رفتن به مطلب

گرمای بیش از حد در کارتهای EVGA FTW 1080 and 1070

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، nima1363 گفته است :

اون مشکلی که RX 480 رفرنس داشت gtx 1070 فاندرز ادیشن هم داشت کارت ازاسلات مین بورد ازاستاندارد مجاز ۷۵ وات که محدودیتشه بیشتر میکشه spikeهای بالاتر از ۷۵وات داره اینو tomshardware هم ثابت کرد توو ریویوش که ظاهرا شما در جریان نیستی منتها چون طرفدارای انویدیا عقده ای شده بودن از سر قضیه مموری ۹۷۰منتظر بهانه بودن تا تلافی کنن این بود که مشکل ۴۸۰ هایلایت شد و خواستن به اندازه دروغ بزرگ انویدیا بولدش کنن در حالیکه اصلا در اون حدو اندازه نبود که مانور میدادن. البته میدیا فقط وظیفشو انجام داد و مشکل رو واکاوی کرد و مطرح کرد اما این طرفدارای زخم خورده  انویدیا بودن که بل گرفتن به محض اینکه خبرش دراومد و مشکل مشخص شد. بعدشم  کاشف به عمل اومد که ۱۰۷۰هم عینا همون مشکلو داره حالا با شدت کمتر.منتها کسی روش مانور نداد هدف این بود که amdسیبل بشه همونطور که طرفدارای amdسر قضیه مموری ۹۷۰ انویدیا رو سیبل کردن

http://www.tomshardware.com/reviews/nvidia-geforce-gtx-1070-8gb-pascal-performance,4585-7.html

متاسفانه در شان بنده نیست بخوام متناسب با ادبیات خودتون پاسخ شما رو بدم!

فقط عرض کنم من نه طرفدار انویدیا هستم و نه ای ام دیِ به قول بعضی از طرفدارانتون کبیـــــــــــر ! دلیلی هم نمی بینم وقتی هر دو کمپانی مذکور + اینتل هر ساله برای جیب مصرف کننده نقشه می کشن طرفدارشون باشم. یه زمانی چندتا طرفدار نچسب انویدیا فضای فروم رو به گند می کشیدند که خوش بختانه شامل قوانین بازدارنده شدند. ان شالا نسبت به برخی فن های AMD هم غربالگری صورت بگیره;)

اما

پسر خوب! دفعه دیگه که لینک دادی اول خودت بخونش ببین چی نوشته :

This is almost exactly where Nvidia’s GeForce GTX 1070 Founders Edition ends up, with spikes well in excess of 75W. They're not particularly dangerous, but can cause audible artifacts if you're using on-board audio on a poorly-designed motherboard.

و اما مشکل 480 رفرنس در چه حدی بود!؟

What this means for AMD is that it cannot display the PCI-Express certification logo on the product or its marketing materials

https://www.techpowerup.com/225081/high-pcie-slot-power-draw-costs-rx-480-pci-sig-integrator-listing

+++

این کامنت رو هم لطفاً کسی نقل قول نکنه. این مثنوی های صد من کاغذ از ما گذشته. شب خوش

لینک به دیدگاه

• ارسال 77
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 32 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

اصلا انویدیا در حدی هست که بخوایم چیزی بهش نسبت بدیم ؟؟؟؟?

توانایی انویدیا در دزدی از مشتریهاش با کم کردن قدرت کارتهاشون با عرضه درایوره .

خدایش هیچ کس جز انویدیا نمی تونست کارتی مثل 780ti رو به این فضاحت بکشونه !!!

...................

دوست عزیز عنوان تاپیک کاملا واضحه . به هیچ وجه قصدی برای بد جلوه دادن انویدیا در کار نبوده .

من این پست شما رو به عنوان شوخی و کل در نظر گرفتم و جواب دادم امیدوارم که قصد شما به حاشیه کشوندن تاپیک نبوده باشه .

موفق باشید

قدرت 780 ti همون مقدار که بود هست  ضعف عمدی در کار نبوده کارت های ای  ام دی بخواط ضعف در درایور عملکرد بدی داشتن بعدا با بهبود درایور عملکرشون بهتر شد از اول هم قدرت خام کارتی مثل 290x از 780 ti بیشتر بود

من علاقه ای به ادامه ی بحث ندارم چون جای این بحث های تکراری تو این تاپیک نیست

ویرایش شده توسط Mahziyar Jafari
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

سلام.
فکر نمیکنم تمام 1080 ها این مشکل رو داشته باشن!

