رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، alireza fattahi گفته است :

آقا ما امسال بعد بازی کردن این god of war دیگه هچکدوم از بازیا بدلمون ننشست حتی رد دد2.  اساسین و تامب رایدر و بتلفیلدم که بکنار.  یکم هیتمن2 فارکرای5 برام جذاب بودن فقط. شایدم داریم پیر میشیم دیگه بازیا حال نمیدن

سلام

من GOW رو بازی نکردم چون کنسول ندارم اما من این حس برام بعد از اسکایریم پیش اومده بود از موقع ریلیزش که فکر کنم 2011-2012 بود تا وقتی که ویچر 3 اومد و بعد از اون هم همین حس دوباره اومد و چیزهایی مثل فارکرای 5 و اسسین کرید اوریجینز و چندین بازی دیگه رو صرفا برای پر کردن وقت بازی کردم... اگه علاقه اصلیم شبیه ساز های رانندگی و مسابقات این مدلی نبود و همیشه عناوین خوبی در دسترس نمیبودن (مثل iracing و rFactor2 و assetto corsa  و assetto corsa competizione و سری f1 2017 و F1 2018 ) از شدت حوصله سر رفتگی مرده بودم بعد از ویچر :D

راستش فکر نکنم از پیری باشه... انصافا بیش از نیمی از بازی های جدید به شدت کم عمق هستن از لحاظ بار هنری و داستانی و گیمپلی و صرفا یه چیزی رو سر هم میکنن که به Safe ترین حالت ممکن به یک فروش منطقی از دید خودشون برسه با کمترین زحمت.... با اینکه همیشه از یوبیسافت و اسسین کرید بدم میومد اما واقعا جز شرکت های معدودی بوده که جرات کرده یه ذره فرمول بازی های اصلیش رو عوض کنه و به اصطلاح محافظه کارانه عمل نکنه مخصوصا در اسسین کرید در اوریجینز و اودیسه که عملا پس و پیش هم هستن از لحاظ داستانی... اما فارکرای جدید رو کاملا از همون فارکرای 5 داره بر میداره هم محیطش هم پیش درامد داستانش و گیم پلی و گان پلی و همه چیزش و فقط گرفته رنگهارو عوض کرده با شخصیت ها

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

ویدیویی ک نشون میده احتمال داره rd 2  برایه pc هم منتشر بشه .... 

https://gamefa.com/522885/red-dead-redemption-2-gameplay-leak-confirms-pc-version-graphical-settings-revealed/

ویرایش شده توسط nightwolf
لینک به دیدگاه

70.thumb.jpg.3b3a019745b85402c5acc2060957cb4b.jpg

سیستم مورد نیاز بازی Mortal Kombat 11  اعلام شد.تاریخ انتشار 3 ارديبهشت 1398 ، 23rd April 2019

2018-12-20_175117.thumb.jpg.95c233cc4515af98c1773bf15afed79a.jpg

rockpapershotgun

steampowered

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

من GOW رو بازی نکردم چون کنسول ندارم اما من این حس برام بعد از اسکایریم پیش اومده بود از موقع ریلیزش که فکر کنم 2011-2012 بود تا وقتی که ویچر 3 اومد و بعد از اون هم همین حس دوباره اومد و چیزهایی مثل فارکرای 5 و اسسین کرید اوریجینز و چندین بازی دیگه رو صرفا برای پر کردن وقت بازی کردم... اگه علاقه اصلیم شبیه ساز های رانندگی و مسابقات این مدلی نبود و همیشه عناوین خوبی در دسترس نمیبودن (مثل iracing و rFactor2 و assetto corsa  و assetto corsa competizione و سری f1 2017 و F1 2018 ) از شدت حوصله سر رفتگی مرده بودم بعد از ویچر ?

سلام و درود .

دقیقا درست میگی. شاید هر دو سه سال یبار بازی ای میاد که با جون و دل ساخته باشن.

