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

ممنون بابت خبرها. واقعا به تاپیک رنگ و رویی دادین tabitha جان @};-

بنظر میرسه اینبار amd قبلا همه کارتهاشو تولید کرده بعد کارتشو معرفی کرده. :-?  480 که فعلا رفرنسش کیمیا شده...

لینک به دیدگاه

شايد زود باشه ولي اميد زيادي به كارت Gtx 1050 يا حتي Gtx 1050ti دارم.

به نظرم اگه حدود 220 دلار باشه رقابت خوبي شكل ميگيره و به احتمال زياد اين كارت نسخه ي founders edition نخواهد داشت چون به نظرم براي اين رنج قابل توجيه نيست (به دليل اختلاف 50 دلاري نسخه ي msrp و fe در Gtx 1060)

اصلاحيه ي دوم

به نظرم امسال يا pc gaming برتريشو ثابت ميكنه يا تا مرز نابودي پيش ميره چون ps4 neo و Xbox one Scorpio ميان تا تفاوت كيفيت بين console gaming و pc gaming رو از بين ببرن ولي با قيمّت پايين تَر نسبت به pc (بخاطر optimize بيشتر بازي ها براي اين پلتفرم) و رابط كابري Xbox كه با نام داشبرد شناخته ميشه داره از نظر امكانات به pc نزديك ميشه و ساپورت موس و كيبرد در بازي ها هم به طور رسمي به اين كنسول اضافه!!!

از طرفي قفل گرامي دنوو هم مزيد بر علت شده (براي جامعه إماري جهاني كه از كرك استفاده ميكنن) و اين مزيت رو براي اين أفراد از بين برده و بحث عنوان هاي انحصاري كنسول ها و سريع تَر عرض شدن بازي هاي multi platform براي كنسول ها هم بسيار بحث بر انگيزه .

به هر حال اميدوارم pc به يه كالأي لوكس و با توليد كنندگان انحصاري تبديل نشه

لینک به دیدگاه

با این که قیمت های سخت افزار تولید amd همیشه نسبت به قدرتشون بسیار خوب و ارزشمن د ضاهر شدند اما متعصفانه این حرف ها در کشور عزیزمون کاملا بی معنی و حتی amd مفت هم بزنه باز اینجا قیمتش میره بالای 1تومن که البته ایراد از جای دیگریست و همش هم تقصیر فروشنده نیستش.

مورد دوم هم اینه که pc gaming فقط تو کشور ما داره به خطر میوفته وگرنه 200 دلار یا 500 دلار برای اونور آبی ها پول چندان زیادی هم نیست که در برابر امکاناتی که قراره بدست بیارن خرج نکنن.

لینک به دیدگاه

شايد زود باشه ولي اميد زيادي به كارت Gtx 1050 يا حتي Gtx 1050ti دارم.

به نظرم اگه حدود 220 دلار باشه رقابت خوبي شكل ميگيره و به احتمال زياد اين كارت نسخه ي founders edition نخواهد داشت چون به نظرم براي اين رنج قابل توجيه نيست (به دليل اختلاف 50 دلاري نسخه ي msrp و fe در Gtx 1060)

اصلاحيه ي دوم

به نظرم امسال يا pc gaming برتريشو ثابت ميكنه يا تا مرز نابودي پيش ميره چون ps4 neo و Xbox one Scorpio ميان تا تفاوت كيفيت بين console gaming و pc gaming رو از بين ببرن ولي با قيمّت پايين تَر نسبت به pc (بخاطر optimize بيشتر بازي ها براي اين پلتفرم) و رابط كابري Xbox كه با نام داشبرد شناخته ميشه داره از نظر امكانات به pc نزديك ميشه و ساپورت موس و كيبرد در بازي ها هم به طور رسمي به اين كنسول اضافه!!!

از طرفي قفل گرامي دنوو هم مزيد بر علت شده (براي جامعه إماري جهاني كه از كرك استفاده ميكنن) و اين مزيت رو براي اين أفراد از بين برده و بحث عنوان هاي انحصاري كنسول ها و سريع تَر عرض شدن بازي هاي multi platform براي كنسول ها هم بسيار بحث بر انگيزه .

به هر حال اميدوارم pc به يه كالأي لوكس و با توليد كنندگان انحصاري تبديل نشه

بنظرم هیچوقت کنسول جای pc رو نمیتونه بگیره بعلت کیفیت گرافیک بازیها و همچنین دقت تصویر بالای ful hd که سخت افزار قدرتمندی رو مطلبه و کنسول ها قدرت پردازش  دقت تصویر های بالای ful hd رو ندارن. مگر اینکه با کنسولهای جدید خلافش ثابت بشه که بعید میدونم :-?

مدهای گرافیکی که بعد از انتشار گیم توسط کاربران کامپیوتری تو گیمها مورد استفاده قرار میگیره و گرافیک بازیهارو زیرو رو میکنه هیچوقت در کنسول عملی نمیشه.

