رفتن به مطلب

مانیتور با صفحه براق

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر شما دوستان عزیز 

کسی  هست که مانیتور با صفحه براق داشته باشه ؟ 

من قصد خرید این مانیتور رو دارم که صفحه براق داره و طبق  ویدئو و تصاویری که دیدم تصویر بی نظیری داره اما مشکل بازتاب نور داره 

http://zigorat.com/product/dell-s2715h-27/

لینک به دیدگاه

همه ی مانیتورهای براق مشکل بازتاب نور دارن درصورتی که نور مستقیم بهشون بخوره... شما اگر صفحه ی براق میخواین باید نور محیط رو طوری تنظیم کنین که نور مستقیم بهشون نخوره

لینک به دیدگاه

همه ی مانیتورهای براق مشکل بازتاب نور دارن درصورتی که نور مستقیم بهشون بخوره... شما اگر صفحه ی براق میخواین باید نور محیط رو طوری تنظیم کنین که نور مستقیم بهشون نخوره

اتاق من پنجره نداره اما مشکل زمانی پیش میاد که چراغ اتاق روشن باشه ..فکر کنم تنها کاری که میشه کرد اینه که مانیتور رو طوری بذارم که پشتش روبه چراغ اتاق باشه و البته اینطوری  میز کامپیوتر فضای بیشتری اشغال میکنه

دوستان نظر شما چیه ؟  درسته میتونم مانیتوری بخرم که مات باشه اما اگر بخوام همینو بخرم چاره چیه ؟ اتاق پنجره نداره که نور افتاب بهش بخوره اما چراغ اتاق مشکل اصلی هست

لینک به دیدگاه

درود بر شما دوستان عزیز 

کسی  هست که مانیتور با صفحه براق داشته باشه ؟ 

من قصد خرید این مانیتور رو دارم که صفحه براق داره و طبق  ویدئو و تصاویری که دیدم تصویر بی نظیری داره اما مشکل بازتاب نور داره 

http://zigorat.com/product/dell-s2715h-27/

شما اگه طالب شفافیت و کیفیت بی نظیر هستین مانیتورهای فول اچ دی با پنل ips رو انتخاب کنین. چنان تصویر شفافی دارن که اصلا قابل مقایسه با مانیتورهای معمولی نیستن.

لینک به دیدگاه

عزيز من خودم علاوه بر گيم كار گرافيك و تدوين انجام ميدم از لحاظ كيفيت مانيتور هاي ips ال جي بي نظير هستن ايسوس هم همينطور چون پنل هاي ايسوس هم همون پنل هاي ساخت ال جي هست، من صفحه نمايش براق رو اصلا توصيه نميكنم علاوه بر رفلكس مشكل كثيف شدن و سخت تميز شدنشون من رو خيلي اذيت ميكنه مانيتور هاي جديد هم مثل قديميا نيست كه بگيم براق هاشون شفافيت و تفكيك رنگ بهتري دارند...

لینک به دیدگاه

این مدل دارم بسیار با کیفیت هست 

http://lioncomputer.ir/product/8359/%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1+24+%D8%A7%DB%8C%D9%86%DA%86+%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3+BE249QLB/

صفحشم مات هست صفحه براق جالب نیست اصلا یکی از دلایل خرید من همین صفحه مات این مانیتور بود و البته پایه گردانش 

ایسوس یا الجی مارک خوبی هستن

لینک به دیدگاه

آخه میدونید چیه ...میگن صفحه براق رنگ ها رو زنده تر از صفحه مات نشون میده ...البته میدونم  مانیتور با پنل ips  هم رنگ ها رو  طبیعی  نشون میده ولی خب شنیدم براق طبیعی تر نشون میده ...این مانیتور دل هم که لینکشو گذاشتم ips هست .... حالا که شما توصیه نمی کنید باید به همون مات فکر کنم 

فقط یه سوال دیگه اگر 27 اینچ فول اچ دی بگیرم نا جور نیست ؟؟ از فاصله 60 سانتی  پیکسل های مانیتور مشخص نیست ؟  در واقع چاره ای هم ندارم اگر بخوام 2k بگیرم که گرون  اگر هم بخوام 24 اینچ بگیرم کوچیک هست 

لینک به دیدگاه

آخه میدونید چیه ...میگن صفحه براق رنگ ها رو زنده تر از صفحه مات نشون میده ...البته میدونم مانیتور با پنل ips هم رنگ ها رو طبیعی نشون میده ولی خب شنیدم براق طبیعی تر نشون میده ...این مانیتور دل هم که لینکشو گذاشتم ips هست .... حالا که شما توصیه نمی کنید باید به همون مات فکر کنم

فقط یه سوال دیگه اگر 27 اینچ فول اچ دی بگیرم نا جور نیست ؟؟ از فاصله 60 سانتی پیکسل های مانیتور مشخص نیست ؟ در واقع چاره ای هم ندارم اگر بخوام 2k بگیرم که گرون اگر هم بخوام 24 اینچ بگیرم کوچیک هست

