رفتن به مطلب

درخواست نرم افزار روت desire 728 android5.1

فرـشاد
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان سلام اخیرا به اندروید مهاجرت کردم !!! قبلا ای او اس بودم - جیلبریک بودم و امکانات زیادی هم به گوشی اضافه کرده بودم که بعضی هاشون تو اندروید بصورت پیش فرض هستند اما من یادمه یک توییکی روی ایفونم نصب کرده بودم که با دوبار کلیک روی صفحه و بدون زدن دکمه پاور صفحه روشن میشد !!! اسمش رو یادم نیست !!! دقیقا شبیه ال جی جی 2 ! 

حالا الان میخوام همون کار رو برای desire 728 انجام بدم طبق تحقیقاتم باید گوشی روت بشه ؟؟؟ درسته ؟؟؟ 

بعد روتش چجوریه دقیقا ؟؟؟ بعد از روت میتونم دوباره انروت کنم ؟؟ یا اصلا ریستور به اخرین نسخه تو اندروید وجود داره که اگه فایل های سیستمی اسیب دیدند بشه کاری کرد یا نه ؟؟؟ 

بعد از روت باید چه توییک ( نمیدونم اسمش توی اندروید چیه ) رو نصب کنم ؟؟؟ 

ورژن اندروید گوشیم هم 5.1 هستش 

و اینکه روت مشکلی برای مصرف شارژ و خود گوشی ایجاد نمیکنه ؟؟؟ البته من فقط میخوام گوشیم با دو ضربه روی صفحه و بدون زدن دکمه پار صفحش روشن بشه دیگه چیز دیگه ای احتیاج ندارم ! 

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

در اکثر گوشی های جدید htc اول باید بوتلودر گوشیتونو آنلاک کنید ( که آموزش های بسیاری هست)

ولی نکته ای که هست اینه که تمام اطلاعات شما بعد از آنلاک  پاک میشه و گوشی ریست فکتوری میشه

آنلاک کردن هیچ ضرری به گوشیتون نمیرسونه و باید از طریق سایت htcdev.com انجام بدید که اگر زبان خوبی داشته باشید

که خوبه ولی اگه جایی رو متوجه نشدید با سرچ در گوگل راحت میتونید طریقه ی آنلاک کردن htc رو یاد بگیرید

و بعد از انلاک کردن به راحتی میتونید با نرم افزار های روت مثل kingo root گوشیتونو روت کنید و لذت ببرید

حتی یه مرحله هم جلو تر هستید و اگر خواستید هم میتونید کاستوم رام های متفاوتی رو گوشیتون به جز رام اصلی تجربه کنید @};-  @};-

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پ.ن : اینکه میگن با روت و آنلاک گارانتی گوشی از بین میره همش الکیه و شما میتونی با لاک کردن دوباره ی بوتلودر 

و آنروت کردن گارنتی رو به گوشیتون برگردونید 

سوالی داشتید در پخ در خدمتم :D

لینک به دیدگاه

سلام اندروید فک کنم 4.2 به بالا باید اول ورژن رو زیر 4.2 ببری بعد که روت شد دوباره ورژن رو 5.1 یا ورژن قبلی کنی. با نرم افزار میشه که یکی از بهتریناش king o root هست که باید تست کنی. اگه روت نشد که هیچ. اگه زد 100 درصد complet گولش رو نخور. مال منم 100 درصد شد و زد روت شد ولی تست کردم روت نشد. اون موقع باید بوت لودر قبلش انلاک بشه و دیگه بعید میدونم مثل قبل بشه شاید بشه ولی نرم افرار میشه. اگه بوت لودر انلاک بشه و روت بشه احتمال اسیب و هنگی و پرش انتن مخصوصا گوشی های ضعیف وجود داره خودم دیدم. رام غیر رسمی هم اصلا نریز. دوستم ریخت انتن دهیش کلا قیب شد و سیمکارت نشناخت. حتی نسخه رسمی هم ریخت درست نشد.

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

سلام اندروید فک کنم 4.2 به بالا باید اول ورژن رو زیر 4.2 ببری بعد که روت شد دوباره ورژن رو 5.1 یا ورژن قبلی کنی. با نرم افزار میشه که یکی از بهتریناش king o root هست که باید تست کنی. اگه روت نشد که هیچ. اگه زد 100 درصد complet گولش رو نخور. مال منم 100 درصد شد و زد روت شد ولی تست کردم روت نشد. اون موقع باید بوت لودر قبلش انلاک بشه و دیگه بعید میدونم مثل قبل بشه شاید بشه ولی نرم افرار میشه. اگه بوت لودر انلاک بشه و روت بشه احتمال اسیب و هنگی و پرش انتن مخصوصا گوشی های ضعیف وجود داره خودم دیدم. رام غیر رسمی هم اصلا نریز. دوستم ریخت انتن دهیش کلا قیب شد و سیمکارت نشناخت. حتی نسخه رسمی هم ریخت درست نشد.

هیچ مشکلی به اسم پرش انتن وهنگی و.. نداریم !!

آنلاک کردن اصلا قرار نیست با نرم افزار های متفرقه باشه که! 

با سایت خود htc که بالا معرفی کردم باید آنلاک کرد که خودم بارها انجام دادم

هیچ آسیبی نمیرسونه حتی نخواستن خیلی راحت میتونن دوباره بعد از روت لاک کنن

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

هیچ مشکلی به اسم پرش انتن وهنگی و.. نداریم !!

آنلاک کردن اصلا قرار نیست با نرم افزار های متفرقه باشه که! 

با سایت خود htc که بالا معرفی کردم باید آنلاک کرد که خودم بارها انجام دادم

هیچ آسیبی نمیرسونه حتی نخواستن خیلی راحت میتونن دوباره بعد از روت لاک کنن

به من که اینجوری گفتن
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...