رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 8 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

ایشاالله این بازی به گور بپیونده ، مشتی نوب نسل هشتمی و استریمر های شخمی رو وارد عرصه گیمینگ کرد1f613.png

:4_joy:

موافقم

البته برای شادی روح ماها لازمه که نوب ببینیم، نه؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

ایشاالله این بازی به گور بپیونده ، مشتی نوب نسل هشتمی و استریمر های شخمی رو وارد عرصه گیمینگ کرد1f613.png

والا پابجی موبایل صد شرف داره به این

گر چه خیلی وقته ،وقت نکردم بازی کنم ، یه مدت وحشتناک داخلش افتاده بودیم با دوستام ، فقط گوشی شارژ و کشت کشتار ، البته بیشتر تلفات می دادیم  .

Apex legend از خجالتش در میاد

لینک به دیدگاه

دوستان 1 سایت خوب و بروز جهت دانلود بازی چی پیشنهاد میکنید

هر بازی رو سرچ میکنم کلی سایت میاد بالا ک معلوم نیست بعد دانلود و مصرف کلی حجم جواب بده یانه

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Mazloumi گفته است :

دوستان 1 سایت خوب و بروز جهت دانلود بازی چی پیشنهاد میکنید

هر بازی رو سرچ میکنم کلی سایت میاد بالا ک معلوم نیست بعد دانلود و مصرف کلی حجم جواب بده یانه

دانلودها و دی ال فاکس خوبه

ولی دانلودها بهتره

لینک به دیدگاه

Resident Evil 2 – Ada Wong Kisses Claire Redfield (Remake 2019 Mod)

😂

https://gamer4k.com/resident-evil-2-ada-wong-kisses-claire-redfield-remake-2019-mod/

لینک به دیدگاه

Farcry new dawn رو دانلود کردم، خوشم اومد و بهرحال با توجه به اینکه ادامه نسخه قبل هست باید آدم بازیش کنه.

فقط یکم افت فریم دارم بعضی جاها البته درایور گراف هم آپدیت نیست ممکنه از این باشه چون تو نسخه قبل یادمه افت فریم کمتر بود، و لعنتی مثل نسخه قبل cpu همیشه 100 درصده و گراف 60%

GTX 970, i5 3470s, 8 gb ram و رزولوشن 720

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، micpet گفته است :

Farcry new dawn رو دانلود کردم، خوشم اومد و بهرحال با توجه به اینکه ادامه نسخه قبل هست باید آدم بازیش کنه.

فقط یکم افت فریم دارم بعضی جاها البته درایور گراف هم آپدیت نیست ممکنه از این باشه چون تو نسخه قبل یادمه افت فریم کمتر بود، و لعنتی مثل نسخه قبل cpu همیشه 100 درصده و گراف 60%

سلام ، درایور رو اپدیت کن باید بهتر بشه

عجبیه نمی دونستم سری ای نتونه 970 رو زیر لود کامل ببره ، عجب ، الا سی پی یو گلوگاه هست مال شما ، من. خودم‌3570 دارم اابته گرافیک 460 چهار گیگ هست ، همیشه گرافیک صد هست مال من  ، دنبالش بودم یه 580 یا 480 بگیرم ، الان این رو دیدم یه خورده جا خوردم

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، micpet گفته است :

https://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i5-3570-vs-Intel-Core-i5-3470S/m793vsm6387

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

چی جالب cpu شما خیلی بهتره، منم یک مدت دنبال i7 3770k بودم ولی پشیمون شدم. حالا از تنظیمات بازی هم عکس میزارم ببینید چی به چیه