لینک به دیدگاه

جالبه که تاپیک چندین صفحه جلو رفته، ولی فقط بحث خنده دار در مورد اسم تاپیک بوده(جالب هستش واسم که اینجور بحث ها در مورد تاپیک های AMD همیشه وجود داره!!!)، کسی هم به خودش انگار زحمت نمیخواد بده که بنچمارکهای کارت رو قرار بده:

attachicon.gifuntitled-1.pngattachicon.gifuntitled-1 (1).pngattachicon.gifuntitled-4.pngattachicon.gifuntitled-7.pngattachicon.gifuntitled-10.pngattachicon.gifuntitled-13.pngattachicon.gifuntitled-16.pngattachicon.gifuntitled-19 (1).pngattachicon.gifuntitled-25.pngattachicon.gifuntitled-28.pngattachicon.gifuntitled-31.pngattachicon.gifuntitled-36.pngattachicon.gifuntitled-39.pngattachicon.gifuntitled-43.png

دما و مصرف کارت هم که جالب به نظر میرسه:

attachicon.gifuntitled-2.pngattachicon.gifuntitled-1.png

کارتی که تنها 10 درصد از 480 ضعیفتر هستش و بسیار خوش قیمت در حدود 210 دولار در مدل غیررفرنس، طبق روال همیشگی کارتهای AMD به قیمت MSRP فروخته میشه، برخلاف ...

attachicon.gif1.JPGattachicon.gif2.JPGattachicon.gif1.JPG

جالبه که کارت مدل 8 گیگ مموری هم داره(برای این رنج خیلی عجیب به نظر میرسه) و از اون جالبتر این هستش که مدل های غیررفرنس 480 هنوز به فراوونی این کارت وجود ندارن...

در یک بحث غیر مرتبط به تاپیک، یه سری بحث اقتصادی کرده بودن، جالب هستش که بدونید آمار درآمدزایی AMD از انویدیا در 3 ماهه دوم سال 2016 بهتر بوده:

attachicon.gifz1.JPGattachicon.gifz2.JPGattachicon.gifgaap.png

شاید اطلاعات بورس بنده زیر صفر باشه، ولی اونقدر میدونم که درآمد AMD در 3 ماهه دوم برای هر دولار، 0.08 افزایش داشته، درآمدش هم که حدود 1 بیلیون دولار(1 میلیارد) بوده، حدودا 120 میلیون کمتر از انویدیا، با توجه به اینکه انویدیا تقریبا تمام رنج کارتهای گرافیکش رو معرفی کرده و فقط 120 میلیون بیشتر درآمد داشته، بحث اینکه حتی بخوایم بگیم که انویدیا در رنج رقابتی با AMD بوده، خنده دار هستش...

البته آمار سالانه دقیق تر خواهد بود...

این رو هم بگیم که هر دو شرکت در بیشترین مقدار ارزش خودش در چندین سال گذشته به سر میبرن...

به نظر میاد خرید RX 470 از 480 هم به صرفه تر باشه با این اختلاف بسیار کمی که با هم دارن . با 2-3 درصد اورکلاک کارت 470 میشه به 480 در حالت دیفالت رسید ! البته همین قضیه باعث میشه مثلا منی که تا قبلش میخواستم 480 بگیرم نگیرم برم 470 بگیرم چون سطح اختلاف در حد چند فریم هست که لازم نیست پول بیشتری برای 480 خرج بشه و همین یعنی افت فروش 480 .

دوستان در نظر داشته باشن این همه که داد و بیداد کردن سر قیمت کلان انویدیا برای کارت هایی مثل 1080 ببینید چطوری و با چه سرعتی دارن تو ایران فروش میرن و توی گروه های تلگرامی امار خرید های این کارت توسط مشتری هارو میبینم واقعا عجیبه ! مخصوصا سری ASUS STRIX . پس نگیم که انویدیا فلانه وقتی این شرایط هست پس اگر Amd بخواد کارت های این رینج قیمتی خودش رو به بازار عرضه کنه شما همه میخواید نخرید و بگید گرونه؟

مسلما اونایی که دارن درجا میخرن چون واقعا مهم نیست براشون قیمت حالا میخوان طرفدار amd باشن یا nvidia .

لینک به دیدگاه

شرمنده داداش نمي دونستم آقا زاده اي اين اختلاف قيمتي بين Gtx 1080 و rx 470 برات پولي نيست در صورتي كه براي يه كارگر اين پول 3 ماه زحمت كشي هست.دقت كردي>زحمت كشي!!!!!

داداش من پولدار نیستم منم کارگرم . ولی میدونم کارت های گرافیکی انویدیا ارزش هزینه ای که براشون میدی رو دارن 3 ماه زحمت بیهوده نبوده و ارزششو داشته

ویرایش شده توسط mrtash
لینک به دیدگاه

آقا یه سوال

چجوری که یه برندی معتبری مثل گیگابایت میاد تو سری G1 برای کارت های انویدیا که به قول دوستان فن یخچال و خنکه ، 3 تا فن میذاره ولی برای کارتای ای ام دی که جهنم به پا میکنه توی کیس و همه قطعاتو ذوب میکنه ، دو تا فن رو کافی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه کسی فهمید به ما هم بگه! (تازه باید یه جای اورکلاکم بذاره برای کارت!)

