رفتن به مطلب

فروش GTX 1070 GAMING

اشتراک گذاری

Recommended Posts

وقتی این تاپیک فروشت رو میبینم میخوام سرمو بکوبم به دیوار ?، نزدیک 3 ماه از ورود این کارتها به بازار صبر کردم هر روز هم تو انجمن دنبال دسته دو 1070 گشتم انگار قحطی اومده بود. به محض اینکه یه ماه پیش همین کارت شما منتها مدل گیمینگ بدون پسوند x رو 1900 تومن گرفتم از زمین و هوا کارته 1070 ریخت تو انجمن. من بایوس کارتم رو با نسخه x آپدیت کردم (دقیقا این دو کارت فابریک هم دیگه هستن فقط فرکانسشون فرق میکنه) . خنک کننده رو این سری کارتهای msi فوق العادس و تو تست استرس furmark ( که حتی سری ftw مارک evga تازگی مشخص شده مشکل پیدا میکنن)  به زور به 70 میرسه . تو بازیهای سنگین که دیگه اکثرا روی 66 تا 67 ثابت میمونه .  پیشنهاد میکنم شما که میخوای روی 4k بازی کنی  منتظر 1080 ti بمونی چون قاعدتا قدرتش مثل تایتان پاسکاله و فقط تایتان میتونه از پس 4k بربیاد. فقط انگشت شمار بازیایی مثله بتلفیلد 1 آنقدر بهینه سازیشون خوبه که 1080 میتونه روی 4k فریم خوبی بده. الان با همین کارت 1070 msi همه بازیها روی 1440p با فریم عالی اجرا میشن. 

البته این فقط پیشنهاد بود ، ببخشید اگه طولانی شد. 

ویرایش شده توسط mory_num1
لینک به دیدگاه

سلام یکی دو نفر از دوستان گفتن زیاد 1070 - 1080 زیاد توی 4k خوب نیست 

پس حقیقت داشته. برای FHD  اوکی هست ؟

لینک به دیدگاه

سلام عزیز با کارت rx 480 sapphire 8gb nitro pluse تعویض دارید شرایطتون رو واسم بفرستین کارت 4 یا 5 روزه خریداه شده کارکردش 2 روزه

با 2 سال گارانتی الماس

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/02, 00:18:12، slash_slash گفته است :

حقیقت پیشنهاد بهم کم نشده هم فروش بوده هم تعویض اما شرایط جور نشده منم عجله ای ندارم. ضمن اینکه نمی تونم 1 روزم بی گرافیک بگذرونم پس ابتدا می خرم بعد برای فروش می ذارم تعویضم شد که چه بهتر دیگه

میتونید 2 تا از 480 رو کراس کنید اگه شرایطش رو داشته باشید راحت 4k میتونید بازی کنید

لینک به دیدگاه

تو ریویوهایی که تو یوتیوب دیدم، تمام 1080 ها حتی کارت های مرجع همه تا حدود 2150 اورکلاک می شن

پس جدا از سیستم خنک کننده واقعا فرق اینا و این همه تفاوت قیمت چیه ما که نفهمیدیم

پ.ن:

زوتک امپ اکستریم 1080 که بدون اور بیشترین کلاک رو داره و به نوعی قوی ترین حساب می شه از همه کمتر اور می شه و از 2070 به بالا ثبات نداره !

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، shadow07 گفته است :

سلام یکی دو نفر از دوستان گفتن زیاد 1070 - 1080 زیاد توی 4k خوب نیست 

پس حقیقت داشته. برای FHD  اوکی هست ؟

فکر می کنم 60 فریم با حداکثر تنظیمات در 4 کی اصلا بد نباشه !

1070 رو نمی دونم ولی دوستانتون در مورد 1080 کمی اشتباه گفتن

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، SaeedEminem2 گفته است :

تو ریویوهایی که تو یوتیوب دیدم، تمام 1080 ها حتی کارت های مرجع همه تا حدود 2150 اورکلاک می شن

پس جدا از سیستم خنک کننده واقعا فرق اینا و این همه تفاوت قیمت چیه ما که نفهمیدیم

پ.ن:

زوتک امپ اکستریم 1080 که بدون اور بیشترین کلاک رو داره و به نوعی قوی ترین حساب می شه از همه کمتر اور می شه و از 2070 به بالا ثبات نداره !

این دقیقا حرفی هست که من با فروشنده ها می زنم اونا هم می گن وقتی که می خرن چرا این قیمتا نفروشیم ضمن اینکه خیلی ها نمی دونن این حالت oc که روی کارت ها می زنن میزانی هست که به صورت دیفالت از برنامه گرافیک اورکلاک می شه یعنی عدد بایوس همون gaming هست نه oc چه بسا اگر قراره oc انجام بشه خوب ادم دستی با برنامه afterburner فرکانس می ده دیگه چه کاریه ضمن اینکه حالت oc هم حالت تضمیینی نیست یعنی ممکنه در حالت oc باشن کارت هایی که full stable نمی شن شرکتم مسئولیتی در قبالش ندارن فقط حالت گیم ملاک هست.

هر 50 هرتز در فرکانس بیس هم تقریبا 1 فریم می شه یعنی ته این کارت ها 2 فریم اختلاف هست که اصلا حس نمی شه اختلاف قیمتیشم 10 یا 20 دلار که ایران 400 تا 500 می شه یعنی عملا از بی خبری مردم سو استفاده می کنن.