نه عزيز تا ٢٧ اينچ فول اصلا از فاصله ٦٠ سانتي محسوس نيست، بعدشم ٢٧ اينچ سايز بزرگي هست بيشتر از ٦٠ سانت بايد از مانيتور فاصله بگيريد هم چشماتون خسته ميشه هم بايد بيشتر فاصله بگيريد تا بتونيد راحت با مانيتور كار كنيد، اين حرف كه مانتور براق طبيعي تر هست تو مانيتور هاي قديمي و tft كه بود صادق بود الان همه ips ها تقريبا مات هستند، مورد بعدي كه هست مطمعن باشيد تو مانيتور هاي قديمي هم اونقدر كه رفلكس وضوح و شفافيت رو داغون ميكنه مات بودن صفحه نمايش نميكنه ميخوام بگم تفاوت جوري نيست كه بخوايد به خاطر طبيعي تر بودن صفحه نمايش براق بخريد و مشكلات رفلكس و كثيف شدن و تميز كردن سختش رو به جون بخريد (صفحه هاي براق هم به مرور زمان راحت تر خط و خش برميدارند كلا نگه داريشون سخته).. ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

یک مطلبی رو من اضافه کنم که تجربه شخصیم هست.

مانیتور های براق یک مشکل دیگه ای هم دارن که شاید واسه خیلی ها محسوس نباشه اما من خیلی باهاش مشکل داشتم.

اینکه تو تاریکی وقتی نور خود مانیتور روی صورت خودتون میفته بازتاب چهره خودتونم تو مانیتور میبینید.

لینک به دیدگاه

این مدل مانیتور رو دیدم از نزدیک. و نورو منعکس میکنه و ممکنه اذیتت کنه

لینک به دیدگاه

کافیه دو تا مانیتور مات و شفاف کنار هم بزارید تا متوجه فرق اونها بشید

من مانیتور شفاف رو بیشتر میپسندم :D وقتی مهتابی یا لامپ اتاقتون رو در مکانی

درست نصب کنید که به مانیتور نور تابیده نشه اون موقع میتونید از کیفیت و زنده تر بودن

ماینتور های شفاف لذت ببرید 

اما این مشکل در تلویزیون خونمون امونم رو بریده مجبورم یه جای دیگه بشینم تا نور مهتابی 

رو تو تلویزیون نبینم :crying:

یک مطلبی رو من اضافه کنم که تجربه شخصیم هست.

مانیتور های براق یک مشکل دیگه ای هم دارن که شاید واسه خیلی ها محسوس نباشه اما من خیلی باهاش مشکل داشتم.

اینکه تو تاریکی وقتی نور خود مانیتور روی صورت خودتون میفته بازتاب چهره خودتونم تو مانیتور میبینید.

بله درسته اما این اتفاق زمانی میفته که نور صفحه ی مانیتور خیلی کم باشه

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

تشکر و سپاس از همه دوستان .....از خرید مانیتور صفحه براق منصرف شدم 

نظرتون در مورد این مانیتور چیه ؟

http://www.digikala.com/Product/DKP-124789/ASUS-MX279H-Monitor/%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%8A%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D9%8A%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D9%85%D8%AF%D9%84-MX279H

به پنل های va سامسونگ هم اصلا فکر نکنم  درسته ؟

لینک به دیدگاه

تشکر و سپاس از همه دوستان .....از خرید مانیتور صفحه براق منصرف شدم 

نظرتون در مورد این مانیتور چیه ؟

http://www.digikala.com/Product/DKP-124789/ASUS-MX279H-Monitor/مانيتور-ايسوس-مدل-MX279H

به پنل های va سامسونگ هم اصلا فکر نکنم  درسته ؟

اين مدل رو تجربه كار باهاش رو داشتم دقيقا همون پنل 27MP67 ال جي رو داره دقت كنيد ظاهرشون هم يكيه به جز پايه ها، جفتشون كاملا مشابه هستند فقط ال جي ارزونتر هست گارانتي ماديران هم داره، من ال جي رو پيشنهاد ميدم چون دقيقا همون مانيتور هست با قيمت خيلي پايين تر، ولي خب ايسوس يكم با كلاس تره ديگه...

در كل اين پنلي كه انتخاب كرديد چه براي گيم چه طراحي بسيار عاليه حالا هر كدوم رو بيشتر دوست داريد انتخاب كنيد..

لینک به دیدگاه

اين مدل رو تجربه كار باهاش رو داشتم دقيقا همون پنل 27MP67 ال جي رو داره دقت كنيد ظاهرشون هم يكيه به جز پايه ها، جفتشون كاملا مشابه هستند فقط ال جي ارزونتر هست گارانتي ماديران هم داره، من ال جي رو پيشنهاد ميدم چون دقيقا همون مانيتور هست با قيمت خيلي پايين تر، ولي خب ايسوس يكم با كلاس تره ديگه...

در كل اين پنلي كه انتخاب كرديد چه براي گيم چه طراحي بسيار عاليه حالا هر كدوم رو بيشتر دوست داريد انتخاب كنيد..

دقیقا یکی از دلایلی که اینو انتخاب کردم طراحی زیبایی هست که داره 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...