لینک به دیدگاه

من درک نمی کنم چرا انقدر تبلیغات سوء بر علیه AMD راه افتاده آخرین منجی کجا بودش، AMD خواب های خوبی برای NVIDIA دیده قرار نیستش کارت های گرافیک Low Profile به جنگ High END ها برند که ، کارت گرافیک های جدید معرفی خواهند شد که در رده Mid Range و High End قدرت خودشون نشون خواهد داد. 

منجی زمانی میادش که  AMD High END داده بیرون و NVIDIA له کرده .

لینک به دیدگاه

من درک نمی کنم چرا انقدر تبلیغات سوء بر علیه AMD راه افتاده آخرین منجی کجا بودش، AMD خواب های خوبی برای NVIDIA دیده قرار نیستش کارت های گرافیک Low Profile به جنگ High END ها برند که ، کارت گرافیک های جدید معرفی خواهند شد که در رده Mid Range و High End قدرت خودشون نشون خواهد داد. 

اتفاقا نکته ی بسیار جالبی

همین نسخه های فاندر ادیشن 1080 هم کم مشکل نداشت اما اصلا صداش در اومد !؟

الان کافی بود یکی از اینا مال رقیب باشه تا همه داد بیداد را بندازن

لینک به دیدگاه

توجه توجه اخبار منطقه

١- تجمع ميليوني گيمرهاي كرك باز (اصطلاح من درآوردي) رو به روي درب شركت استيم براي جلوگيري از انتشار آپديت براي رفع باگ استيم.

٢- إعلام شدن نام گروه Voksi در ١٠٦ كشور به نام ثروت ملي

٣- إعلام شدن سه روز عيد در ايران توسط farjam و Mahdi lion به دليل نجات موقطي pc gaming .

اين post صرفا يك پست إحساسي است.

لینک به دیدگاه

توجه توجه اخبار منطقه

١- تجمع ميليوني گيمرهاي كرك باز (اصطلاح من درآوردي) رو به روي درب شركت استيم براي جلوگيري از انتشار آپديت براي رفع باگ استيم.

٢- إعلام شدن نام گروه Voksi در ١٠٦ كشور به نام ثروت ملي

٣- إعلام شدن سه روز عيد در ايران توسط farjam و Mahdi lion به دليل نجات موقطي pc gaming .

اين post صرفا يك پست إحساسي است.

هههههههههههههههههه

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز فکر میکنم که منجی گیمرها منظورشون بوده و نه منجی AMD ، مشخصا که AMD امسال خوب درآمد داشته...

لینک به دیدگاه

بنظرم هیچوقت کنسول جای pc رو نمیتونه بگیره بعلت کیفیت گرافیک بازیها و همچنین دقت تصویر بالای ful hd که سخت افزار قدرتمندی رو مطلبه و کنسول ها قدرت پردازش  دقت تصویر های بالای ful hd رو ندارن. مگر اینکه با کنسولهای جدید خلافش ثابت بشه که بعید میدونم :-?

مدهای گرافیکی که بعد از انتشار گیم توسط کاربران کامپیوتری تو گیمها مورد استفاده قرار میگیره و گرافیک بازیهارو زیرو رو میکنه هیچوقت در کنسول عملی نمیشه.

من طرفدار کنسول نیستم ولی کنسول های جدید عزیز قراره 4K اجرا کنن بازی ها رو full hd که به تاریخ پیوست برای کنسول

البته فعلا خبر ها نوید 4K رو میدن و باید بازم کنسول های جدید بیان بعد مشخص بشه

لینک به دیدگاه

من طرفدار کنسول نیستم ولی کنسول های جدید عزیز قراره 4K اجرا کنن بازی ها رو full hd که به تاریخ پیوست برای کنسول

البته فعلا خبر ها نوید 4K رو میدن و باید بازم کنسول های جدید بیان بعد مشخص بشه

بازی ها در کنسول روی 4k اجرا نمیشه .

به 4k تبدیل میشه ( Upscale میشه )

بازی روی فول اچ دی یا 2k اجرا میشه بعد روی 4k به نمایش در میاد . در این روش کیفیت بازی هرگز به 4k واقعی که در pc شاهدش هستیم نمیرسه .

اما میتونه فیلم ها رو روی 4k اجرا کنه .

ساخت cpu و gpu این دستگاه ها به AMD کبیر سپرده شده . درسته که در کنسولها بازدهی cpu و gpu تا حدودی بهتره اما قرار نیست یه APU حدودا 100 دلاری معجزه کنه ( از قیمت APU جدید خبری ندارم دوستان اگر میدونن اطلاع بدن )

اگر اجرای 4k به این سادگی امکان پذیر بود AMD کبیر تا الان 8k رو هم کاملا ساپورت میکرد gpu کنسول های فعلی یک کارت میان رده چند نسل پیشه .

به گونه ای که R9 280X بیش از 2 برابر گرافیک موجود در PS4 قدرت داره !!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...