در صورتی که تمام 480 ها به محض ورود اتیش بازی راه انداخته بودن!
در هر صورت کارت 1080 من در بدترین بازی بالای 50 نمیره دماش زیر 45 هست در 99% موارد.

موفق باشید دوستان.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.
فکر نمیکنم تمام 1080 ها این مشکل رو داشته باشن!

در صورتی که تمام 480 ها به محض ورود اتیش بازی راه انداخته بودن!
در هر صورت کارت 1080 من در بدترین بازی بالای 50 نمیره دماش زیر 45 هست در 99% موارد.

موفق باشید دوستان.

مام همینو میگیم ولی دوستان موضوع رو بد متوجه شدن

این مشکل فقط در کارت های EVGA هست شرکت های دیگه تا حالا هیچ گزارشی از مشکل دار بودنشون نبوده

من همیشه طرفدار EVGA بودم ولی این 2 نسل اخیر تمرکزش رو از کارت گرافیک برداشته به نظر میرسه مشکلاتشون از همینه که یهو وارد داستانهای دیگه شدن

نمونه اش کارت کلاسیفید که همیشه تو هر نسلی گل سرسبد کارتهای غیر مرجع بود ولی ببینید چی به روزش آورده EVGA که حتی تا 2050 هم بزور اورکلاک میشه!

اگر عکس های کولرهای بازشده 1080 های بقیه شرکتهارو چک کنید میبینید همگی از ترمال پد استفاده کردن

واقعا حرکت عجیبی بوده از طرف EVGA چه دلیلی داشته که ترمال پد استفاده نکرده!

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Mahziyar Jafari گفته است :

قدرت 780 ti همون مقدار که بود هست  ضعف عمدی در کار نبوده کارت های ای  ام دی بخواط ضعف در درایور عملکرد بدی داشتن بعدا با بهبود درایور عملکرشون بهتر شد از اول هم قدرت خام کارتی مثل 290x از 780 ti بیشتر بود

من علاقه ای به ادامه ی بحث ندارم چون جای این بحث های تکراری تو این تاپیک نیست

ولی من علاقه زیادی به ادامه بحث دارم .

یه پست منحرف کننده توی تاپیک و بعدش عدم علاقه به ادامه بحث اصلا منصفانه نیست .

قدرت خام 290x بیشتر از 780ti هستش قدرت خام 380 چی ؟؟؟ اونم بیشتره ؟؟؟

قدرت خام 970 هم بیشتره ؟؟؟ چرا اون اوایل 780ti با 980 رقابت می کرد ولی بعد از یه مدت اومد زیر 970 ؟؟؟؟

دوست عزیز واقعیت تلخه ، وقتی کاربر با نصب درایور قدیمی تر فریم بیشتر میگیره یعنی چی ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

ولی من علاقه زیادی به ادامه بحث دارم .

یه پست منحرف کننده توی تاپیک و بعدش عدم علاقه به ادامه بحث اصلا منصفانه نیست .

قدرت خام 290x بیشتر از 780ti هستش قدرت خام 380 چی ؟؟؟ اونم بیشتره ؟؟؟

قدرت خام 970 هم بیشتره ؟؟؟ چرا اون اوایل 780ti با 980 رقابت می کرد ولی بعد از یه مدت اومد زیر 970 ؟؟؟؟

دوست عزیز واقعیت تلخه ، وقتی کاربر با نصب درایور قدیمی تر فریم بیشتر میگیره یعنی چی ؟؟؟؟

دوست عزیز این شما بودید که بحث 290 و 780 ti رو شروع کردید! من نظرم رو در مورد تاپیک گفتم شما بحث دیگه ای رو شروع کردید780 سیستم دومم هیچ گونه کاهش پرفرومنسی نداشته واقعا نمیدونم چی بگم به مرور عملکر سری 900 بهتر شد چون اوایل درایور بهینه ای نداشتن بعد از سری 700 بهتر شدن این موضوع هم کاملا واضحه. تا جایی که مشخصه 380 از 780 ti ضعیف تره و فقط توی بازیهای باندل ای ام دی فریم بهتری داره در بیشتر بازی ها 780ti بهتره بحث فریم تایم هم بماند... نیاز به ادامه ی بحث بیخود نیست چون جاش تو ی این تاپیک نیست

