رفتن به مطلب

بنچمارک بازی مورد انتظار Deus Ex: Mankind Divided منتشر شد: عملکرد بالای کارت‌گرافیک‌های شرکت AMD حتی در DX11!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

کلا که بازی بهینه نیست به هیچ وجه ولی ناجور کارت های nvidia رو نابود کردن مخصوصا 970

واقعا با دیدن بنچمارک ها خیلی جا خوردم از 970

اینم DX12 که اصلا به هم ریخته نمیدونم چه خبره

فکرکن 1080 افت فریم داره تا 50

چجوریاست که یجا میگن DX12 نیومده واسه بازی ولی جای دیگه بنچمارک ازش قرار میدن؟؟ لینک منبعتون رو میگذارید؟

نتایج سایتهای مختلف هم خیلی متفاوت هستش، اینجوری میشه که میگم به این نتایح ریویوها هیچ وقت نباید اطمینان کنید:

post-10788-0-88685400-1472044635_thumb.jpg

post-10788-0-15245000-1472044642_thumb.jpg

از این لینک میتونید شاهد گرافیک فوق العاده چشم نواز بازی هم باشید:

http://www.pcgameshardware.de/Deus-Ex-Mankind-Divided-Spiel-55470/Specials/Benchmarks-Test-DirectX-12-1204575/

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا که بازی بهینه نیست به هیچ وجه ولی ناجور کارت های nvidia رو نابود کردن مخصوصا 970

واقعا با دیدن بنچمارک ها خیلی جا خوردم از 970

dem_1920_11_2.png

اینم DX12 که اصلا به هم ریخته نمیدونم چه خبره

dem_1920_12.png

فکرکن 1080 افت فریم داره تا 50

به نظرم این game gpu منبع معتبری نمیتونه باشه چون تستهاش گاها مشاهده شده خیلی ضد و نقیضه و خنده دار هم هست

بازی هنوز گزینه dx 12 در اون فعال نشده ولی این سایت تستهاشو گذاشته خدا عالمه از کجا اورده این گزینه رو قبل از خودشرکت سازنده فعال کرده

در همین بازی یه جا دیدم کارت R7 370 از کارت 970 و 290X بالاتر ایستاده بود مثلا این تست :

w5l7siekp510fja130p1.jpg

من موندم چطوری r7 370 با همون درایوری که برای 290x هست میاد بالاتر از این کارت میایسته و حتی همتراز با کارت 980 و تایتان نسل اول :laughing:

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

آقا مجتبی اینجا رو درست نوشتین ؟ 1080 نیست منظورتون ؟

"بغیر از اون، در حالت Ultra، کارت‌گرافیک GTX 1060 تونسته نرخ فریم 60 رو بدست بیاره و در رزولوشن بالاتر به مشکل برمی‌خوره و نمی‌تونه 60 فریم را نگه داره. در رزولوشن 4K هم که حتی 30 فریم رو هم نمی‌تونه بدست بیاره."

لینک به دیدگاه

آقا مجتبی اینجا رو درست نوشتین ؟ 1080 نیست منظورتون ؟

"بغیر از اون، در حالت Ultra، کارت‌گرافیک GTX 1060 تونسته نرخ فریم 60 رو بدست بیاره و در رزولوشن بالاتر به مشکل برمی‌خوره و نمی‌تونه 60 فریم را نگه داره. در رزولوشن 4K هم که حتی 30 فریم رو هم نمی‌تونه بدست بیاره."

سلام و درود بابت یادآوری.

اونجا باید GTX 1080 نوشته میشد که من به اشتباه نوشتم GTX 1060.