------

اون ویدئوی ردد د2 گویا تقلبیه

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

من GOW رو بازی نکردم چون کنسول ندارم اما من این حس برام بعد از اسکایریم پیش اومده بود از موقع ریلیزش که فکر کنم 2011-2012 بود تا وقتی که ویچر 3 اومد و بعد از اون هم همین حس دوباره اومد و چیزهایی مثل فارکرای 5 و اسسین کرید اوریجینز و چندین بازی دیگه رو صرفا برای پر کردن وقت بازی کردم... اگه علاقه اصلیم شبیه ساز های رانندگی و مسابقات این مدلی نبود و همیشه عناوین خوبی در دسترس نمیبودن (مثل iracing و rFactor2 و assetto corsa  و assetto corsa competizione و سری f1 2017 و F1 2018 ) از شدت حوصله سر رفتگی مرده بودم بعد از ویچر :D

راستش فکر نکنم از پیری باشه... انصافا بیش از نیمی از بازی های جدید به شدت کم عمق هستن از لحاظ بار هنری و داستانی و گیمپلی و صرفا یه چیزی رو سر هم میکنن که به Safe ترین حالت ممکن به یک فروش منطقی از دید خودشون برسه با کمترین زحمت.... با اینکه همیشه از یوبیسافت و اسسین کرید بدم میومد اما واقعا جز شرکت های معدودی بوده که جرات کرده یه ذره فرمول بازی های اصلیش رو عوض کنه و به اصطلاح محافظه کارانه عمل نکنه مخصوصا در اسسین کرید در اوریجینز و اودیسه که عملا پس و پیش هم هستن از لحاظ داستانی... اما فارکرای جدید رو کاملا از همون فارکرای 5 داره بر میداره هم محیطش هم پیش درامد داستانش و گیم پلی و گان پلی و همه چیزش و فقط گرفته رنگهارو عوض کرده با شخصیت ها

ها راجع به قسمت دوم عرایضت. بله واقعا صنعت گیم پیشرفت تجاری عظیمی این ده ساله پیدا کرد وشرکتای عرضه کننده غول های سرمایه داری شدن. این شرکتا هم بیشتر به فکر سهام دارهاشونن تا بازیکن ها.

اصن ریسک نمیکنن به خاطر گیمرهای واقعی. فقط چون میدونن فن ها و casual پلیر ها هر بازی معروفی رو میخرن همونارو با یکم تغییر سال بعد میدن بیرون

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

آقا فرجام fallout 4 و dark souls 3 رو بازی کردید؟ اگه این دوتا رو بازیشون نکردید یه امتحانی بکنید!?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، AJOR گفته است :

آقا فرجام fallout 4 و dark souls 3 رو بازی کردید؟ اگه این دوتا رو بازیشون نکردید یه امتحانی بکنید!1f609.png

سلام عزیز دل

راستش رو بخوای fallout 3 و new vegas رو بازی کرده بودم و فوق العاده خوب بود اما یه جورایی با نسخه چهارم حال نکردم و بعد از 7-8 ساعت ولش کردم ، شاید چون فاصله زمانیش با ویچر خیلی کم بود(من در اون زمان بکوب ویچر 3 بازی میکردم و تازه همزمان همچنان اسکایریم رو هم بازی میکردم در سال 2015:D و زیاد جذب فال اوت 4 نمیشدم) و اینکه دیالوگهاش هم به نظرم مشکل دار بود... یعنی دیالوگی رو از بین آپشن ها انتخاب میکردی طبق چیزی که نوشته ، اما وقتی کاراکترت میخواست بگه اصلا چیزهای دیگه میگفت که با اون چیزی که انتخاب کرده بودی از لحاظ معنی و شیوه گفتار فرق داشت :|  مثلا از بین آپشن های دیالوگ میخوای به طرف دقیقا چیزی رو بگی که انتخابش کردی ، اما وقتی انتخاب میکنی بازیکنت اون چیزی رو که تو متن اون آپشنی که انتخاب کردی بوده رو نمیگه و با کمی تفاوت میگه که اصلا خوشم نمیومد از این سیستم... البته این فقط نظر من هست ، چندجا هم دیدم که به این مسئله گیر داده بودن به عنوان یکی از اشکالات کوچیک بازی اما خب برای من اصطلاحا" Immersion Breaker بود یعنی حس دیالوگ و انتخاب دیالوگ ها رو میشکوند اما در کل بازی خوبی بود اما چیزی که واسه من ساخته شده باشه نبود