وسلام

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، mm65 گفته است :

فقط عرض کنم من نه طرفدار انویدیا هستم و نه ای ام دیِ به قول بعضی از طرفدارانتون کبیـــــــــــر ! دلیلی هم نمی بینم وقتی هر دو کمپانی مذکور + اینتل هر ساله برای جیب مصرف کننده نقشه می کشن طرفدارشون باشم. یه زمانی چندتا طرفدار نچسب انویدیا فضای فروم رو به گند می کشیدند که خوش بختانه شامل قوانین بازدارنده شدند. ان شالا نسبت به برخی فن های AMD هم غربالگری صورت بگیره;)

اما

This is almost exactly where Nvidia’s GeForce GTX 1070 Founders Edition ends up, with spikes well in excess of 75W. They're not particularly dangerous, but can cause audible artifacts if you're using on-board audio on a poorly-designed motherboard.

What this means for AMD is that it cannot display the PCI-Express certification logo on the product or its marketing materials

https://www.techpowerup.com/225081/high-pcie-slot-power-draw-costs-rx-480-pci-sig-integrator-listing

+++

این کامنت رو هم لطفاً کسی نقل قول نکنه. این مثنوی های صد من کاغذ از ما گذشته. شب خوش

اولا کسی مگه به شما تهمت زد دوست من که طرفدار انویدیا هستی ؟!من با به قول شما ادبیات خودم حالا کاری نداریم به مذاق شما خوش میاد یانه یه حرفی زدم نه لزوما خطاب به شما .چیزی هم که گفتم یه فکت بود منتها شما بنظر شاید واقعا طرفدار انویدیا هستی که بهت برخورده من نه طرفدار انویدیا هستم نه amd جمله آخر من کاملا واضح داره اینو میگه در عجبم شما ظاهرا بهش دقت نکردی و طعنه زدی که من طرفدار amdهستم ! اینکه من یه حقیقتو با لحن تند بیان میکنم خطاب به طرفدارای یه برند نه لزوما نشانگر اینه که من طرفدار برند مقابلم نه اینکه دشمن اون برند خاصم صرفا یه فکت بود حالا عذر میخوایم از طرفداران برند انویدیا اگر بهشون برخورد!ثانیا در مورد اون جمله من قشنگ از برم اونو گذاشتم شما که اطلاع نداشتی مطلع شی ! قابل توجه جنابعالی که مشکل ۱۰۷۰هم دقیقا همون هست که ۴۸۰هست شما میتونید نقد tomshardware از rx 480رو مطالعه بفرمایید تا ملتفت شید دقیقا چنین جمله ای رو که شما گذاشتی برا مشکل اون کارت هم ذکر کرده منتقد توی  ریویوش. مشکل یکیه فقط شدتش شاید در مورد rx480یمقدار بیشتر بود وگرنه اون جمله ای که حضرتعالی از تک پاورآپ گذاشتی دقیقا درمورد هردو کارت صدق میکنه وقتی کارت بیشتر از حد مجاز میکشه از اسلات کارت گرافیک یعنی از استاندارد تجاوز کرده حالا بیشتر یا کمترش فرقی نمیکنه تجاوز کرده و شامل اون تبصره میشه  با این استدلال هیچ یک از این دوکارت نمیتونن لوگوی سرتیفیکیشن pci express رو دریافت کنن اگر مصرفشون از حد مجاز اسلات فراتر میره. خطری هم که بخواد این مساله ایجاد کنه برا هر دو در یه حده تقریبا و کلا هم چندان مساله ساز نیست یمقدار کامپوننت های اطراف اسلات گرافیکی  روی بوردمخصوصا چیپ صوتی ممکنه تحت تاثیر این اسپایک ها قرار بگیرن و نویزaudible ایجاد کنن همونطور که اشاره کرده. وگرنه اینکه مثلا مادربرد بخواد بلایی سرش بیاد به این خاطر خیلی امر بعیدو نادریه مگر در مورد مادربردهای خیلی چیپ که از کامپوننتهای بی کیفیت استفاده میکنن که البته چنین کارتهایی هم کلا بعیده روی چنون مادربردهایی نصب بشن