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

آره اجرا کردم یه چند ساعتی تا الان

نه مشکل از سیستمت فکر نمیکنم باشه ، من که با 1080TI هم هستم توی فول اچ دی با تنظیمات ultra و آنتی آلیازینگ 8x  و anisotropic هم روی 16x(این آپشن از نظر من برای بازی های ریسنگ خیلی مهمه چون کیفیت خطوط طولی در فاصله های دورتر رو بالا میبره  _مثل خطوط حاشیه جاده یا حتی خط وسط جاده_و بهتر میبینی تغییرات جاده رو در فاصله دورتر ، تو این بازیا از هر آپشن گرافیکی میخوای بگذری از این نگذر) در حالی که میانگین فریم خیلی بالاتر از 60 هست فریمم تا 59  اینا میاد پایین در برخی صحنه ها مثلا جاهایی که سایه و نورهای غیر مستقیم زیادی هست در غروب ها ، یعنی اینکه در بحث مینیمم فریم، من با کارت 1080Ti هم بعضی وقتا از لبه ی 60 فریم ممکنه بیوفتم پایین و عملا برای رسیدن به فریمی که زیر 60 نیوفته باید دست ببرم توی تنظیمات،آدم میانگین فریمش کمتر باشه اما ثابت باشه سگش شرف داره به بالا بودن میانگین فریم اما با لحظات زیر 60 فریم ، پس بنابراین کارایی که داری میگیری با 1070Ti در بخش مینیمم فریم با توجه به این مقایسه تقریبا میتونه درست باشه ، البته شکی نیست که یه مقدار پایین از نرمال به نظر میاد(البته یه تست دیگه بگیر با تنظیماتت ، Vsync هم خاموش کن و ببین میانگین فریمت چقدره تا بتونیم ببینیم فاصله میانگین فریمت تا مینیمم فریمت چقدره ، برای من در حالی که میانگین بالای 80 هست مینیمم راحت میاد زیر 60) ، بعد اینکه مسئله من اینه که وقتی بخوام روی رزولوشن اصلی مانیتورم که 2560x1080 هست(نسبت به 2560x1440 خیلی سبکتره و فقط یه ذره از 1920x1080 سنگین تره) بازی کنم میانگین فریم بازم بالاست اما عملا فریم تا 47-48 شوت میشه پایین در جاهای خاصی برای چند لحظه و عملا کنترل ماشین از دستت در میره ، برای اینکه بتونم کاری کنم زیر 60 نیاد عملا سایه ها رو بلکل خاموش کردم تا اگه vsync روشن کنم فریم ثابت روی همون 60 بمونه و نیاد پایین

آره نسبت به درت 4 و درت رالی بهبود گرافیک بزرگی نداشته ، بیشتر ریزه کاری بوده ، مثل انعکاس های نور روی سطح جاده مخصوصا سطوح خیس و بالا بردن غلظت و رزولوشن سایه ها و یه ذره هم عوض کردن سیستم تاثیر نورها(هم نور محیط هم نور ماشین) روی محیط  ، که به نظرم بیشتر از اینکه خوب باشه کارایی رو آورده پایین و الکی سنگینش کرده ، یعنی مثلا 10 درصد کیفیت ویژوال رفته بالا در حالی که مصرف منابع لازم برای اینکار به نظرم راحت 1.5 برابر بیشتر شده :| مسئله بعدی هم بهینه سازی هست ، در خیلی جاها با اینکه پردازنده هم گلوگاه نشده اما بطور 100 درصد از GPU استفاده نمیکنه و بین 70 تا 90 درگردش هست حتی در حالتی که Vsync خاموش هست(همچین چیزی برای شما پیش نیومده توی این بازی؟) ، حالا فکر کن یه عده منتظرن ساپورت واقعیت مجازی ارایه بشه ، برای کیفیت مناسب و motion sickness نگرفتن توی بازی های ریسینگ باید حداقل بالای 70 فریم بگیری ، عملا باید روی low بازی کنن(مثلا توی مدل قدیمی HTC رزولوشن مخصوص چشم چپ و راستش هر کدوم 1080×1200 هست :|)

کسمثل من در مورد این پایان به شدت در اقلیت هست و بعضی جاهای دیگه در اکثریت. چون اکثریت اون پایان رو خوب میدونستن اسمش اصلا شد good ending

https://www.youtube.com/watch?v=1XsdP4BUshY

این لینکو ببینید

طرف با 2080tiهم مشکل داره با فریم دهی 

متاسفانه ایندفه دیرت خراب کرد تو بهینه سازی گرافیکی

البته Multi sampling  رو تو یه کلیپی دیدم گذاشته رو اف و منم اف کردم دیدم حتی تا بیش از 20 فریم افزایش داشت و با قفل روی 50 الان میتونم 2kبازی کنم ولی  اون یکی  همون 16X

و اینکه بله متاسفانه این بازی نه میتونه درست از قدرت پردازشی کارت گرافیک استفاده کنه و نه از سی پی یو که معمولا زیر 50 درصده