در مورد دارک سولز هم چون گیمر چندان حرفه ای نیستم در اون سبک فقط در حد اینکه ببینم چطوریه امتحانش کردم به توصیه Mehdi gtx ، اما خب با اینکه از هر لحاظی بازی فوق العاده خوبی بود اما من آزادی عمل توی بازی رو دوست دارم نه اینکه اگه دو متر از مسیری که میخوای بری منحرف بشی طرف با لول بالاتر بزنه پودرت کنه! یک گربه بود فکر کنم توی نسخه 2 که منو کشت!! چون چند متر از جایی که باید میبودم خارج شده بودم و گربه لولش بالاتر بود، یادم نمیاد گربه بود موش بود چی بود دقیقا شایدم گرگ بود :D بازی خوبیه اما این هم برای من ساخته نشده :D

خیلی دوست داشتم این دو بازی رو دوست داشته باشم چون میزان گیم پلی شون هم طولانی بود و وقت پر کن و اگه ازشون لذت میبردم عالی میشد  اما نشد...

لینک به دیدگاه

در در 1397/09/29, 14:27:55، Farjam گفته است :

سلام

صرفا خواستم بگم که این بازی اودیسه اولین بازی از یوبیسافت بود که تونست منو درگیر خودش کنه (البته نه مثل ویچر 3 که کلی فاصله دارن!) طوری جذبش شدم که 4 ساعت پس از عرضه بازی(ریلیز اصلی) داستان اصلی رو تموم کرده بودم و تمام کالتیست ها رو هم کشته بودم و از اون موقع فقط دارم ساید کوئست ها و اچیومنت ها رو تکمیل میکنم و دزد دریایی بازی در میارم و البته حس پشیمونی هم دارم که بازی رو زود تموم کردم اما باید بگم اونطوری عجله ای هم بازی نکردم که لذت نبرم ، لذت کاملش رو هم بردم :D 

اقا فرجام جواب مارم بده تو تله D-:

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام عزیز دل

راستش رو بخوای fallout 3 و new vegas رو بازی کرده بودم و فوق العاده خوب بود اما یه جورایی با نسخه چهارم حال نکردم و بعد از 7-8 ساعت ولش کردم ، شاید چون فاصله زمانیش با ویچر خیلی کم بود(من در اون زمان بکوب ویچر 3 بازی میکردم و تازه همزمان همچنان اسکایریم رو هم بازی میکردم در سال 2015:D و زیاد جذب فال اوت 4 نمیشدم) و اینکه دیالوگهاش هم به نظرم مشکل دار بود... یعنی دیالوگی رو از بین آپشن ها انتخاب میکردی طبق چیزی که نوشته ، اما وقتی کاراکترت میخواست بگه اصلا چیزهای دیگه میگفت که با اون چیزی که انتخاب کرده بودی از لحاظ معنی و شیوه گفتار فرق داشت :|  مثلا از بین آپشن های دیالوگ میخوای به طرف دقیقا چیزی رو بگی که انتخابش کردی ، اما وقتی انتخاب میکنی بازیکنت اون چیزی رو که تو متن اون آپشنی که انتخاب کردی بوده رو نمیگه و با کمی تفاوت میگه که اصلا خوشم نمیومد از این سیستم... البته این فقط نظر من هست ، چندجا هم دیدم که به این مسئله گیر داده بودن به عنوان یکی از اشکالات کوچیک بازی اما خب برای من اصطلاحا" Immersion Breaker بود یعنی حس دیالوگ و انتخاب دیالوگ ها رو میشکوند اما در کل بازی خوبی بود اما چیزی که واسه من ساخته شده باشه نبود

در مورد دارک سولز هم چون گیمر چندان حرفه ای نیستم در اون سبک فقط در حد اینکه ببینم چطوریه امتحانش کردم به توصیه Mehdi gtx ، اما خب با اینکه از هر لحاظی بازی فوق العاده خوبی بود اما من آزادی عمل توی بازی رو دوست دارم نه اینکه اگه دو متر از مسیری که میخوای بری منحرف بشی طرف با لول بالاتر بزنه پودرت کنه! یک گربه بود فکر کنم توی نسخه 2 که منو کشت!! چون چند متر از جایی که باید میبودم خارج شده بودم و گربه لولش بالاتر بود، یادم نمیاد گربه بود موش بود چی بود دقیقا شایدم گرگ بود :D بازی خوبیه اما این هم برای من ساخته نشده :D

خیلی دوست داشتم این دو بازی رو دوست داشته باشم چون میزان گیم پلی شون هم طولانی بود و وقت پر کن و اگه ازشون لذت میبردم عالی میشد  اما نشد...