بازم ممنون.  @};-

لینک به دیدگاه

به نظرم این game gpu منبع معتبری نمیتونه باشه چون تستهاش گاها مشاهده شده خیلی ضد و نقیضه و خنده دار هم هست

بازی هنوز گزینه dx 12 در اون فعال نشده ولی این سایت تستهاشو گذاشته خدا عالمه از کجا اورده این گزینه رو قبل از خودشرکت سازنده فعال کرده

در همین بازی یه جا دیدم کارت R7 370 از کارت 970 و 290X بالاتر ایستاده بود مثلا این تست :

w5l7siekp510fja130p1.jpg

من موندم چطوری r7 370 با همون درایوری که برای 290x هست میاد بالاتر از این کارت میایسته و حتی همتراز با کارت 980 و تایتان نسل اول :laughing:

منم تایید نکردم کامل ولی اینکه بازی خیلی بد بهینه شده کاملا مشخصه

ولی گرافیک بازی واقعا چشم نواز هست

من 1 ساعتی هست دارم بازی میکنم و واقعا عالی هست

ویرایش شده توسط ted mosby
لینک به دیدگاه

بازیش چجوریه سبکش؟ شبیه کرایسیس هستش؟ 

کرک شده بازی؟ یا اشتراکی خریدین؟

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

با سیستم امضاتون بازی رو اجرا می کنید ؟؟؟

توی چه تنظیماتی بازی می کنید ؟؟؟

چند فریم میگیرید ؟؟؟

لگ هم میزنه ؟؟؟ حداقل و حداکثر فریم چقدر ؟؟؟

لینک به دیدگاه

بازیش چجوریه سبکش؟ شبیه کرایسیس هستش؟ 

کرک شده بازی؟ یا اشتراکی خریدین؟

سبک بازی خوب نمیشه گفت مثل کرایسیس هست چون فرق داره

ولی بازی مشکلی از بابت گیم پلی نداره و جذاب هست البته گیم پلی مثل نسخه قبل هست اگر نسخه قبلی رو بازی کردید و خوشتون نیومده بعید نیست از اینم

خوشتون نیاد فرق های اساسی نداره تو شوتینگش تنها چیزی که نظرم رو جلب کرد نسبت به نسخه قبل اینه که میتونی وقتی کاور نگرفتی aim کنی

کرک که نشده - خیر از استیم مستقیم خریداری کردم

لینک به دیدگاه

با سیستم امضاتون بازی رو اجرا می کنید ؟؟؟

توی چه تنظیماتی بازی می کنید ؟؟؟

چند فریم میگیرید ؟؟؟

لگ هم میزنه ؟؟؟ حداقل و حداکثر فریم چقدر ؟؟؟

بله با سیستم امضا فقط cpu تغییر داده شده و شده i5 4460

با اخرید تنظیمات ولی msaa و اینا خاموش بازی میکنم

فریم متغییر هست ولی بیشتر اوقات اطراف 40 هست و ندیدم که پایین تر از 34 بیاد به شکل دائمی

لگ هم خداروشکر هنوز به مشکلاتی مثل لگ های ثانیه ای و ... بر نخوردم

بازی هم حدود 3800 مگ vram داره نوش جان میکنه

اینم عکس از بنچمارک خود بازی

2pm2yhdliv7ag6te7lyf.jpg

لینک به دیدگاه

سبک بازی خوب نمیشه گفت مثل کرایسیس هست چون فرق داره

ولی بازی مشکلی از بابت گیم پلی نداره و جذاب هست البته گیم پلی مثل نسخه قبل هست اگر نسخه قبلی رو بازی کردید و خوشتون نیومده بعید نیست از اینم

خوشتون نیاد فرق های اساسی نداره تو شوتینگش تنها چیزی که نظرم رو جلب کرد نسبت به نسخه قبل اینه که میتونی وقتی کاور نگرفتی aim کنی

کرک که نشده - خیر از استیم مستقیم خریداری کردم

تو نسخه قبلی هم میشد aim کرد ها ، کلید وسط موس رو باید میزدی فکر کنم .