راستی شما خوب و مفصل توضیح میدی گفتم یه سوال دیگم بپرسم😁

یه توضیحی در مورد گیم پس میدی و اینکه از کدوم سایت تهیه کنم 

و ایا تو ایران مشکلی نداره و بر فرض با گرفتن گیم پس 14 روزه میتونم گریز اف وار 4 رو دانلود کنم و بعد 14 روزم هم افلاین بازی کنم؟

و اینکه اصلا بر فرض که خریدم کد رو کدوم قسمت بزنم تا فعال شه؟

سوال اخر اینکه من کشورو تغییر دادم به امریکا  ولی بازم استور بگیر نگیر داره و بعضی وقتی خیلی دیر بالا میاد!!راه حلی نیست؟با ایکس باکس لایو مشکل ندارم

ممنون😁

ویرایش شده توسط Naughty boy
لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

https://www.youtube.com/watch?v=1XsdP4BUshY

این لینکو ببینید

طرف با 2080tiهم مشکل داره با فریم دهی 

متاسفانه ایندفه دیرت خراب کرد تو بهینه سازی گرافیکی

البته Multi sampling  رو تو یه کلیپی دیدم گذاشته رو اف و منم اف کردم دیدم حتی تا بیش از 20 فریم افزایش داشت و با قفل روی 50 الان میتونم 2kبازی کنم ولی  اون یکی  همون 16X

و اینکه بله متاسفانه این بازی نه میتونه درست از قدرت پردازشی کارت گرافیک استفاده کنه و نه از سی پی یو که معمولا زیر 50 درصده

راستی شما خوب و مفصل توضیح میدی گفتم یه سوال دیگم بپرسم1f601.png

یه توضیحی در مورد گیم پس میدی و اینکه از کدوم سایت تهیه کنم 

و ایا تو ایران مشکلی نداره و بر فرض با گرفتن گیم پس 14 روزه میتونم گریز اف وار 4 رو دانلود کنم و بعد 14 روزم هم افلاین بازی کنم؟

و اینکه اصلا بر فرض که خریدم کد رو کدوم قسمت بزنم تا فعال شه؟

سوال اخر اینکه من کشورو تغییر دادم به امریکا  ولی بازم استور بگیر نگیر داره و بعضی وقتی خیلی دیر بالا میاد!!راه حلی نیست؟با ایکس باکس لایو مشکل ندارم

ممنون1f601.png

سلام برای مشکل دیر بالا اومدن از شکن استفاده کنید ، تغییر dns جوابگو هست ،

داخل کنسول ایکس باکس وان ، پس گیم زدیم یک ماه که مهلت داشت کلی بازی دانلود کردیم ، دیگه وصل نکردیم اینترنت ، کلا جوابگو بود تابستان گذشته واسه اشنام بود

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، micpet گفته است :

چی جالب cpu شما خیلی بهتره، منم یک مدت دنبال i7 3770k بودم ولی پشیمون شدم. حالا از تنظیمات بازی هم عکس میزارم ببینید چی به چیه

یه ده تا 12 درصد قویتر هست 3570

ولی چند جا نگاه کردم 3770ارزش نداره با این قیمت ها ، باز 3770 کا بشه اورکرد ، بازم نمی صرفه بهترین گزینه و قیمت همین 3570 هست  اگه سری کا باش که بهتر

معمولی حدود 650 الان باید باشه قیمتش

3770 چند جا نگاه کردم برا بازی ارزش نداشت

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

Resident Evil 2 – Ada Wong Kisses Claire Redfield (Remake 2019 Mod)

😂

https://gamer4k.com/resident-evil-2-ada-wong-kisses-claire-redfield-remake-2019-mod/

3.gif.761fee1ec397afd12fd0b7c3f927c21d.gif

.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام ، درایور رو اپدیت کن باید بهتر بشه

عجبیه نمی دونستم سری ای نتونه 970 رو زیر لود کامل ببره ، عجب ، الا سی پی یو گلوگاه هست مال شما ، من. خودم‌3570 دارم اابته گرافیک 460 چهار گیگ هست ، همیشه گرافیک صد هست مال من  ، دنبالش بودم یه 580 یا 480 بگیرم ، الان این رو دیدم یه خورده جا خوردم

جا نخور

پردازنده دوستمون خیلی جدید نیست و فقط هم ۴ نخ پردازش میکنه

https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/68315/intel-core-i5-3470s-processor-6m-cache-up-to-3-60-ghz.html

البته یکم عجیبه که تو رزولوشن ۷۲۰ گلوگاه شده!