سلام ، بله fallout بدون مشکل نبود من قبلی هارو بازی نکردم شاید به خاطر همینه من ازش خوشم اومده? ولی سری dark souls خطی نیستن! من اصلا گیمرم نیستم ? یک سالی بود نسخه سوم رو داشتم یکم از این که خیلی سخت باشه می ترسیدم ولی همیشه به خودم می گفتم یروزی میام نصبت می کنم و تمومت می کنم ،  تابستون هر سه تا رو بازیش کردم! حقیقتش بازی سخت نیست روش خاص خودشو داره وقتی یاد میگیری راحت میشه! انصافا هم گیمپلیش حرف نداره ! اگه سومیش رو امتحان نکردید به نظرم بازیش کنید!?

ویرایش شده توسط AJOR
لینک به دیدگاه

درود

دوستان من مدال افتخار

Medal of Honor: Allied Assault

نصبش کردم ولی ارور میده  این عکس1.jpg.da65d2f7659d4ebfbcf20b8f024ab7a2.jpg

تو نت هم یمشت چیز  گفته بودن انجام دادم نشد .ویندوزم ده اخرین نسخه.نگین به ویندوز مربوطه.ممنون

ویرایش شده توسط فرهاد کوهکن
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/09/30, 14:44:42، memex گفته است :

اقا فرجام جواب مارم بده تو تله D-:

سلام

مگه محمد نیستی تو تلگرام؟:D

در در 1397/09/30, 20:38:07، AJOR گفته است :

سلام ، بله fallout بدون مشکل نبود من قبلی هارو بازی نکردم شاید به خاطر همینه من ازش خوشم اومده1f604.png ولی سری dark souls خطی نیستن! من اصلا گیمرم نیستم 1f601.png یک سالی بود نسخه سوم رو داشتم یکم از این که خیلی سخت باشه می ترسیدم ولی همیشه به خودم می گفتم یروزی میام نصبت می کنم و تمومت می کنم ،  تابستون هر سه تا رو بازیش کردم! حقیقتش بازی سخت نیست روش خاص خودشو داره وقتی یاد میگیری راحت میشه! انصافا هم گیمپلیش حرف نداره ! اگه سومیش رو امتحان نکردید به نظرم بازیش کنید!1f604.png

سلام مجدد

والا فال اوت 4 رو بیشتر بهش کشش دارم تا برم جلوتر توش و سیو هام رو ادامه بدم تا نسخه سه دارک سولز :D

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

?خود خودمم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، memex گفته است :

1f601.png270a.pngخود خودمم

گفتم نکنه دارم با کسی دیگه ای صحبت میکنم ?

لینک به دیدگاه

بازی Beyond Good and Evil 2 عنوانی تمام آنلاین خواهد بود!

دوستان شرکت Ubisoft اعلام کرد که این عنوان مورد انتظار هرچند که بصورت تک نفره هم قابل انجام هست، اما باز هم به آنلاین بودن دائم نیازمند هست.

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

بازی Beyond Good and Evil 2 عنوانی تمام آنلاین خواهد بود!

دوستان شرکت Ubisoft اعلام کرد که این عنوان مورد انتظار هرچند که بصورت تک نفره هم قابل انجام هست، اما باز هم به آنلاین بودن دائم نیازمند هست.

?