لینک به دیدگاه

بله با سیستم امضا فقط cpu تغییر داده شده و شده i5 4460

با اخرید تنظیمات ولی msaa و اینا خاموش بازی میکنم

فریم متغییر هست ولی بیشتر اوقات اطراف 40 هست و ندیدم که پایین تر از 34 بیاد به شکل دائمی

لگ هم خداروشکر هنوز به مشکلاتی مثل لگ های ثانیه ای و ... بر نخوردم

بازی هم حدود 3800 مگ vram داره نوش جان میکنه

اینم عکس از بنچمارک خود بازی

2pm2yhdliv7ag6te7lyf.jpg

با توجه به مطالبی که گفتید شما فریم خوبی میگیرید .

ضمن این که دامنه فرکانس فریم مناسبه اون هم برای بازیی که تازه لانچ شده

این بازی همین الان هم از بازی خیلی از بازی های دیگه بعد از کلی آپدیت بهینه تره .

نمونش کال اف

شما یه جوری از بهینه نبودن حرف زدید من گفتم با تنظیمات پایین و کلی لگ دارید بازی می کنید !

درسته که فریم شما به 60 نرسیده اما کارت شما یه کارت میان رده هست و مهم تر از اون شما اختلاف حدود 10 فریم بین حداکثر و حداقل تجربه کردید که برای یه همچین بازیی اصلا بد نیست .

به این بنچ مارک نگاه کنید

post-15235-0-16141800-1472105328_thumb.png

فریم حداقل حدود نصف فریم میانگین هستش !!!

در حالی که در مورد Deus Ex: Mankind Divided حدود 75 درصد هستش

یا در اینجا

post-15235-0-73177100-1472105816_thumb.jpg

و اینجا

post-15235-0-84543300-1472105843_thumb.jpg

البته تمام این بازی ها بعد از آپدیت و درایور های مناسب خیلی بهتر شدن اما همون طور که برای این بازی ها آپدیت اومده برای Deus Ex: Mankind Divided هم آپدیت میاد و احتمالا بازی بهینه تر میشه

لینک به دیدگاه

:laughing: 1080 حدود62 فریم1080 sli نزدیک 70 فریم!!! جک بود کلا  dem_1920_12.png

780ti که نابود گردید. :Dخوشم میاد 290 و 290X هنوز مثل یه مرد میجنگن ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

با توجه به مطالبی که گفتید شما فریم خوبی میگیرید .

ضمن این که دامنه فرکانس فریم مناسبه اون هم برای بازیی که تازه لانچ شده

این بازی همین الان هم از بازی خیلی از بازی های دیگه بعد از کلی آپدیت بهینه تره .

نمونش کال اف

شما یه جوری از بهینه نبودن حرف زدید من گفتم با تنظیمات پایین و کلی لگ دارید بازی می کنید !

درسته که فریم شما به 60 نرسیده اما کارت شما یه کارت میان رده هست و مهم تر از اون شما اختلاف حدود 10 فریم بین حداکثر و حداقل تجربه کردید که برای یه همچین بازیی اصلا بد نیست .

به این بنچ مارک نگاه کنید

attachicon.gifcod-blops-3-benchmark-1080-ult.png

فریم حداقل حدود نصف فریم میانگین هستش !!!

در حالی که در مورد Deus Ex: Mankind Divided حدود 75 درصد هستش

یا در اینجا

attachicon.gifRoTR DX12.jpg

و اینجا

attachicon.gifwitcher-bench-1080-u.jpg

البته تمام این بازی ها بعد از آپدیت و درایور های مناسب خیلی بهتر شدن اما همون طور که برای این بازی ها آپدیت اومده برای Deus Ex: Mankind Divided هم آپدیت میاد و احتمالا بازی بهینه تر میشه

