رفتن به مطلب

کارت گرافیک و CPU شما چیست ؟

اشتراک گذاری

از چه کارت گرافیک و CPU استفاده می کنید ؟  

1597 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کارت گرافیک شما چیست ؟

2. 2. CPU شما چیست ؟

Recommended Posts

کلا باید همه ما سیستم هامون رو بزاریم جلوی اینه تا قدرتش چند برابر بشه  :laughing:

i7 2600k 3.4

570GTX asus

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

Intel Core i7 6700K 4.0GHz

Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming

ویرایش شده توسط AmirrezASe7eN
لینک به دیدگاه

i5 6500

intel hd 530 (البته فعلا)

میخوام یه msi 1060 gaming x بگیرم ولی با این قیمت ها اصلا نمیشه حداقل باید یه 200-300 تومنی افت قیمت پیدا کنن گرچه بازم گرون هستند

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

i7 6700K 0 - Gigabyte GTX770 OC WF3 .

دوستان با این کارت الان راحت بازی های روز رو میتونم 1080 High 60 Fps اجرا کنم . ولی 2 گیگ رم گرافیکی داره . به نظرتون صبر کنم 1080TI بیاد و بعدش یه صفایی بهش بدم ؟ یا برم سراغ 970 ؟

لینک به دیدگاه

i7 6700K 0 - Gigabyte GTX770 OC WF3 .
دوستان با این کارت الان راحت بازی های روز رو میتونم 1080 High 60 Fps اجرا کنم . ولی 2 گیگ رم گرافیکی داره . به نظرتون صبر کنم 1080TI بیاد و بعدش یه صفایی بهش بدم ؟ یا برم سراغ 970 ؟

970 فقط یک رده بهتر از 770 هست، خیلی بهتر شدنش محسوس نیست، برای اینکه تفاوتو متوجه بشین، بهتره 1060 یا 1070 انتخاب کنید، که البته اگر دسته دوم میخواهید باید دنبال 980 و 980ti باشید.
لینک به دیدگاه

AMD Phenom II X4 965

MSI 9600GT 2GB 

BenQ 27" Full HD

عاغا شاید باورتون نشه ولی با همین گرافیک GTA V رو با 70% تنظیمات 30 فریم بازی می کنم ! ساخت 9 سال پیشه !

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

تغییری در سیستم ام ایجاد کردم به این صورت که  پردازنده : Intel Core i7 6900K را خریداری کرده و به جای COREI7 5930K .

لینک به دیدگاه

سی پی یو:  Core i7 6700 K - 4 ghz

کارت گرافیک:  MSI  Geforce  GTX1080  Gaming X

البته کارت گرافیک رو کمتر از دو هفته هست خریدم --- کارت گرافیک قبلی من Asus Geforce 780 DCII OC بود که حدود سه سال باهاش کار کردم

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلام دوستان یه سوال دشتم کارت گرافیگ تو کیفیت فیلم تاثیر داره یا نه من میخوام یه کارت بگیرم تا حدود دو میلیون بیشتر برای فیلم و سریال و اخر بازی مانیتورم  وایو سونیک 22 فول هست  چی پیشنهاد میدین 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه سوال دشتم کارت گرافیگ تو کیفیت فیلم تاثیر داره یا نه من میخوام یه کارت بگیرم تا حدود دو میلیون بیشتر برای فیلم و سریال و اخر بازی مانیتورم  وایو سونیک 22 فول هست  چی پیشنهاد میدین 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...