این عوارض زود کرک شدنه ها

خدا کنه یه قفل درست و حسابی بیاد  یجوری که بعد دو سه ماه کرک بشه وگرنه فکر کنم تا دو سال دیگه هیچ بازی غیر انلاینی وجود نداشته باشه

و با این قیمت بازی ها99 درصد پی سی بازا باید خداحافظی کنن با گیم و تنها راه،استفاده از کنسول و اکانت هکی یا خرید و فروش دیسکه

البته من که ازینجور بازیا متنفرم

گیم پلی و سیستم حرکتی و دوربین و کلا همه چیش به نظرم بیخوده

ویرایش شده توسط Naughty boy
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

1f602.png

این عوارض زود کرک شدنه ها

خدا کنه یه قفل درست و حسابی بیاد  یجوری که بعد دو سه ماه کرک بشه وگرنه فکر کنم تا دو سال دیگه هیچ بازی غیر انلاینی وجود نداشته باشه

و با این قیمت بازی ها99 درصد پی سی بازا باید خداحافظی کنن با گیم و تنها راه،استفاده از کنسول و اکانت هکی یا خرید و فروش دیسکه

البته من که ازینجور بازیا متنفرم

گیم پلی و سیستم حرکتی و دوربین و کلا همه چیش به نظرم بیخوده

سلام خدمت دوست عزیزم

اتفاقا بنظرم ربطی به کرک شدن بازی ها نداره!

این بازی کلا ساختارش از پایه عوض شده و مطمئنا بخش داستانی درست حسابی هم نخواهد داشت. با آخرین استریم گیم پلی بازی هم مشخص بود که داره تبدیل به عنوانی مثل The Division میشه و بیشتر تمرکز سازنده ها روی بخش مولتی پلیر و co-op بازی هست.

لینک به دیدگاه

در در 1397/09/30, 14:26:41، Farjam گفته است :

سلام عزیز دل

نسخه ی دومش بایدچندتا مسیر رو امتحان کنی ببینی از پس کدوم بر میایی ادامه میدی یا اینکه سرچ میکنی اول باید کجا بری ! یا اینکه حواست رو جمع میکنی تو دیالوگ ها چی میگن که بدونی کجا باید بری برا همینم خیلی سخته به نظر نسخه دومش از همه سختره ! بخش آنلاینش هم بیشتر بدرد گرفتن اچیومنت ها میخوره میتونی آفلاینش کنی ببندیش که یهو کسی تو بازی نیاد گند بزنه به همه چیز?

نسخه سومش که نیاز به حرفه ای بودن نیست چون خیلیا تونستن بازیش کننو نسبت به قبلیا کلا آسون تره..در واقع خیلی آسونه، اتفاقا توش آزادی عمل داری با 4تا پایان خود ویتچر پایان اصلیش کلا 3 تا بود?

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

سلام مجدد

والا فال اوت 4 رو بیشتر بهش کشش دارم تا برم جلوتر توش و سیو هام رو ادامه بدم تا نسخه سه دارک سولز :D

آقا فرجام بازی سلیقه ایه در این شکی نیست ، ولی این بازی کلا فرق داره با بقیه! مزه ی بازی های قدیمی رو میده راستش حیفم میاد اینو بازی نکنید! ?

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

نسخه ی دومش بایدچندتا مسیر رو امتحان کنی ببینی از پس کدوم بر میایی ادامه میدی یا اینکه سرچ میکنی اول باید کجا بری ! یا اینکه حواست رو جمع میکنی تو دیالوگ ها چی میگن که بدونی کجا باید بری برا همینم خیلی سخته به نظر نسخه دومش از همه سختره ! بخش آنلاینش هم بیشتر بدرد گرفتن اچیومنت ها میخوره میتونی آفلاینش کنی ببندیش که یهو کسی تو بازی نیاد گند بزنه به همه چیز1f611.png

نسخه سومش که نیاز به حرفه ای بودن نیست چون خیلیا تونستن بازیش کننو نسبت به قبلیا کلا آسون تره..در واقع خیلی آسونه، اتفاقا توش آزادی عمل داری با 4تا پایان خود ویتچر پایان اصلیش کلا 3 تا بود1f600.png

با کمال احترام باهاتون مخالفم ، به نظرمن همشون در یه حد هستن فقط اونی رو که برای اولین بار بازی میکنی سخته! بقیه رو عادت میکنی!

از نظر من نسخه دومش فقط طولانی تره ! برای من بین باس های سه نسخه midir از همه سخت تر بود! البته لعنت به nameless king ! ?

ویرایش شده توسط AJOR
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، AJOR گفته است :

آقا فرجام بازی سلیقه ایه در این شکی نیست ، ولی این بازی کلا فرق داره با بقیه! مزه ی بازی های قدیمی رو میده راستش حیفم میاد اینو بازی نکنید! 1f601.png

با کمال احترام باهاتون مخالفم ، به نظرمن همشون در یه حد هستن فقط اونی رو که برای اولین بار بازی میکنی سخته! بقیه رو عادت میکنی!

