رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، farhadii گفته است :

به نظرم گرین وارد  کنه بیشتر به نفع مصرف کنندست

گرین  با انصاف تره

آره مشخصه با قیمت سایر محصولاتش کیسو پاور و گرافیک ا م اس آی ... !!! فعلاً که روی ماتریکسو سفید کرده

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

با توجه به بنچمارکها و واردکنندگان عزیز بنظرم همون 2500k خودمو نگهدارم خیلی هم خوبه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Nima2007 گفته است :

درود

با توجه به بنچمارکها و واردکنندگان عزیز بنظرم همون 2500k خودمو نگهدارم خیلی هم خوبه ?

با توجه به بنچمارک ها کار ای ام دی خیلی خوب بوده و دقیقا به همین دلیل وارد کننده نسبتا محترم حسابی حال می کنه .

بدبختی بزرگتر از این نمیشه که به عنوان یه طرفدار سرسخت ای ام دی نمیتونم از کارهای خوبش خوشحال باشم چون میدونم که درنهایت چیزیش به من نمیرسه .?

................................................................................................................................

................................................................................................................................

دوستان بهتره  بحث در مورد قیمت احتمالی و مواردی از این دست رو تموم کنیم تا هم حرص نخوریم هم تاپیک از بحث اصلی منحرف ( و خدای نکرده بسته ) نشه . صد البته بحث در مورد پرفومرمنس در برابر دلار یه بحث مهمه هستش و حتما در آینده هم بهش خواهیم پرداخت . اما به قیمت در ایران نمی پردازیم که فایده نداره .?

ممنون از همه دوستان که درک می کنن .?

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

با توجه به بنچمارک ها کار ای ام دی خیلی خوب بوده و دقیقا به همین دلیل وارد کننده نسبتا محترم حسابی حال می کنه .

بدبختی بزرگتر از این نمیشه که به عنوان یه طرفدار سرسخت ای ام دی نمیتونم از کارهای خوبش خوشحال باشم چون میدونم که درنهایت چیزیش به من نمیرسه .?

دوستان بهتره  بحث در مورد قیمت احتمالی و مواردی از این دست رو تموم کنیم تا هم حرص نخوریم هم تاپیک از بحث اصلی منحرف ( و خدای نکرده بسته ) نشه . صد البته بحث در مورد پرفومرمنس در برابر دلار یه بحث مهمه هستش و حتما در آینده هم بهش خواهیم پرداخت . اما به قیمت در ایران نمی پردازیم که فایده نداره .?

ممنون از همه دوستان که درک می کنن .?

اینکه در خارج کشور پرفومنس به قیمتش عالیه شکی نیست اما در ایران تاحالا من یکی همچین چیزی ندیدم!!!!

بقولی یکی از دوستان با حلوا حلوا کردن دهن که شیرین نمیشه! همین 480 رو من اخرش از روی ناچاری بعد از 4-5 ماه با قیمت گرونتر از 1060 در زمان خریدم گرفتم، در صورتی که 1060 اولش 2 تومن قیمت خورد اما 480 همین 1300 بود الان 1060 ببین زیر این 480 قیمت خورده کجای دلم بزارم این حرف هارو آخه این چه وضع انسانیت هست، خیلی داغونه اقتصاد و نظارت تو مملکت ما دلمون به چی خوشه اینجا!!! ¬¬

لینک به دیدگاه

با توجه به این  بنچمارک ها

دوستان   خوشحال اعلام کنم که     دوره  i7   اینتل با چهار هسته و 8 ترید  همینجا  تمام شد    

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

الان من یه نگاهی به نرخ های 6850k، 7900k، RX 480dual fan انداختم. با چشم پوشی از کارکرد عملی پردازنده ها و اندازه ی درخواست و رقیب، نکته ی جالب اینکه نرخ گذاری اون ها در بازار داخلی یا برپایه ی ارز مبادله ای انجام شده یا ارز آزاد.

برای نموه، 6850 اینک با 600 دلار به 2400 نرخ خورده در حالی که با نرخ ارز آزاد باید 3 تومن باشه. تاریخچه ی نرخگذاری اون هم نشون میدن چندان از این فرمول فاصله نگرفته.

در برابر، سخت افزارهایی با نرخ جهانی ارزان تر، با دلار 4 تومن ارزیابی میشن. برای نمونه، گرافیک 480 با 220 دلار نرخ جهانی، با نرخ 1100 نرخ گذاری شده که بازهم پیشینه ی نرخگذاری نشون میده از این فرمول بیگانه نبوده-البته جز یه فاصله ی یکی دو ماهه که دلار به بالای 4 تومن رسید-

همینجور 6900 که اینک در سایت معتبر   newegg هزارو پنجاه دلار نرخ خورده،

برای همین، برآورد من اینکه 1800x در بازار ایران دو میلیون تومان ارزش گذاری میشه و 1600x یک میلیون و سیصد و 1100، ششصدو پنجاه

لینک به دیدگاه

اگه بنچمارک ها درست باشه . مخصوصا اینکه ای ام دی سابقه ی خوبی درباره بنچمارک های قبل عرضه نداره . به نظرم پیشرفت خیلی خوبی کرده . فقط امیدوارم نتایج گیم هم خوب باشه . چون معمولا افراد برای گیم سیستم جمع می کنن .

