رفتن به مطلب
  • 0

کمک در تعمیر گوشی

woooo639
 اشتراک گذاری

سوال

سلام دوستان یه گوشی lg g flex 2 دارم که نتش پریده بود فلش کردم 100% شد فلش بعد بوت دیگه روشن نمیشه تعمیر کار کار درست و حرفه ای تهران سراغ دارید؟؟ تشکر

لینک به دیدگاه

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

?

????? anyone?????

ویرایش شده توسط woooo639
لینک به دیدگاه

• 1

سلام .

ببر خود نمایندگی اصلی . مدیا هست . از نظر ابزار و نرم افزار  از بقیه جاها بهتر هستن .

لینک به دیدگاه

• 0

تشکر بابت پاسخ و خداقوت

بنده که از گارانتی خیری ندیدم ماتریس ..سیب زرد  با اینکه بچه های لیون منو فرستادن هم باز منو 5 بار رفت و اورد و اخر برام با یه مدل بالاتر عوض کردن تفاوت قیمتش رو هم نقد گرفتن  ولی با مانده گارانتی جنس قبلی گارانتیش کردن  خجالتم نکشیدن .. مدیا پردازش هم که زیاد جالب نبود

لینک به دیدگاه

• 1

نمیگم از خدمات گارانتیشون استفاده کنی. میتونی با هزینه انجام بدی.  منتها اونها از نظر تجهیزات وضعیت بهتر میشه پیگیری کرد. من هر بار گوشی دادم بیرون تعمیر ، درست شد ، ولی یه مشکل دیگه براش ایجاد شد . هیچ وقت دیگه گوشی مثل اولش نشده . چند بار برام پیش اومده .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...