خوب بازی به نسخه 2 گیگ کارت گرافیک خودم مشکل داره عزیز

و حتما به 4 گیگ vram نیاز داره چون نسخه 2 گیگ تو همین بنچمارک خود بازی

avg : 23.2

min : 4.2

max : 31.6

تازه این نتیجه با تنظیمات ترکیبی med و high به دست اومده

نمیدونم چرا ولی مثل اینکه vram برای بازی خیلی تاثیر داره

خود من برای تست تنظیمات رو کم کردم ولی بازم بازی بالای 2 گیگ vram نوش جان میکرد

لینک به دیدگاه

خوب بازی به نسخه 2 گیگ کارت گرافیک خودم مشکل داره عزیز

و حتما به 4 گیگ vram نیاز داره چون نسخه 2 گیگ تو همین بنچمارک خود بازی

avg : 23.2

min : 4.2

max : 31.6

تازه این نتیجه با تنظیمات ترکیبی med و high به دست اومده

نمیدونم چرا ولی مثل اینکه vram برای بازی خیلی تاثیر داره

خود من برای تست تنظیمات رو کم کردم ولی بازم بازی بالای 2 گیگ vram نوش جان میکرد

این که بازی به حدود 3.5 گیگ مموری نیاز داره اصلا عجیب نیست .

با توجه به کیفیت تصویر و سایر بازی ها این یه امر طبیعیه

الان 1060 که یک کارت پایین رده است 6 گیگ مموری داره

بازی که با 380 مدل 4gig داره 40 فریم میده و فریم زیر 30 نمیاد که غیر بهیه نیست .

حالا خیلی هم خوب نیست اما بد هم نیست .

بزارید آپ دیت ها بیاد اون وقت بهتر هم میشه

ضمن این که اول آپدیت اومده

یه تست انجام بدید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان اولین پچ بازی هم منتشر شده، باید گفت که صلا بحثی در مورد بهتر شدن پرفورنس وجود نداره:

The following fixes are in this patch:

• Fixed crashes caused by third-party programs interfering with the game.
  • Fixed crash that occurred after viewing the intro videos.
  • Fixed issue that could cause a crash at the end of the Prague intro scene.
  • Fixed mouse invert setting not being displayed correctly in the options menu.

We are seeing people reporting performance issues when playing the game on Very High/Ultra settings with MSAA set to 2x, 4x, or 8x. We would like to emphasize again that these options are very demanding. We recommend everyone that is running at recommended spec or higher to start with the High Preset and MSAA turned off, and then tweak the options to optimize your experience. 

While we expect this patch to be an improvement for everyone, if you do have trouble with this patch and prefer to stay on the old version we have made a Beta available on Steam, v1.0_build 524.6, that can be used to switch back to the previous version.
We will keep monitoring for feedback and will release further patches as it seems required. We always welcome your feedback!

در کل اعلام کردن که بازی بطور عادی بسیار سنگین هستش، همونطور که در ویدیوهای منتشر شده، مشخص هستش، و برای اجرای روون اون روی سیستمهاتون از تنظیمات پیشنهادی استفاده کنید...

راستش فکر میکنم که یه سری بحث ها در مورد بهینه نبودن بازی، خنده دار هستش، چون بازی دارای گرافیک بسیار بالایی هستش، البته یه سری چیزهارو هم میشه بهش ایراد گرفت که خیلی ضعیف هستن، مثل تکسچرها بعضی قسمتها، (دقیقا مثل نسخه قبل بعضی چیزها، ضعیف هستش) ولی در کل یه سری تکنیکهای جالبی در ساختن بازی بکار گرفته شده که واقعا گرافیک بازی رو فوق العاده نشون میده...

این دو ویدیو رو نگاه کنید تا بهتر متوجه بشید:

http://vcdn.computec.de/ct/2016/8/70670_hd.mp4

http://vcdn.computec.de/ct/2016/8/70669_hd.mp4

لینک به دیدگاه

دوستان اولین پچ بازی هم منتشر شده، باید گفت که صلا بحثی در مورد بهتر شدن پرفورنس وجود نداره:

The following fixes are in this patch:

• Fixed crashes caused by third-party programs interfering with the game.
  • Fixed crash that occurred after viewing the intro videos.
  • Fixed issue that could cause a crash at the end of the Prague intro scene.
  • Fixed mouse invert setting not being displayed correctly in the options menu.
We are seeing people reporting performance issues when playing the game on Very High/Ultra settings with MSAA set to 2x, 4x, or 8x. We would like to emphasize again that these options are very demanding. We recommend everyone that is running at recommended spec or higher to start with the High Preset and MSAA turned off, and then tweak the options to optimize your experience. 