لینک به دیدگاه

نتیجه ی تست Cinebench R5 پردازنده ی  1600x

AMD-Ryzen-5-1600X-Benchmarks-Leak-Cinebench_2.jpeg.afd27b970a57d0a59d543b2f682ac0b7.jpegAMD-Ryzen-5-1600X-Benchmarks-Leak-Cinebench_1.jpeg.4e6da02266a746030216b56371bff3af.jpeg

AMD-Ryzen-5-1600X-Cinebench-R15-Benchmark-Leak.thumb.png.c726c0de901211e96d45acf330ba65e7.png

البته از احتمال دروغین بودن بنچمارک ها در بازار داغ گمانه زنی ها نباید گذشت

ویرایش شده توسط sorena6680
لینک به دیدگاه

AMD Ryzen 7 1800X 8 Core CPU Benchmarks Leaked

http://wccftech.com/amd-ryzen-7-1800x-8-core-benchmarks/

single core

AMD-Ryzen-7-1800X-Single-Threaded-Benchm

multi core with 3.6 GHz clock speed

AMD-Ryzen-7-1800X-CPU-Mark-Compression-B

AMD-Ryzen-7-1800X-CPU-Mark-Floating-Poin

AMD-Ryzen-7-1800X-CPU-Mark-Integer-Math-

ادامه :http://wccftech.com/amd-ryzen-7-1800x-8-core-benchmarks/

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، 303 گفته است :

AMD Ryzen 7 1800X 8 Core CPU Benchmarks Leaked

http://wccftech.com/amd-ryzen-7-1800x-8-core-benchmarks/

single core

AMD-Ryzen-7-1800X-Single-Threaded-Benchm

multi core with 3.6 GHz clock speed

AMD-Ryzen-7-1800X-CPU-Mark-Compression-B

AMD-Ryzen-7-1800X-CPU-Mark-Floating-Poin

AMD-Ryzen-7-1800X-CPU-Mark-Integer-Math-

ادامه :http://wccftech.com/amd-ryzen-7-1800x-8-core-benchmarks/

نکته ی برجسته اینکه در این تست ها، 1800 با HDD تست شده و دیگر پردازنده ها با SSD

لینک به دیدگاه

به نظرم اینتل قراره با این اوصاف به فنا بره و حسابی قراره به زحمت بیافته

همچنین اگه ای ام دی بتونه با وگا توی گرافیک هم روی دست انویدیا رو از نظر قیمت و قدرت بیاره یه انقلاب کامل رو شاهد خواهیم بود

ویرایش شده توسط 303
لینک به دیدگاه

نتایج عالیه ماشاالله  . امیدوارم بعد عرضه پردازنده تو ذوقمون نخوره و این تست ها صحیح از آب در بیاید:) مخصوصا منتظر نتایج گیم هستم اونجا خوب ظاهر بشه واقعا یه انتخاب خوب میشه در نظر گرفت و فروش بسیار خوبی خواهد داشت.

لینک به دیدگاه

AMD Ryzen 1600X $260 New Benchmarks, Matches Intel’s $430 i7 6800K

le19ukrh7ogy.thumb.jpg.1a3145812ba76c8fda46c7db0ebe6b00.jpg

AMD-Ryzen-5-1600X-Cinebench-R15-Multi-threaded-benchmark.thumb.jpg.abf63dbcbaa8390eb93960a8c854f46d.jpg

AMD-Ryzen-3DMak-Fire-Strike-Physics-Score-WM.thumb.jpg.13f3e024d0fc5132a706b02060ab028e.jpg

منبع :

http://wccftech.com/amd-ryzen-1600x-cinebench-r15-performance-confirmed/

.

لینک به دیدگاه

اینم از guru3d.com :

AMD Ryzen 5 1600X Cinebench R15 Score Close To Intel Core i7 6800K

http://www.guru3d.com/news-story/amd-ryzen-5-1600x-cinebench-r15-score-close-to-intel-core-i7-6800k.html

.

لینک به دیدگاه

من خیلی خیلی منتظرم بنجمار های 1400x رو ببینم

راستی دوستا توی این نسل کدوم ها ضریب بسته هستن کدوم ها باز؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 27 دقیقه قبل، ATER گفته است :

فعلا گفته شده تمام پردازنده های این نسل قابلیت اورکلاک دارند. حالا با ضریب بسته یا باز اورکلاک میشن.

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، ATER گفته است :

همه unlock اصن نداره ضریب بسته نداره.

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، HeX گفته است :

فعلا گفته شده تمام پردازنده های این نسل قابلیت اورکلاک دارند. حالا با ضریب بسته یا باز اورکلاک میشن.

یعنی از black؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، ATER گفته است :

یعنی از black؟

فکر نمی کنم نامگذاری ها مثل قدیم باشه.

دوستمون هم که میگه ضریب بسته اصلا نداره. 

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، HeX گفته است :

فکر نمی کنم نامگذاری ها مثل قدیم باشه.

دوستمون هم که میگه ضریب بسته اصلا نداره. البته اگر منبعش رو میداد بهتر میشد مطالعه کرد.

منظورم این بود که از bus speed اور میکنن مثل حرکتی که توی سری sky اینتل مردم میزدن؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...