*شما برداشت اشتباه میکنی از حرف من خطاب به خودت میگیری بعد میای تهمت مشابه اون برداشتتو به ما میزنی اونوقت میگی کسی نیاد نقل قول کنه کامنتتو؟! اشتباه برداشت کردی داداش من منظور من شما نبودی دلیلی نداشت من به شما انگ طرفدار انویدیا بزنم...من فقط جمله شما رو نقل قول گرفتم که یه مساله ای رو بگم که فک کردم شما ازش مطلع نیستی همین! کاری هم نداشتم که طرفدار چه برندی هستی یا نیستی. حالا شاید لحن تند من یمقدار توهین آمیز برداشت شده.من از شما و احیانا طرفداران انویدیای فروم عذر میخوام اگر اینطور برداشت شده اما چیزی که من گفتم حقیقت بود حالا ممکنه بعضیها قبول نکنن و این حقم دارن اشکالی هم نداره اصلا

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mahziyar Jafari گفته است :

دوست عزیز این شما بودید که بحث 290 و 780 ti رو شروع کردید! من نظرم رو در مورد تاپیک گفتم شما بحث دیگه ای رو شروع کردید780 سیستم دومم هیچ گونه کاهش پرفرومنسی نداشته واقعا نمیدونم چی بگم به مرور عملکر سری 900 بهتر شد چون اوایل درایور بهینه ای نداشتن بعد از سری 700 بهتر شدن این موضوع هم کاملا واضحه. تا جایی که مشخصه 380 از 780 ti ضعیف تره و فقط توی بازیهای باندل ای ام دی فریم بهتری داره در بیشتر بازی ها 780ti بهتره بحث فریم تایم هم بماند... نیاز به ادامه ی بحث بیخود نیست چون جاش تو ی این تاپیک نیست

وسلام

نظر شما در مورد تاپیک کاملا ناصحیح بود و به بنده به عنوان استارتر تهمت زدید .

نظر دادن تا تهمت زدن کاملا متفاوته شما لطف کن یا به من نشون بده کجا خواستم کم کاری EVGA رو گردن انویدیا بندازم یا اون پست رو ویرایش کن .

در مورد 780ti بحث زیاده اما من هم نمی خوام توی این تاپیک بهش بپردازم . این بحث بمونه برای یه جای دیگه

با تشکر .

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، mm65 گفته است :

اما

+++

در مورد لحن صحبت کاربر nima1363 من نظری ندارم و به بنده مربوط نمیشه اما در مورد  قسمت قرمز رنگ

کمال بی انصافیه که برای مشکل کارت 480 از یه منبع لینک بزارید برای مشکل 1070 از یه منبع دیگه !!!

لحن صحبت techpowerup ( یا همون nvidipowerup ) برای کارتهای انویدیا کاملا جانب دارانه هست .

ضمنن اگر حوصله بحث ندارید اصلا وارد بحث نشید .

این که پست بدید و انتظار داشته باشید بی جواب بمونه انتظار کاملا نادرستیه

ممنون .

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

نظر شما در مورد تاپیک کاملا ناصحیح بود و به بنده به عنوان استارتر تهمت زدید .

نظر دادن تا تهمت زدن کاملا متفاوته شما لطف کن یا به من نشون بده کجا خواستم کم کاری EVGA رو گردن انویدیا بندازم یا اون پست رو ویرایش کن .

در مورد 780ti بحث زیاده اما من هم نمی خوام توی این تاپیک بهش بپردازم . این بحث بمونه برای یه جای دیگه

با تشکر .

به خواطر ابهام در پست دوستان بعضی ها برداشت کرده بودن که تمام کارت های انویدیا این مشکلو داره  فکر میکردن که مقصر مشکل کارت های EVGA انویدیاست قصد تهمت زدن به کسی رو نداشتم

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Mahziyar Jafari گفته است :

بعضی از دوستان به اشتباه برداشت کرده بودن که تمام کارت های انویدیا این مشکلو داره و فکر میکردن که مقصر مشکل کارت های EVGA انویدیاست قصد تهمت زدن به کسی رو نداشتم

موفق باشید.