While we expect this patch to be an improvement for everyone, if you do have trouble with this patch and prefer to stay on the old version we have made a Beta available on Steam, v1.0_build 524.6, that can be used to switch back to the previous version.

We will keep monitoring for feedback and will release further patches as it seems required. We always welcome your feedback!

در کل اعلام کردن که بازی بطور عادی بسیار سنگین هستش، همونطور که در ویدیوهای منتشر شده، مشخص هستش، و برای اجرای روون اون روی سیستمهاتون از تنظیمات پیشنهادی استفاده کنید...

راستش فکر میکنم که یه سری بحث ها در مورد بهینه نبودن بازی، خنده دار هستش، چون بازی دارای گرافیک بسیار بالایی هستش، البته یه سری چیزهارو هم میشه بهش ایراد گرفت که خیلی ضعیف هستن، مثل تکسچرها بعضی قسمتها، (دقیقا مثل نسخه قبل بعضی چیزها، ضعیف هستش) ولی در کل یه سری تکنیکهای جالبی در ساختن بازی بکار گرفته شده که واقعا گرافیک بازی رو فوق العاده نشون میده...

این دو ویدیو رو نگاه کنید تا بهتر متوجه بشید:

http://vcdn.computec.de/ct/2016/8/70670_hd.mp4

http://vcdn.computec.de/ct/2016/8/70669_hd.mp4

من این دو ویدو نگاه کردم همچین آش دهن سوزی نبود

فقط با جزیات الکی و فضای امبینت بالا سنگینش کرده بودن

ماشیناشم که بیشتر شبیح سطل زباله های کنار خیابون بود پیشرفتش نسبت به نسخه قبلیش در حد فرق بین dx10 با dx 10.1 بود

لینک به دیدگاه

درود

چرا اینقدر گیمپلیش خشک و غیر طبیعی هست!؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

چرا اینقدر گیمپلیش خشک و غیر طبیعی هست!؟

من که نسخه قبلو نیم ساعت بیشتر بازی نکردم ، نمیدونم چرا از این بازی خوشم نمیومد این یکی هم دانلود نمی کنم

راستی دانلود ها ، سی دی کی اشتراکی رایگان گذاشته

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

780Ti کجایی، دقیقاََ کجایی؟ :دی

index.php?ct=articles&action=file&id=25456

index.php?ct=articles&action=file&id=25457

index.php?ct=articles&action=file&id=25458

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مجتبی جان 780ti رو ولش کن، من موندم ایا با وجود این نمودار amd نیاز هست رقیب برای 1080 عرضه کنه، فیوری x رو ببین چه کرده... کلا کارت سال پیش amd دارن با کارتهای پاسکال کل میندازن... تاج خورشید هم زده همه رو کور کرده مخصوصا  980ti رو ، نمردیم و دیدیم  این واقعه بزرگ رو  o.O

لینک به دیدگاه

970 رو ببین.... حالا 380 که زمانی رقیب 960 بود ببین ))

وجدانن عزیزان به چه هدفی 1 ملیون وجه رایج مملکت با خوشحالی تمام برای 970 دست دوم هزینه میکنند ... :D

لینک به دیدگاه

دوستان اونقدرا  انویدیا ضعیف نیست

باید در نظر داشت پورت اصلی این بازی روی کارت های amd هست تا اونجا که میدونم. پس هیچ وقت نمیشه انتظار داشت اینجا انویدیا بهتر عمل کنه ¬¬

زود قضاوت کردن اشتباهه صبر کنید اینده رو ببینیم بازی هایی که پورت اصلیشون روی انویدیاست منتشر بشه اونوقت ورق برمیگره 9_9

مگه amd چند تا بازی حمایت میکنه

این انویدیا که من میبینم معلوم نیست چند وقت دیگه اعلام کنه  از این به بعد هم  کارتهای سری 1000 در بازی ها داری تنظیمات گرافیکی خاص خواهند بود:S

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...