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

جا نخور

پردازنده دوستمون خیلی جدید نیست و فقط هم ۴ نخ پردازش میکنه

https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/68315/intel-core-i5-3470s-processor-6m-cache-up-to-3-60-ghz.html

البته یکم عجیبه که تو رزولوشن ۷۲۰ گلوگاه شده!

اتفاقا چون رزولیشن پایین هست گلوگاه شده .

توی 4K گلوگاه نمیشه .

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

اتفاقا چون رزولیشن پایین هست گلوگاه شده .

توی 4K گلوگاه نمیشه .

:30_no_mouth:

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، MojArch گفته است :

:30_no_mouth:

پردازنده مرکزی ( CPU ) به رزولیشن حساس نیست . برای CPU پروفرمنس لازم برای ساخت یک فریم در رزولیشن 720 با رزولیشن 4K تفاوت چشمگیری نداره اما همین تغییر برای پردازشگر گرافیکی ( GPU ) موجب فشار چند برابری میشه .  به عبارت دیگه برای CPU تعدا فریم مهمه نه کیفیت و رزولیشن فریم . اگر تعداد فریم کاهش پیدا کنه فشار از روی CPU برداشته میشه .

با مهاجرت به رزولیشنهای بالاتر گرافیک برای ساخت هر فریم تحت فشار بیشتری قرار میگیره و تعداد فریم  افت می کنه ، در نتیجه فشار از روی CPU برداشته میشه .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام برای مشکل دیر بالا اومدن از شکن استفاده کنید ، تغییر dns جوابگو هست ،

داخل کنسول ایکس باکس وان ، پس گیم زدیم یک ماه که مهلت داشت کلی بازی دانلود کردیم ، دیگه وصل نکردیم اینترنت ، کلا جوابگو بود تابستان گذشته واسه اشنام بود

نه برا ویندوز میخوام گیم پسو

از چه سایتی تهیه کنم؟و چطور استفاده کنم؟

لینک به دیدگاه

کاراکتر  جانی کیج برای کمبت 11 تائید شد

تریلر رسمی جانی کیج در مورتال کامبت ۱۱

.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

نه برا ویندوز میخوام گیم پسو

از چه سایتی تهیه کنم؟و چطور استفاده کنم؟

والا رو سیستم استفاده نکردم

من یه سری اگه اشتباه نکنم از گیم پلی ایران گرفتم ، یک ماهه بیست تومن .

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

کاراکتر  جانی کیج برای کمبت 11 تائید شد

تریلر رسمی جانی کیج در مورتال کامبت ۱۱

لینک دانلود : http://s9.picofile.com/file/8353548326/Mortal_Kombat_11_Johnny_Cage_MK11_Trailer_136.mp4.html

رمز : www.mkcenter.ir

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

پردازنده مرکزی ( CPU ) به رزولیشن حساس نیست . برای CPU پروفرمنس لازم برای ساخت یک فریم در رزولیشن 720 با رزولیشن 4K تفاوت چشمگیری نداره اما همین تغییر برای پردازشگر گرافیکی ( GPU ) موجب فشار چند برابری میشه .  به عبارت دیگه برای CPU تعدا فریم مهمه نه کیفیت و رزولیشن فریم . اگر تعداد فریم کاهش پیدا کنه فشار از روی CPU برداشته میشه .

با مهاجرت به رزولیشنهای بالاتر گرافیک برای ساخت هر فریم تحت فشار بیشتری قرار میگیره و تعداد فریم  افت می کنه ، در نتیجه فشار از روی CPU برداشته میشه .

جواب فنی و عالی ، ممنون

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، micpet گفته است :

اگه امکانش هست رو تلویزیون و مانیتور روزلیشن بالاتر تست کنید ، ببینیم چقدر هست ؟ درصد لود هم بنویسید ممنون

لینک به دیدگاه

در در 7 اسفند 1397 در 19:26، big VULTURE گفته است :

یه شایعه منتشر شده که احتمالا مایکروسافت امکان اجرای بازی های  Xbox  One رو به ویندوز 10 میاره .

Spencer Promises Acquired Studios Will Keep Creative Freedom; News on Improved PC Games Delivery & Services Coming at E3

.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...