از نظر من نسخه دومش فقط طولانی تره ! برای من بین باس های سه نسخه midir از همه سخت تر بود! البته لعنت به nameless king ! 1f644.png

بحث نظر نیست بحث FACTهست?

نسخه دوم کارگردان و نویسنده همه چیزش عوض شده گیم پلی بازی خشک تر ضربه زدن ها متفاوته اما نسخه یک شبیه به نسخه سوم هست فقط سوم سریعتر شده ، نسخه دوم تافته ی جدا بافته است

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

a30_dnafrj_2018-12-24-15-28-29.jpg

در جدیدترین اخبار، شبکه نتفلیکس اعلام کرده که از کیفیت ساخت سریال The Witcher (ویچر) بسیار راضی است و به احتمال زیاد این سریال برای فصل های بعد هم تمدید میشود. مدتی پیش بود که اولین تیزر رسمی از  سریال The Witcher منتشر شد و در آن تیزر ما برای اولین بار شاهد هنری کویل در نقش گرالت بودیم. و قبل از تیزر هم فهرست اولیه بازیگران این سریال منتشر شد. حال نیز که این سریال در مراحل فیلمبرداری است، شبکه Netflix اعلام کرده که از کیفیت ساخت این سریال بسیار راضی  است و ممکن است این سریال را برای فصل های بعد تمدید کند. این صحبت ها را کیسی والش سردبیر وب‌سایت Geeks WorldWide گفته است و هنوز به صورت رسمی تایید نشده است. خلاصه داستان منتشر شده از سریال ویچر توسط شبکه نتفلیکس:

سریال The Witcher یک داستان حماسی از سرنوشت و خانواده را روایت می‌کند. گرالت او ریویا یک شکارچی هیولای تنها است که تلاش می‌کند تا جایگاه خود را در این دنیا که اکثر مردم در آن از حیوانات وحشی بسیار شرورتر هستند، پیدا کند. اما زمانی که سرنوشت او را به سمت یک جادوگر قدرتمند و یک شاهزاده خانم جوان با یک راز بسیار خطرناک می‌کشاند، این سه باید یاد بگیرند تا با یکدیگر از این سرزمینی که هر روز خطرناکتر می‌شود، عبور کنند.

a30_jsbmkj_2018-12-24-15-41-37.jpg

هنری کویل، فریا آلن ، آنیا چالوترا، آنا شافر، جودی می، میمی دیونی، تریکا ویلسون-رید، میلی برادی، آدام لوی، بیورن هیریون هارلدسون، می‌آنا بورینگ، ربکا بنسون، شین اتول ، لوک نیل، متیو نیل، توبی بمتفا، سانی سرکیس، رادریک هیل، اینگه بکمن، شارلوت اولری، ناتاشا کالزک، امیت شاه و تام کنتون، از جمله بازیگرانی هستند در فصل اول سریال The Witcher حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. 

منبع

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

بحث نظر نیست بحث FACTهست1f601.png

نسخه دوم کارگردان و نویسنده همه چیزش عوض شده گیم پلی بازی خشک تر ضربه زدن ها متفاوته اما نسخه یک شبیه به نسخه سوم هست فقط سوم سریعتر شده ، نسخه دوم تافته ی جدا بافته است

اینا درست! ولی انصافا من هر جوری حساب میکنم سخت نیست نسبت به بقیه! ?

سخت مثلا دوتا آرچر Anorlondo! ?

unIj1Le.gif.e7d2d4c0e98c91adc7f5217d405325bb.gif

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AJOR گفته است :

اینا درست! ولی انصافا من هر جوری حساب میکنم سخت نیست نسبت به بقیه! 1f604.png

سخت مثلا دوتا آرچر Anorlondo! 1f604.png

unIj1Le.gif.e7d2d4c0e98c91adc7f5217d405325bb.gif

لامصب تیر و کمون که نیست RPG-7دستشه ?

لینک به دیدگاه

DiRT Rally 2.0 Trailer

در تاریخ 26 فوریه ( February ) منتظر این بازی باشید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...