ضمن تمام این حرف ها oc شدن کاملا شانسی هست یعنی بین دقیقا 1 مدل ممکنه اختلاف بسیار زیادی در oc مشاهده بشه اصلا ربطی نداره که فلان سری حتما باید اینقدر oc بشه مهم میزان خنکی هسته و مهم ترش برد هست که تنها چند سایتم میان حرارت برد هم محاسبه می کنن همین evga ها تا 90 درجه یا بیشترم می رن برای همینم الان گندش در اومده.

در ضمن فرکانس دادن بی voltage اصلا 1 درصد هم خطر نداره جزئی از گارانتیم هست هر چند کارتی که گذاشتم عملا در حد تست استفاده شده دنبال رکورد اینا هم نیستم که oc کنم.

ویرایش شده توسط slash_slash
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mory_num1 گفته است :

وقتی این تاپیک فروشت رو میبینم میخوام سرمو بکوبم به دیوار ?، نزدیک 3 ماه از ورود این کارتها به بازار صبر کردم هر روز هم تو انجمن دنبال دسته دو 1070 گشتم انگار قحطی اومده بود. به محض اینکه یه ماه پیش همین کارت شما منتها مدل گیمینگ بدون پسوند x رو 1900 تومن گرفتم از زمین و هوا کارته 1070 ریخت تو انجمن. من بایوس کارتم رو با نسخه x آپدیت کردم (دقیقا این دو کارت فابریک هم دیگه هستن فقط فرکانسشون فرق میکنه) . خنک کننده رو این سری کارتهای msi فوق العادس و تو تست استرس furmark ( که حتی سری ftw مارک evga تازگی مشخص شده مشکل پیدا میکنن)  به زور به 70 میرسه . تو بازیهای سنگین که دیگه اکثرا روی 66 تا 67 ثابت میمونه .  پیشنهاد میکنم شما که میخوای روی 4k بازی کنی  منتظر 1080 ti بمونی چون قاعدتا قدرتش مثل تایتان پاسکاله و فقط تایتان میتونه از پس 4k بربیاد. فقط انگشت شمار بازیایی مثله بتلفیلد 1 آنقدر بهینه سازیشون خوبه که 1080 میتونه روی 4k فریم خوبی بده. الان با همین کارت 1070 msi همه بازیها روی 1440p با فریم عالی اجرا میشن. 

البته این فقط پیشنهاد بود ، ببخشید اگه طولانی شد. 

بهتره که با msi afterburner دستی تنظیمش کنید چرا که که oc با بایوس فابریک جز گارانتی هست اما دستکاری بایوس شامل گارانتی نمی شه چرا که 1 عده میان محدودیت رو بر می دارن با این کار حالا نمی دونم با بایوس کارت سری مشابه اگر تعویض بشه هم شامل می شه یا نه اما قطعا این کارت بیش از 1607 هم full stable می شه.

کارت بسیار خنکی هست ضمن اینکه بی صداترین کارتیم هست که تا الان مشاهده کردم فن ها در لود 1.200rmp می شن که عملا برای این سایز فن هیچی نیست یعنی عملا اگر فن ها عین کارت های دیگه در دور بالاتر کار می کرد خیلی خنک تر از اینم می شد.

لینک به دیدگاه

سلام،
به قيمت پايه خريدارم
لطفا زمان لازم براى قبول پيشنهاد رو بفرماييد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SaeedEminem2 گفته است :

اره خب همه چیز عدد نیست دوست عزیز 

کارت باید کیفیت داشته باشه, پایداری کامل تو حالت های مختلف

تو این موارد به نظرم کیفیت ایسوس اینجور جاها مشخص میشه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، COMEX گفته است :

.........

ویرایش شده توسط COMEX
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، SaeedEminem2 گفته است :

فکر می کنم 60 فریم با حداکثر تنظیمات در 4 کی اصلا بد نباشه !

1070 رو نمی دونم ولی دوستانتون در مورد 1080 کمی اشتباه گفتن

من زیاد برام فرقی نداره حالا 2k-4k هر چی قدرتش رو توی موتوپ دیدم عالیه . 100درصد 1070 میگیرم پول جور شه 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، 1 Saeed گفته است :

سلام،
به قيمت پايه خريدارم
لطفا زمان لازم براى قبول پيشنهاد رو بفرماييد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام

چنانچه تا صبح ساعت 6 کسی دیگری نباشه به شما تقدیم می شه.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

سلام

دوست عزیز شماره تماس پخ میکنید

پیام شد.

در 4 ساعت قبل، COMEX گفته است :

اره خب همه چیز عدد نیست دوست عزیز 

کارت باید کیفیت داشته باشه, پایداری کامل تو حالت های مختلف

تو این موارد به نظرم کیفیت ایسوس اینجور جاها مشخص میشه

کلا asus giga msi هر 3 برند تایوانی هستن در 1 سطح کیفیت دارن قدیمی ترین اینا هم msi هست. به شخصه منم فن 2 اتیشه asus هستم مخصوصا مادربرد با مودم هاش اما به شرطی که به قیمت باشن اصلا جالبه برام که msi gtx 1000 کلا قیمتش های از این 2 برند بیشترم هست اما در ایران برعکسه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...