ممنون

موفق باشید

لینک به دیدگاه

این تاپیک برای اطلاع رسانی هست یا برای کل کل طرفدارهای  nvidia و amd ؟ بسه بابا ترو خدا هرکی  هرچی دوست داره بگیره چرا میخواین نظرتون رو تحمیل کنید به هم من هم از انویدیا خوشم میاد هم amd ولی همیشه با کارت های nvidia خیلی بیشتر از amd حال کردم اما هردو نقاط قوت و ضعفی دارند هرکی سلیقه ای داره هرکی از یه برند خوشش میاد هرکی هم ازاده هرچی  میخواد بخره همشونم عالین موفق باشید 
جای کل کل هم سعی کنید پیرامون موضوع تاپیک بحث کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

در مورد لحن صحبت کاربر nima1363 من نظری ندارم و به بنده مربوط نمیشه اما در مورد  قسمت قرمز رنگ

کمال بی انصافیه که برای مشکل کارت 480 از یه منبع لینک بزارید برای مشکل 1070 از یه منبع دیگه !!!

لحن صحبت techpowerup ( یا همون nvidipowerup ) برای کارتهای انویدیا کاملا جانب دارانه هست .

ضمنن اگر حوصله بحث ندارید اصلا وارد بحث نشید .

این که پست بدید و انتظار داشته باشید بی جواب بمونه انتظار کاملا نادرستیه

ممنون .

بنده یادم نمیاد درباره لحن ایشون از شما نظری خواسته باشم! نیازی هم نیست ادای آدم های منطقی رو در بیارید. چند تا AMDفن هستند که کلاً حاشیه سازی رو خیلی می پسندند یکیشون خود شما هستید. اون دو نفر دیگه هم بعض شما نباشه خیلی مشهور هستند;)

اصولاً بحث کردن با طرفداران الترا و فن بوی ها بی فایده است.انویدیا و AMD . رئال و بارسا . آبی و قرمز. تا امروز این طرفداری ها و کل کل ها به جایی نرسیده امروز هم فکر نمیکنم اتفاق خاصی بیوفته...

تا همین جا هم تاپیک رو به بیراهه کشیدند. بسه

ایشون یک لینک دادند که خودشون هم مطالعه نکرده بودند بنده هم لینک دادم بیشتر ملتفت شوند. حالا مشکلی با تک پاورآپ دارید با خودشون مطرح کنید.

اینکه من حوصله دارم با فن های سهامدار نما بحث کنم یا خیر؟ به شما ارتباطی نداره.تجربه بهم میگه این کارو نکنم.شما هم سعی نکنید دیگران رو قضاوت کنید یا ادای مدیران رو در بیارید.

روز خوش

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mm65 گفته است :

بنده یادم نمیاد درباره لحن ایشون از شما نظری خواسته باشم! نیازی هم نیست ادای آدم های منطقی رو در بیارید. چند تا AMDفن هستند که کلاً حاشیه سازی رو خیلی می پسندند یکیشون خود شما هستید. اون دو نفر دیگه هم بعض شما نباشه خیلی مشهور هستند;)

اصولاً بحث کردن با طرفداران الترا و فن بوی ها بی فایده است.انویدیا و AMD . رئال و بارسا . آبی و قرمز. تا امروز این طرفداری ها و کل کل ها به جایی نرسیده امروز هم فکر نمیکنم اتفاق خاصی بیوفته...

ایشون یک لینک دادند که خودشون هم مطالعه نکرده بودند بنده هم لینک دادم بیشتر ملتفت شوند. حالا مشکلی با تک پاورآپ دارید با خودشون مطرح کنید.

اینکه من حوصله دارم با فن های سهامدار نما بحث کنم یا خیر؟ به شما ارتباطی نداره.تجربه بهم میگه این کارو نکنم.شما هم سعی نکنید دیگران رو قضاوت کنید یا ادای مدیران رو در بیارید.

روز خوش

شما میاید نظر میدید و میگید کسی جواب نده !!! ( پیامبر خدا هم که قرآن رو برای مردم آورده چنین حرفی نزده ) خب این درست نیست . وقتی شما در مورد نظر دیگران و صحبتهاشون اظهار نظر می کنید بقیه هم حق دارن همین کار رو انجام بدن

شما لینک دادید بنده هم گفتم اون لینک به درد نمی خوره چون لحن و نظر هر کدوم از سایتها متفاوته و سایت انویدیا پاور آپ هم که تکلیفش مشخصه .

