رفتن به مطلب

افزایش قیمت ناگهانی 6800k و ...

Recommended Posts

دَرِ گمرک رو گل بگیریم سنگین تره

لینک به دیدگاه

بالاخره جمهوری اسلامی ایران باید با امریکای جهان خوار یه فرقی داشته باشه . نمیشه که اگر قیمت های اونا افت داشته باشه ما هم افت داشته باشیم . ما باید گرون کنیم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این بازار بهانه جوی ایران رو که می بینم ,یاد داستان اون کسی میوفتم که رفت داروخانه و گفت میخ دارید؟...

بنا باشه جنس رو گرون کنن می کنن . این حرفها بهانه است.

هفته قبل بود رفته بودم بازار رضا وارد مغازه می شدم و قیمت قطعه ای رو می پرسیدم طرف جواب می داد این قیمتی که میگم برای همین لحظه است! از مغازه بری بیرون و دو مرتبه وارد بشی ممکنه قیمت فرق کنه اونوقت از دست ما ناراحت نشی! گفتم ناراحتی نداره نهایتاً نمی خرم! مگه در این ورود و خروج بنده از مغازه شما چه اتفاق مهمی قراره بیوفته که قیمت عوض شه؟! اکثراً با لبخند مذبوحانه ای جواب می دادن که خوب چه کاریه ؟ اگه لازم داری بخر دیگه!

تورمی که من می بینم حاصل توهم و تطمیع مغازه دار و قشر دلاله عملاً اتفاق خاصی نیوفتاده و خیلی فرق داره با اون بازار لحظه ای سال 91 ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، mm65 گفته است :

این بازار بهانه جوی ایران رو که می بینم ,یاد داستان اون کسی میوفتم که رفت داروخانه و گفت میخ دارید؟...

بنا باشه جنس رو گرون کنن می کنن . این حرفها بهانه است.

هفته قبل بود رفته بودم بازار رضا وارد مغازه می شدم و قیمت قطعه ای رو می پرسیدم طرف جواب می داد این قیمتی که میگم برای همین لحظه است! از مغازه بری بیرون و دو مرتبه وارد بشی ممکنه قیمت فرق کنه اونوقت از دست ما ناراحت نشی! گفتم ناراحتی نداره نهایتاً نمی خرم! مگه در این ورود و خروج بنده از مغازه شما چه اتفاق مهمی قراره بیوفته که قیمت عوض شه؟! اکثراً با لبخند مذبوحانه ای جواب می دادن که خوب چه کاریه ؟ اگه لازم داری بخر دیگه!

تورمی که من می بینم حاصل توهم و تطمیع مغازه دار و قشر دلاله عملاً اتفاق خاصی نیوفتاده و خیلی فرق داره با اون بازار لحظه ای سال 91 ;)

از ماست که برماست...

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

بهتر بود عنوان تاپیک را میزدین :

افزایش قیمت ناگهانی 6800k

من عنوان تاپیک را که دیدم فکر کردم منظور شما اینه که تعداد این پردازنده در بازار زیاد شده :o

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، EhsanCPU گفته است :

سلام دوست عزیز

بهتر بود عنوان تاپیک را میزدین :

افزایش قیمت ناگهانی 6800k

من عنوان تاپیک را که دیدم فکر کردم منظور شما اینه که تعداد این پردازنده در بازار زیاد شده :o

راست می گید . خیلی متشکرم

لینک به دیدگاه

خوبه حالا من سیستمم رو بستم وگرنه الان نمیتونستم سیستم بگیرم

اوایل خرداد بازار قطعات نسبت به الان و یکی دو سال گذشته به حداقل خودش رسیده بود و من بهترین موقع خریدم

لینک به دیدگاه

نمیدونم با این بالا و پایین کردن قیمت ها میخوان به چی برسن این پولها خوردن نداره اخرش هزارتا مرض میشه براتون 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...