حالا هم کسی مجبورتون نکرد حرفی بزنید اما اگر حرفی زده بشه حتما جواب داده میشه ( علاقه ای به بحث ندارید درش شرکت نکنید )

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوست عزیز big vulture بنده جایی ازتون جانبداری کردم چون دوستان حرفشون در برابر بحث با شما منطقی نبوده

ولی شما دیگه دارید زیاده روی میکنید در مورد طرفداری از برند مورد علاقتون. (خواهشا نیا بگو مگه شما مدیرید.)

اگه techpowerup رو انویدیا پاورآپ میدونی چرا خودت یه سایت amd big vulture نمیزنی و فقط هم ای ام دی فن رو داخل سایت راه بدید!

به خدا بده بحث علمی و منطقی رو به سمت چیزی که دوست دارید بکشونید و تاکید داشته باشید

بله من هم در مورد انصاف amd نسبت به انویدیا اعتقاد دارم و انویدیا مشتری ثروتمند پسنده.

ولی قرار نیست ضعف و اشتباهات هر دوبرند رو علم کنید برای همدیگه. چیش به ما میرسه.

جای اینکه انقدر همدیگه رو بکوبید همدیگه رو راهنمایی کنید که بعد از تحقیق خرید کنند تا مشکلات کارت ها مشخص بشه

amd و nvidia هردوشون در طول تاریخ فعالیتشون اشتباهات داشتن

چقدر نفاق تو این سرزمین زیاد شده

احترام بزارید به میتی کومان

نه ببخشید به علایق همدیگه

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

اصن دارید اینهمه سروصدا میکنید از دوستان تو فروم که ftw دارن کسی تابحال به مشکل برخورده؟ اصن کسی ftw خریده؟

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است :

سلام

دوست عزیز big vulture بنده جایی ازتون جانبداری کردم چون دوستان حرفشون در برابر بحث با شما منطقی نبوده

ولی شما دیگه دارید زیاده روی میکنید در مورد طرفداری از برند مورد علاقتون. (خواهشا نیا بگو مگه شما مدیرید.)

اگه techpowerup رو انویدیا پاورآپ میدونی چرا خودت یه سایت amd big vulture نمیزنی و فقط هم ای ام دی فن رو داخل سایت راه بدید!

به خدا بده بحث علمی و منطقی رو به سمت چیزی که دوست دارید بکشونید و تاکید داشته باشید

بله من هم در مورد انصاف amd نسبت به انویدیا اعتقاد دارم و انویدیا مشتری ثروتمند پسنده.

ولی قرار نیست ضعف و اشتباهات هر دوبرند رو علم کنید برای همدیگه. چیش به ما میرسه.

جای اینکه انقدر همدیگه رو بکوبید همدیگه رو راهنمایی کنید که بعد از تحقیق خرید کنند تا مشکلات کارت ها مشخص بشه

amd و nvidia هردوشون در طول تاریخ فعالیتشون اشتباهات داشتن

چقدر نفاق تو این سرزمین زیاد شده

احترام بزارید به میتی کومان

نه ببخشید به علایق همدیگه

گوشه ذهنم داشتم که تاپیک بزنم در مورد سایتهایی که ریویو می نویسن از جمله همین پاور آپ .

اما محدوده اطلاعاتیم محدوده و نیاز به کمک دارم ولی این تاپیک میتونه یکی از بهترین تاپیک های لیون بشه  .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ممنون

فقط  اگه برتری برندی بر دیگری هست با ارامش و لحن خوب دوستان رو توجیح کنیم

شما هم خیلی داری حرص میخوری^_^

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، optimus گفته است :

اصن دارید اینهمه سروصدا میکنید از دوستان تو فروم که ftw دارن کسی تابحال به مشکل برخورده؟ اصن کسی ftw خریده؟

مسئله صرفا سر این مشکل نیست .
 این اطلاع رسانی ها وظیفه اخلاقی کسانی که از مشکل این کارتها اطلاع دارن که به بقیه اطلاع بدن تا با خرید این کارتها متحمل ضرر نشن .

توی مملکتی که مردم به ریال پول در میارن اما به دلار خرید میکنن و شرکتهای بزرگ حضور مستقیم ندارن و وارد کننده ها تا بتونن گرون فروشی می کنن و گارانتی ها از زیر بار مسئولیت شانه خالی می کنن این موضوع هزار برابر مهم میشه .

لینک به دیدگاه

البته که موضوع مهمیه. من خودم تصمیم داشتم 1070 ftw بخرم. تقریبا داشتم میخریدم که یه مورد ایسوس خوش قیمت گیرم اومد گرفتم. حالا فک کنید اینهمه هزینه برای کارت گرافیکی که همچین مشکل بزرگی داره و ساپورت گارانتیشم معلوم نیست چطوره چه فاجعه ای میشد. این که پرسیدم کسی از این سری کارت خریده یا نه دلیلش این بود که ببینیم واقعا این مشکل چقدر حاده؟ شامل همه کارتهای ftw شده یا فقط تعداد خاصی به این مشکل برخوردن؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، optimus گفته است :

البته که موضوع مهمیه. من خودم تصمیم داشتم 1070 ftw بخرم. تقریبا داشتم میخریدم که یه مورد ایسوس خوش قیمت گیرم اومد گرفتم. حالا فک کنید اینهمه هزینه برای کارت گرافیکی که همچین مشکل بزرگی داره و ساپورت گارانتیشم معلوم نیست چطوره چه فاجعه ای میشد. این که پرسیدم کسی از این سری کارت خریده یا نه دلیلش این بود که ببینیم واقعا این مشکل چقدر حاده؟ شامل همه کارتهای ftw شده یا فقط تعداد خاصی به این مشکل برخوردن؟

فقط همون مدل از evga مشکل دارن .

مشکل جدیه البته به این معنا نیست که راه حل نداشته باشه . با یه پد حرارتی یا افزایش سرعت فن مشکل تا حدود زیادی مرتفع میشه .

اما وقتی برندهای معتبر دیگه هم هست چرا روزه شک دار ؟؟؟

لینک به دیدگاه

درسته ولی evga کیفیت و قیمت منطقی رو با هم داشت. نه مثل بعضی برندها با قیمتهای عجیب و غریب. ولی با اتفاقی که افتاده وجهه evga کمی خدشه دار شده.

لینک به دیدگاه

بحث و جدلش برای ما هست ، پولش میره تو جیب nvidia و amd و دلالا

من که عمرمو سر بحث الکی نمیزارم.

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mm65 گفته است :

روز خوش

اعضا خودشون صاحب عقل و شعورن من لب ترکنم میفهمن سطح مطالعم چقدر هست یا فن سهام دار نما هستم یا نه خیلیها هم تو این فروم با من آشنا بودن قبلا که فعال بودم میدونن چند مرده حلاجم یا وقتی یه حرفی میزنم در موردش مطالعه کردم یا نه

http://www.tomshardware.com/reviews/amd-radeon-rx-480-polaris-10,4616-9.html

With peaks of up to 155W, we have to be thankful they're brief, and not putting the motherboard in any immediate danger. However, the audio subsystems on cheaper platforms will have a hard time dealing with them. This means that the "you can hear what you see" effect will be in full force during load changes; activities like scrolling may very well result in audible artifacts.

اون جمله ای که جداکردی گذاشتی از ریویوی tomshardware دقیقا این معادلشه که همون منتقد توی ریویوی rx 480هم بیانش کرده اما شما اومدی جداش کردی بعنوان سند عدم مطالعه من و برهان نقض حرفم مطرحش کردی ! بعد اومدی یه جمله از سایت تک پاورآپ گذاشتی که من البته باهاش هیچ مشکلی ندارم اما مشکل شما اینه که حرف منو نگرفتی یا بهردلیل نمیخوای متوجه بشی من دارم به شما عرض میکنم تجاوز از استاندارد تجاوزه فرقی نمیکنه اون تبصره تک پاورآپ شامل gtx1070 مدل فاندرز هم میتونه بشه چون بهرحال اونم اسپایک های بالاتر از ۷۵وات داشته تو تست ولو با شدت کمتر.

ضمنا داداش من شما خودتی که داری درباره دیگران قضاوت میکنی بی پرده داری انگ فن سهام دار نما به ما میزنی بعد میای به یه کاربر دیگه که به برخوردت منتقده میگی درباره دیگران قضاوت نکنین! ما درباره شما قضاوت نکردیم حرف حساب زدیم اونایی هم که باید متوجه بشن شدن 

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...